Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

astora
3. sep 2009

grmi tebe dosli odo mna fotky ? maly tvoj neviem ktory je tam s tym psikom taky zlatyyyyyy 🙂

grmitko
autor
3. sep 2009

astora ano nejaky jeden mail s fotkami mi prisiel 🙂 🙂

a ano dakujem za tu fotku, je to Leusko a je tam uuuuzasny 😵 😵 😵

astora
3. sep 2009

myslim ze ta foto sa vydarila aj pekne pozoval drobec jeden 🙂

zinuska
3. sep 2009

ajojte!

tak v sukromnej skolke nieje volne ☹ a dnes som tam bola aj s Maxom,ze nech si to tam pozrie a nechcel tam byt. ale to skor kvoli strachu. boji sa v novom prostredi. ved videli ste baby na stretku,ako sa vas bal 😀 a potom sa rychlo zaradil.. taky je on proste.

Aneti,tak to mate super skolku. ta nasa je teda riadne biedna ked si to porovnam s tou sukromnou. 😠 v tej nasej sa nenaucia nic. 😠 😠 😠 ale dali sme ho tam,lebo je to v nasej dedine. Bo nechceli sme ho vozit do TT,lebo rano byvaju riadne zapchy a poobede ani nehovorim. no nic. musime to prezit. budem sa mu musiet naplno zacat venovat a vsetko ho budem musiet naucit aj ja.. Je to velka skoda,ze v tej sukromnej niet miesta,lebo ten program,co tam maju je vazne uzasny. pisala by som tu na dve stranky,co vsetko robia z detmi. v nasej statnej skolke si decka maximalne zabehaju na dvore, zacvicia v triede a inak si len kreslia alebo sa hraju.. a viac sa tam o deti staraju upratovacky ako ucitelky.. tak co je to potom za uroven! 😠

Muz mi tu sukromnu schvalil,no nakoniec sme mali veeeelku smolu,lebo vcera vecer sa riaditelka tej skolky dohodla s jednou maminou,ze posledne miesto jej da a od pondelka to dieta nastupuje. Islo ma roztrhnut. proste mame smolu. ☹

Sasi ako mali dnes v skolke?? a ostatni? aki mali vase deti druhy den v skolke??

Ros mnaaam,ze cuketove placky! 🙂 Inak ta skolka stoji okolo 8000Sk /pisem v korunach/ mesacne,co je saaaakra dost,ale to dieta neskutocne napreduje. skoda,ze pri dvojkach to nebude realne dat ich tam,lebo dat mesacne 16tis,to je uz riadna palka. 😝 😝 ach... ☹ podla mna by mali byt taketo skolky vsetky,nielen sukromne. 😒

marg,to mohol byt len psychicky problem,preco nekakal. mozno ho posledna h..no storry vystrasila a bal sa,ze sa znova odohra nieco take. tak ak sa vykakal,tak uz by malo byt dobre. 🙂

grmitko
autor
3. sep 2009

zinus no dnes rano bol zachvat Leov, ucitelka ho odo mna trhala, ale to trvalo iba chvilu a uz bolo dobre, riaditelka ich pochvalila, ze su dobrucki, tak zajtra uz idu na 4 hodiny a v pondelok tiez a od utorka na cely den 🙂 sa normalne tesim 🙂 to ked tam uz budu cely den tak mozem konecne prist k tebe na navstevu 😀 😀 😀 budem mat na to cas 😝
a ked Domko rano pocul vrieskat Lea tak zacal fnukat, ale inak pohoda, myslim ze to dobre zvladaju, aj ucitelka hovorila, ze to zvladaju velmi dobre 🙂 a ze rano ten plac je normalny, ze to je v pohode trva to iba par minut po mojom odchode a je to iba tym ze boli strasne zvyknuti byt iba so mnou 🙂 takze som pokojna

zinuska
3. sep 2009

sasi a tvojich drobcov v skolke ucitelky rozoznaju?? 🙂

Inak baby,co mi to moze byt? ☹ od vcera ma neskutocne boli kost hore na ramene,tam kde konci klucna kost. taky ten vybezok,co trci.. viete co myslim? na jednej strane,kde ma to neboli,tam ho mam maly a na tej bolavej strane je vystupeny a boli na jemny dotyk 😢 nemozem si na tu stranu lahnut,deti mi z ruk padaju, do urcitych uhlov ruku ani nedam.. rano som si nato dala Flector naplast ale ani trochu to nepomaha. boli to ako zlomene,ale ja som sa nikde ani nebuchla ani nic. jedine,co ma napada je,ze ked sme po malovke upratovali,sme prenasali tazke nabytky a ci mi to nejako neprasklo alebo co.. ale zas to bolo pred tyzdnom takmer a boliet to zacalo az teraz. asi zbehnem zajtra na RTG. 😒

grmitko
autor
3. sep 2009

zinus to mozes mat vyklbene 😒

a ano rozoznaju pretoze som im dala tricka na ktorom maju farbami na textil napisane mena velkymi pismenami vpredu namiesto obrazka 🙂 som sikulka 🙂

zinuska
3. sep 2009

tak to je dobre sasi!! 😵 fakt super. mozes byt kludna. tak to budes chodit ku mne na cele dni!!! 😀 au-pair /ci ako sa to pise 😀 / sa mi hodi!! 😉 😉 😉 a v zime budeme piect staaaale kolace! 😀 😀

astora
3. sep 2009

grmi nasich rozoznava ucitelka podla papuciek ale ked mali riaditelku ta nemala zaujem ich rozoznavat a volala ich henten a tamten 😠 🙄

grmitko
autor
3. sep 2009

astora to je sila, by som si ju podala

ja som im tie tricka uz davno spravila a spravim im take iste aj vo vacsej velkosti, nech maju ucitelky istotu, casom si zvyknu na nich, ze ktory je ktory, ale kym si zvyknu, budu mat iba tieto tricka 🙂 🙂 🙂 a ucitelka ma za ten napad velmi pochvalila, ze super, ze im to tak velmi ulahcim 😀 😀

zinuska
3. sep 2009

astora to vazne?? 😠 to je piiiiip riaditelka!! 😠

Sasi,to si dobre vymyslela 😀 mne hovorila kamoska,ze mali v skolke dvojky a vzdy jednemu davali len cervene tricko.stale,cely rok 😀

a to co mam s tym robit,keby to bolo vyklbene?? 😕

grmitko
autor
3. sep 2009

astora a tvoji sa daju pri lepsom a trosku dlhsom pohlade rozoznat 😉 😀

astora
3. sep 2009

u nasich staci ked sa ucitelka opyta a oni povedia ci je A alebo O oni maju take skratky 😀 😀

grmitko
autor
3. sep 2009

zinus musim s tym ist k lekarovi, lebo si mozes akurat este viac ublizit 😒 a to pri troch detoch asi nepotrebujes 😒

grmitko
autor
3. sep 2009

ved aj nasi vedia povedat ze ako sa volaju, ale asi je aj ucitelkam blbe sa stale pytat ze ty si ktory 😝 😝 😝

astora
3. sep 2009

babulky drzte sa dobru noc Zinus urcite chod k Dr budes mat istotu 😉 grmi malym rano dufam nebudu padat slzicky povedz im ze uz su velky chlapi 🙂 🙂

grmitko
autor
3. sep 2009

no veru idem aj ja, lebo rano nevstanem, uz ma klati dobru hodinu ale cakam co tu popisete 😉 😀
takze dobru nocku a sladke sny prajem 🙂

astora to oni vedia ze su velki chlapi, to si aj sami povedia 😀 😝

zinuska
3. sep 2009

inak dnes k nam po skolke prisiel ten najlepsi kamarat aj s jeho bratom,co mal maxik v skolke minuly rok a teraz ich rozdelili.. keby ste ich videli,ako sa objimali 😵 a ako sa vysantili.. az mi bolo do placu,ze uz niesu spolu v triede ☹ obaja su na seba velmi naviazani. ako dvojicky 😀

a potom na chvilku prisiel dalsi maxov kamos,takze sme tu mali zasa mini skolku.. 😀 v poslednej dobe tu mam 5 a viac deti 😀 😀 zeby nejake znamenie osudu,ze hej dievca zvykaj si.. ??? 😕 😕 😀

grmitko
autor
3. sep 2009

zinus nestacia ti tri?????????? 😝 😝 😝 ocakavas este dalsie dve???? 😉

zinuska
3. sep 2009

jaaj,tak vy uz idete ta het? ☹ no dobre,tak aj ja. ked ja sa sem nedostanem cez den 😒

jeeeej,a este sa pochvalim, zajtra tu mam zas tych fesnych majstrov!!! 😅

tak dobru noc 😵

zinuska
3. sep 2009

Zatial nie Sasi 😀 😀 ale ja som ani tieto posledne dve neocakavala ako dve 😀 😉 takze nikdy nehovor nikdy!! 😉

grmitko
autor
3. sep 2009

zinus ved mas doma uz iba dve deti cez den, mala by si stihat aj net 😉 😉 😉 😉 😀 😝

zinuska
3. sep 2009

No ved dnes som aj prispela rano!! 😉 ale potom som bola mimo domu.. ale uz sa asi bude dat sadnut za pc aj cez den. ...duuuufam 😝 lebo mam co upratovat ked spia 🙄

zinuska
3. sep 2009

Vies Sasi, okrem bezneho bordelu mi prispievaju uz aj dvojky 😠 😠 vyhadzuju vsekty skrinky,ktore otvoria 😠 😠 😠 a strasne sa pri tom sustredia 😀 no hrozne dolezita robota to je 😀 😠 😝

lumah
4. sep 2009

zunuska možeš tam mať aj zápal, od prievanu, alebo nespávaš pod oknom a nefúka ti naň v noci.? Kolegyˇˇna to tak mala od zimy v noci pod oknom.
Inak - dobré ránko! O chvíľu odchádzame do Poľska k známym, tak už tu buntošíme. 😀

womenne
4. sep 2009

čaukoo kočky

mar no super a čo zabralo?

žabka vidiš nato som uplne zabudla to poznam ana kašel zase stoklaskovy čaik varievame.

Ja som dnes musela zobudit muža nech mapomasiruje som nespala od polnoci do 4 rana a už som nemohla vydržat bolia ma hrozne križe,včera som mala ist do solarka adrahy na nas zabudol tak som Nika vliekla na rukach zmesta boila ho nožka,ku koncu už krača sam.Lenže zase Sebko chcel tiež no naštatsie len kusok.
Inak kniha je dočitana bože lepšie som nikdy nečitala bolo to užasne napisane.

Saška dnes ako?

womenne
4. sep 2009

kupujete detom na jesen nove topanky?nejake jesenne?ja musim teraz prvy krat bo botasky som chcela dat opravit a vraj by vyšli draho tak mame kupit nove 🙄 vobec neviem ake..

grmitko
autor
4. sep 2009

dobre ranko,
tak dnes su moji velkaci uz na 4 hodiny 🙂
rano to bola relativne pohoda, prezliekal som ich, ale ako vosli do triedy tak plac, ale ucitelka ich hned vzala za ruky a zavrela dvere, pocitam ze plakali ozaj iba chvilku, rano ked som sa s nimi rozpravala, ze kedy dnes pre nich pridem tak som mala pocit ze sa aj tesia, ako nedali to nejako okato najavo, ale tak nejako som mala taky pocit, lebo rozpravali, ze sa budu s detmi hrat, a ze budu mat divadlo (vcera mali babkove) a tak 🙂

Dani a aku knihu si citala? Ja tiez uz uvazujem ze co s volnym casom 😀 😀 😀 tak knihy idem citat, najskor samozrejme dolezitejsie veci, ale ked mi cas zostane 😝

margaretka11
4. sep 2009

Ahojte 🙂

Ďakujem ešte raz za všetky rady, aj som si skopírovala do pc, pre prípad najbližšej potreby 😉 . Ste moje zlatíčka, neviem, čo by som bez vás robila 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Zinu, mohlo to byť aj psychického rázu, ako si písala. Predsa len sa vtedy riadne rozplakal, keď okakal dedka.. Len dúfam, že už bude kakať normálne lebo z tohto výpadku som bola dosť utrápená 😔

Wom, neviem, čo zabralo, ale faktom je, že si Simonko dal Aktiviu a po nej si ešte vypýtal jablko. No a potom to prišlo 😉

zinuska
4. sep 2009

caute,sasi,tak uz dnes na 4 hodky?? no super,tak vam to ide paradne!! chalosi su statocni 😵

ja som uz dnes 3 krat vysavala kuchynu 🙄 prvy raz preto,ze som uz vecer nechcela hucat s vysavacom a dvakrat preto,ze nas Alexik zas presadzal 😠 😠 😠 ... este budem lutovat,ze uz chodia 😀

Inak vcera som vam zabudla napisat. na zahrade mame trampolinu a Alex tam vcera skakal. normalne ako sa skakat ma!! 😕 😕 😕 a do vysky.. ja to nechapem. chodi jak vyliahnute kura,ale skace jak 5 rocny chalan 😀 😀

baby ja som z tej skolky taka smutna,nejako stale nato myslim,mrzi ma,ze je v malackej a ze ten program v nasej skolke je taky biedny... ☹ nemala som ani pozerat stranky tej sukromnej,teraz porovnavam a som z toho nestastna. ja nemam tolko casu sa maxovi venovat naplno,ako by som chcela 😢 😢

inak jemu nerobi skolka nejaky problem,predsa ma uz rok za sebou a vie,ze sa nemusi bat,ze by sme neprisli prenho.lebo toho sa deti boja najviac,ze maminky si pre nich uz nepridu. no ale uz sa pyta,ze kedy budu prazdniny 😀 😀

mna inak uz to rameno boli menej,tak neviem,ci mam ist k Dr. nechcem tam byt za hypochondra 😒

inak to fakt uz mozem davat malym vodu z vodovodu bez prevarenia?? ja som doteraz nedavala lucku alebo take kupovane. prevarala som vodu z vodovodu. viem,ze na Slovensku je kvalitna voda,ale mne ta konkretne nasa nechuti. 😝