Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

bibianka
23. jan 2010

Margarétka, začínam sa pomaly priokláňať k tandemu. Celkom by ma zaujímali skúsenosti s S-TWINER (CasualPLAY) . Vyzerá tiež dobre, ale nič o ňom neviem.

margaretka11
23. jan 2010

Bibianka, ten Casualplay je novinka, úprimne pochybujem, či ho nejaká mamina už má. Ja som ho teraz videla po prvýkrát, netušila som, že aj Casualplay začne vyrábať dvojičkové kočíky 🙂 . Ale je to dobre, prispôsobujú sa dobe a rozširujú výber. Ten kočík vyzerá pekne, napriek tomu si stále stojím za Jané. Štve ma, že som ho nestihla kúpiť deťom 😀

zefa
23. jan 2010

ahojte..hlásim sa trochu ukľudnená 😀 😀 😀 som ich dnes s ex švagrovou zobrala na podujatie kde boli samé koníky..aj sa vozili na nich..ale kosa je tu neskutočná,ešte teraz som zamrznutá

aj ja svoje deti neskonale milujem,ale pre istotu som si už nasadila homeo na ukľudnenie(v živote som nebrala lieky na mozog)dám potom info ako zaberajú 😀 😀 😀

grmi..tak z tohoto by u mna bola taká istá kovbojka..a už som párkrát použila vetu,že či chcú byť na úrade práce..reakcie sú značne potom kľudnejšie 😉

hihi a v tehu som aj ja tu bola ako v ľadničke..ked mi bolo teplo som chodila na balkon na beton 😵

margaretka11
23. jan 2010

zefa tak to som zvedavá, ak ti zaberú, tak si ich kúpim aj ja 😀 . Ja viem, že ty ma chápeš, máme doma Baranov 😉

My sme dnes boli na Donovaloch, požičali sme deťom perfektné sánky, chlapík, čo nám ich dával nám nevedel povedať, kde sa dajú zohnať, ale že sú určite drahé. Krišpín, hneď by som ich kúpila 😀 . Videli sme aj záprahových psíkov, sánkovali sme sa, deti napiekli snehové koláče, potom sme si dali teplý čaj a haruľu a teraz sa v detskej sladko spinká 😵 . Deti mali krásne líčka, vyštípané, ale také rozkošné 🙂

bibianka
23. jan 2010

Zefa, aké homeo? Asi budem tiež potrebovať 😀

margaretka11
23. jan 2010

a už som tie sánky aj našla, tak vám ich ukážem:

http://www.saxus.sk/sportovy-obchod/sane/sporto...

takéto sane by obstáli aj pri "barbaroch conanoch", ako máme doma 😀

zefa
23. jan 2010

baby ja som si kúpila dvojo...SEDATIF PC(2 tabletky 2-3x denne).....svojim zložením vplýva na nervovú zložku,ale odstraňuje aj telesné (somatické) ťažkosti,ktoré vznikajú v dôsledku stresu(toto som si preto,že je tam zložka na dysfukciu pečene a žlčníka..a ja mám zmrštený a nefunkčný žlčník)a ked sa hnevám je mi zlepráve kôli tomu žlčníku

a potom tu je ešte...SATIVOL (2-3x denne 2 kávové lyž.granulátu)...liek na každý druh psychickj únavy+COCCULUS 9 ch (nočné služby,kojace matky,študenti pred skúškami)5 granúl 2x dennne

tak si vyberte 😉 😀

margaretka11
23. jan 2010

zefa, ja ešte počkám, či ti to bude správne fungovať a až potom kúpim 😀

vranka4
23. jan 2010

ahojte 🙂 ,zefa,tak pekne si si naordinovala 😵 ,počkám ešte ,možno si to o chvíľu všetky naordinujeme a budeme také kľudné a super maminy ako nikdy predtým 🙂 ,ako dlho to už užívaš,vidíš aj nejaké zmeny na tvojom správaní? 😀 😀

margaretka11
23. jan 2010

Vranka v štýle "Don´t worry, be happy"? 😀 . Budeme sa tu vysmiate čudovať, prečo sa ostatní ľudia okolo nás stresujú, však je tak krááááásneee na svete 😀

lalupa
23. jan 2010

wom, sebkovi vsetko naj k meninkam, myslela som a zabudla som... a manzelovi k narodkam nech sa dari 😉

bibi, ked chces, ukazem ti jane 🙂 ,pripadne IP-ni otazky 🙂

bibianka
23. jan 2010

lalu, ukáž, začínam byť nalomená 😀

lalupa
23. jan 2010

bibi myslela som osobne 😀

bibianka
23. jan 2010

tak dojdi na Ťahanovce 😀 😀 😀

womenne
23. jan 2010

Ahojte lalu dakujeme 😵 muž ma dnes 26 rokov 😎 Boli sme v dračiku chcela som tie vrtulniky ale nikde ich nemaju škoda nad niekedy zoženieme ☹ Tak sme im dali na vyber lebo ja som chcela dokupit drahu s myčkou k vlačkodrahe a taiko stavebne stroje no hadajte kto vyhral 🤐 jasne že stavebnictvo je v našej rodine n prvom mieste teraz to maju rozložene na zemi a hraju idem pridat foto na FC 😎

bibi ty už maš decka večšie tak ti tam spavat moc nebudu naši chodili pešo od 2 rokoch samozrejme na menšie vzdialenoti ale j mam trojkolku a je super.Inak potrebujem sa ho zbavit 😲

katarinka123
23. jan 2010

AHOJTE OSLAVENCOV DODATOCNE VSETKO NAJ K NARODENINAM A MENINAM

womenne
23. jan 2010

tak živanska sa pečie tatuldo dostal vychadzku a ja?idem do seba zase drtit češtinu 😅

grmitko
autor
23. jan 2010

ahojte,
Dani muzovi vsetko naj naj naj k narodkam 🙂 🙂

ja som prave dorobila neskory obed 😝 😝 cez obed som si schrupla, v noci som trosku ponocovala, tak som dospavala 😝 😝 😝 🙂 🙂 robila som sulance a slivkove gule 🙂 🙂

jankabambulka
23. jan 2010

wom-všetko naj naj- jeminenko sladkých 26 -j už len môžem spomínať 😀 😀 , bejvavalo a hodne dávno 😀

emily76
23. jan 2010

ahojte, mohli by ste mi poradit.... mame pre decka duette od PP a rozmyslame aj nad nejakym golfacom..... len je ich tolko... byvame na dedine a tak musi byt vhodny do horsieho terenu.... nemate nejake tipy? Dakujem. 😉 Ked dame tento do kufra, uz tam nenarveme uz skoro nic a tak by mal byt nejaky skladny....

lenkamt
23. jan 2010

ahojte 🙂

že 26 😕 gratulujeme a tíško závidíme 😀

Emily - skladný golfáč do terénu- no neviem.

ja predávam tento:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6652203
ale do terénu určite nie je 😅

womenne
23. jan 2010

dakujem kočky odovzdam 😅 hi aja mu dnes hovorim že je už starýý 😀 mne sa tiež nechce verit že budem mat 24 sa stale citim na 20 😅

lenkamt
23. jan 2010

Wom - ja mám 31 a cítim sa na 20 😀

womenne
23. jan 2010

tak ženy sa vždy citia na 20 nie? 😀 Jaj Leni dufam že aj a budm tak dobre vypadat v 31 😉 Inak niekto tu pisal že som krasne štihlučka baby neblaznie Saška ma videla ja som moc chudááá ale už sa na tom pracuje žeriem čokoladu 😀 ak raz budeme mat stretko tak vam donesiem ukazat moju anorekticku fotku v mojom zlom obdobi strašne som vypadala...

jankabambulka
23. jan 2010

wom ja 34 a pripadám si ako násť ročná 😀 niekedy ale niekedy , uf no nechajme to tak 😀

zefa
23. jan 2010

že 26?...ja za chvíľu o 10 viac a mi niekedy šiši ako 16 😀 😀 ..každopádne všetko naj

Leni ..dúfam,že babuľky nie sú na predaj s tým kočíkom 😉 😀

vranka ja som si to dala asi pred týždňom...ja som hlavne zvedavá,či mi to trošku pomôže na žlčník...nuž na nervy neviem 😀 😀

ale diky za povzbudivejšie slová,pretože mňa najviac bolí to čo mi povedala moja mama 😢

grmitko
autor
23. jan 2010

zefi, podla nasich mam budeme vzdy tie najhorsie mamy, lebo mi svoje deti vychovavame, oni ihc rozmaznavaju, ja som minule o tom mala debatu s mojou mamou, lebo podla nej som aj ja nenormalna matka, lebo na deti obcas zakricim....

helka1
23. jan 2010

Ahojky,
my sme len pred polhodinkou dorazili domov 😝

Margaretka boli sme v Europe a zlaty klinec programu nastal, ked sme Radke dali vypit antiviro - kakao a ona cely ten obsah co mala v puse vyplula na seba , to sa jej nadherne vynimalo na svetlych nohaviciach a ruzovej mikine 😝. Takze podla jej revu by si nas hned nasla 😀. Inac aj my sme dnes isli cez donovaly 2x a skonstatovali, ze dnes by bola nadherna lyzovacka 😉

Zefa, ja som rovnaky rocnik ako ty, ale mlade sme aspon duchom nie ? 😀

Ku kocikom sa nevyjadrujem, neviem poradit 😔

Rosarita, drobcekom dodatocne vsetko naj k 3 rociku !!! 😵 😵 😵

margaretka11
23. jan 2010

Saši, ale to aj ja doma počúvam. A keď drobcom dám po zadku tak hotová sodoma gomora, že bitka nič nerieši. Nerieši, to je pravda, ale niekedy nič iné nezaberá a ja mám naozaj iba jedny nervy. Len je zaujímavé, že ja si dodnes pamätám, ako som kvôli niečomu vytočila ocina a on ma naháňal po byte, že mi dá na zadok 😀 . Mňa rodičia nezvykli biť po zadku často, ale párkrát sa mi ušlo a teraz ma presviedčajú, že ja to robiť nemám 😝

margaretka11
23. jan 2010

Heli, dnes bolo na Donovaloch fakt nádherne, slniečko tak krásne hrialo, júúúj, ja tam mať chatu, to by bol život 😵 . Ale ja nelyžujem, leda tak sánkujem 😀 . A prebavili sa drobci aj v Europe?

Mimochodom, ja mám 31 a pristala by som o 10 menej, ale cítim sa ešte oveľa mladšie 😀