• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
ahojte
všetkým meninovým všetko najlepšie :astonished:

kiwuska aj tvojim fešákom všetko naj :astonished:

aj my dnes oslavujeme...MM má narodky

a už sa tu zas objavujú choroby hnusné :angry: :angry: ..tak nech ste rýchlo zdravý a Radka domka
30. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja pečiem toto rýchlo na oslavu..je to rýchlo a je to mňam, bo môj tatko len čokoládové koláče uznáva :grinning:

http://receptar.wanda.atlas.sk/sladkosti/6287/desatminutovy-mucnik
30. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zefa tento ja robievam uz roky, je to ozaj rychle a chutne a hlavne nenarocne :slight_smile: :slight_smile:
tak ze manzelovi vsetko naj zelame :slight_smile:
30. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, kocky, vsetkym srdecne dakujeme za blahozelanie :slight_smile:

kiwuska, malym kiwusiatkam vestko najlepsie k narodeninkam!!!! a este musim napisat, ze to, ze su strasne zlati, je jasne uz z fotiek, co mas v albume. ale teda nazivo su este podarenejsi a krajsi!!!! a tie ich zive ocka sibalske!!! :dizzy_face: :dizzy_face: zlati :slight_smile:

zefa, aj mangelovi vsecko najlepsie!!!

helka :frowning2: :cry: ... no vas to teda draplo poriadne... chudatko radka, ze az v nemocnici skoncila... dufam, ze sa coskoro da aspon do takeho stavu, aby mohla ist domkov. drzte sa, aj ty, tehulka... ach jaj... :pensive:

vsetkym choruckym detickam aj maminkam zelame skore uzdravenie, aby mikulasa privitali zdrave, silne a vesele deticky :dizzy_face:
30. nov 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem velmi pekne za blahozelania, nanus dik:slight_smile: skoda ze sme sa aj my dve nestretli osobne:slight_smile: tak snad nabuduce ked budete v koncinach dracikovskych a nasich starych rodicov:slight_smile:
zefa manzelovi vsetko naj- ma pekny datum narodenia:slight_smile:
a aj andrejkom a ondrejkom
inak teraz mi napadlo ze kebyze sa moji dvaja volaju andrej a ondrej mali by aj meniny spolu no smola uz...:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
30. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kiwus a tiež má 3+ :grinning: :grinning: bude mať radosť ked mu to poviem a odvzdám mu vaše gratulácie..ďakujem
30. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kiwi a tvoji idu uz zajtra do skolky?
30. nov 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasi az v stredu mali ist zajtra ale ideme na preventivky na antolsku tak az v stredu.... ci uz v stredu:slight_smile::slight_smile::slight_smile: no kazdopadne som hroozne zvedava ako to vsetci zvladneme, snad to bude vsetko ok:slight_smile:
30. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiwuš, aj ja želám chlapčekom všetko naj, naj, naj k narodeninkám, nech vám aj naďalej robia veľa radosti a nech sú hlavne zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no som zvedava aj ja, ale myslim si ze to bude v pohode :slight_smile: :slight_smile: tvoji su omnoho viac zvyknuti byt aj s inymi ludmi, nie len s tebou, tak si myslim ze to bude v pohode :slight_smile: a kym budu v skolke, pridem na cajik :wink: :grinning: co ty na to?
30. nov 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwuska krasavcom všetko najlepšie a ešte raz aj všetkym ostatnym oslavencom :slight_smile:
30. nov 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwii, chlapcom krásne narodeniny všetko najsamlepšie k 3 rôčkooooom :dizzy_face: :dizzy_face:
30. nov 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

vsetkým andrejkom, ondrejkom, kiwuskovcom a manželovi Zefy želáme všetko najsamlepšie :slight_smile: ako som to krásne zhrnula :DD

grmi, takže atb? no super :( ty si to ale tušila...

my sme dnes boli tiež u dokiny, už týždeň soplia, na zeleno, plus začali strašne kašľať v noci, tak aby som niečo nezanedbala.. ale nič im v podstate nie je, nafasovali akurát niečo na ten kašeľ a náš tradičný pamycon... a môžme chodiť von, tak super :slight_smile: bolo tam s nami 5 dnove dievčatko :slight_smile: a dr mi hovorí, že "poďte sa inšpirovať, že teraz sa rodia samé dievčatá" :slight_smile:))

Lumi, tá fotkna na PFku je z januára 2009, takže už pomerne stará... teraz už vyzerajú zasa inak.. akurát som nenašla žiadnu inú vhodnú...

jej, pol siedmej bude, idem uložiť pomaly chrústov.. pá zatiaľ...
30. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grmi, aneti čo to? Pekne Vás tie choroby zložili teda. :unamused: My sme našťastie zdraví, dúfam že to vydrží, papáme Cebion pravidelne.
30. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my máme od narodenia v kuse cebion každý večer+dávam im biogaia , ale predsa Taru bchádza niečo. zatiaľ som nasadila len homeo, uvidím, či zaberie a či to bude stačiť.
ten pamycon je na kašeľ?
30. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zefa nebola by lepšia Helia namiesto Hery v tom recepte? Hera je dosť aromatická ako margarín.
Dnes som mala dvojfázový tréning, najskôr peši s deťmi v kočíku do tesca a Lídla a potom som si ešte bola zahrať s kamoškou squash. Prišla som domov červená ako pradajka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrolka jasné, že cebion ich neochráni, keď sa skontaktujú s chrípkou, ale predsa len trochu vitamínov neuškodí, aj keď papajú aj ovocie.
30. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lumi ja to robim s herou, a je dobry ten kolac, vyskusaj :slight_smile: :slight_smile: s inou chutou si ho uz predstavit neviem :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grmi dám na teba. :wink:
30. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme este raz velmi pekne za gratulacie, dnes sme mali malu oslavu v nedelu mame velku:slight_smile: tak spratavam veci a pomaly chystam veci do skolky, sasi no dufam ze pride na tvoje slova a bude to vsetko ok:slight_smile: idem este hodit co compu fotky a nejake pridam :slight_smile:
30. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tesim sa kiwus, pridaj, ja sa rada pozeram na tvojich fesakov :slight_smile: :wink:
30. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi ja dám čo mám...ale je pravda,že s herou je to také "sladšie" alebo ako to nazvať,no má to trošku lepšiu chuť

kiwus držím palce do škôlky :wink:
30. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zefka jasné, skúsim. :slight_smile:
30. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem uz ktora z vas tu ma kokosoveho manzela, ale pridam jeden moj oblubeny recept :wink: :slight_smile: robievam ho vacsinou na silvestra, ale da sa kedykolvek :slight_smile:

kokosova grilaz

250 g kokosu
1 konzerva salka
250 g stuzeneho tuku (cera)
oblatky
cokoladova poleva

Tuk rozpustit a pridat don (nie do horuceho) mlieko a kokos. natriet na oblatky, prikryt druhou oblatkou a zatazit. dat do chladnicky najlepsie na noc. potom pokrajat a rohy namacat v cokoladovej poleve
dobru chut :slight_smile:

a este moje milovane rafaelo

250 g kokosu
1 salko
mandle

kokos a salko zmiesat, vytvarovat gulicky, do stredu kazdej dat mandlu a obalit v kokose, nechat vychladit v chladnicke a mnamky :slight_smile:
30. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grmi už to mám okopírované. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lumi si sikulka :slight_smile:
30. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mám to uložené ako: Kokosová griláž-grmitko :grinning:
30. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kraaasne si si to ulozila, napisem este nejake osvedcene? :wink:
30. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grmi :grinning: :grinning: :grinning: nemusíš, ja si vždy tak ukladám a píšem, aby som vedela od koho to mám a keď recept vyskúšam a chutí mi tak tam pripíšem že "dobré" :wink:
30. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi a pripisujes aj "zle" :slight_smile:))???
30. nov 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok