Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

ajka72
22. jan 2010

lilinka lalu nemá hamblivky dievky určite by sa s tvojimi fešákmi skamarátili, lalu my by sme radi prišli ale tá imobilita je stály problém, tak prídte vy ku nám zatancovať máme nové dvd spievankovo super nahrávka pesničky a tanečky v jednom 😉

dracik1
22. jan 2010

caute, pridala som nejake nove zimne fotos 🙂

juli, s tymi okulkami neporadim

jankabambulka
22. jan 2010

juli - ja by som zasa vedela o okulkách rozprávať celé story-kuk IP 🙂

ajka72
22. jan 2010

juli mojej kámoške má tiež dvojky chlapcov tiež jeden začal nosiť okuliarky tak pred dovršením 3 rokov asi mal dva a pol a tiež sa bála že si ich bude dávať dolu ale opak bol pravdou lebo asi zistil, že lepšie vidí a tiež prelepuju očko lebo škuli, a myslím že ich budu aj operovať ale ona s ním chodí do blavy na očné

ajka72
22. jan 2010

dievčatá boli ste niektorá na dovolenke na orave zuberec?

juli môžeš poslať do IP kontakt na ubytko, dikes

juliagregor
22. jan 2010

jankabambuľka ďakujem
ajka zajtra ti pošlem 😉

ajka72
22. jan 2010

juli vidím že stíhaš aj tu nemusím ti nechávať ani odkazy v čakáme dvojky 😀

astora
22. jan 2010

ahojte
Sasi to je des chuda male skore uzdravenie a ako si s robotou ?
Ja vaham ci uz mam hladat teda hladam ale obavam sa ze hned ako nastupim tak ostanu dvojky chore teraz sa celkom drzia uz su dva tyzdne v skolke ale radsej si zaklopem.
Vcera Adik dosiel s takou hrcou na hlavezo skolky az som sa zlakla, dufam ze sa nic nestane.

lalupa
22. jan 2010

lili, mas dobre ATB,ale mohla ti dat silnejsie 1g a brat len 1x denne,ide len o komfort, nezabudat probiotika,aby si sa nerozvratila 😀
zabrat by mali do troch dni presne 😉 sikulka 😉
pomahaj si stravou, cerstve O+Z, na ranajky cesnakove pasty, pripadne cesnakove polievocky, telu pomozu
cesnakove pasty:
1. kecup-odporucam detsky hame baby mnamka, olivovy olej a vytlacit cesnak,premiesat, na toastik alebo chlieb s maslom, sunka, syr...
2. klasicka syrova, postruhany syr
3. karicka,maslo, cesnak

zdraviu zdar 😉

lili,nie su hanblivky, uz su dokonca obe pobozkane 😅 , jedna je helkynim adamkom a druheho fesaka si neviem spomenut, juuuuuj, ale pridem na to,doleziteeee 😀

aji, myslim na vas, plati, len sa viac rozhybem a zmobilizujem 😉

dracik, zlatunki su 😵 😵 😵

zefi, aj ja si povrieskam, lebo inac to nefunguje,aj ked sa snazim zachovat chladnu hlavu... ☹

moja starsia sa vratila do obdobia cikania a popisavania sa, nocnik na dohlad,ale nema cas 😖
ale zato obe vedia uz niekolkoslohove pesnicky, basnicky, recituju a spievaju cele dni, neprestanu, su ako juke box 😀

ajka72
22. jan 2010

o.k. lalu tak verím že to bude už čoskoro nech si skrátime tie dlhé zimné dni 😉

lalupa
22. jan 2010

helkinym 😅

aji, aj ja chcem potom info o dovci 😉

dracik1
22. jan 2010

aji, inak sa lyzuje aj na oraviciach 🙂 a vsade v okoli zuberca...tam to maju dobre vsetko zmenezovane 😀 , ale spravne

grmitko
autor
22. jan 2010

lalupka ty ako odbornik mi porad, ze ci mu nejako to dlhodobe uzivanie toho Penclenu nemoze ublizit, uprimne, trosku sa obavam takeho dlhodobeho uzivania antibiotik 😒 viem ze je to pre jeho zdravie, aby sa stale tie hnusne anginy nevracali, ale asi ma kazda ako matka chapete, ze trosku obavy mam

jankabambulka
22. jan 2010

kočky -teraz budem vypadať ako baba z dediny, ale potrebujem radu:
odkedy sa môžu dávaťn bujóny - resp. jedlá do ktorých boli použité a vy dávate?? a ak áno ktoré a od ktorej firmy. nemám s tým absolutne skúsenosť 😔

grmitko
autor
22. jan 2010

jani kupuj tie natur od vitany, tie mozes, ja od roka davam, samozrejme len obcas 🙂

ajka72
22. jan 2010

dráčik my tam chceme ísť v lete tak na týždeň vraj je to tam pekné čítala som veľa pozitívnych ohlasov tak zbieram infošky hlavne kde všade sa tam dá chodiť viem že je tam aj kupko a aj hory na túry samozrejme primerané veku detí

lalu jasné budem na teba myslieť mohli by sme znova niečo zorganizovať ako vtedy v tatrách 😅

grmi to je blbé že ste choručkí tak skoré uzdravenie je to veľká záťaž na psychiku hlavne maminy ja mám vždy stiahnutý žaludok keď dievky začnu teplotovať čo bude nasledovať

my berieme teraz imunoglukán, a každý druhý deň probiotiká a zatiaľ sa držíme klop klop nech nezarieknem naposledy sme boli choručkí v septembri tak tiež čakám či nás niečo nepostihne

ajka72
22. jan 2010

janka to isté my ako grmi 😉

margaretka11
22. jan 2010

Ahojte 🙂

Grmi, to ma mrzí, že je u vás doma zas angína, fuj, hnusná potvora ☹ . Želám skoré uzdravenie Lelkovi 😵

Baby, som vytočená. Došli sme z Tesca, majú tam vraj novú manažérku (poznáme už skoro všetky pokladníčky - to viete, dvojčatá si každý všimne 🙂 ) a jej skvelým nápadom bolo, že medzi pokladne dala zaraziť také tie, kurnik ako to nazvať, plechové oddeľovače alebo zábrany alebo čo to je. Dokonca majú aj taká dvierka, čo sa otvárajú, keď vychádzate z pokladne. Niečo podobné som videla v Hypernove, ale bez tých dvierok. Tak som rovno pokladníčke povedala, či to rozmerali na šírku dvojičkového kočíka 😠 . Bolo to také mladé, milé dievča a samozrejme vraví, že to určite nie, že to je výmysel novej manažérky. Tak som jej povedala, že za toto im dvojičkové maminy budú veľmi vďačné lebo Tesco je resp. bolo jedno z mála miest, kde nebol problém nakúpiť aj s dvojičkovým kočíkom. Ľutujem novopečené maminky dvojčiat a teda už som u nás zahliadla nové dvojičkové kočíky, je mi ich fakt ľúto ☹ . Dočerta, už ma se.. ako sme na každom kroku diskriminované, nikto neberie ohľad na to, že dvojičiek je z roka na rok viac, ešte aj v poondiatom Tescu si nebudú môcť nakupovať hocijak a hocikedy 😠 😠 😠

astora
22. jan 2010

marg a uz sa ti stalo ze si mala deti na kosiku vo vajicku v autosedackach a kazali ti ich dvihnut ci nemas nakradnuty tovar ?? Nam uz ano 😔

margaretka11
22. jan 2010

a ešte k Zefe a jej Samkovi. Ak ťa to ukľudní aspoň trošku, toto mám doma aj ja. Ibaže v opačnom garde, u nás je to Simonka, ktorá sa snaží zo mňa vyrobiť pajáca na gumičke. Ako príklad: ideme vonku, Simonka zahlási, že ona nejde. Tak dobre, ostanem s tebou doma, vonku pôjde iba Simonko s ocinkom. Idem k Simonkovi a už Sisa vreští ako o život, že aj ona ide vonkuuuuuuu. Vravím, v poriadku, vydrž kým oblečiem Simonka. Simonko je oblečený, vraciam sa ku Simonke. Nieeeeeee, nejdem vonkuuuuuuu vreští a utečie mi. To už sa dopálim a vravím jej, že ju zoberiem za slovo a vonku naozaj nepôjde. A ona, že hej, že nepôjde. Tak doobliekam Simonka do kombinézy, čižiem, už chudáčik ako cibuľka stojí vo dverách a Simonka vreští, že aj onaaaaaaa ideeeeeeee 😠 . To je na zbláznenie a čo je najhoršie, takto je to s ňou vo všetkom. Či ide o prechádzku, ceruzku, kočík, jedlo, no čokoľvek. Proste raz povie tak a potom zas onak a zúúúúúriiiii, ale strašne 😠

margaretka11
22. jan 2010

astora toto sa nám nestalo, max. sme museli vziať bundy z vozíka, aby videli, či pod nimi nie je niečo. Lenže my máme Tesco pod nosom, máme tam prechodný pobyt 😀 . Tým chcem povedať, že nás už poznajú a odkedy máme dvojčatá tak ešte viac , takže nám už asi veria, že tam nechodíme kradnúť 😉

helka1
22. jan 2010

Ahojky, Lalu pamatam na ten boztek, ved ho mam zdokumentovany 😀

Ajka v Zuberci som bola na lyzovacke na Silvestra pred cca 5 rokmi, byvali sme rovno pri vleku takze super, len vtedy som sa velmi nerozhliadala po moznostiach prist tam s detmi. Ale pacilo sa nam tam, vela tam bolo vtedy turistov 😉

Chorym detickam prajem skore uzdravenie, nech sa velmi netrapia !!!

My sme nastastie zdravi, snazim sa ich brat kazdy den na vzduch , ale keby ste videli ako ich na etapy obliekam 😅 obcas si musim oddychnut a potom nahodim dalsiu vrstvu ... no groteska....

Neskutocne mi nabiehaju tie tyzdne pri mene, snad to potiahnem co najdlhsie.

astora
22. jan 2010

no marg nam sa to stalo v hypernove lebo ked sme odbehli na nakup bez kocika tak sme dali do jedneho vozika decka a do druheho nakup no ale ta kontrola bola hamba jak svet odvtedy hypernovu nenavstevujeme

margaretka11
22. jan 2010

ani sa ti nečudujem astora, ja by som tam tiež už nešla

margaretka11
22. jan 2010

mimochodom a kým kontrolovali vás, bohviekoľko zlodejov okolo nich prešlo bez povšimnutia 😉

helka1
22. jan 2010

Margaretka, vdaka za IP, zajtra sa do vasich koncin chystame 😅, ty este chodievas kocikom ? Nasi uz nesedeli v kociku ani nepamatam 😅 a tie oddelovace medzi pokladnami mame odjakziva 😅

margaretka11
22. jan 2010

helka ja už s kočíkom nechodím, naposledy sme ho využili v lete 🙂 . Ale myslela som na ostatné maminy, ktoré sú na kočík odkázané, strašne ma s tým naštvali 😠

grmitko
autor
22. jan 2010

ja mam desivy zazitok z hypernovy, nechce sa mi to teraz pisat, lebo este teraz sa mi dviha tlak a to bolo pred viac ako dvomi rokmi 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 dohodol sa na mna sbskar s pokladnikom, pokladnik mi nenablokoval nejake veci a on hned ako som vysla z pokladne, ze ukazte mi tasky a ani nepozrel na blok a ze toto mate kde nablokovane??? a co tam so mnou robili, tiez videli ze sama s detmi, normalne tam so mna zlodejku urobili, ja som tak skoro skolabola, ja astmatik, vypate nervy, nevedela som dychat, ale tak som tam po nich tak vreiskala, ze deti revali ako sa bali, ale ja som bola tak vytocena ze co si to vobec dovolili, vsetci tam na mna cumeli a ja som tam vrestala jak besna po nich, potom som tam dobry rok nebola, ale doteraz ked tam idem tak sa mi dviha tlak a vrchol bol ze ked som odchadzala s tym ze sa o tom uz bavit s nimi nebudem tak ten sbskar isiel este pol avionu za mnou a furt mlel to iste dookola, ja som nemala daleko od kolapsu vtedy 😠 😠 😠 😠 😠

margaretka11
22. jan 2010

Heli, tak dúfam, že to bude pre vás pekný výlet. V centre zvykne byť všetko posypané, ale inak je to tu všade primrznuté, tak si dávaj pozor na seba aj bruško, aby ste si neublížili 🙂