Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

fracle
4. jan 2010

Jolanka, dufam ze sa vam to s manzelom niejako podari urovnat. Nerozmyslali ste nad niejakou manzelskou poradnou (neviem si narychlo spomenut ako sa to vola)?

womenne
4. jan 2010

fracle dik 😉 to si fakt ešte nedala na zadok?obdivujem ta,ja si zase vyčitam že dam aj predtym,ja som hrozne nervačila lebo som bola na to sama obdivujem adrol že je tak dlho sama ja by som sa asi zblaznila ale čo človeku ine ostava musi si zvyknut.

fuj mna dnes prišerne boli hlava aj krky som dlho necvičela normlane mi ztoho zle,ale nie tak velmi ako predtym.

Saši zajtra ideme kupit tie vrtulniky čo mate vy 🙂

fracle
4. jan 2010

Womenne, tak pri vareni mi momentalne fantazia tiez dochadza. Chalani jedia dookola - cestovina, ryza, (zemiaky do ust nevezmu), zelenina, kurca - a to stale niejako obmienam. Nastastie zatial nie su prilis vyberavi 😅

womenne
4. jan 2010

no ja mam pocit že malym chyba kolektiv v školke lebo nič moc nechcu papat a na to niesme zvyknuty.Teraz ked tu bola segra s detmi tak jedli super.asi pojdu do školky od buduceho tyždna.

elenita
4. jan 2010

Ahojte babulky, snazim sa najst si na Vas castejsie cas, uz som tu zasa 🙂
Wom, ja som Ti ani nezablahozelala, ani som nepotrehla, ze bolo Daniely, vsetko naj oneskorene...... 😅
Katullka, dakujem, Tvoji su tiez podareni 🙂
Inak ti moji su tiez obcas uplne strasni, len vymyslaju, najvacsiu zabavu maju, ked hadzu knizky von z knihovnicky, a my mame knihovnicku az po zem takmer v kazdej miestnosti.......... 😅 takze maju co robit 😀
A tiez sa mi zda, ze si az tak nevazia veci, strasne vela hraciek sme zdedili po sestrinych detoch, este oni dostavaju nove, no uz to ani nemam kam davat a zabavaju sa jedine tak, ze ich vyhadzuju a davajui zasa dovnutra, potom po tom stupaju a ani im to nevadi ☹

fracle
4. jan 2010

Womenne, nie. Pre nasich je zatial najvacsim potrestanim ked ja odidem z izby, boli ich to viac ako 'na zadok' 😅. Adrol hrozne obdivujem aj ja, a vlastne vsetky mamicky ktore sa starate o deticky dlhodobo same. Ja by som to psychicky ani nahodou nezvladla. Nemame tu sice ziadnu rodinu, od deti si nikdy neoddychneme, nemame ich ku komu dat, ale mam tu manzela takmer neustale (pracuje z domu) a on je mi velkou oporou. Inac si to neviem predstavit 😉

womenne
4. jan 2010

elenita dik 😉 naši tiež vždy vyhadzovali všetke hračky a teraz vynosia komplet všetky auta a robia si vozovy park takže obložia nimi cely gauč a my musime sediet na zemi,občas si to daju na zem aby bola čo najdlhšie čiara 😀 a najlepšie ked si bagruju s malymi hračkami alen počujem kričat muža že zase na niečo stupil 😝

Mne sebo prave vylial na seba aktiviu napoj som si to nevšimla iba asi 5 minut ticho sedel a bolo mi to čudne lebo predtmy reval že chce niečo ine 😀 oni by stale jedli len guličky s mliekom 😖

ajka72
4. jan 2010

no tak my sme boli včera na tom 3D filme avatar ako písala saška je super a 3 hodinz ubehli ako voda,

wom-Danka dodatočne všetko naj k meninkám 😵 😵 😵

grmi písala si predtým že si kupila nejaký sirup keď v noci sa chlapci zobudia ale už neviem presne názov, mne Lenka teraz začala v noci okolo 4-5 sa budiť začne kričať mama a začne ma hľadať, musím ísť k nej si ľahnúť a keď vstanem tak po pol hodine znova mama tak nakoniec skončí u nás ale nechcem ju na to zvykať, Natálka pekne prespí celú noc klop klop, ešte som čítala aj o tom homeop. sedália, tak neviem či jej to občas nedám i keď by som to tiež veľmi nechcela dávať

womenne
4. jan 2010

ajka myslim že baby pisali že sedalia je viaczložkov že ta nie.Nam včera chalani poobede nepali to ste mali počut ten rev večer Niko bol taky nervozny,sebko bol tiež nervozy,Zaspali behom 5 mnut čož sme boli v šoku lebo od vianoc chodia spavat okolo 22.Za polodky sa Niko zobudil so strašnym revom a krikom najskor na mna,potom na tatika,potom mu niekto bral auto potom chcel sebka nie a ni ho utišit musela som ho prebrat apotom si snim lahnut naštastie zaspal hned.

zefa
4. jan 2010

Ajka ja som písala,že nie sedaliu ale jednozložkový...NUX VOMICA 9 CH 2-3x denne 3 guličky rozpustiť(alebo ak vedia cmúľať)..schválila to aj nediplomovaná homeopatka evka 😉 ..nám to dala dokina na Samkov nepokoj celkový a aj v noci potom lepšie spal(bo už sa začínal budiť z revom bez príčiny,že chce toto,potom nie to ale iné ap)..niečo ako wom píše 😝 😝 ..toto sa môže dlhodobo(proste ked postrehneš ,že už je to omnoho ok vysadíš)..ak sa to vráti môžeš dať znovu..aj ja som sa zas k tomu vrátila 😝 😝

ajka72
4. jan 2010

zefa a rozpušťaš to vo vode?

inak dík, viem že ešte aj grmi nejaký sirup radila presne aj moja keď sa niekedy zobudí tak buď vola mňa alebo začne plakať a vymýšľať tie obdobia s dobrými sa striedaju a momentálen znova začalo to budiace ☹

ajka72
4. jan 2010

a dávať im tie guličky 2-3x denne ale stačí večer pred spánkom?

margaretka11
4. jan 2010

Ahojte 🙂

Janka, to chce klídek a pevné nervy. Halt Katuška je čibíz a zvedavejšia, stále ju musíš upozorňovať, že stromček oberať nemá a dookola do zblbnutia a ono to raz za čas aj zaberie. Keď bude vystrájať, spomeň si na nás, u nás sa čertík volá Simonka a je presne taká istá ako tvoja Katka. Tá "žena" mi dá pokoj len keď spí a ani to nie vždy 😀

grmitko
autor
4. jan 2010

ajka ja som pisala sirup Juior 0-10 relax, tam su len dve zlozky tusim a nam zabral, ale ked je toto co zefa pise lepsie, tak skus 🙂 ja to tusim kupim Domkovi, to je strasne nekludne dieta

marg, ty stratena sestra teba som tu uz davno nevidela 🙂 🙂

stupidq6
4. jan 2010

Ahojte ďakujeme za gratulácie 😵 už sme domaaaaaa 😵 😵

margaretka11
4. jan 2010

grmi, šla som okolo, reku nazriem 😀

margaretka11
4. jan 2010

dalo by sa "reku" preložiť do angličtiny? 😀 Ja len, že ako by sme to vysvetlili, keby sa Angličan pýtal, čo to je? Alebo poondiať, tiež taký írečitý výraz 😀

stupidq6
4. jan 2010

Ďakujeme za gratulácie 😵

margaretka11
4. jan 2010

Stupid, už som si obzrela fotky, maličká je úplne nádherná 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

grmitko
autor
4. jan 2010

stupiq mala je prekrasna 😵 😵

marg vobec neviem ako by tom tie dve slova prelozila 🙂 ale popravde moja anglina je uz dost zaprasena 😀 😀 musim zase oprasit 😝

margaretka11
4. jan 2010

grmi, ja mám na angličtine už tiež pavučiny stáročí, ale zaujímalo by ma, či sú to preložiteľné slová 😀

grmitko
autor
4. jan 2010

marg, ale niektore slova je lepsie neprekladat 🙂 🙂 krajsie zneju v originali, ci uz po anglicky alebo slovensky alebo inak 😉 🙂

lumah
4. jan 2010

baby tak pre zmenu zas máme žabu 😒 - teda len Filipko 😔

margaretka11
4. jan 2010

grmi, máš pravdu 😉

lumi to ma mrzí, želám skoré uzdravenie 🙂

katullka
4. jan 2010

baby skusali ste robit tie spenatove halusky so sunkovo syrovou omackou z MMB? Nasi su slabi jedaci, ale tie im velmi chutili. Ja som dnes robila porkovu kremovu polievku a pecene buchty-prvy krat som robila kysnute cesto a celkom sa podarili, ale nasa Paulinka je maskova, ona ich ani len neochutnala. Tak na veceru varim kuraci perkelt s kolienkami 😝 .

Lumi, to mi je luto, ale neboj rychlo to prejde 😉

Stupid, mala je krasna!!!!!

lumah
4. jan 2010

Tá žaba ma tak neštve, nečudujem sa, Filip mal hnisavú angínu, Dado len zapálené hrdlo, tak asi chudák Fifo mal viac oslabenú imunitu, keď chatil žabu. Normálne vonku pchajú ruky do úst a chytajú všeličo a nič sa im nestalo, ale teraz...
Skor ma štve, že som musela vyhádzať dudle, cucáky z avent fliaš a kupiť nové, a musím všetko vydezinfikovať - hračky, nábytok-proste všetko, čo mohol Fifo olizovať.

grmitko
autor
4. jan 2010

ach lumi to ma mrzi, zaba je velmi neprijemna pre deti, no hadam vam to prejde rychlo

lumah
4. jan 2010

grmi vraj to nebolí, ale može sa vrátiť, ak všetko nevydezinfikujem poriadne. 😒

grmitko
autor
4. jan 2010

no tak mas co robit, ja mam doma ajatin, tak ked potrebujem dezinfikovat, napustim vanu, nalejem ajatin a donho na hodinu namocim vsetko co treba

juliagregor
4. jan 2010

ahojte,
lumi ked mal Maťo - nastarší žabu, podávala som mu zvýšené dávky vitamínu B, musel chodiť aj na injekcie, mal to hrozné...
pusinu som mu vytierala florsalmimom, používala som len dezinfekčné mydlo, malí to vtedy našťastie nechytili .