• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
grmi - dufam, že ešte nie, že na porod mam este min. mesiac cas :wink:
19. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej ja viem, ja som to tak nemyslela :wink: myslela som to tak, ze ani sa nenazdas a ten mesiac ubehne ako voda :slight_smile:
19. okt 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok, ja som pochopila, len ked budem mat teraz deti doma, tak budem mat zase menej casu na regeneraciu :grinning: :grinning: a nabratie novych sil :wink: - preto nutne!!!!! potrebujem este mesiac - a ked nebodaj nepojdu do skolky 2 tyzdne - tak to aby som porodila až na Vianoce :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak u nas je uz lazaret uplne kompletny, o pocte 4 ks :frowning2: :frowning2:
uz vecer muz nariekal, ze ako sa citim ja, lebo jeho boli hlava a tak dalej a do rana sa mu to nezlepsilo, ale isiel do prace, len sa mam na co tesit, ked pride domov, postarat sa o 3 deti :slight_smile:

idem s Domko k dokine, potom dam vediet, ako sme dopadli :unamused:
20. okt 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grmi držte sa :wink:
20. okt 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky :slight_smile:

mima ale naozaj to strasne rychlo ubehlo neviem ako tebe ale nam tu na MK urcite.aj ja sa pametam na to ako si pisala,ze si tehu a ty uz mesiac budes rodit?wau.mima a nech su dvojky cim skor fit aby si ty mohla aspon trosku oddychovat pred porodom :wink:ak sa to vobec pri dvojkach da.

grmi s tou pracou ma to mrzi,ale asi to tak naozaj bude lepsie.neboj urcite si najdes nieco ine.ty mas urcite vecsiu moznost v BA ako my tu na vychode.a drzim palce s Domkom a nech ste uz cim skor zdravi.joj je to strasne ked ste vsetci chori a samozrejme je to vsetko na tebe cela starostlivost,domacnost,varenie a vsetko.nezavidim :frowning2:drzte sa.

ajka ako sa mate?
20. okt 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,
tak Domko ma atb, lebo ma chytene priedusky, on je chuda ako ja, kazda sprosta choroba mi hned dlavi priedusky :frowning2: takze sme dvy tyzdne doma, lebo buduci stvrtok a piatok su vraj prazdniny a to uz ich nemam na tie tri dni davat do skolky... takze sa tesim, neviem si predstavit co s nimi budem doma robit dva tydzne v takomto pocasi :unamused:
20. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grmi no to je strasne.neboj zvladnete to nejako.musite.zaklad je aby bol domko zase zdravy.ja neznasam slovne spojenie,ze ,chytilo priedusky, lebo my sme na to lezali v nemocke takze brrrrrrrr uz nikdy viac to nechcem zazit.drzte sa
20. okt 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabka dakujem, jasne ze dolezite je, aby boli deti zdrave, to je zaklad :slight_smile: ale on je ako ja, vsetko ma hned na prieduskach chuda moje :frowning2:
uz ma nasadene atb tak verim ze bude skoro dobre :wink:
20. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooženko, zas chorôbky? My sa našťastie držíme, ale zajtra ideme do poslednej poradne, spojenej s očkovaním v 15.mesiaci, vraj na 8. deň bývajú z toho vysoké teploty, aké máte skúsenosti vy?
Pridala som fotky zo včerajška-mali sme 15 mesiačikov.:slight_smile:
20. okt 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumah ano my sme mali teploty myslím že sme ich dostali na 12. deň a dokonca sme sa aj vyhádzali :frowning2:
20. okt 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka tak to sa teda mám na čo tešiť... :unamused:
20. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumah prekrasni su juj taki na spapkanie. zlatucki a drzim palce s tym ockovanim.My sme nemali nic.Ani teploty a ani sme sa nevyhadzali tak dufam,ze aj u vas to bude takto.drzim palce :wink:

grmi nemas za co a urcite bude dobre len treba pockat pokym atb zaberu a uz to bude v poriadku.
20. okt 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

saška chuda Domko ved len teraz doužival antibiotika a už ma dalšie bořatko posielame mu pusiky aprajeme skore uzdravenie všetkym štyrom,vas to vždychyti naraz všetkych :frowning2:

Naši chaloši sa zajtra v školke fotia juj tak sa tešim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lumi teda ale to leti .

A kde mame zinuš? a yasmin neviete niečo ako dopadli s tymi testami?
20. okt 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wom zinuska isla dnes s dvojkami na ockovanie MMR. :wink:
20. okt 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak pevne nervy :wink:

mala by som sit s malymi von ale ak sa mi nechce :confounded: je tam kosa
20. okt 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak zinuskine ockovanie odlozili :slight_smile: lebo deti vraj maju nejaku virozku :unamused: teraz je tych chorob tak strasne vela

u nas to vyzera tak, ze Leo place, ze ho boli usko, dala som mu usne kvapky, Ibalgin na zapal a uvidime co bude do rana :frowning2: ale predstava, že zajtra s oboma letiet nasej pre papier a potom cakat hodiny na usnom, tak to je super predstava, ja sama som neschopna, poobede som si trosku pospala s chalanmi, ze mi bude lepsie a je mi este horise, priserne ma boli hlava, kazdy pohyb ma boli, a muz takisto, tak ked s nim bude treba ist v noci na pohotovost, tak neviem kto pojde, ja si netrufam v takomto stave soferovat a muz tiez niec :frowning2: :frowning2:
ja neviem co sme my komu urobili, ale asi nieco velmi zle, ked sa na nas stale nieco vali :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: uz som z toho zufala :unamused:
20. okt 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grmi u nas sa toto zacalo ked som nastupila po materskej do roboty tak sa liečte nech ste fit uz je toho fakt moc
20. okt 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saši :frowning2: ja som mala tiež take obdobie pametaš ked sme boli na slovensku a stale mali naši hnačky a vracanie,postupe sa to upravilo.Nechapem že mu to riadne neprešlo ake mal antibiotika prvy krat?Toto iste riešila sestra popišem viac neskor,necchem ta strašit.
20. okt 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem za podporu dievcata :slight_smile:
naozaj je toho na mna v poslednej dobe nejako vela a uz mmi to nejako prerasta cez hlavu :unamused:
20. okt 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Grmi prajem skore uzdravenie !!!
20. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grmi ke´d ho bolia ušká može ich mať aj zapálené a na to si dávaj pozor, určite by som išla na ušné a keď je to zapalené tak to vyzera na ant., my sme to už prekonali viackrát ono trubica medzi nosom a uškami je prepojená takže ak sa nádcha ťahá a už su zelené soplíky môže sa zápal usadiť v uškách :frowning2:
20. okt 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja viem ajka a aj sa toho bojim, preto s nim posielam muza na pohotovost, ale nechce sa mu a ja ich zajtra oboch tahat po doktoroch :frowning2: :frowning2: domko takmer nema hlas :frowning2: :frowning2: do kelu na vsetko som stale sama...... :frowning2: :frowning2: :unamused:
20. okt 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a skušala si dávať na ten hlások calciovy sirup
20. okt 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neskusala, pozriem ci mam a dam mu :slight_smile: dakujem za radu

idem s Lelkom na tu pohotovost ja, lebo stale place, ze ho to boli :frowning2: :frowning2: tak nech mame kludnu noc a zajtra si usetrim hodiny behania, idem s nim, aj ked sice nei som v stave soferovat, ale tak co narobim :unamused:
20. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa držte inak na uška je homeopatikum aviare 15ch oranžová krabička môžeš dávať aj pri ant.keď si dobre pamatám tak som dávala 5 guličiek každý deň ale over si to pre istotu :wink:
20. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze saska, a preco nezavolaj ja by som sla s tebou na tu pohotovost s malym aspon by som ti pomohla, uz ste doma? kebyze nieco potrebujes zajtra nakupit doniest povedz,ok? a dodo dostane po usoch ked ho uvidim:slight_smile:
20. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka tak zinuska išla už dnes? Dúfam že naši to zvládnu tak ako tvoji, lebo u všetkých zatiaľ, čo som počula bol priebeh s teplotami vysokými.
20. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky
tak sme doma, mame akutny zapal stredneho ucha, nakoniec som isla taxikom, netrufla som si soferovat, dostal atb, hlavne ze v stredu jedny dobral :frowning2: :frowning2: ach jaj, no ale aspon vieme, co mu je a mame liecbu, tak som spokojnejsia, ale aj tak budem celu noc v strehu lebo ho to boli, no ale nemusim sa zajtra s oboma trepat, akurat ak sa to nebude horsit tak v piatok mam ist na kontrolu na usne, takze tak, trosku mi odlahlo, lebo som sa bala ze ako zvladneme noc do rana
20. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kiwuska dakujem ti velmi pekne za ochotu, si naozaj zlata, ak budem zajtra nieco potrebovat, zavolam ti, velmi si to cenim :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok