Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

jankabambulka
5. jan 2010

andrejka
Nepoznáme túžby Tvoje,
nevieme, čo k meninám Ti dať,
Prajeme Ti však šťastie, zdravie,
to jediné, čo život môže dať.
všetko naj naj naj
nech sa Ti splnia všetky i tie najtajnejšie sny

womenne
5. jan 2010

ahojte ja mam už decka v školke takže valim ku kamoške na kavu.
dračik pretahovala si mu to?nema tu kožtišku červenu?lebo naš Niko to mal nič nemal opuchnute ani vonku červene len dnu mal taku malu uzdičku červenu a to ho palilo,šli sme odrazu na urologiu kde mu to aj pretiahli a vyčistili dnu mal trošku hnisku zvonku nebolo nič vidnoale ako to on pretiahol vtedy som to videla.Odvtedy mame klid pretahujeme ale ma to krasne Sebovi to zase zarasta 😔 ak ho to stale boli tak si am radšej skoč aby sa mu to nezapalilo.

Andrejkam všetko najlepšie k meninam 😵 😵 😵

idem čafte pridem 😀

mima595
5. jan 2010

Helka-idem ti poslat zopar "povzbudivych" slov - aj Vladko kopal o106-a cele tehu mi prislo take ine... v pohode...kazdy sa ma pytal, ako to zvladam... a ja, v poho... mne nerobilo problem tehu /v porovnani s dvojkami to bola malina/ ale dvojky 😉

som stale bola unavena, kazde poobedie som s nimi spala a poobede už som vsetko nechavala na MM, aj sme chodili von spolu, ale vychovaval on-mna aj to kricanie na nich vycerpavalo

grmitko
autor
5. jan 2010

ahojte,
ja som mala vcera absenciu, uz dva dni mi okupuje pc muz vecer 😀 😀

Andrejkam vsetko naj naj naj k meninam 🙂

my sme boli rano na odbere krvi, teda iba ja s Domkom, lebo Lelko berie atb a to by zmysel nemalo... v utorok idem na to alergo, tak som zvedava ako vyjdu testy

ajka72
5. jan 2010

dievčatá ďakujem za blahoželanie ste milé že ste si všimli

helka u nás je s obliekaním to isté keď sa najviac ponáhľam tak mi utekaju oblečeim jeden kusok oblečenia a už mi zdrhne a potom keď su už komplet oblečené som taká unavená a rozčulená že sa mi už nechce nikam isť, sranda aké su tie deti v rovnakom období rovnaké

a taktiež ako píše kattulka ke´d sa muž ku mne priblíži hlavne Lenka kriči nechaj maminu, ťahá ho odo mňa, alebo začne skoro plakať ako keby sa bála že ma tato unesie 😀

zuzka.25
5. jan 2010

katka, prepac, ja som poslala link az na druhu stranu diskusie 🙂 tu je ten spravny...
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

Andrejka, happy name to youuu 🙂 stastie, zdravie, lasku a vsetko, co si zelas 🙂

sasi a my sme sa uz vcera pytali, ze kde si 🙂 je nezvykle, ked tam nie si 🙂

ja som taaaak rozbitá, by som spala...

grmitko
autor
5. jan 2010

zuzi 🙂 🙂 aj vy ste my chybali 😉
ja by som tiez spala, ale mam tu tolko roboty a taaaaaak velmi sa mi nechce 😒

grmitko
autor
5. jan 2010

iank babulky, ak by ste niektora mali zaujem o ponozkopapucky, hrube, teplucke, tak mam dvoje uplne nove, len vyskusane, ja som ich vcera kupila drobcom, ale su im male ☹ ☹ som to zle odhadla... ak mate zaujem napiste do IP 😉 su modre a zelene, takez aj pre dievcatka aj pre chlapcov, dlzka chodidla je 15 cm, su naozaj krasne a teple a ja budem musiet ist kupit vacsie...

juliagregor
5. jan 2010

dobré ráno,
ajka aj ja sa pripájam ku gratuláciám, všetko najlepšie k meninám

lalupa
5. jan 2010

ahojte babule,

mne to neda, ale nespravime,teda nepokusime sa nieco s tymi prachami urobit??? kurnik, len do 2rokov zvysia rodicovsky a z nas vacsina ostava do 3rokov, monomaminy idu skor do prace...
nemate niekto konexie na kompetentnych, to nemozu doublemaminam nechat do 3 rokov???
ved ja uz ratam kazdy cent a uz ma z toho triafa... 😠
kludne mozu vypatit aj spatne 😀 ,ak by to preslo hoci aj v juni...optimizmus, ci sci-fi? ☹

grmitko
autor
5. jan 2010

lalu to skor to sci-fi 😉 nasi zakonodarci rozdiely medzi jedno a dvoj maminkami nerobia a predsa rodicovsky je pre teba a nie pre deti, a ty si iba jedna, je jedno kolko deti mas, tak mi to vysvetlila teta este davno ked som ziadala o rodicovsky 😒 😒
a o ratani centov mi ani nevrav, ja uz nemam ani ten rodicak, aj ked to bolo len par eur, ale chyba aj to, len pevne verim, ze si cokoro uz robotu najdem, lebo mna tiez uz asi trafi 😠 😠

zefa
5. jan 2010

andrejkám všetko najlepšie

no láskanie my neriskujeme v čase ked by sa mohlo niečo stať 😉 ...stačí,že sa tulime a Samko v momente vyštartuje na muža,že "to je moja mamina ,ty si nájdi svoju" a "vypadni od nej"..normálne ho odtisne 😨 😀 😀 ..to je proste môj bodygard

grmitko
autor
5. jan 2010

no veru su tie nase deti ziarlive, my ked nahodou este lezime v posteli dlhsie ako oni, tak hned su pri nas a uz nas vyhanaju a nedajboze, ze by sme sa k sebe nejako tulili alebo co, to je hned jeden medzi nami, druhy taha muza prec odo mna 😀 😀 😀 a kedze nasi uz maju slusnu slovnu zasoby tak tie hlasky obcas stoja za to 😝 😀 😀

evka1310
5. jan 2010

grmi, lalu - ja som si bola minuly tyzden pre poslednu rodicovsku a tento stat na mna odteraz zvysoka... 🤐 viete co...je mu jedno kde zoberiem peniaze.. 😒 a moj zamestmavatel sa so mnou tiez rozlucil... 😒 teda este sme to nedorieli..uz som tam bola 2x a on mi stale da vediet ci mi predlzi zlmulu, ale ako sa vyjadril, tak som od februara bez prace a bez penazi ale zato mam dvoch malych hladosov doma... 😕 😕 😕 sa potom Taliani s takou mizernou politikou divia, ze maju najnizsiu porodnost v Europe a ze Silviovi niekto rozbil hubu... 🤐 🙂

lalupa
5. jan 2010

ach jo, ale aspon za pokus to stoji

baby, nerobili ste niekto korpus na tortu v remoske? mam super od jeziska teflonovu a chystam sa urobit tu mramorovu tortu, any ideas???

grmitko
autor
5. jan 2010

no evi tiez nic moc, no ja by som ale vsetkym zakonodarcom dopriala nech uzivia rodinu z jedneho priemerneho platu 😠 😠 ano si daju stotisicove vyplaty a my musime zit z par drobnych 😠 😠

lalupa
5. jan 2010

robili ste niekto tu mramorovu tortu z MMB? mate nejake dobre tipy na plnky?

mtina
5. jan 2010

Dievčatá neviete mi poradiť. Keď kŕmim tieto moje strigy lyžičkou, tak sa strašne srdia, keď dávam tej druhej. Skoro celé jedlo prerevú,lebo ja nestíham.

grmitko
autor
5. jan 2010

mtina krm oboma rukami 🙂 😉 u nas sa osvedcilo 🙂 dve lyzicky, dve ruky a ides 😝 😀 chce to len trosku praxe 😉

mtina
5. jan 2010

Skúšala som to, ale asi kľampavá. Tou ľavou rukou neviem trafiť do úst. asi musím po nocich trénovať 😠

grmitko
autor
5. jan 2010

🙂 len skusaj, casom sa to podda 😀 😀

lenkamt
5. jan 2010

ahojte 🙂

Lalu - ja som robila mramorový korpus a je super, ale normálne v rúre nie v remoske.
plnka:
2dl mlieka
100g pr.cukru
20g maizeny /zlatý klas/
1žltok
uvariť na hustý "puding" , miešať kým nevychladne a potom zmixovať s 150g masla
ak chceš orechovú tak pridať 50g zomletých orechov
ak chceľ kakaovú pridať kakao

Mtina - s dvoma rukami som to neskúšala tvrdo som trvala na tom že musia počkať kým dám tej druhej 😉

grmitko
autor
5. jan 2010

inak dnes osm pozrela tie obrazky hepranginy a to vobec on take nema, ma normalnu anginu, som si porovnala obrazky a je to normalna hnisava angina, to len tak mimo rec a temu 🙂 🙂

mtina
5. jan 2010

Lenka to aj ja skúšam túto metódu, ale MM mi stále hundre, že čo mi tie deti plačú. To je tak mať muža doma pri sukni....Dala by som aj jemu, nech mi pomôže, ale to si radšej ich nakŕmim sama.

mtina
5. jan 2010

Ozaj baby nemáte niekto na predaj ohrádku???

evka1310
5. jan 2010

mtina - skusila si im dat nejaku hracku? ja som mojim dala neico na hranie kym som ich krmila...niektore mamicky maju v kuchyni TV, ale mi sme domacnost bez telky, takze nic... 😒 skus ich rozptylit...😀 to mas super, ze ti chcu jest. U nas to bolo naopak a aj im to ostalo - nechcu jest.
inak moji mali mi niekam odpravili mobil a dost ze potrebujem zavolat doktorke, je tma do jednej...uz pol hodinu ho neviem najst..naporazenie 😠 😠 pevnu nemame zapojenu...poslala som muzovi mail, nech ma prezvoni, ale asi je mimo kancelarie...

evka1310
5. jan 2010

ozaj mate neikt osksuenost so slziacim ockom - uzavrety slzny kanalik po roku? Albertovi stale slzi jedno ocko 😒 ma to od narodenia

grmitko
autor
5. jan 2010

evi posli do ip cislo prezvonim ta 😉

mtina
5. jan 2010

Evi to nech radšej vreštia, ako by som im mala púšťat telku.
Inak s tým očkom sme to mali rpi staršej dcére, ale to je už 15 rokov.
Stále sme jej dávali kadejaké kvapky do oka. A potom sme sa presťahovali do iného domu a zrazu to samé od seba prestalo.
Takže treba sa presťahovať 😀 😝

womenne
5. jan 2010

Ahojte tak sme doma konečne zo školky.Som dnes bola u kamošky ona ma skoro 2 ročne dvojičky a som si tak vdychla že už mam klud že su moji večši 😅
konečne som zohnala deckam super bundy tak ked sa vyspia ideme skušat,je tu riadny problem najst bundičky ktore budu hrbe a rovnake velkosti tak som rada.

lalu ani mi nehovor o peniazoch ja mam posledne 4 mesiace a potom už nič,ale apson že mam 4 ročnu matersku.už aktivne hlada pracu a zatim nič no niečo by aj bolo ale je to na 3 smeny takžesmola pre mna.