Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

mima595
19. okt 2009

grmi - dufam, že ešte nie, že na porod mam este min. mesiac cas 😉

grmitko
autor
19. okt 2009

hej ja viem, ja som to tak nemyslela 😉 myslela som to tak, ze ani sa nenazdas a ten mesiac ubehne ako voda 🙂

mima595
19. okt 2009

Ok, ja som pochopila, len ked budem mat teraz deti doma, tak budem mat zase menej casu na regeneraciu 😀 😀 a nabratie novych sil 😉 - preto nutne!!!!! potrebujem este mesiac - a ked nebodaj nepojdu do skolky 2 tyzdne - tak to aby som porodila až na Vianoce 😀 😀 😀

grmitko
autor
20. okt 2009

no tak u nas je uz lazaret uplne kompletny, o pocte 4 ks ☹ ☹
uz vecer muz nariekal, ze ako sa citim ja, lebo jeho boli hlava a tak dalej a do rana sa mu to nezlepsilo, ale isiel do prace, len sa mam na co tesit, ked pride domov, postarat sa o 3 deti 🙂

idem s Domko k dokine, potom dam vediet, ako sme dopadli 😒

ajka72
20. okt 2009

grmi držte sa 😉

zabka0609
20. okt 2009

ahojte vsetky 🙂

mima ale naozaj to strasne rychlo ubehlo neviem ako tebe ale nam tu na MK urcite.aj ja sa pametam na to ako si pisala,ze si tehu a ty uz mesiac budes rodit?wau.mima a nech su dvojky cim skor fit aby si ty mohla aspon trosku oddychovat pred porodom 😉ak sa to vobec pri dvojkach da.

grmi s tou pracou ma to mrzi,ale asi to tak naozaj bude lepsie.neboj urcite si najdes nieco ine.ty mas urcite vecsiu moznost v BA ako my tu na vychode.a drzim palce s Domkom a nech ste uz cim skor zdravi.joj je to strasne ked ste vsetci chori a samozrejme je to vsetko na tebe cela starostlivost,domacnost,varenie a vsetko.nezavidim ☹drzte sa.

ajka ako sa mate?

grmitko
autor
20. okt 2009

ahojte,
tak Domko ma atb, lebo ma chytene priedusky, on je chuda ako ja, kazda sprosta choroba mi hned dlavi priedusky ☹ takze sme dvy tyzdne doma, lebo buduci stvrtok a piatok su vraj prazdniny a to uz ich nemam na tie tri dni davat do skolky... takze sa tesim, neviem si predstavit co s nimi budem doma robit dva tydzne v takomto pocasi 😒

zabka0609
20. okt 2009

grmi no to je strasne.neboj zvladnete to nejako.musite.zaklad je aby bol domko zase zdravy.ja neznasam slovne spojenie,ze ,chytilo priedusky, lebo my sme na to lezali v nemocke takze brrrrrrrr uz nikdy viac to nechcem zazit.drzte sa

grmitko
autor
20. okt 2009

zabka dakujem, jasne ze dolezite je, aby boli deti zdrave, to je zaklad 🙂 ale on je ako ja, vsetko ma hned na prieduskach chuda moje ☹
uz ma nasadene atb tak verim ze bude skoro dobre 😉

lumah
20. okt 2009

boooženko, zas chorôbky? My sa našťastie držíme, ale zajtra ideme do poslednej poradne, spojenej s očkovaním v 15.mesiaci, vraj na 8. deň bývajú z toho vysoké teploty, aké máte skúsenosti vy?
Pridala som fotky zo včerajška-mali sme 15 mesiačikov.🙂

ajka72
20. okt 2009

lumah ano my sme mali teploty myslím že sme ich dostali na 12. deň a dokonca sme sa aj vyhádzali ☹

lumah
20. okt 2009

ajka tak to sa teda mám na čo tešiť... 😒

zabka0609
20. okt 2009

lumah prekrasni su juj taki na spapkanie. zlatucki a drzim palce s tym ockovanim.My sme nemali nic.Ani teploty a ani sme sa nevyhadzali tak dufam,ze aj u vas to bude takto.drzim palce 😉

grmi nemas za co a urcite bude dobre len treba pockat pokym atb zaberu a uz to bude v poriadku.

womenne
20. okt 2009

Ahojte

saška chuda Domko ved len teraz doužival antibiotika a už ma dalšie bořatko posielame mu pusiky aprajeme skore uzdravenie všetkym štyrom,vas to vždychyti naraz všetkych ☹

Naši chaloši sa zajtra v školke fotia juj tak sa tešim 😵 😵 😵

Lumi teda ale to leti .

A kde mame zinuš? a yasmin neviete niečo ako dopadli s tymi testami?

zabka0609
20. okt 2009

wom zinuska isla dnes s dvojkami na ockovanie MMR. 😉

womenne
20. okt 2009

juj tak pevne nervy 😉

mala by som sit s malymi von ale ak sa mi nechce 😖 je tam kosa

grmitko
autor
20. okt 2009

tak zinuskine ockovanie odlozili 🙂 lebo deti vraj maju nejaku virozku 😒 teraz je tych chorob tak strasne vela

u nas to vyzera tak, ze Leo place, ze ho boli usko, dala som mu usne kvapky, Ibalgin na zapal a uvidime co bude do rana ☹ ale predstava, že zajtra s oboma letiet nasej pre papier a potom cakat hodiny na usnom, tak to je super predstava, ja sama som neschopna, poobede som si trosku pospala s chalanmi, ze mi bude lepsie a je mi este horise, priserne ma boli hlava, kazdy pohyb ma boli, a muz takisto, tak ked s nim bude treba ist v noci na pohotovost, tak neviem kto pojde, ja si netrufam v takomto stave soferovat a muz tiez niec ☹ ☹
ja neviem co sme my komu urobili, ale asi nieco velmi zle, ked sa na nas stale nieco vali ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ uz som z toho zufala 😒

astora
20. okt 2009

grmi u nas sa toto zacalo ked som nastupila po materskej do roboty tak sa liečte nech ste fit uz je toho fakt moc

womenne
20. okt 2009

Saši ☹ ja som mala tiež take obdobie pametaš ked sme boli na slovensku a stale mali naši hnačky a vracanie,postupe sa to upravilo.Nechapem že mu to riadne neprešlo ake mal antibiotika prvy krat?Toto iste riešila sestra popišem viac neskor,necchem ta strašit.

grmitko
autor
20. okt 2009

dakujem za podporu dievcata 🙂
naozaj je toho na mna v poslednej dobe nejako vela a uz mmi to nejako prerasta cez hlavu 😒

helka1
20. okt 2009

Grmi prajem skore uzdravenie !!!

ajka72
20. okt 2009

grmi ke´d ho bolia ušká može ich mať aj zapálené a na to si dávaj pozor, určite by som išla na ušné a keď je to zapalené tak to vyzera na ant., my sme to už prekonali viackrát ono trubica medzi nosom a uškami je prepojená takže ak sa nádcha ťahá a už su zelené soplíky môže sa zápal usadiť v uškách ☹

grmitko
autor
20. okt 2009

ja viem ajka a aj sa toho bojim, preto s nim posielam muza na pohotovost, ale nechce sa mu a ja ich zajtra oboch tahat po doktoroch ☹ ☹ domko takmer nema hlas ☹ ☹ do kelu na vsetko som stale sama...... ☹ ☹ 😒

ajka72
20. okt 2009

a skušala si dávať na ten hlások calciovy sirup

grmitko
autor
20. okt 2009

neskusala, pozriem ci mam a dam mu 🙂 dakujem za radu

idem s Lelkom na tu pohotovost ja, lebo stale place, ze ho to boli ☹ ☹ tak nech mame kludnu noc a zajtra si usetrim hodiny behania, idem s nim, aj ked sice nei som v stave soferovat, ale tak co narobim 😒

ajka72
20. okt 2009

tak sa držte inak na uška je homeopatikum aviare 15ch oranžová krabička môžeš dávať aj pri ant.keď si dobre pamatám tak som dávala 5 guličiek každý deň ale over si to pre istotu 😉

kiwuska
20. okt 2009

boze saska, a preco nezavolaj ja by som sla s tebou na tu pohotovost s malym aspon by som ti pomohla, uz ste doma? kebyze nieco potrebujes zajtra nakupit doniest povedz,ok? a dodo dostane po usoch ked ho uvidim🙂

lumah
20. okt 2009

zabka tak zinuska išla už dnes? Dúfam že naši to zvládnu tak ako tvoji, lebo u všetkých zatiaľ, čo som počula bol priebeh s teplotami vysokými.

grmitko
autor
20. okt 2009

ahojky
tak sme doma, mame akutny zapal stredneho ucha, nakoniec som isla taxikom, netrufla som si soferovat, dostal atb, hlavne ze v stredu jedny dobral ☹ ☹ ach jaj, no ale aspon vieme, co mu je a mame liecbu, tak som spokojnejsia, ale aj tak budem celu noc v strehu lebo ho to boli, no ale nemusim sa zajtra s oboma trepat, akurat ak sa to nebude horsit tak v piatok mam ist na kontrolu na usne, takze tak, trosku mi odlahlo, lebo som sa bala ze ako zvladneme noc do rana

grmitko
autor
20. okt 2009

kiwuska dakujem ti velmi pekne za ochotu, si naozaj zlata, ak budem zajtra nieco potrebovat, zavolam ti, velmi si to cenim 🙂 🙂