Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lumah
9. nov 2009

wom a ako hradíš ten sveter? Lebo ja som si objednala ten sivý a keby som mala previesť platbu do českej banky tak ma to vyjde nejakých 10€, tak sme sa s tou Mirkou-predávajúcou dohodli, že jej pošlem peniaze na slovenský účet- jej kamoške. Si ma navnadila, je naozaj krásny. 🙂 Jááááj teraz pozerám, že ty máš bydlisko Karviná, tak to je o inom-ty nemáš čo riešiť. 😀

womenne
9. nov 2009

lumi no super budeme aj my dvojičky 😀 mne to posiela na dobierku lebo mi nejde IB a neviem prečo 😢 zajtra mi ho pošle hurááááááááá

lumah
9. nov 2009

wom a koľko platíš s dobierkou? Mňa to vyjde 22€. Že dvojičky-dobrééééééé! 😀

womenne
9. nov 2009

lumi 599.-kč no čo ved sme mlade a krasne a hlavne dvojičkove 😎

lalupa
9. nov 2009

zabka dakujem, vy ste ine paradnice, mat ku kazdemu oblecku jeden par 😉 dakujem za foto

aji, dohodneme zatial stredu doobedu, povedzme 10-12?

zabka0609
9. nov 2009

lalu nemas za co.tie co su v albume su nam uz malinke,ale vecsinou ma kazda len 1 max 2 pary papuciek,v pripade,ze sa stane nehoda a pocikaju ich.a inak to je sukromna zbierka papuciek od 9 mesiacov 😀 .ak by si o papucky,myslim tym uplne nove ,mala zaujem staci povedat ake a aku velkost.pojdem kupit a poslem 😉

lilinka robila som tie palacinky podla tvojho receptu.boli super,male si na nich pochutnali.dakujem velmi pekne za recept 🙂

lumah
9. nov 2009

wom no ja hlavne "mladá" 😀 duchom 😝 .
..aké papučky?....aké palacinky?..O niečo som prišla? 😀

lumah
9. nov 2009

Kočky v maily mi prišili fotky super kočíka! Je úplne bombový!!! 🙂

ajka72
9. nov 2009

lalu zatiaľ aj mne streda vyhovuje mám chápať v rozmedzí medzi 10 a 12.OO h.?

zabka0609
9. nov 2009

lumah to len lalupa sa pytala,ze co nosia nase dvojky po byte,ze aku obuv tak som jej odfotila papucky,ktore kupujem od nas rovno z vyroby a dala do albumu len aby videla a recept na bombove palacinky tu dala lilinka a je uplne super a usetrila som spustu mlieka aj muky a malym velmi chutili.pozri si str 482. 😉 naozaj vrelo odporucam 😵 ,lumi sem s tymi fotkami aj my chceme vidiet 🙂

zabka0609
9. nov 2009

kocky ja som sa vam tak zacitala do tej knihy co poslala adrolka,ze som normalne stratila pojem o case,super kniha naozaj.ale uz idem spat,takze dobru nocku vsetkym 😉

lumah
10. nov 2009

zabka dala som ten kočík do svojho albumu-kukni-no nie je bombový? 😀

grmitko
autor
10. nov 2009

lumi toto som uz videla 🙂 je to fajn vynalez ked mas jedno dieta 😉

lumah
10. nov 2009

grmi jasné, pri jednom. 🙂 . Keby prirobili ešte jedno sedátko dopredu, tak už by to bol zhŕňač. 😀 😝

zabka0609
10. nov 2009

lumi naozaj je super,ale ako pise grmi pri jednom a na nas dvojmaminky zase zabudli co? 😝

lilinka76
10. nov 2009

Ahojte maminy,

neviete mi poradit? Nas starsi betarik dokze zhora preliezt z postielky do postielky k bracekovi, dokonca uz vypadol aj vonku. Tym padom nase spanie asi skoncilo. Ked zostanem s nimi v spalni, tak sa predvadzaju, vobec ich netankuje, ze tam som, ked pokricim, nula bodov, uz som taka vytocena, ze sa mi trasu ruky. 😠 Viem, ze podobny problem mala Zuzka, ale ta tu dlho nebola. Ako by ste to riesili??? Rozmyslala som, ze im vyberieme tie dve tyce, ale to by uz asi behali po dome a mna by asi trafil slak. Rost sa nam uz nizsie dat neda, ale asi tam navrtame dalsie dierky...

zefa
10. nov 2009

ahojte kočky
lievance sú mňam..skoro sa mi neušlo 😒
lumi...ja by som brala aj ten zhrňač 😀 ...som si kúpila na splátky bic.a doteraz som na ňom sedela len toľko čo som sa odviezla z predajne domov 😀 , potom som ostala tehu...tak snáď sa na budúce leto už naň dostanem(deti som toto leto naučila jazdiť ,síce ešte s pom.kolieskami) lebo v tom skruzery čo máš ty, by som s mojimi duracelkami nezašla ani po zákrutu 😝

kiwuska
10. nov 2009

ahojte baby, nestiham moc pisat cely vikend sme boli fuc, prave som dorobila lievance a su fakt super vsetkym 3 chlapom mojim chutili🙂
dik za recept🙂

lumah
10. nov 2009

lili a vajíčko tam nejde? Drží to aj bez neho pokope?

kiwuska
10. nov 2009

ja som nedala a drzalo 🙂

grmitko
autor
10. nov 2009

no tolko to tu chvalite, ze zajtra tusim spravim 🙂 🙂 🙂 potom podam info ako chutili mojim nepapkacom 😉

zabka0609
10. nov 2009

grmi sprav je to naozaj pochutka,este lepsie ako palacinky a je s tym menej roboty a ja som tam dala aj jedno vajicko pre istotu 😉

lilinka neviem ti poradit nase z postielok nevyliezali,ale sme ich uz dali na dospelacke,cize spia na velkych posteliach,ktore maju spojene do manzelskej 😉

dracik1
10. nov 2009

ahojte, kocky, kedy prestava mat mlieko nejaky extra vyznam pre decka? nasi ho piju dost , rano a vecer 300 ml, na olovrant maju kasu, jogurt, sem tam omeletu a potom zasa na veceru mlieko...hladni sa nebudia ale predsa mam pocit, ze maju toho mlieka vela? nevadi to? rano, vecer mlieko a este aj olovrant mliecny?

lenkamt
10. nov 2009

ahojte, ja som prišla len kvôli tomu že mi nejde do hlavy že do tých lievancov nejde vajíčko 😀
budem robiť vo štvrtok, tak potom podám hlásenie aj ja 😀

lilinka76
10. nov 2009

Baby, vajicko tam nejde. Teda v recepte nebolo, dala mi ho kamoska z nejakeho casopisu. Aj ja som ich dnes robila, sme sa zase prejedli. 😀

lalupa
10. nov 2009

skusim aj ja,navnadili ste ma

lili, neodpovedala som ti,lebo baby uz pisali, budem kazdopadne drzat palce, nejako to musite vydrzat, so vsetkym sa u deticiek rata, preto sa daju infuzky,analgetika, oblbovace, to stym kocikom,ako lenka pisala je super napad 😉

aji, ano tak som to myslela,chcela som dnes volat,ale zastavila som sa az teraz, je neskoro, rano prebrnknem pre istotu, lebo mam pocit,ze vonku zuri vichrica, takze ak by bolo nejako pruserne, tak to posunieme na iny den

dracik, u deti mliecko ma byt aspon pol litra denne, ak vam chuti, nezaoberaj sa tym, proste si to ich telicka ziadaju 😉 , nie je strop,kolko maximum denne 😉

my napriklad sme kase zrusili pred 4m, jednoducho ich napina a neziada sa im

ja mam pocit,ze uz mojim davam vsetko, mozno aj prehanam, aj sunku,ale nie speci detsku, v lidli maju z kuracich prsicok tenke platky, plus sem tam morcacie parky, proste su strasne masinkove /masove/

lalupa
10. nov 2009

k tomu receptu, musi tam ist tolko prasku do peciva??? nejako to narastie? a robite nahrubo alebo tenunke palacinky-lievanceky

lilinka76
10. nov 2009

Lalu, toho prasku daj kludne menej, ja neviem, aky tam splna ucel, lebo oni "nenakysnu"...Ja to robim natenko, ako palacinky.

lalupa
10. nov 2009

dakujem, dostala som strasnu chut,neviem sa dockat zajtrajska

pripadne aji, neurobime u vas zajtra? 😀 /srandujem neboj/

ajka72
10. nov 2009

lalu môžme ale nemám jablká doma a myslím ani vanilk. cukor tak ak máš dones ja mám mlieko a muku a aj vajíčko ak treba a myslím aj nejaký prášok do pečiva a môžme urobiť nie je problém tak vás zajtra čakáme je to Branisková 12, 6. posch. prípadne prezvoň môžte prísť ako si písala medzi 10.OO a 12.00 h., verím že dievčatá vstanu v normálnom čase lebo včera išli neskoro spať a dnes vstávali o pol desiatej takže kľudne kedy vám to vyjde prídte, tvoje myslím poobede spia moje len vonku takže dnu spať nebudú, tešíme sa 😉