• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
autor
ach lumi to ma strasne mrzi :frowning2: :frowning2: :frowning2: velmi som sa tesila ze ta konecne spoznam :frowning2: tak nech sa Davidko skoro vyzdravi, ja vsetko pofotim :slight_smile:
31. aug 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grmi celkom sa to da ja som nocny vtak jedine v noci mam cas na seba tak tu strasim :sunglasses:
neviem zobudit krpatu :angry: zas bola dlho hore maly sa uz tesia do autobusu len ja mam strach sama ist :grinning:
31. aug 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej čo ste mali včera zachvat cv rukach? :grinning: :wink: no my sme mali pokojnunoc do 3 rana potom mu vystupila teplota nad 37.5 tak som mu ala nurofen bol velmi nepokojny.Neviem ist dnes či nie? :confused:

Rosarita ribomunil je super vec to ti dala alergička však?my sme to uživali 2 sezony a dost to pomohlo len nam to skazila ta vlhkost :pensive: Ja si myslim že možeš kombinovat lebo ja som ho tiež davala a potom imunoglukan,Tena Ribomunil davaš iba 4 dni do mesiaca však?

Ajka imunoglukan davam u 2 sezony zimy aj teraz ho už mam kupey dnes začiname :wink:

idem dočitat ostane strany..
31. aug 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumi tak ako mi asi nejaka viroza dufam že budete skoro ok :slight_smile:

By som sa rada kvam pridala joj nabuduci rok istotne prideme.ste tu spominali alkohol baby mnevobec nechuti :rolling_eyes: ja neviem prečo ale vobec ho nmožem vypit a tosi rada davam s mužom pohar vinka a teraz nič neviem prečo.to odkedy som začaa brat tie vitaminy nič minechuti ale zase pomahaju menej mipadaju vlasy....
31. aug 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a beriete nejaky obed deckam zo sebou ? Alebo pojdete dakam sa najest ? Ja rozmyslam co im vezmem ak nahodou pojdeme
31. aug 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čo baby ake je streko?teda bolo?ja som volala doktorke a ona mi odporučila bay som nechala malych doma ešte tyžden ab ysa nahodou niečo ztoho nevyvyulo.Takže do školky nastupujeme až buduci tyžden,takže ja som zrušila kaderničku,nechty,solaro,masaž no a nakupy :rolling_eyes: tiež si to mohol Niko naplanovat o tyžden skor :rolling_eyes: :grinning: no ale dnes horučka zatim nieje tak dufam že aninebude lebo už nevladzem oči mam jak činan som nevyspata :zipper_mouth:
31. aug 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grmitko ja mám am také "šťastie*", ked sa niekam chystám s deťmi. Zákonite ke&´d niekam máme ísť, vžds dlhšie spia, takže všade ideme neskôr, ale toto ma prekvapilo, teplota mu vyliezla ešte vyššie, tak som musela dať čípok a zas spinká, na očkách mu je vidno únavu, chuďatko.
Aj ja som sa tešila, že vás všetky uvidím osobne, však osobne poznám akurát tak zuzku, ivetku a zinušku z nemocnice na Antolskej, a katku samozrjeme od nás z mesta. :slight_smile: .
womenne neviem čo mu je, okrem teploty vyzerá byť ok, tak neviem či zuby alebo čo. Má zatiaľ len dva dole a dva hore, Filipko má hore už viac a tiež teplotoval, keď mu liezli.
Ale Filip za to zas v kuse vyplakáva keď mu zniznem na chvíľu z očí, strašne je na mne nalepený stále, ešte aj v noci ho musím vybrať z postieľky a pritúliť k sebe, lebo plače. V momente sa ukľudní a spinká ďalej. Tak som si ho dnešnú noc dala k sebe radšej. Má také cecúňovské obdobie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
idem po radu k skusenym dvojmaminam :wink:
mame dilemu- nevieme sa rozhodnut ake stolicky kupit-pozerali sme na take co sa daju pripevnit na stol,alebo stolicku.mate niektora take? ake su nevyhody takych stoliciek ?ake skusenosti mate vy?su lepsie tie vysoke?
31. aug 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviska také nekupuj, ja mám - pozri v albume a som s nimi veľmi spokojná, dajú sa komplet osprchovať, operadlo polohovateľné, stoli´čka výškovo nastaviteľná, bezpečnostné pásy-nemá chybu.
31. aug 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evicka tiež nedoporučujem kamoška ich ma a tolko nadavala,ja som mala klasicke neboli ani polohovatelne ale maly sa tam vyhral dobra vecička :slight_smile:

tak čo kecalky ake bolo stretko?či ešte nieste doma?my ideme zachvilu do obchodu musime nič doma nieje :rolling_eyes: teplota dnes už nieje tak aspon že tak.
Lumi vy ked ešte nemate všetke zubky tak maš pravdepodobnost že e to znich,ved uvidišako bude dalej.Je dobre ked spinka aspon si oddychne.
31. aug 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wom poobede mu vyskočila teplota na 39,7, som mu dala trikrát zábal a čípok a už to zliezlo. A aj ho prehnalo - možno z tej teploty.
31. aug 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate nahodou niektora toto,oplati sa to?je to kvalitne?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24507336&tab=0

lumi može byt ale pozor ak by ho moc prehanalo..
31. aug 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte- dakujem zarady -takze asi budu klasika vysoke.
Lumi- sa mi pacilo ze mal kazdy svoju torticku :grinning: :grinning: :grinning: uz su to velki fesaci :wink: Dufam ze tie teploty su naozaj len zo zubkov- nech to rychlo prejde :unamused: ozaj aku znacku mas tu stolicku?
co si myslite o tejto?
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=370240639888
Womenne- no ja som za tu druhu- ja som za drevene hracky- nasmu andrejovi sme nieco podobne kupili asi pred 2 t. a zatial ho to drzi a velmi rad sa s tym hraje :wink:
31. aug 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi a na tych drevenych su vlačiky iba na baterky však?lebo v jednom to nieje pisan etak neviem.Vybrali sme tu drevenu muž tvrdi že pri malych mju šancu vydržat len take :sweat_smile:
31. aug 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
womenne- no my nemame presne tu co je na obrazku- my mame taku kde je vlacik dreveny a spojeny magnetom- a aj MM sa vyhral :grinning: :cry: :grinning:
31. aug 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja toho mojho Nika prerazim on mi pokreslel perom knihu ktoru mi požičala suseda :pensive: ona ju ma z knižnice normlane mam strach čo mi povie sakra akra sakra :pensive:
31. aug 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
womwnne - vzdy v strehu,co? :astonished: :astonished:
31. aug 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru oči aj na riti s prepačenim :rolling_eyes: ježiš to dieta ma privedia do stavu šialenstva :rolling_eyes:
31. aug 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj babulky prave sme prisli domov a osprchovala som deti, idem varit kasu a ulozit ich a potom som pri vas :slight_smile:
31. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saši a kde ste boli?hadam nie tak dlho na stretku :confused: :grinning: Ja som rezignvala a deti uklada moj dnes su zdivych vajec.Vidno že Nikovi je už dobre
31. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasi a kde ste boli tak dlho ? :slight_smile:
31. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby cafte!!!
no poviem vam, ja som total hotovaaaaa!!! unavena!!! ale mali zaspali ako keby ich do vody hodil :grinning: . ale bolo super, vsak?
31. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo perfektne vobec nelutujem že som isla a spoznala vas :slight_smile:
31. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky dvojičky.... po dlhšej dobe sa hlásim :slight_smile: ...naši majú polroka a dá to veru zabrať .... práve hľadám niečo na dobrý spánok ..maličká spí až do rána...a malý sa budí každú pol hodinku ... pozrie na mňa - sem-tam vypije trošku čajíka a spí ďalej ... už má dva zúbky ...že by išli horné zúbky.... poradťe :cry: ... ďakujem
31. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa tesim, ze si sa nakoniec rozhodla prist! mala je strasne zlata no a ti dvaja...super!!! a ake maju pekne mena!

inak, ked sme odisli, ozvala sa pappo, bola uz na ceste za nami... tak skoda, ze to nevyslo, snad nabuduce...

lumi, aj mna poznaaaaas!!!!!!!!!!! :grinning:
31. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nabuduce nas hadam bude este viac ale aj tak bolo dobre ja som sa dokonca aj spalila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no deti spia

stretko bolo supeeeeer, uazsne, dievcata su vsetky stihlucke a krasnucke a sympaticke kocky a ich deticky na zjedenie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som unavena, takez foto bude az zajtra :wink: hadam mi to prepacite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som isla zo stretka maserke, potom nakupit, potom sme este so sestrou boli chvilu, ona mi strazila malych kym som bola prec a potom domov :slight_smile:

ale bolo dnes ozaj uzasne

martinka, zinus bolo mi velkou ctou vas poznat osobne, ostatne som uz osobne stretla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grmi daj aspon tie spolocne fotkyyyyyyyyyy
31. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok