Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

evka1310
23. dec 2009

Lumi - no to mas zaujimave osobnosti 😀 😀 moji uz maju prve stolicky vonku...uz neviem kolko zubov v druhom roku mau mat, ale maju uz 16

Mima, Zefa - tiez som zvazovla ci nepsia cez den prilis...ale napriklad vcera spal iba raz a aj tak to zle dopadlo...ked spia ib araz, ako ich davate spat od 11 to 13-14tej? A potom kedy ste obedovali? Vecer ich kedy ukladas? Moji spia ze o 11teh hodinku a potom poobede okolo 15tej tiez hodinku dve...ale skoro vzdy zaspia. Najme ALbert milue spat..dnes som nevladzala rano vstat a tak MM bol s Rudy - kedze uz o d6tej strasil, zato Albert potiahol a spal do 10:30 ked som ho sila zobudit ja...bol najstastnesie dieta na svete...on je taky spachtosko..:Rudy obcas nechce spat a spi iba raz za den...on bol normalne dnes rano o sieste pripraveny ist sa hrat 😠 😠
Mima - tesim sa tiez na foto z krstu..

mima595
23. dec 2009

evka - ten prechod na 1 spanok je tazky-trva aj mesiac, kym ho natiahnu na 2-3 hod.
ja som davala spat o 11-pred spanim polievka, druhe po zobudení, a vecer isla spat už o 19-to bol veget 😀

diddi
23. dec 2009

no,hlasim hotovo....navarene,napecene,upratane,pobalene 😝 .....a ideme pozerat rozpravky....a este zajtra vyprazit kapra a pangusia doobeda a pojdeme sa poprechadzat a do kostolika....len nech neprsi 😠

grmitko
autor
23. dec 2009

moje uzasne deti nespali cez obed, to bude do vecera zase zabava 😒
prave obeduju, ja idem piect kolac, salat uz sa chladi, este povysavat a umyt zem

Evi nas domko dnes rano vstal o 5 ze ideme vstavat, tak som ho vzala k sebe do postele a este chvilu spal, ale ja uz nie, ja sa neviem vyspat ked su v posteli s nami

kiwuska
23. dec 2009

cavte baby,
aj u nas je upratane, napecene dokoncila som akurat vajecny konak, darceky pobalene, vecer este salat🙂
ak by som zajtra nestihala vsetkym vam a vasim deturencom zelam hlavne pokojne vianoce, plne lasky pohody pokoja detickam ale aj mamickam bohateho jeziska a hlavne nech muzickovia posluchaju, posielam cmuk

margaretka11
23. dec 2009

Veselé Vianoce všetkým, kuk album 😉

grmitko
autor
23. dec 2009

Kati zlatucki su tam 🙂 🙂

womenne
23. dec 2009

Saška pod na skype

kiwuska
23. dec 2009

este kuk par novych fotiek🙂

grmitko
autor
23. dec 2009

kiwus neutopili sa s kaprom??? 🙂 my sme vcera boli u svagrovcom pozerat kapra vo vani a nasi boli uplne hotovi z neho 🙂 🙂

kiwuska
23. dec 2009

saska, to je u nasich. tatino ich zobral kupovat kapra a boli chvilku u nasich aby ho mohli pozorovat. ze vsetky veci susili na radiatoroch. janko kazal braskovi nech zhasne v kupelni svetlo, aby si rybka mohla lahnut🙂

grmitko
autor
23. dec 2009

sikulky 😀 😀 nasi su tiez experti, tiez sme rybku ukladali 😀 😀

womenne
23. dec 2009

jej kiwuš super ja som tiež chcela aby sme kupili ale muž nechcel 😖 tak sme aspon chodili obzerat kde predavali a že ich bolo požehnane takže sme boli v meste 4 hodiny 😀

My budeme na vianoce bez oplatkov tu na proste nejdu zohnat nikde ich nepredavaju 😢 ktomu a mi nepodarila majoneza ktoru som strašne chcela no nič sami nedari naštastie dnes varil muž inak by sme asi boli bez obeda 😅

nana77
23. dec 2009

ahojte dievcata 🙂
prajeme vam prijemne prezitie vianocnych sviatkov v kruhu svojich blizkych, pohodu, radost, hojnost pri stedrovecernom stole a bohatu nadielku darcekov pod vianocnym stromcekom! nana a Oliverko s Ondrejkom 🙂 🙂 🙂

my sme dnes navarili kapustnicu, urobili salat, este som napiekla zltkove rezy, teraz ideme ozdobit stromcek, aby mali rano deturence prekvapenie, a mam dost! myslim, ze ako lahnem do postele, v tu ranu zaspim 😀 😝

aneti78
23. dec 2009

wom, ja kazdy rok zabudnem kupit oplatky a potom rychlo zhanam, ale stale sa mi podarilo zatial, aj dnes vo vecierke posledne 😀

na chatu zajtra nejdeme,lebo prsalo a vsetok sneh sa zmenil na clapkanicu,tak by z toho deti aj tak nic nemali. teda ziadne lyzovanie a sankovanie 😒 a tam mame len ciernobielu telku,tak nech rozpravky kukaju na novom lcd-ku 😀

ja som nasich dala spat dnes skor,lebo inak chodia o deviatej, no a samozrejme sa im nechcelo,ale ja som unavena,tak som chcela mat klud 😉 no a im vravim,nech uz nekecaju, ze jezisko vsetko vidi, tak aby im tie darceky doniesol. a tamarka mi vravi: nevidi, ved je este v brusku, az zajtra sa narodi 😀 som s nou bola poobede na poste a mali sme taku debatu o vianociach,co sa papa a preco, ze zajtra sa narodi jezisko...no a ona to hned vyuzila 😉

womenne
23. dec 2009

aneti my sme tu boli v 3 mestach vo všetkych centrach anič tuna sme obehli aj male obchody ale v každom nam povedali že to nevedu.tak smola.To maš dobre my už polhodinu nutime deti aby šli spat.prave si vytiahli vlačkodrahu že sa idu hrat 🤐 si snad vyberiem pomocničku 😝

zefa
23. dec 2009

aj ja už mám všetkooo..zajtra iba kapor a vegeeet 😉

evi..my máme od narodenia režim...okolo 19.00 kúpeme,fľaša mlieka,teraz umyť zuby a spať..to stíhame do 20.00-20.30.....ráno vstávame okolo 6.00...medzi 11.00-12.00 ideme spať(tak 2 hodky)...o 19.00 kúpanie...pravidelný vojenský režim 😀 😀 ked spali 2x za deň, to ich zlomilo o 9.00 a potom asi o 13.00..postupne im stačil iba jeden spánok,tak som ich začala naťahovať do toho obeda aby si zvykli ako v škôlke budú..a funguje nám to

dnešok zaberačka bo tu prší celý deň..ja vyzerám takto 😝 manža z detí takto 😝 😝 .. 😀 si to užije.až do 7.1. je doma 😉

hláška pred spánkom: Samko si ešte niečo počmáral na papier a vzal si to do postele..sa ho pýtam či písal ježiškovi a čo..odpoveď..."aby ti doniesol nelvy".. 🙄 😀 😀 (ked už nemôžem poviem,že už nemám nervy) a potom otázka.."maminka je ježiško chpatý?".. 🙄 .netuším čo ho to napadlo

jolanka
23. dec 2009

ahoj vsem preji stastne a vesele vanoce a hodne zabavy. nas zitra ceka zdobeni stromku, salat a rizky.

hodne zdravi 🙂 🙂 🙂

jolanka
23. dec 2009

poslete prosim i me cislo na yasminku a jak se k ni dostanu na fb. dekuji

zefa
23. dec 2009

Keď láska topí ľad, čo pani Zima vyčarila,
keď dá človek viac, ako v sebe skrýva,
tak prišla doba, kedy každý pre každého
má pár prívetivých viet.
Veď nad čaro Vianoc nič krajšieho niet!

grmitko
autor
23. dec 2009

ahojte, ja som prave dobalila vsetky darceky, robila som to v tureckom sede na zemi viac ako dve hodiny a teraz si necitim kriza, hadam to bude do rana lepsie 🙂

ak by som sa tu nahodou nevyskytla, tak zelame vsetkym prekrasne sviatky plne pokoja, rodinnej pohody a lasky, bohateho jeziska, detom vela darcekov a vela radosti v detskych ockach 🙂 🙂

idem este nejake menovky vymysliet, lebo na to som zabudla ja hlava derava 😒

ajka72
23. dec 2009

Krásne vianoce prežité v kruhu najbližších 😵 😵 😵

elenita
24. dec 2009

Mile mamicky, davno sme tu neboli, vstekym Vam zelame nadherne, pokojne Vianoce a nech sa Vam splnia vsetly priania. 😵 😵 😵
E. a Petko a Lucinkou 😵

womenne
24. dec 2009

Ked Boh otvoril okno na nebi,opytal sa ma ake je moje želanie
na tieto sviatky,odpovedal som:
"Staraj sa v roku 2010 o človeka ktory čita tieto riadky."
Vesela Vianoce 😵 😵 😵

juliagregor
24. dec 2009

krásne prežitie sviatkov v kruhu rodiny, detičkám pod stromčekom veľa darčekov a všetkým prajeme veľa zdravia, šťastia, lásky
Júlia s rodinou

zefa
24. dec 2009

všetkým prajem krásne Vianoce plné pohody,lásky,šťastia

a ďakujem,že ste ma prijali medzi seba

grmitko
autor
24. dec 2009

Prekrasne vianoce vsetkym vam, detickam vela radosti, bohateho jeziska a hlavne vela rodinnej pohody v kruhu najblizsich zelaju S+L+D

deti s nami rano ozdobovali stromcek, tak to je aj vidno, dole mame vela gul a hore pomenej 😀 😀 ale boli sikovni a zlatucki, ked stihnem, pridam aj foto nasho stromceka 😉 idem este rychlo piect ten kolac, co som vcera nestihla 🙂

katullka
24. dec 2009

Caute maminky a deticky,

z celeho srdca Vam prajeme prijemne prezitie vianocnych sviatkov, vela lasky, pohody a tiez vela zdravicka!!!!

U nas sa vianoce nezacali zrovna najstastnejsie, manzel ochorel a deti mi dnes vybehli z bytu, zliezli dvoje schody dolu 😔 😢 Ja som skoro zinfarktovala, ked som nasla vchodove dvere otvorene a drobci nikde.. ☹ Ani nechcem pomysliet, co by sa stalo, keby pridem o minutku neskor..mala som v kuchyni zapnuty vysavac, tak som ani nepocula, ze otvorili. Este to vsetko predychavam. Teraz vsetci spia a potom odchadzame na chalupu.

Majte sa zatial, pa pa.

helka1
24. dec 2009

Ahojky, krasne prezitie Vianocnych sviatkov, vela lasky a porozumenia, nech si najdete pod stromcekom len to, co vas potesi 😵

Nech čerti od vás smolu odnesú, choroby nech stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, malé dane, ostatného primerane.

Pa, Pa... 😉

lilinka76
24. dec 2009

Ahojte kecalky mamicky aj ich deticky.

Prajeme Vam krasne prezitie Vianocnych sviatkov v kruhu najblizsich a v novom roku vela zdravia, stastia, rodinnnej pohody a euracov v penazenkach.