Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
1. sep 2009

Dani ja ti ochotne dam aj 20 kg, staci povedat 😉 😀

womenne
1. sep 2009

počkaj pripravim sa k oknu počkaj......ok možeš posielat 😉 😀

grmitko
autor
1. sep 2009

super, posielam 😉 😀

lenkamt
1. sep 2009

Ajka, ony zaspávali samé aj v postieľkach, len sme ich uložili a nechali nech si pokecajú, sem tam bolo treba prísť a upozorniť ich aby sa ukľudnili ale vždy zaspávali samé, tak aj včera, trošku som musela skrotiť Luciu aby neliezla na Lenku, jedna spí na jednom konci druhá na druhom - nohami k sebe.
zábranu som objednala na mmb, takúto, len dlhšiu, po celej dlžke postele:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6213937
drží to super, teda zatiaľ baby nespadli 😀

Saši - ja chcem tradične 2kg do prs 😀

grmitko
autor
1. sep 2009

Leni posielam 😝 😀

grmitko
autor
1. sep 2009

inak pridala som dalsie fotky zo stretka 😉 kuknite kukuk 😝

lenkamt
1. sep 2009

dík 😀

Zinu je riadna kočka, aj Zuzka, Katulka je tá čo drží dieťa v klobúku? 😅 ja by som potrebovala popisky 😔

womenne
1. sep 2009

do prs?to aj ja pač mi nič po odsavani neostalo ale upne nič a to ma neskutočne štve 🙄 🙄 🙄

Zinuš ty si ale kočica,postava super teda klobk dole 😉

idem varit aupratovat paa

grmitko
autor
1. sep 2009

Leni len kvoli tebe idem tie popisky pridat 😉

grmitko
autor
1. sep 2009

hotovo, ja som sikulkaaaaa 😀 😀 😀 😀

ajka72
1. sep 2009

lenka dík za info ohľadom postelí a kde ste postele kupovali ako vyzeraju ☹

kili
1. sep 2009

čaute, dík baby za pochvali 😵
včera bol u nás akčný deň. po sade sme išli na devín a potom na jedno ihrisko do petržalky, kde som vyrastala, domov sme prišli asi o 19.30.
S. nespal celý deň, ale v pohode zvládol, A. spal asi pol hodinu-hodinu v manduce.

zabka0609
1. sep 2009

Ahojte kocky.

no fotky zo stretka su uuuuuuuzasne,a ake ste vy vsetky kocice 😉 ,tesim sa spolu s vami,ze vam vyslo pocasie a ze ste sa trosku odreagovali a deti vysantili.v dobrom vam zavidim 🙂

grmi ako vidim aj bez tej masiny si to tam pekne vsetko pofotila a zdokumentovala.dakujeme aspon teraz mame co obdivovat. 😵

wom ako je Nikolaskovi?uz je ok?

ajka ako sa mate?

womenne
1. sep 2009

tak nakoniec objednavam plastovu vlačkodrahu lebo na tej drevenej nejdu vlačiky same sakra

žabka už su ok vyvadzaju ako divy od nedele nemal teplotu

lenkamt
1. sep 2009

Saši dík, tak nakoniec som vás spoznala všetky okrem Astory 🤐 😔 a Nanuškou som si nebola 100% istá - hanbím, ale nejako jej moc narástli vlasy či čo 😅 😀

Ajka- máme robené namieru, taký nábytok - jedna posteľ dole, tam spia teraz a jedna hore na nábytku, tam sa neskôr jedna odsťahuje aj tá zábrana tam pôjde, ale teraz sa v pohode zmestia obidve na jednu, poobede skusim odfotiť a pridám fotky 😉

kiwuska
1. sep 2009

cavte baby, kukla som fotky zo stretka, perfektne su, urcite vam bolo super, nas Jakubko je uz v pohode ale teraz pre zmenu tu crevnu pliagu chytil MM:( a tak som sa tesila na to stretko...
a vsetkym mamickam a novo- skolko- povinnym deticka zelam uspesny start do novej etapy zivota, nech to vsetko prebehne bezbolestve pre obe strany, tesim sa uz na vase dojmi, nas to caka za 3 mesiace.. a sasi, aby si nemala prirychlo taky velky skok ze najprv dve deti a teraz ticho doma, skoc k nam po ceste zo skolky rano na kavicku🙂🙂🙂🙂🙂

grmitko
autor
1. sep 2009

kiwus dakujem za pozvanie, rada sa stavim 😀 😀 zajtra idu iba na dve hodky, to si pokecame 😉

kiwuska
1. sep 2009

ok sasi tak zajtra u nas! o kolkej nastupuju?

grmitko
autor
1. sep 2009

odvediem ich tam na pol osmu, potom este na postu zbehnem tak asi o pol deviatej som u vas 🙂

kiwuska
1. sep 2009

ok super tak sme dohodnute🙂 tesime sa

pappo
1. sep 2009

grmitko prosim ta kde najdem tie fotky zo vcerajsieho stretka?
strasne som chela prist ale nestihla som to, uz som bola ja na ceste ale uz bolo pozde, tak snad nabuduce velmi sa na vas tesim. pridam par foto do albumu , deti uz riadne podrastli.
papa

grmitko
autor
1. sep 2009

pappo v mojom albume Leo a domko od 2. rokov 😉

grmitko
autor
1. sep 2009

kiwus aj ja sa tesiiiim 🙂

pappo
1. sep 2009

dik idem to omrknut

pappo
1. sep 2009

no fotky uzasne a este krajsie deturence a mamiicky, no to su uz velke deti setko nasi by sa tam stratili 😀 ako boli krasne rovnako obleceni no parada, dufam ze este daco zorganizujete a pridam sa.
papa

grmitko
autor
1. sep 2009

verim ze ano pappo, skoda ze si sa chystala uz az ked sm eto zabalili 😒 ale tak snad nabuduce 😉

pappo
1. sep 2009

no musela som do prace a utekala som po deti , ze to este stihnema a nezadarilo sa ale nie je vsetkym dnom koniec 🙂

grmitko
autor
1. sep 2009

ved hej, nam uz zajtra skolka zacina,, som zvedava 🙂

grmitko
autor
1. sep 2009

juuuj pappo ako krasne ti tie deti vyrastli, kraaasni su obaja 🙂

vranka4
1. sep 2009

grmi,pekné fotočky si ešte popridávala,detí ako maku 🙂 ,mamičky nejaké extra štíhle 😀 😀 ,normálne som vám v dobrom závidela,že nie som z BA 😀 😀 .....ja som už v strese zo zajtrajšieho nástupu do škôlky 😒 ,oni sa tvária zatiaľ v pohode 🙂