Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
13. nov 2009

lalu ty si pisala ze si tam davala skoricu?? to som nejako nepostrehla 🙂 🙂 a ja ze sa pochvalim ako som ich vylepsila 😀 😀 😀

yasmi chyba aj mne

helka1
13. nov 2009

LAlu to je fakt utopia 😅 😀 . By sa patrilo niekam vyrazit a nebyt stale v strehu 😀

Ja zatial koli chripke nepanikarim 😕 , rusiek by som mala kolko len chcem /mama mi pracuje v nemocke/ aj mi ich nukala ale nechcem 😅

Aj ja cakam na par infosiek od Yasmi 😔

Stupid ako vdzy nadherne fotecky 😵 radost pozerat 😉

zefa
13. nov 2009

grmi na str.485 som aj ja písala,že som pridala škoricu a ešte niečo..a robila som aj slanu verziu 😉 mne k jabkám proste pasuje škorica 🙂
no a problém s jedením v škôlke..moji bratranci (bratia) dávali deti do tej istej škôlky...dievčatko total nič nejedlo a nepilo(nieeekedy sa zadarilo ked bolo to čo ona ľúbila) a chlapec ,ten dojedal aj po iných deťoch 😀 ..sa učky aj smiali,že také odlišné deti v rodine máme..ale sa všemožne snažili jej pomôcť ale moc sa nezadarilo..sa potom doma nevedela dojesť..chvalabohu nemá tráviace ťažkosti,takže viem ako ti je ťažko 😒 ..a neskúšala si mu zabaliť tvoj obed,že by mu ho zohriali?ak sa dá s nimi dohodnúť...naši to tak občas robili..už mám teraz des z toho ,čo budem riešiť od septembra ja 😒

grmitko
autor
13. nov 2009

zefa citala som ze si robila slanu verziu, ale tu skoricu som fakt prehliadla 🙂 🙂 🙂

ked horise je ze on ani doma neje obedy, ak ano tak velmi zriedka a to uz ozaj musi byt jeho veeelmi oblubene a zase nechcem robit to, ze on bude mat ine jedlo ako ostatne deti, nerobi to dobre medzi detmi 😒 ☹ ☹ ale dakujem za radu 🙂

v pondelok som citala ze maju rezance s kakaom, to ma celkom rad, tak som zvedava ci nieco zje

mima595
13. nov 2009

caute - je tu ešte niekto? 😀 😀
ja som prave dokoncila moju prvu tortu potahovanu MMF - tak ešte pozeram, co ma kto nove
my ideme zajtra k nasim - jasne, splnit si obciansku povinnost - odvolit , no a v nedelu ma moj oco narodky /prenho ta torta/.
A ja idem v pondelok znova na kontrolu, a ked bude platit ten termin porodu - 20. -teho, tak už u nasich ostanem a MM sa vrati s dvojkami domov.
Dnes poobede som dostala taku depku, že ako to zvladnu oni bezomna a ja bez nich ☹ ☹ Tak som revala naposledy.... ani si nepamatam kedy.

stupidq6
13. nov 2009

helka1
ďakujemeeeeee 🙂

helka1
13. nov 2009

mima viem si to predstavit ☹ , ja sa na to odlucenie pripravujem uz teraz a je mi zle z toho pomyslenia, ale snad ti nove mimi odvedie myslienky inam... 😉
stupid neni zac, fakt vydarene fotecky...
Grmi, urcity cas som mala problem nieco dostat do Adamka a bola som z toho v riadnom strese a veru som rada, ze take nieco nemusim riesit aj ked doposial nie je Adamko velky papkac. Snad sa ti podari najst nejaku fintu ako maleho viac vykrmit... mne napr pomaha ked odvediem pozornost od jedenia niekam inam, zabavim ho niecim a pomalicky donho dostavam lyzicku po lyzicke, viem ze to nie je sprave.... ale niekedy je to s nim tazke... ☹

lenkamt
14. nov 2009

ahojte 🙂

ja som stále tie lievance nerobila, už musím, som fakt zvedavá na ten hit mesiaca november 😀 ja rozmýšľam že tam šupnem aj jednu hrušku 😅

Saška - vlastné obedy ti asi nedovolia, kvôli hygiene sa nesmie nosiť jedlo "zvonku" a ostatné deti by mohli začať vymýšľať 😔

Stupid- fakt krásne fotky, budem ťa lámať na návštevu ku nám, aby si aj nás tak pekne pofotila 😀

womenne
14. nov 2009

juj baby pisali mi s tej Dárkovej spoločnosti že sa da nechat otvoreny termin dokonca až 6 mesiacov takže počkam na december a objednavam mužovi darček,a vyčerpat to budeme musiet v juni čož je relativne dobry mesiac už bude teplo 😵
A teraz mi poradte ake mu tam mam dat osobne prianie nemam potuchy......

helka1
14. nov 2009

Ahojky, Lenka ja sa na tie lievance chystam dnes , mnam 😀 . Pekny sobotu !

stupidq6
14. nov 2009

lenkamt Ďakujem 🙂 no ja neviem baby čo sa Vám na nich páči 😅 videla som ovela krajšie fotky 😉 🙂
Teraz som pridala albumček s bruškom ja som tá blondína tak pozrite keď budete mať čas 😉
Ja mám dnes doma zas blázninec to vždy keď su aj veľký doma sa bláznia 😒 všade je bordel 😠 ja som od rána upratovala no už som to vzdala 😅

zabka0609
14. nov 2009

ahojte

stupidq no krasne fotecky naozaj a ty si velka kocica a tie s bruskom su uzasne 😅,a este jedna otazocka uz mate vybrate meno pre chlapceka?

kocky mne zajtra pride MM domov po vyse troch mesiacoch sa nenormalne tesim 😵

mima urcite to bude bez deti tazke,ale zvladnes to a ako pise helka babatko ta zamestna a ani sa nenazdas a budete zase vsetci spolu 😉

helka dobru chut 😉

stupidq6
14. nov 2009

zabka
Miško to bude 😵

zefa
14. nov 2009

ahojte 🙂
stupid naozaj sú to pekné fotky....aj ja chcem také...asi dnes dám deti k našim spinkať aby som mala také bruško na fotky 😀 😀 😀
lenka aj ty si chcela Miška...kôli takým fotkám neriskneš? 😀 😀 😀
k tomu jedlu...to dievča má už 12r a vtedy im to fakt učky dovolili..ale asi to bolo na vlastné triko ja neviem..
grmi ja ti fakt nezávidím 😒
mimka...držím palce 😉

grmitko
autor
14. nov 2009

ahojte,
ja som prave doobedovala, fuuuuj ale som sa natlacila, robila som sote v zemiakovej placke, to sme uz daaaavno nemali a robim si na to chute uz dva dni 🙂 🙂 🙂 Lelko dnes zase nespal, Domko este spinka 🙂

baby dakujem za podporu, trapi ma to uz velmi dlho, on nikdy neboj jedak, ale toto mi uz pride ako extrem, uvidim ci si da dnes obedik, Lelko sa pekne napapal

diddi
14. nov 2009

grmi, ty si zhanala rozpravky?...ja si ich objednavam odtialto...aj tu krabicu na dvd

http://www.zemepohadek.cz/

lalupa
14. nov 2009

baby,myslite,ze este budem pouzivat kociarik???

stupidq6
14. nov 2009

lalupa ja myslím,že sa ešte vždy zíde 😉 teda mňe určite 🙂

diddi
14. nov 2009

nase budu mat 2,6r. a stale pouzivame...hlavne ak idem ja sama s nimi von...lebo bud jedna nevladze, alebo druha stale uteka..tak ich tam supnem a basta..hlavne ked chodime na dlho von

grmitko
autor
14. nov 2009

my kocik nepouzivame vobec od 30 mesiacov 🙂 🙂

zefa
14. nov 2009

neviem, ktorá ste tu riešila vankúše...som sa teraz vrátila z nákupov a v JISKu majú akciu 20-50% zľavu na všetky vankúše

grmitko
autor
14. nov 2009

jej zefa dik za info, to by som mala vyuzit my by sme do jeziska pre nas dospelakov uz potrebovali nove 😉 😀

rosarita20
15. nov 2009

Dobre ranko,
prva 😝 😝
no nedela, tak uz strasime od 5,55 😀 😠
A som zufala z pocasia, vcera ked bolo krasne sme kvoli oslave nikde neboli a dnes leje ako z krhly, och odteraz pred planovanou oslavou vzdy budem sledovat predpoved pocasia a organizovat podla toho. 😀
(MM stale splietal ako super by bolo niekde na vylete napr. v Tatrach, som mu vravela, ze pojdeme dnes 😒 )
Ale zase na druhej strane narodeninova oslava je len raz za rok a peknych dni este hadam budse dost 😀
Chlapi ma prekvapili a dostala som novy telefon, lebo ten doterajsi uz nezvladol napor mojich dvoch technikov 😕 (len neviem kde ho budem schovavat, lebo mama pocit ze dosiahnu uz vsade 😝 ) a krasnu striebornu supravicku (nausnice a privesok), nausnice som nemala 100 rokov, tak som musela podstupit aj "chirurgicky zakrok"... 😀 😀
K lievancom, no tak ste ma navnadili, ze dnes ich skusim aj ja, so vsetkymi vynovenymi patentami 🙂
K vankusom, my sme tiez prave tento tyzden kupovali rozmer tusim 50*70 a tiez som pozerala, aby neboli moc hrube.
A k prevencii proti chripke, my este po troske cesnakujeme, robim to vacsinou tak, ze urobim bud pomazanku polievku atd. s mensou davkou cesnaku pre chlapcov a my si potom este dolozime 😀 😀 😀
Idem vymysliet nejaku aktivitu, lebo uz musim opustit PC, mami poť sa hlaaat ... 😉

womenne
15. nov 2009

Hellou pri nedeli 😎 my sme hore už do 6.30 Sebastianko basnil v posteli,Niko pospal do 7.20.A tatiko ešte spinka dnes je na rade on.
Tu bolo včera krasne teplučko a dnes prši ☹ som chcela ist na letište 🤐

Inak ja som normlane vyšla z cviku ked som včera držala to mesačne babätko tak som sa bala a pripadala som si nemotorne už su to predca len 3 roky vy si tiež tak pripadate?Tento tyžden by mali prist objednane darčeky pre decka tak sa tešim 😵 😵 😵 musim vydržat aby som im to nedala 😅

Poradte čo dnes varite?ja nemam ani potuchy sa mi neccheeee

grmitko
autor
15. nov 2009

Dani ja som vcera robila sote v zemiakovej placke a k tomu ladovy salat 🙂 🙂 uz vidim ze aj dnes sa obzeriem 😀 😀 😀 😀
my mame dnes tatinka vynimocne doma, tak trosku relaxujem a vacsinu nechavam na tatina, nech sa s detmi zabavi 🙂 🙂

katullka
15. nov 2009

Caute zienky,

idem sa Vam pochvalit ako paradne som "usetrila" 😝 . Dala som asi pred mesiacom na kluci svagrine fotky, ze v Ba budu lacnejsie a teraz ich iba isla vyvolat, mala som tam vela fotiek, ale vytvorila som subor, kt. sa volal, ze vyvolanie fotiek a iba tie som chcela vyvolat, malo ich byt okolo 50ks. Ona mi volala, ze ci vsetky a ja ze tie v tom subore, no a nejako zlyhal ludsky faktor a vyvolala uplne vsetky na kluci, bolo ich tam asi 270ks, a su to vsetko fotky, co uz sme mali.., takze 1800Sk sme platili, no parada 😝 ☹ ☹

No a uz som dopisala, deti uz placu.. 😒 pa

aneti78
15. nov 2009

ahojte

tak po dlhsej dobe som vsetko precitala a nieco aj stihnem hadam napisat 😉

mame sa fajn, deti chodia do skolky, boli desat dni doma, lebo Tamka mala zapal spojoviek a Jakub bez nej nechce ist. tak boli obaja doma 😝 trosku so mnou, trosku s muzom, babkou...

17.1. ideme na donovaly na dovcu na tyzden,tak sa uz taaak tesim, dufajme, ze dovtedy napada sneh aj tu, aby sme ich naucili trosku lyzovat a tam sa budu zdokonovalovat. uz sa neviem dockat.

deti spia, ale uz ich pocujem, tak zatial sa majte pekne 😉

katullka
15. nov 2009

Sasi, to s tym jedenim Domka ma mrzi, viem si predstavit, co prezivas, aj u nas je vela krat boj ☹ . Dufam, ze sa v tej skolke popravi a zacne mu chutit.
Ja by som sa veru nechala nalakat na tie zemiakove placky 😅 . Ja som dnes hodila do truby kura a ktomu ryzu so zeleninou.

Mimus ako sa citis????

aneti78
15. nov 2009

Kati, Mimka pisala, ze ide do Lubovne k rodicom, ona rodi tam, cize ak jej v pondelok povedia, ze ten termin plati, tak uz domov pride az s babom 😵 tiez nan nu myslim a dufam, ze vsetko prebehne uplne v pohode

katullka
15. nov 2009

Aneti, ta dovca je super, to si uzijete. Aj my by sme chceli niekam v januari ist.

Lalu, my este kocik pouzivame, ked sa naucili chodit, tak vyliezali z neho, ale teraz tam celkom dobre obsedia. Ale myslim, ze este do leta ho budeme pouzivat.