Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
23. nov 2009

Dobre ranko tak ja som chlapov vypravila do školky,dnessme si privstali nas zobudili popelarske auta.Niko ma ešte za tmy nadherne vystiskal sa dobre vyspal 😵

Saši my sme sa cez mimibazar zoznamili 😵 😵 😵 ja už nikde nepredavam,niektore veci si nechavam 😅 a ine posielam sestre,a asesternice,a našla som si tu baby ktore niečo odomna beru takže fajne.

lilinka držime palčeky a myslme na vas dufam že to bude ok,po narkoze si nanho davaj velky pozormale deti byvaju neklidne aby nespadol z postele,sa neboj ak ho priviažu je to drasticke ale učinne.Je to ale hnusny pohlad ja som revala ked som ich videla pri infuzkach priviazanych 😢

zuzi kamošky je mi luto ☹

už som sa vas raz pytala al eštepre potvrdenie ked mame bordovy gauč,červenu stenu a zavesy,svetly nabytok a podlahu akej farby koberec??kremovy?alebohnedy?

lumah
23. nov 2009

dobré ránko!
zuzka to je tá kamoška, čo si u nej bola, keď sme od teba brali hrazdičku? Chúďatko, ja som to tiež zažila, viem ako sa cíti. ☹
nanuška tak ti referujem ako sme spali: V noci každú chvíľu mrnčali a Filip vstal o pol štvrtej, David asi o štvrť na päť, tak som im pred pol piatou robila mliečko a potom ešte zaspali. O pol siedmej už boli hore, takže llen káva ma postavila na nohy, okrem toho ma celú noc bolel zub, ešte dnes to musím vydržať, lebo nemá kto byť s deťmi, zajtra idem do BA k zubárovi. Ach jaj, takže tak. Ale sme si povedali s MM že to vydržíme, snáď si zvyknú. Zatiaľ je to tak, že len čo jeden zamrnčí, už sa mrví aj druhý. Ešteže som si včera večer navarila, inak by som dnes bola na nervy. Som si povedala, že dnes nič nerobím. 😝

dracik1
23. nov 2009

lumi, vydrz, aj my sme spociatku spavali oddelene, potom od cca 1 roka spolu, zo zaciatku sa budili, bolo to presne tak ako si napisala..... " Zatiaľ je to tak, že len čo jeden zamrnčí, už sa mrví aj druhý" ........ale preslo to, oni ked su velmi unaveni spia aj ked druhy place a knuci...toho si vzdy zoberieme do postele a je klud...

dnes je strasne pocasie, akoby ma kamenom trafili 😲

lenkamt
23. nov 2009

ahojte 🙂

Diddi, tak som sa aj ja rozčúlila a napísala tam 🤐 fakt by ich asi zabilo mať o 3 inzeráty viac 😠 ty kokos niekedy mi monomamy idú neskutočne na nervy 😠

ale inak tu mám superkámošky, inak by som tu už dávno nebola 😀

čo mi pripomína že Froschka ani Kili sa už vôbec neozývajú ☹

nana77
23. nov 2009

ahojky!
lumi, no tazka noc za vami... ale neboj, bude lepsie 🙂 . u nas je to tak, ze jeden reve a druhy spi (myslim v noci, ked je spanok tuhy). ked oliverko vstava o 5.00, to bezim rychlo pre neho, lebo to by ondrejka zobudil, predsa je ten spanok nadranom uz lahsi. inak, nasi v noci moc nebuntosia, takze aj ked su vo vedlajsej izbe, sa k nim nenabehame. ako kedy, niekedy ani raz, niekedy raz...ale jasne, su aj noci, ked aj viackrat, ale tych je nastastie malo...

dracik, to pocasie je fakt otrasne 😝 😝 😝 !!! inak, baby pridavam sa do klubu: bez rannej kavy nefungujem 😅 😅 😅

diddi
23. nov 2009

caute....kaslite na ne....ja som len chcela poukazat na taky drobny zadrhel, ze aj dvojicky existuju...aj trojicky, aj viacejtorcata...a taku temu tam nemaju....a rovnako nemozete vec rezervovat...takze len tolko k ich "božim pravidlam"

lenka, oni ta tam dourazaju, sme v mensine, lebo sme dvojmamy 😉

lenkamt
23. nov 2009

Diddi - kašlem na ne 😀 ja som tiež nechápala keď mi tu dvojmaminy ešte za tehu písali že budeme musieť mať vždy 2rovnaké hračky 😀 proste som si bola 100% istá že nie 😀 no a teraz už chápem, takže z toho vyplýva, že kto nezažije neuverí/nepochopí 😔

lenkamt
23. nov 2009

ja asi fakt nechápem o čo tam ide 😀 alebo ony nechápu o čo idé nám 😀

lenkamt
23. nov 2009

no tak už sme nasraté na celý svet za to že bereme jeden rodičák, baby ja zdochnem z tých žien 😀
no bolo mi toto treba 😀

Diddi - na prípadnom stretku mám u teba drink, som sa ťa chcela zastať a už som aj s tebou za najhoršiu 😀

diddi
23. nov 2009

lenka 😉 😀 ale kto je stastnejsi...my mame dve zdrave deti naraz a oni len jedno 😉 ...oni si musia pretrpiet este jeden porod, my nie 😉

lenkamt
23. nov 2009

ja už fakt neleziem do iných tém ako dvojičkovo, levíčata a martinčanky, lebo čistý slepačinec 😝 😀
namiesto toho aby ťa pochopili sa do teba obujú, no tá Monkula to myslím ozaj prehnala 😔

diddi
23. nov 2009

ja som monkule napisala IP, ale ju poznam aj z inych tem

grmitko
autor
23. nov 2009

ahojte,
ja dnes od rana robim vianocne upratovanie 😀 😀 😀
som bola kuknut o com sa hadate s adminkami 😝 😝 skoda sa tam rozculovat, nechapu....

grmitko
autor
23. nov 2009

ja chodim sem na konika, iba do tento temy, nikam inam, a tu som spokojna 😀 😀 😀

lenkamt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zefa
23. nov 2009

ahojte
ale ved si neničte nervy 😉 kofoly za to nestoja

grmi aj som to mala v pláne a zas som skončila u pc 😀 😀 ..ale aspoň prach som utrela idem si kafe zaliať kým ešte spia 😵

grmitko
autor
23. nov 2009

jasne Leni nam je tu fajn 🙂 🙂

zefa ja som sa uz dva tyzdne chystala, ale stale to nejako nevychadzalo, bola som vsade len doma nie, ale dnes som konecne zacala 🙂 🙂 🙂 🙂 robim tak pomalicky, aby som to neprehnala hned v prvy den 😀 😀 😀 😝

inak musim vam napisat prihodu s dnesneho rana 😝
sme sa s detmi vychystali do skolky, zobrala som jablka, bo sme slubili ze donesieme, deti som obliekla do prsiplastov a gumakov (tu rano dost prsalo) a isli sme. prideme do skolky, otvorim skrinky a huups, akosi som doma zabudla pyzamka, teplacky a tricka 😀 😀 😀 no hlava derava, neviem na co myslim rano 😝 😝 😕 esteze maju v skolke stale v skrinke nahradne oblecienie, tak som ich obliekla do toho a povedala ucitelka, ze pyzamka som zabudla, idem to hned dat ku dveram aby som to videla ked pojdme pre nich, nech to zase nezabudnem 🙂 lebo zajtra rano to zase zabudnem ako sa poznam 😝 😝 😝

grmitko
autor
23. nov 2009

a este som zabudla hlava derava

zefa, pekna foto 🙂

womenne
23. nov 2009

baby rata sa ako vianočne upratovanie povysavanie a umytie riadu?ak ano tak aj ja som dnes mala vianočne upratovanie 😀 😀 to aby som nebola pozadu 😎

grmitko
autor
23. nov 2009

Dani ze si to ty, tak sa to pocita 🙂 🙂 🙂
ja robim generalne upratovanie 😉

mukky
23. nov 2009

ze ta aj vidim 😀 wom

lenkamt
23. nov 2009

ja budem robiť generálne až v decembri keď budem mať konečne novú sedačku a chlap vymaľuje obývku, bude mať dovolenku pred sviatkami tak ho zapojím 😀

grmitko
autor
23. nov 2009

Leni my sme minuly rok este 22.12 malovali a 23 sme upratovali po malovani 😀 😀 som muza dokopala do toho, lebo keby to zaviselo od neho, tak doteraz nie je ani vymalovane ani nic

nova sedacka by sa veru hodila aj nam 🙂 tato sa rozpada uz...

womenne
23. nov 2009

ok tak sa pochvalim mužovi 😀 ja tomu moc teraz nedam tie bolesti su riadne,hadam už začne mat rehabka učinok som bola v meste a ledva som sa doplazila k školke.

mukky no veru vdiš ale poctivo vas čitam 😉

rosarita20
23. nov 2009

Ahojte holky,
pisala som sem v sobotu dost dlhy prispevok, ale ako som odbiehala ku chlapom odhlasilo ma ☹
Chcela som pogratulovat mimke k babatku, tak aspon dodatocne vsetko najlepsie malemu Vladkovi a maminke a celej rodine hlavne vela zdravicka.. 😵 😵
Odvtedy nebolo casu ani nakuknut co ste popisali..lebo u nas hotovy lazaret, vsetci sme chori, vysoke teploty a neskutocny kasel. ☹ Najhorsie je na tom starsie dvojca, tak drhne, ze je z toho uz uplne vycerpany, uboleny, dokina nam dnes dala rectodelt, lebo sa jeje ten kasel nepozdava, strasne ale dufam, ze ho nebudeme musiet pouzit, lebo to je vtedy uz asi ozaj dost zle... (zatial sme ho nemuseli nikdy pouzit...)
No idem sa trosku aj ja natiahnut, kym chlapi (vratane MM) spia.
Dufam, ze vy sa mate vsetci fajn, papa. (docitam nabuduce)

zefa
23. nov 2009

ale ja už tiež po nociach trochu riadim...my budeme robiť dvojkam izbu,tak potom budú krpci u našich na prázdninách a ja budem gruntovať 😝 😝 ..už sme sa dohodli na farbách..modrá a oranžová..len neviem či dáme 2 steny modré a 2 oranžové , alebo sokel 1 farby a zvyšok druhej 🙄
grmi ako malý..jedol v škôlke?

grmitko
autor
23. nov 2009

no dnes Domko v skolke jedol, minuly tyzden som mu pohrozila, ze ak nebude jest v skolke tak nedostane ani doma, to ako vystrahu, a on si to zatial klop klop klop vzal k srdcu a dnes papal, aj v piatok papal, oni maju v pondelok vzdy sladke, dnes boli dukatove buchticky, tak uvidime ako to bude zajtra, ale jedol aj desiatu aj olovrant, a po ceste domov mi vravel, ze ked sa pekne napapa tak mu dam aj doma papat a ked nebude jest v skolke tak mu nedam ani doma papat 🙂 🙂 dufam ze to fungovat bude, lebo inak si tu teoriu bude musiet vyskusat v praxi 🙂

womenne
23. nov 2009

Saši no super 😵 😵 😵 som staršne rada viem ako ta to trapilo dufam že mu to vydrži.Mne dnes hlasila učitelka že Niko zjedol 4 bramborove knedle,su sice maličke ale zjedol najviac mojpapačik super som rada.Teraz prave štrajkuje s večerou 🙄

Som sa vas chcela spytat čo davate detom na večeru???

lumah
23. nov 2009

dracik, nanka to ste ma teda potešili, no skúsime vydržať, čo už. 😝

womenne
23. nov 2009

som blbo napisala pred mliečkom.Davate čo ste mali na obed alebo pripravujete niečo ine?Naši puding alebo kaša nehrozi tak večšinou dostanu chleba s niečim,guličky alebopiškotky s mliekom..