Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
7. dec 2009

Lumi, pekna fotka 🙂 😵

lumah
7. dec 2009

grmi som ich naučila držať si flaše, lebo ma bolí ruka, keď im ich držím, vodu piju sami, tak nech si držia aj mliečko-ráno kým ich vyberiem z postielok pichnem im flaše a keď vypijú, idú von.

grmitko
autor
7. dec 2009

ja som to tiez tak spravila, ale teraz ako zacali chodit do skolky, tak maju obdobie, ze Domko ten musi papat iba u mna, aj rano mliecko, aj vecer kasu, Lelko podla nalady 🙂

lumah
7. dec 2009

grmi ako sa cítia chlapi, ešte teplotujú?

zefa
7. dec 2009

ahojte

lili.. žeby telepatia 😀 😀 😀 my sme tiež mali iba polievku,tak preto som ich robila 😉

baby..samko ked vstal poobede zjedol ešte 3ks a tanier polievky 🙄 🙄 ..neskôr pribináčika,ovocie a pred spaním 200ML mlieka..ja nechápem..som zvedavá ako bude spať s takým plným bruškom 😒

lumi ...no fajn,že to funguje..ste si mali aj vy s mužom a chrúme celá rodina 😀 😀 ..ved je to zdravé

dracik...super budíčky budeš mať 😉 😀 😀

grmi..a vy čo ste zakliaty? 😠 ...neviem čo deťom ale ked raz bol mm taký total chorí som mu navarila tuhú cesnačku a cez deň som ho štopala čerstvým citronom..asi tak 3 hrubšie kolieska denne..za 2 dni bol fit...a ked to teraz naňho lezie si dá cit.aj sám a ja varím cesn.

lumah
7. dec 2009

zefka ved sme si aj- chrumali sme všetci a bola z chladničky, tak to chlapcom aj chladilo dasienka.

lumah
7. dec 2009

Ja som bola nutená kupiť tiež nové bundy-mali sme 4 č. 80-to sme dostali, som sa tešila, že zimu takto preklenieme, ale su im na doraz, tak som kupila v KIK 86-sú tmavé, tak aspoň špinu nebude vidno. 😝

zefa
7. dec 2009

no super...klikni si na inzeráty práve je tam na predaj tie skákadlá za 10e+3e poštovné..idem haji..dobrú noc všetkým

lumah
7. dec 2009

zefka tie som videla, ja som si vzala radšej drahšie, krajší bol ten poník-tam mali len jelenčekov a kravičky.

lumah
7. dec 2009

zefka dobruuuuu

grmitko
autor
7. dec 2009

zefa, ten citron si davam aj ja ked mi je nanic, ale Lumi poradila cesnak s medom, a asi to zabera, muz ma uz neslusne navrhy 😀 😀 😀 😝 😝 😝

Lumi, este teplotuju, pred spanim mal Lelko 38, Domko 37,5 idem ich pozriet, ako su na tom, dufam ze nie horsie, zajtra si predsa len pojdem, aj ked teda velmi nerada 😒

grmitko
autor
7. dec 2009

no deti su ako fakle, kazdy ma minimalne 38,5, sirup mi v spanku nevypiju,, tak uvidime aka bude noc ☹ ☹
idem spinkat, nech rano dokazem fungovat, zelam dobru nocku a hlavne pokojnu a vela zdravia vsetkym 🙂

katullka
7. dec 2009

Caute,

lalu, Yasminky mi je velmi luto, chuda ☹

Sasi, na Vas sa tie choroby hnusne tusim stale lepia, dufam, ze to chalanom rychlo prejde. A ty sa musis teraz starat o tri deti, no mas toho dost. Drzte sa!

Lumi, krasne fotecky, chalani su na zjedenie 😵 !A ten kutik je fakt super!

Kiwi, krasnu torticku dostali chalani k narodkam, dala si ju niekde robit?

Ja som bola dnes rano s drobcami na vyteroch, som zvedava aky bude vysledok. No zda sa mi, ze ten kasel uz Paulinke trosku ustupuje, ved uz kasle asi 3tyzdne. Samko sa zatial drzi.
Zajtra ideme po obede s MM pozriet na vianocne trhy a aj nejake darceky pokupit, teda dufam,ze nieco zozenieme, lebo uz o chvilu zacne tlacenica a stres v obchodoch. A do obeda budem piect s drobcami medovniky, som zvedava ako sa im to bude pacit.

Tak zatial pa pa. Dobru noc!

kiwuska
8. dec 2009

Ahojte tak deti su uz celkom ok nemali teplotu rano iba trosku sopliky, tak sli do skolky aby nevysli z cviku🙂 snad ich od tial ucitelka nepozenie ale mne sa zda ze su celkom ok🙂
katullka dali sme ju robit ale tvar a vyzdobu vymyslela moja mamina ona vzdy navrhne tortu pride s papierikom do cukrarne a dame ju podl atoho vyrobit🙂
sasi ako lazaret?

womenne
8. dec 2009

Ahojte takja mam konečne po rehabke,dnes mi tam prišlo hrozne zle,hlava sa mi točila uplne som zoslabla,sa mi dali napit a som si tam posedela dlhšie.Dnes som od rana taka nemastna neslana bez nalady neviem .....

Chalani maju buduci tyžden prve vystupenie tak sa tešim dufam že si bude moc muž zobrat na hodinku volno by som chcela aby to videl.Som zvedava najme na Nika ten bude určo ticho 😀

Rano mi volal kurier darček pride o 14.00 😵 😵 😵 hurááá len musim vymysliet skrišu moj sa už chysta rabovat 😝

Saška ako?

grmitko
autor
8. dec 2009

ahojte,
tak noc bola tazka pretazka, leo mal stale 39, nevedela som mu to stiahnut, nespali sme ani on, ani ja, ked nadranom konecne trosku zaspal tak zase Domko na vymenu, takze som unavena, mrzuta a vycerpana
isli sme k dokine, obaja hnisava angina a atb ☹ ☹ nie som nadsena, ale nepomozem si, takze do skolky uz nejdu do konca roka, a skolka je potom od 11,1, takze sa tesim ako si budem vlasy trhat od radosti, no ale tak co narobime, napeciem aj s detmi 🙂 🙂
teraz sme prilsi a to sme sli z domu po pol deviatej, u dokiny sme boli pomerne rychlo vybaveny, ale atb som zhanala v 3 lekarnach, este sme sa aj v skolke zastavili dat zaplateny sek a popriat pekne sviatky a oznamit, ze sa vidime v novom roku 🙂

lumah
8. dec 2009

grmi tak to ten tvoj MM nebude až taký chorý, keď ťa obháňa 😀 😝
daj vedieť ako ste dopadli u doki.
kiwi super, že ste sa z toho už dostali, dúfam že už tak rýchlo neochoriete.
wom no s tými skrýšami to vo veku tvojich chlapcov nie je ľahké, u nás je to ešte pohoda, oni ani nevedia, čo to skrýša je. 😀
katullka tá tlačenica v obchodoch už nastala, takže Vám nezávidím to nakupovanie, my ideme dnes do tesca nakupiť klasiku na týždeň a desím sa toho. Ale snažíme sa nenakupovať v piatky, som MM prehovorila, že vtedy je tam najviac ludí.

helka1
8. dec 2009

Ahojky, nepisala som tu, lebo nebola nalada na pisanie 😔 .

Grmi , dakujem pekne, ze aj pocas choroby drobcekov si si nasla na mna cas na FB 😉 Dakujem !

Yasminke posielam tolko energie, kolko som momentalne schopna poslat 😔 ...

Dneska v poradni sa drobcek zatajil, takze stale je pre nas prekvapenim, vsetko je v poriadku, babo zodpoveda tomu 20 tt a ma 360 g 🙂 , aspon 1 pozitivna sprava v poslednej dobe 😔

Radku uz mam doma, nejak mi bojkotuje pitie 😒 tak sa snazim dostat do nej co sa da.... len vcelakrat je to nasilu 😖
Pre zmenu sa vsak vymenil Adamko s Radkou a teraz je v nemocnici on 😢 , v poslednej dobe mal po prebudeni zavrate, nejak mi padal na stranu a chvilu mu trvalo kym nasiel stabilitu a tak ho vzali na pozorovanie s tym ze zajtra ide na CT ☹ , drzte palce nech je vsjo OK.

Pekny den !

astora
8. dec 2009

ahojte tak už sme aj doma Adik ma miernu teplotku ale inak je v pohode trosku sa stazuje ze mu urobili bobo inak strasne malo komunikuje ale este je asi s tej nemocnice taky oblbnuty ja tiez padam na hubu celu noc som spala v kresle pri malom takze o spanku sa moc hovorit neda ale uz sme doma tak sa tesim že to mame za sebou

womenne
8. dec 2009

Heli 😔 to je strašne takto na vymenu,dufam že to bude dobre a nič mu nebude,ajked nepovedali ti nič približne?Mne ked Niko nechcel pit tak som nakupila asi zo 6 faštičieka poharikov s striedala som mu to,zabralo to lebo každu chvilu pil z niečoho ineho,alebo som mu to davala hravou formou akože sme si pili kafee.

Mne prave prišiel baliček,sice mi kurier zobudil deti ale inak som spokojna,je to v krasnej darkovej červenej kazete,previazane stužkami najradšej by som mu to dala hned 😵

astora tak super že ste už doma,to puštaju nejako rychlo nie?bolka ho to?

astora
8. dec 2009

wom aj ja som prekvapena ze tak rychlo sme doma ale jednym robili len pipika a vecer sli domov nas pustili dnes koly tej hydro kyle ale fajn ze sme doma boli ho to len ked si chce sadnut alebo ked sa ideme postavit inak je to ok ale kym sa da nechavam ho lezat aj tak ma nariadeny kludovy režim

womenne
8. dec 2009

a pri cikani neplače?či to asi na to nema vplvy nie?bože babulky nejak sa tot tu sype,same operacie,horučky,tak dufamže do vianoc sa daju všetci dokopy a bude kludik 😵

tak čo ja viem tak po narkoze su v nemocke aspon 2 dni.

astora
8. dec 2009

pri cikani plakal len prvy krat a aj to preto že si chytil pisik a bolo to hned po operacii ale teraz uz je to celkom dobre mrnka lebo stoji pri cikani a boli ho ta rana inak rano malemu ranu len tak narychlo pozreli a este pred vizitou dosla sestra ze ideme domov

womenne
8. dec 2009

jaj boratko male,ja to našim stale pretahujem ale Sebko to ma znova na jednom mieste zlepene tak ja neviem a ma na tom take biele a nejde to dole vodou a sahnut si na to neda neviete čim to očistim?

grmitko
autor
8. dec 2009

Heli, drzte sa aj vy, nech je Adamko skoro doma a nech ste vsetci zdravi, drzim paste 🙂

u nas sa Lelko zobudil s teplotou 39,7!!!!! Kaslu obaja, je mi do placu ked ich vidim na gauci so sklenenymi ocami a bez nalady, len mrncia, chudatka moje male, je nenavidim ked su chori a ja nemozem nic robit ☹ ☹ ☹ ale to asi kazda z nas...

astora, no super, ze ste uz doma, tak nech to ma rychlo zhojene 🙂 🙂

astora
8. dec 2009

grmi to je des u nas toto bolo presne ako u vas jak nastupili do skolky kazdy mesiac 39 a hotovo vyzdravte sa rychlo

ajka72
8. dec 2009

babenky čítam vás tu a keď čítam o tých chorých detičkách tak chcem zaželať nech su všetky choručké detičky rýchlo zdravučké a šťastné a opať sa hraju a smeju, dievčatá držkajte sa 😵 😵 😵

ajka72
8. dec 2009

helka a čo vlastne radke bolo čo jej zistili?

zefa
8. dec 2009

wom ..presne s týmto sme boli stále so samkom...to biele je maz,je to sterilné..to sa mu nezapáli..ak si trúfaš stiahni mu kožku sama aby sa mu to tam netvorilo viacej..ak si netrúfaš ako ja chod na urologiu tam mu to stiahnu ,vyčistia a treba po kúpani min.3x stahovat..ináč sa to zas prilepí ako nám sa to stalo..

nana77
8. dec 2009

ahojky!
helka... preboha, dufam, ze adamko je v poriadku... 😔 . chudatko, mate teraz veru dost tazke obdobie... opatruj babiku v brusku a drzte sa!!! a daj vediet, ako ste dopadli. drzim moc palce a verim, ze je vsetko ok!!!

astorka, super, ze ste doma a ok!!! chvalabohu!!!!!! tesim sa 🙂

vsetkym chorbkam prajeme skore uzdravenie!!!