Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

ajka72
5. jan 2010

dievčatá pridala som pre mamičky čo čakaju dvojky ako som naraz kojila moje babulky keď chcete kuknite su v prvom albumčeku 😉

eviska83
5. jan 2010

Ahojte - obcas tu na vas mrknem ,ale nemam tolko casu kolko by som chcela 😒
mtina- je super ze ti chcu papat- nasim to trvalo dost dlho kym sa naucili- ani teraz este nezjedia davku 200- som rada ked zjedia po 100- no ale nevyzeraju zle tak to neriesim 🙂 Taky problem som nikdy nemala-zatial stiham stale 🙂 ale v poslednom case ich krmi manzel ak je doma- viac mu zjedia 😵 - ale mne to teda vooobec nevadi 😉
grmitko- krmit oboma rukami 😲 hmmm klobuk dole 😀

helka1
5. jan 2010

Ahojcek, Ajka aj vsetky ostatne Andrejky vsetko naj k meninkam 😵 hlavne zdravie a posluchajuce deticky 😵

Ja som dnes bola v poradni, drobec je zda sa OKI a Dr nam povedal ze je to na 80 % chlapcek, ze sa mu zazdal pipik 😅 , ale stale si nechava rezervu, kebyze sa pomylil 😔 takze este musime s tym pohlavim pockat 😉

Potom sme s dvojkami a tatinom vyrazili na sanky, Adamkovi sa to pacilo, tesil sa z toho az kym ho tatino nepustil zo strmsieho svahu, Adamka prevratilo a krv sa mu zacala liat z nosa ☹ , kurnik ja som hned vedela, ze ten kopec je privysoky 😠 ... Radka bola taky nezavislak ani sankovat ani bobovat, len lietala po kopci hore-dole. 🙄

S tymi peniazkami je to u nas tiez nanic, okrem beznych vydavkov zaciname od jan 2010 splacat hypoteku na byt, takze neviem ako vyzijeme 😝

evka1310
5. jan 2010

ako som ti pisala moj telefon, tak mi zazvonil..volala mi kamoska 😀 telefon bol v kosiku s hrackami 😝

zefa
5. jan 2010

mtina..ja ako grmi..oboma..ked som toho po mesiaci mala dosť museli čakať..mne ked manža na niečo pindal okamžite som to nechala na ňom mudrlantovi(niečo po chvíľke vzdal a niečo vymyslel lepšie),takže odvtedy nepindá
ale je pravda,že ja som deťom dala na tanier pididávku jedla a nech jedia sami,no a popritom som ich krmila...bol síce bordel ale boli najedení...pozametala a bolo upratané 😉 a až večer som všetko riadne gruntovala za celý deň...ked začali vyliezať so stoličiek kúpili sme detské stolovanie v ikei a pokoj..stále jedia sami

zefa
5. jan 2010

a že peniaze? mne končí mater.v marci a nemám sa kam vrátiť ☹ ja už pol roka mám kôli tomu depku..a na predlženú ísť sa síce dá.no nedostanem ani fuka..to dajú iba ak lekári schvália zo zdravotných dôv.dieťaťa..my sme doteraz mali 2x sople a Samko laringitídu raz,takže nič 😝

juliagregor
5. jan 2010

ahojte,
peniaze a to je čo? 😖
zatiaľ sa mám kde vrátiť, zobrali za mňa 4 baby a tie asi nebudú moc natešené 😲
mm robí z domu, ak nevyhráme v športke tak asi nastúpim do práce na jar ☹
moji zatiaľ papjaú pekne krmim ich jednou lyžičkou, raz jeden raz druhý, ale už začínajú vyliezať potvorky 😠

milujem rady, šak ich daj do jaslí, ako keby tie boli zadarmo 😝

fracle
5. jan 2010

Kocky, ked budete nieco podnikat ohladom materskej / rodicovskej, kludne vas podporim. Tiez po niecom takom velmi tuzim 😀. U nas je to tak, ze nedostavam nic a porod budeme splacat este peknych par rokov (stal 650 tisic dolarov, zaplatit musime 10% z toho 😝). Ale uz som sa s tym zmierila, chudak manzel nas bude musiet zivit dalsie 2 roky (skolku si nemozme dovolit). Ale prezili sme doteraz a hadam to zvladneme dalsich zopar mesiacov, potom budeme splacat vsetky dlhy 😀.

Andrejkam vsetko najlepsie 😉

Pri krmeni mi tiez plakali, ale kedze som to rychlejsie nezvladala, museli si zvyknut.

evka1310
5. jan 2010

mtina - no to nie je najjednoduchsir riesenie 😀 kolko mala ked jej to preslo?

evka1310
5. jan 2010

flacle - to vazne? tak to vedies...zial ☹...kde si rodila? Ty si v UK, nie? tak preco dolare?

inak pri krmieni mojich som plakala ja... 😝 😝 od zufalstva...a este to nepreslo 😝 😝 😝 😉

fracle
5. jan 2010

Evka, rodila som v USA, do UK sme sa prestahovali ked mali chalani 10 mesiacov.

womenne
5. jan 2010

kriste fracle prečo tak drahy a prečo to musite splacat???ved to hradi poistovna nie?
mne sa zobudili decka najskor všetkook som bola rada že je to bez vreskov a zrazu Niko začal plakat že nechce jest tak reku dobre a som ho zaniesla do izby nech sa prezlečie no vresky jak svet asi 10minut nakoniec to zjedol a pytal si pridat 🙄 🤐
zachvilu pride tatino a ideme kupovat bundy.

fracle
5. jan 2010

Stupidq, este dodatocne blahozelam k dievcatku (citam to pozadu 😅). Dali ste jej krasne meno 🙂

lumah
5. jan 2010

Ahojte, mňa dnes tato vytiahol do športového obchodu a kupil mi oblečko na behanie, vybrala som si čierne nohavice, termo tričko, na to červenú termo mikinu, červenu vetrovku a čiernu čiapku bežeckú-no výstroj ako pre profesionála, tak dufam že ma to behanie neomrzí. Ešte ideme do BA pozrieč tenisky na behanie,zatial budem behať v tých čo mám.
Potom sme íšli do čínskej reštiky sa najesť a keď som vyšla von, vyleteli mi nohy do luftu, padla som rovno na kostrč a keby ma muž nezachytil tak si drbnem hlavu rovno o schody. Keby ste videli MM, vletel do tej reštiky a narobil tam také čoro-moro, že to neposolili, chcel volať políciu, som ho musela rýchlo presvedčiť, že ma to až tak nebolí, aj keď sa mi hviezdičky zjavili pred očami od bolesti.

fracle
5. jan 2010

Ajka72, super fotky z tandemoveho krmenia 😉. Ja som to vyskusala dokopy 2x a aj zdokumentovala, ale tie krkolomne pozicie 😀 😀 😀. Nakoniec som kojila kazdeho zvlast 🙂

lumah
5. jan 2010

ja som to tiež skušyala a kojila som nakoniec každého zvlášť. 🙂

fracle
5. jan 2010

Womenne, pozeram ze som ti odpovedala a nie je to tuna, takze ak sa budem opakova (ak sa to niekde stratilo a objavi sa to neskor) tak sa ospravedlnujem 😅. V USA ti hradi poistovna urcitu ciastku, podla toho cez aku poistovnu si poistena. My sme mali stastie, ze nam uhradili az 90%. Ono, zvycajne sa az tolko neplati, ale chalani sa narodili predcasne a stravili sme v nemocnici mesiac. Taktiez sme mali velmi dobru poistku, takze nemocnica sa snazila vytlct co najviac.

fracle
5. jan 2010

Lumah, neprijemne! Tvoj manzel mal ale pravdu, ze to mohli poslolit 😠. Takze mas novorocne predsavzatie chudnut alebo lepsiu kondicku? 🙂

grmitko
autor
5. jan 2010

ajka ja som tiez tak kojila, aj ked teda nie dlho, bo mlieko doslo, ale to mi vyhovovalo najviac, ja som ich ani kojit nevedela 🙂

ajka72
5. jan 2010

grmi ani ja nie dlho 3 mesiace ale takto spolu som zvykla najviac záležalo potom aj od dievčat ako sa budili, keď som spolu nakojila aspoň trošku času ostalo nazvyš 🙂

ajka72
5. jan 2010

grmi neviem či som písala ale boli sme na tom Avatarovi aj mne sa film páčil, bol taký zvláštny ale pekný, a strááášne rýchlo ubehol 😅

lumah
5. jan 2010

fracle ja mám 20kg nadváhu, takže v prvom rade chudnúť, ale aj kondičku potrebujem. NO ale ako tak pozerám na te kopec vianočných koláčikov, čo tu ešte máme, to chudnutie tak rýchlo nebude. 😝

grmitko
autor
5. jan 2010

ajka, je to uzasny film, ja som bola tiez prekvapena, a uslo to strasne rychlo taka som bola zazrata do deja, je fakt uzasny, uz ho mame v pc 🙂

juliagregor
5. jan 2010

ahojte,
lumi ja som si tak narazila kostrč pred 7 rokmi a 2 dňami aa na pohotovosti som sa zoznámila s mojím mm
😉 stále ma to bolí, keď sa mení počasie ☹ , k
aj ja som tak dala fotku 😉

lumah
5. jan 2010

juliaq, ja som už tiež mala prsknutú-pri lyžovačke-je to už veru aj 18 rokov. Našťastie dnes to vyzerá len na uderenú riť. 😀
No to si mala pekné zoznámenie. 😝 😀

grmitko
autor
5. jan 2010
margaretka11
5. jan 2010

Saši, dík nastokrát 🙂 🙂 🙂 . Ale ja by som hlavné postavy nenazývala modré potvorky, ako to uviedli v článku. Na to, aké kreatúry sú schopní v Hollywoode vytvoriť, si myslím, že v Avatare im to vyšlo, sú to takí modrí miláčikovia 🙂

grmitko
autor
5. jan 2010

marg aj mne sa velmi pacili tie modre postavy, boli uzasne 😵 😵

margaretka11
5. jan 2010

ten film je jednoducho vydarený 😵 😵 😵

womenne
5. jan 2010

fracle aha no ale aj ta sila že to musite platit to zahraničie nieje take ako o nm niekto sniva čo poznam starši ludia si myslia že ked si v zahraniči maš sa ako prasa vžite ale skutočnost je ina 😖

my sme pred chvilou došli sme boli malym pre bundy kupili sme nadherne v 40% zlave maju nadherne kožušinkove kapucne juj budu fešaci

lumi kriste to bolo fakt blbe zakončenie večera ale spravne sa tvoj zachoval maly vam vratit peniaze za večeru ja by som za to trvala.Ja som raz našla vlas v jedle tak so odmietla zaplatit bez všetkeho mi to uznali 😎