Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
24. okt 2009

ahojte kecalky,
klasicky vikendovy den, neznasam vikendy s manzelom ☹ 😠 , niektore viete, co tym myslim...
deti nekomentujem, mala ma dnes vydesila, vyzeeralo to ako zachvat, vkuse boli hlava, vrieskala, tak som narvala aj panadol aj nurofen, je to nadlho,ale som sa skoro rozrevala a chcela jej pichnut diazepam
dala som si preventivne smectu 😀 , citim sa vselijako,slabo,vraj som zlta, ale verim,ze len unava a vycerpanie a zrelost na psychiatriu
muz nepomaha, je na tom zle,ale plno roboty vonku, kazdy ma svoju pravdu
chuda mama len pocuva,ako sa neznasame 😖
mam chut vypadnut aspon na tyzden prec z domu s deckami

neviete mi poradit nejaku dobru plachtu makkucku s igelitom proti preteceniu? mame doma nieco,ale strasne to vrzga, hladam nieco jemnunke a decentne,nenapadne...

male sa stale stazuju na stipanie ociek a bolesti hlavy, nemam chut do nich rvat panadol a nurofen, hoci im chutia, nestretli ste sa s tym?

dnes spinkam sama,dufam,ze sa dobre vyhajam 😅
jedna vrieska,ked vstane,ze infarktujem a druha aj hodinu vydrzi tichucko lezkat, tocit sa ku mne, dychat mi do tvare s otvorenymi ockami,ale nebude ma budit, stale si lazka a caka, zlaticko moje, ja som samozrejme hore a ju pozorujem, ci ju nieco nevyhecuje,ale nie 😵
no hociktoru budem dnes postradat, to som tym chcela povedat 😉

dakujem za priestor 😀 🤐

grmitko
autor
24. okt 2009

lalu veru oddychni si a dobre sa vyspinkaj 🙂

tie vikendy s manzelom, chapem 😉 som na tom podobne

my mame take ze ochranne potahy na matrac vyzera to ako plachta a je to nepremokave, kuknem na nete a ked tam poslem link, ak to najdem 🙂

ja som dnes bola na vylete v rakusku, bolo super, bez deti, parada, castejsie by som prijala take dni 😉 🙂

grmitko
autor
24. okt 2009

http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=66853&a...
nieco taketo, ale my to mame na velke postele 🙂

ajka72
24. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=38219

lalu my máme tieto nepr. plachty som s nimi spokojná 😉

lalupa
24. okt 2009

grmi, super vylet 😉 tesim sa s vami 🙂

vyborne,len musim pozhanat vacsiu postielku, dik za link

aji, to su nepremokave? nic take tam nie je pisane

lalupa
24. okt 2009
ajka72
24. okt 2009

lalu ano je podšitá takou gumou máme ich my na manželskej ale aj deti na svoich veľkých posteliach s dlžkou 190cm až teraz pozerám že to tam nie je napísané, 😒

kiwuska
24. okt 2009

ahojte tak ja som dnes kupila taku tu klasicku podlozku na matrac z lekarne a dala som to deckam po zadok cez obedny spanok nedala plienku a oni boli suchi!!!🙂 a to jeden spal hodinu druhy tusim dve a pol🙂 som mala skor zacat .... len ci to nebola nahoda- uvidime zajtra, pozajtra, mozno ze to maju nejako uz zafixovane ze ked maju plienku ze tam mozu curat a ze ked nemaju musia vydrzat no som zvedava, a inak grmi, ajka, lalu tie chranice vsetky vyzeraju super asi nieco take zadovazim aj ja🙂

grmitko
autor
24. okt 2009

lalu aj nieco take sa da samozrejme 🙂

kiwus no super, dufam ze to teraz tak bude kazdy den 😉 🙂

kiwuska
24. okt 2009

aj ja dufam🙂 a co si bola v rakus. ci len tak?🙂

grmitko
autor
24. okt 2009

len tak na vylete, ako doprovod, ale kupila som malym fleesove mikiny, co neviem v celej BA zohnat a nejake potraviny som nakupila, a ozaj sa tam dost veci oplati kupovat 🙂

kiwuska
24. okt 2009

hej my chodime raz za dva tyzdne do hainburgu do billy tiez sa to oplati a hlavne je tam vasci vyber a lepsie potraviny, plus je tam ovela lacnejsi benzin ako u nas a mame to 15 min od domu, sa smejeme s MM ze sme ukazkovy bojovnici proti krize🙂

grmitko
autor
24. okt 2009

hej ozaj sa to oplati, keby som mala pas a mohla tam ist s detmi tak tam chodim
ale sam sa tam nedostanem a s nimi tam ist nemozem 🙂

grmitko
autor
24. okt 2009

v hainburgu sme boli aj my dnes 🙂

bobicek5
24. okt 2009

lalupa, niekedy je to naozaj tazke a vsetko na hlavu. Nic sa nedeje a ak ti to pomoze, kludne sa nam vystazuj. Veruze ta chapeme. 😉

kiwuska
24. okt 2009

pockaj sasi to potrebujem pas do rakus sak sme v EU ci kvoli detom? lebo my chodime bez pasu...... ale mame ich zapisanych obaja tak nabuduce zoberem aj pas🙂 aby sme mietso usetrenia nemuseli platit pokutu
lalu???:(

grmitko
autor
25. okt 2009

ano ak ides aj s detmi a nemaju vlastny pas, musis ich mat zapisane a pas mat so sebuóu, keby ta zastavili a kontrolovali tak aby ste nemali problem 🙂

womenne
25. okt 2009

Dobre ranko,tak čo baby vyspate?ja ano ta hodinky robi zazraky 😵 Sice som vnoci moc nenaspala kvoli malym ale aj tak.zajtra letime k lekarke Sebkovi to neprechadza stale drhne chudatko moje dnes som ho donutila nosit na krku plienku s vatou namočenou v oleji joj toboli revy on to nezaša,ale slubila som mu buldozer takže to ma už asi hodinku. 😎

Saška no teda nemala sisi niečo kupit pre seba?no no! 😉 Ale ja som na tom napodobne radšej kupujem mužovi a detom.

lalu my tiež niečo podobne riešime-bliži sa nam sud mal by byt konečny 😔

margaretka11
25. okt 2009

Ahojte, ale som tu dávno nebola, čo? A vôbec, ešte sa na mňa pamätáte alebo už ani nie? A možno sa vám čosi marí... 😉 😀

no tak žijem, to som len chcela, aby ste sa nebáli náhodou. Ale nemám sa veľmi čím chváliť, stále nemám deti naučené na nočník, som z toho úplne hotová, mám pocit, že je to daň zato, ako nám všetko doteraz krásne išlo...

grmitko
autor
25. okt 2009

marg, tak drzim paste, nech to deti rychlo pochopia 🙂 🙂
a ked ti nahodou vyjde cas, prid sa postazovat medzi nas 😉 🙂

margaretka11
25. okt 2009

Saši, náhodou som tu, tak som sťažovaniapripravená 😀

margaretka11
25. okt 2009

najhoršie je, že ak by som si odmyslela to nešťastné cikanie a kakanie do nočníka tak sa vlastne ani nemám načo sťažovať 😀 . Sila, čo? 😀

grmitko
autor
25. okt 2009

no vidis marg, ty sa ale mas 🙂 🙂
nasi zacali zase dnes nejako viac kaslat a dusi ich, tak asi zajtra zase klusem s nim k dokine, ale nechapem to preboha, ved obaja beru tyzden atb ☹ ☹

margaretka11
25. okt 2009

hej, mne je sveta žiť 😉

to mi je ľúto, že máš chlapcov chorých, dúfam, že sa z toho čo najskôr dostanú. Ale už sa to začína, toto počasie je ako stvorené na choroby, však jeden deň je teplo, potom zas chladno až zuby drkocú, hrôza. A keď ti drobci berú atb tak majú navyše aj oslabenú imunitu, no chúdence. Držím palce, nech je to čo najskôr za nimi 🙂

katullka
25. okt 2009

Caute zienky,
dlho som sa nedostala na net, no ked som Vas teraz docitala.., no hruza same choroby 😢 .
Sasi, na Vas sa to hrozne lepi, chudiatka male, Ty uz musis byt riadne vystavena, obdivujem Ta ako to zvladas s nimi,ked si stale sama. Dufam, ze im to po tych atb prejde. Drzte sa!

Lalu, tak vy ste schytali rotavirus?To je priserne, co je vsetko vo vzduchu ☹ . Pisala si, ze prvej to uz prechadza a co druha bambi ako sa ma? A Ty? Tie ocka to si ani neviem predstavit, z coho by ich mohli stipat, vacsinou pri teplote alebo nejaka alergia?

Nasi su inak uz 2tyzdne soplavi a vobec im to neprechadza. Uz som ich aj objednala na alergologiu, 3.11. ideme rano na odber krvi. Tak som zvedava. Ved oni su zdravi tak 2-3tyzd. a potom vzdy nieco pride, to uz nie je normalne.
A co sa tyka nocnikovania, este to bude asi dlha cesta. Samko sa ako tak pyta, ale tiez ma dni, ked sa este aj 2-3krat pocika a niekedy aj pokaka. Ja mu ale vzdy ked ideme mimo domu davam plienku a tiez aj na spanie. On cika niekedy aj kazdych 15min., tak si to neviem predstavit, co by som s nim niekde v obchode robila. Mozno aj kvoli tomu, ze raz sa nemusi pytat a raz musi, sa pocikava. Paulinka uz tiez chce chodit na nocnik, ale ona tam sedi par sekund, potom sa postavi a zacni vyskat a tesit sa, ze sa vycikala a pritom tam nic nie je 😀 😀 😀. Ale zatial sa nejako nestresujem kvoli tomu. Samka uz doma nechavam bez plienky, ked mi uz ukazal, ze to pochopil, aj ked niekedy je to o nervy, ked sa niekam ponahlame a on sa zrovna pokaka 😝.

Inak baby, neviete, kde by som zohnala nahradne nervy??? 😕 😝

vranka4
25. okt 2009

ahojte,katulka,objednaj na www.nahradnenervy.sk 😀 😀 😀 ......tie by sa nám občas zišli viacerým 🙂 a tie choroby,naozaj sa to bude točiť medzi nami asi celú jeseň a zimu 😒

katullka
25. okt 2009

vranka 😀 😀 😀 este som isla dalej pisat, ale ohlasila sa Pauli, no ale co budem pisat, ved to vsetky poznate 😉 😝 . A uz aj objednavam. pa

bobicek5
25. okt 2009

ahojte, my ideme zajtra na neurologicke vysetrenie a UZV mozgu. Drzte nam palce, naposledy nas doktorka riadne vystrasila... 😕

grmitko
autor
25. okt 2009

bobicek, drzime paste 🙂

astora
25. okt 2009

ahojte kočky tak sa po dlhej dobe hlasim mala ma 39 horucky som na nervy urcite to aj dvojky chytia mna asi porazi už

grmi uz ste na tom lepsie ??