Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
26. jan 2010

tamarke vsetko naj aj od nas! 😉

zefa
26. jan 2010

nani..ja voobec nie som na to odborník 😀 😀 ale ked som prišla s deťmi domov som dostala sople a deti tiež,takže mi naša dokina vtedy povedala,že novorodencom mám dávať 3 tie pidi guličky 2x denne..a do budúcnosti ako budú starší a ťažší tak mám tých guličiek trošku pridávať lebo ,že celá tá tuba je dávka pre dospelého....a ked som teraz bola s nimi na tej 3roč.prehliadke sa ma pýtala dokina,že čo im dávam ked chrípku ani sople zatiaľ cez túto zimu nemali..a ja ,že to oscilo rozdelím na 4x(tj.jednému na 4 týždne) a povedala ,že je to tak ok...a tiež to dávam okt.-,nov. do toho marca- apríla,proste ked začne byť chladno...takže takto 😉

tamarke všetko naj,naj 🙂

lenkamt
26. jan 2010

ahojte 🙂

aj my prajeme Tamarke všetko najlepšie 🙂

baby kukajte:
http://wanda.atlas.sk/takto-vyzera-zena-po-14-t...
ja to kašlem 😝 😀

a Samko s Nancy sú fakt neskutočne ukecaní 😀 😀 😀 no a konštatujem že Samko=Simonka=Lenka 😀

lenkamt
26. jan 2010

Saška - bambulky nebudú lebo naposledy keď som mala pokazený pc, tak zmizol aj napaľovací program 😅 ale už sa pracuje na novej inštalácii, tak snáď ešte vydržíš, kedže čakáš od leta 😀 😔

grmitko
autor
26. jan 2010

Leni dakujem 🙂

Tamarke vsetko naj naj naj k meninam 🙂 🙂

ajka72
26. jan 2010

tamarkám všetko naj k meninkám 😵 😵 😵

rosarita20
26. jan 2010

Cauky, Tamarkam vsetko najlepsie 😉 😉
Zefa, dakujem krasne za super znamku 😀 😀 , ano aj tie auta som "lepila"...ved hlavne kvoli tomu som sa podujala robit tu tortu, lebo chlapci velmi tuzili mat na torte auto (tak mali rovno dve 😀, sice take mini-pidi, ale boli! )
Recept mi poradila Saska (tymto velke diiik Sasi 😉 )
robila som podla tohto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7288
a potahovu hmotu a auta som robila z tohto:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8082

margaretka11
26. jan 2010

Ahojte.

Aj ja prajem Tamarke všetko naj, naj, naj k meninám a posielam pusy 😵 😵 😵

grmitko
autor
26. jan 2010

Kati nemas za co 🙂

Tamarke vsetko naj naj naj k meninam 🙂 🙂

aneti78
26. jan 2010

Tamarka dakuje vsetkym tetam ku blahozelaniam 😵

grmitko
autor
26. jan 2010

Anet 🙂 🙂

zefa
26. jan 2010

ahojte
no ked začnem zarábať si dám urobiť zničené brucho a budem tiež tak pozovať 😉

sme sa dnes stretli s Lenkou a myslím,že si to s tým chlapcom nadobro rozmyslela,ked videla ako ma má Samko na saláme ked naň volám 😠 ...no a máte to potvrdené,že si máte užívať ticho ked ešte nerozprávajú 😝 😀 😀

ros ...tak to teda musím zvládnuť aj ja v marci 😉

zuzka.25
26. jan 2010

čaute..

Tamarke všetko naaaj 🙂

zefi, ta s 14 detmi tvrdi, ze si nic nedala urobit.. no neviem neviem, ked na tych fotkach tesne pred porodom mala strie cez cele brucho.. 🙂 no ale budiz 🙂)
aj teba tak ignoruje? mna obaja, nic si z toho nerob 🙂))

ros, torta super ... si ma teraz inspirovala.. tou plnkou hlavne, lebo ja uz som robila tri a ani jedna na chut nebola to prave orechove... nieco mi tam chybalo, tak skusim tie banany nabuduce... a tu hmotu takto varenu tiez nepoznam, ja pouzivam mliecny marcipan, s tym sa mi dobre pracuje...

u nas v marci bude mat Tomi meniny, tak by som chcela nieco stvorit, len mi nejak dosla inspiracia 🙂 asi som si ju vycerpala pri tom poslednom vlaciku.. http://janculovci.rajce.idnes.cz/Oktober_2009/#...
ale rozmyslam nad "syrom s myskami", nieco taketo: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=49227&ord...
alebo sa mi paci aj mcqueen, ale to sa mi zda uz tazke, teda ja si netrufam 🙂

lalupa
26. jan 2010

http://today.msnbc.msn.com/id/34984163/ns/today...

aj ja som sa chystala hodit link 🙂 no uz tu je, no neva, opraste si english
ano , mala strie, vej bodaj nie, ale vraj ich kremuje, speci kozmetika bla bla a pravdepodobne si ich zakryla makeupom

idem vas citat

zuzka.25
26. jan 2010

lalu, no strie nestrie, aj tak dobre vyzera po 14 detoch 🙂 ale nepaci sa mi, ze na nich chce tak krasne zarobit :(

lalupa
26. jan 2010

nasa mala tiez meninky, no boli sme prejedeni sladkosti...uz tri dni mam intenzivne chut na torticku, tak sa asi do nej pustim zajtra 😵 , robim nad parou nugatovu mnamku, asi neozdobim, len tak,nech sa rychlo spapa a cast do mraznicky,nehc je na horsie casy...

zuzka.25
26. jan 2010

lalu, co to je nugatova mnamka? 🙂 daj nejaky recept, znie to velmi dobreee 🙂

lalupa
26. jan 2010

nugatova varena plnka
4 vajcia, 250 g kryst. cukru, 3 PL kakaa, 1 vanilkovy cukor, 350 g masla

cele vajcia slahame nad parou s cukrami a kakaom do zhustnutia, pocas chladnutia obcas premiesame a do studeneho zaslahame dobre zmaknute maslo.
super chuti v kombinacii s pikantnejsim dzemom a bananmi

ja som dala menej cukru a zajtra ho dam este menej, urobim mramorovu tortu,ale aj do tej dam aspon o tretinu meneej cukru, mne su strasne sladke, tie recepty... 🙂

grmitko
autor
26. jan 2010

lalu to vyzera dobre 🙂 🙂

a zabudla som blahozelat S k meninkam minuly tyzden, tak dodatocne vsetko naj naj naj 🙂 🙂

lalupa
26. jan 2010

sasenka, ty nikdy nezabudas, dakujeme, idem jej dat pusinku 😉

dobru nocku maminky 🙂

nana77
27. jan 2010

adrolka, princeznickam Taruske a Amirke zelame k dnesnym narodeninkam vela, vela zdravicka, stastia, lasky, radosti a vela spokojnych dni plnych usmevov!!!! vsetko najlepsie!!!

lalu, dodatocne tvojej princeznicke a mojej nadejnej nevesticke vsetko najlepsie k meninkam!!!!! cmuk!!! musim si to niekde zapisat, lebo ked nie je v kalendari, som nemozna...co by som to bola potom za svokru?! 😀

adrolka
27. jan 2010

ahojte
nanuš dakujem veľmi krásne 😵
dodatočne chcem zapriať aj ja meninovým oslávenkyniam všetko krásne k meninkám!!!!!!
no my oslavujeme s konštantným soplom 🙄 už to chytili aj moji rodičia, Amirke sa to celé znova vrátilo už toho mám plné zuby. nič iné nerobím len dookola drvím korizáliu, lyžičkujem do jednej do druhej. skúsim Ami nasadiť aj ten sinupret, ale určite to vygrcká. Tara to pekne zhltne. dávam im do čaju aj echinaceu.
bola som na balkóne si dať zdravotnú cígu, ale okamžite som letela dnu, aká kosa je prebohaživého!?!?! 😕

nana77
27. jan 2010

adrol, nenormalna kosa je!!!!!! nam rano o 8.30 ukazoval teplomer -11 stupnov!!!!!!!! ach jaj, tie sople...chudata... nech vam to rychlo prejde!!! a keby nechcela sinupret, skus ten stoptusin. nam naozaj dobre zabral a je to len par kvapiek, daju sa podat v caji a pod. 😉

adrolka
27. jan 2010

jaj ešte som zabudla, že my sme narodeniny už oslávili dopredu v sobotu, bolo dobre, baby mali 2 tortičky mickeymousovské. skoršia oslava bola kvôli mm, lebo on už včera odišiel. skúšali sme aj fotiť, niečo sa podarilo, ale zase mám kopu fotiek nepoužiteľných, väčšinou sa nám podarilo zachytiť zátylky, alebo časti vlasov 😀 😀
potom dám niečo na FB, alebo aj sem do albumu.
neviete aké sú predpovede, dokedy tu bude Sibír??????????????, mňa to už strašne štve 😅

aneti78
27. jan 2010

Lalu, aj my blahozelame dodatocne k meninkam 😵 😵

Adrol, Tvojim dievcatkam vsetko najlepsie k narodeninam, nech su zdrave a stastne a nech pocuvaju mamku a ocka a seba navzajom (takto by pogratulovali Tamka s Kubkom 😀 )
inac, aj ja tak letim z balkona 😀 😀 😀

drzte palce, dnes pisem certifikacny test a moc som sa teda nestihla ucit,ale nejak to snad urobim.dik 😉

ajka72
27. jan 2010

lalu dodatočne tiež blahoželám k meninkám akosi som ju nezaregistrovala v kalendáry, nech je zdravučká, šťastná, stále usmievavá a robí radosť so sestričkou mamine a tatinovi 😵

adrol tiež sa pripájam ku gratuláciam k dvom ročkom tvojcih slečien, a vítam ich v klube dvojročných 🙂

adrolka
27. jan 2010

nana, ten stoptusin je načo presne??? dnes nabehnem do lekárne, tak nech viem čo kupujem 😀
akože minule bol mm v lekárni a nexal tam €50!!!!! skoro ma vystrelo.

nana77
27. jan 2010

adrol, na vykasliavanie hlienov. najlepsie pri suchom, drazdivom kasli... aby sa dostali hlieny z hornych a dolnych dychacich ciest... tak neviem, ci mate aj kasel... nasi vtedy mali nadchu aj kaslali a ten stoptussin nam moooc pomohol.. radsej sa ale spytaj v lekarni, ci ho mozes dat len pri nadche..

aneti78
27. jan 2010

adrol, vsetky tie sirupy od kaslu vlastne rozpustaju hlien. nam najlepsie zaberaju pri nadche sirupy pre alergikov,co stahuju sliznicu, napr. xyzal, ked boli mensi fenistil, ale to musis mat recept od dr. xyzal je bez doplatku.
no a stale nasadim hned aj nieco od kaslu, sinupret nam akosi uz nezaberal, tak len solvolan, ten je aj lacny alebo solmucol...v lekarni sice povedia,ze je to od kaslu,ale tym,ze ten hlien rozpusti,tak aj nadcha prejde skor.

zefa
27. jan 2010

ahojte 😉
adri..babuľkám všetko naj a skoré uzdravenie

anetka..držím palce 😉

lalu dodatočne tiež všetko naj 😵

sa to tu začína oslavovať vo veľkom 🙂