• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

20. októbra 2017 
Helka tak nejak :grinning: . Ale ja som tam objavila spolužiačky zo základnej, aj strednej a aj z výšky, čiže ma to fakt potešilo. Predsa len sme sa už dávno nevideli a takto máme možnosť aspoň čo to o sebe vedieť :slight_smile:
3. feb 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibianka, je tam česká verzia, slovenská nie. Ako som si zadala www.facebook.com tak mi to hneď otvorilo v češtine.
3. feb 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh, uz som zaregistrovana :grinning:
3. feb 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margaretka a je ti uz lepsie?...bo necitam vsetko co sa tu pislo...prpeinam okna medzi facebookom a MK
3. feb 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa to otvorilo v angličtine
...som za kazdu blbost a normalne uz tam mam nejakych znamych , hned mi hodilo na nich kontakt asi uz mi o tom poslali maila kedysi davno :sweat_smile:
Helka tomu hovorím rýchlosť :grinning: .
3. feb 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helka, ty už si sa stihla zaregistrovať???
3. feb 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to tiež chcem české!
3. feb 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibianka a nemáš tam niekde možnosť výberu jazyka? V nastaveniach alebo kde.

Vidíš Helka vidíš, je to droga :grinning:

Yasmi áno, už sa cítim trochu lepšie, hrdlo síce ešte bolí, ale tak celkovo mám pocit, že ten penicilín už začína zaberať :slight_smile:
3. feb 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé, už som to našla
A tie údaje musia byť naozaj pravé (meno, priezvisko)?
3. feb 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibianka pozri na tej úvodnej stránke úplne dole, v ľavom dolnom rohu. Je tam Facebook 2009 a vedľa neho by mal byť jazyk a také šípky hore a dole. Skús to tam nastaviť :wink:
3. feb 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne to okamzite hodilo cestinu :slight_smile:
3. feb 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jazyk som našla, len tie údaje ma zaujímajú - dávaliu ste všetko pravé?
Bibi to závisí od teba, ale ak chceš, aby ťa našli tvoji známi tak zadaj správne údaje :wink: . V nastaveniach si potom môžeš nastaviť, že fotky sprístupníš iba svojim priateľom a pre ostatných budú všetky údaje uzamknuté. :wink:
no bibi ja hej :slight_smile:
3. feb 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala anglinu asi preto, že Windows mám legal z CA
3. feb 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi môže to byť tým :wink: . Hlavne, že už máš češtinu :slight_smile:
3. feb 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne to hodilo rovno cz asi preto, ze vyhladavala som cez google ale ten mam nastaveny na vyhladavanie sk
3. feb 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale idem ja zahájiť protestný spánok lebo ráno nevstanem :wink: . Všetkým maminám a detičkám prajem dobrú noc a krásne sny :slight_smile:
3. feb 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru noc :wink:
3. feb 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko ešte nemam ani očka rozlepene drahy ma vzbudil a musela som vstat aby som znovu nezaspala o chvilu ideme na Slovensko on šiel ešte do prace a ja zachvilu budim malych.
Baby to važne vedia vaši basničky mima a Saška?moji nie :frowning2: ja fakt pojdemk lokopedičke :cry: to su tu len moji čo ešte nevedia rozpravat poriadne?Sbko ano ale Niko nooooo :confounded: :cry: asi sa tam pojdem buduci tyžden prihlasit :zipper_mouth: ,no tak držte palce at všetko vybavime a nemusime ist znovu hlavne prašule :dizzy_face:
4. feb 2009 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak chalani su hore ideme na to :sunglasses: tak pa
4. feb 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

aj ja som na facebooku :grinning: ako sa tam ideme hľadať??? mali by sme založiť skupinu dvojičkovo :grinning:

ale iné som chcela :

Lumah - Veronike všetko naj k meninám :slight_smile: myslím že iná okrem našej a tvojej tu už nie je :sweat_smile:
4. feb 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkamt jjjjjjej aj tvoje všetko naj, veru dnes ráno skoro odišla a nestihla som jej zagratulovať, ale darček už na nu čaká, ked príde. :grinning: Čo dostane tvoja Veronika?
4. feb 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takú kravinu na výrobu náramkov a sladkosti. do školy brala kilo cukríkov, chúďa skoro ju tá taška prevalila :grinning:

aj my ďakujeme :slight_smile:
4. feb 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veronikam vsetko naj naj naj

my mame zas ebou zase noc o nic, Domko v noci horucky, nespal vela, budil sa a potom spal s nami, takze som ako zbity pes :frowning2:

ja som registrovana na facebooku, ale este som ani nekukala co sa s tym da, tak to idem kuk
4. feb 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, lumi: VERONIKAM vsetko najlepsie k meninkam!!!! :dizzy_face: krasne meno - veronika!!!! uzasne :dizzy_face:
4. feb 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Veronikám prajem všetko najlepšie k meninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa pripájam k blahoželaniu Veronikám.
Priebežne vás čítam, ale nestíham reagovať. Teraz mám mangela doma a to furt že, ešte tam budeš dlho?
4. feb 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok