Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zefa
4. feb 2010

nani ...ja by som pristala,kebyže sa obdobie vzdoru u detí jednoducho preskočilo..to už radšej tú pubertu..no možno potom budem zas písať,že radšej obdobie vzdoru 😉 😀 😀 😀

ad kojenie..tak to sa aj mne zdá trochu moc

wom ..a nechceš si tie detičky vziať 😀 😀 😀 ved už si jedny dvojky zvládla 😉

womenne
4. feb 2010

nanuš poslala som ale teraz sa tam nemožem dostat skusim neskor.Sa vystrašim? 😀

ono a hovori že ked je dieta vyburene v detstve tak je kludne v puberte inak sa to meni tak klideeek 😅

ajka72
4. feb 2010

nana ako zvačším obrázok aby som mala rozprávku na celu obrazovku počítača napr. vo videorozprávky

nana77
4. feb 2010

wom, poslala som ti to, tak kukni, ked budes moct

ajka, vprvo dole je taky stvorcek so 4mi sipkami, ktore idu kazda na inu stranu, tak na to klikni...

ajka72
4. feb 2010

wom dikes môžeš aj link v čechách ak ho nájdeš alebo jej číslo ak nie tak sa tým netráp 😉

womenne
4. feb 2010

aji skusim večer nejde mi nabehnut,asi si vytvorim novy na centrume lebo toto mi už lezie na nervy 😝
jaj tak ma boli hlava idem si nachvilu lahnut kym vstanu deti čož bude do polhodky ak nie skor 🙂

adrolka
4. feb 2010

ahojte
Nana- ten tvoj dnešný zážitok- to akby si písalôa o mojich 🙄 🙄 poznám tie stavy, ked už si myslím, že ešte sekunda a mrtvica!!!!!

grmitko
autor
4. feb 2010

Veronikam vsetko naj naj naj 🙂 🙂 🙂
dnes som vonku po ceste zo skolky stretla Denisku aj s chlapcami a minou a chuda je veru raidne chytena este ☹ ☹ uz aby bola zdrava

Dani vytvro si nou adresu na gmail.com 😉

grmitko
autor
4. feb 2010

teraz pozeram ze co som napisala 😅 😅

Denisku s chlapcami a mamou

womenne
4. feb 2010

Saši vytvaram si na centrum.cz 😉 teda chlap mi vytvori ak sa mu bude chciet dnes.Ešte musi stiahnut fotky a video z kamery.
Inak dnes mu prišli veci pomylila som sa vofarbe nohavic chcela som čierne karo a myslela som si že budu iba kocky čierne-čiary ale oni su cele čierne a čiary biele 🙄 ale tak su pekne a pačia sa mu.Tak som mu omenila peniažky čo dostal od svojich rodičov a som zistila že kurz riadne klesol 🤐

zajtra idem na kožne idem si dat oodstranit znamienko tak som zvedava čo povedia ☹

grmitko
autor
4. feb 2010

ja som mala na centrum.sk, ale bolo to dost nespolahlive, tak som si dala gmail a s tym som spokojna 😉

juliagregor
4. feb 2010

sasi súhlasím s tebou, gmail je momentálne asi naj server
zoznam, pobox, centrum, azet...nestíhajú

nana77
4. feb 2010

adrolka, musim sa priznat, ze mi dali zabrat dnes... ale poobede uz boli zase dobrucki - teda v ramci normy 😀

ajka, musim ti napisat, ze to spievankovo, co si poradila, je super napad. moji su na to mozno trosku mali, ale tak pozerali, ze ani nedychali 😵

wom, ten mail sa mi vratil, tak ak budes mat zalozenu inu adresu, posli, preposlem ti to znova. inak, aj ja by som ti radila gmail 😉

lalupa
4. feb 2010

ahojte
bola som dnes na kontrole 😵 nieco zafungovalo, bud psychika alebo HAK 😕
manzel chory,ale to je kapitola sama o sebe, neda si niikdy povedat 😠
dnes sa vo funradiu bavili o zenach a muzoch, dva vtipy som si zapamatala

aky je rozdiel medzi muzom a jogurtom? v jogurte je aspon aka taka kultura 😀
aky je rozdiel medzi muzom a spermiou? ziadny, sanca 1 ku milionu,ze sa z toho vykluje clovek
a nieco v zmysle, ze oki, mame na tom vinu 50:50,ale ty viac 😀 (hlaska zeny)

leni, ako ste dopadli?
dnes som vybehla vybavovat kopu veci, vypadla pred poludnim a prisla pred piatou, no ako pol dna v robote, vynicena, hladna, bez zachoda, no klasika, stare dobre pracovne casy 😖 (nechybaju samozrejme)

a babule dnes odmietli poobede spinkat, takze dnes bol zacarovany den vsade 😉

nani, ty vies kricat? 😕

nana77
4. feb 2010

lalu, tesim sa, ze kontrola dopadla dobre!!!! chvalabohu!!! ja sa chystam niekedy buduci tyzden...snad aj mne to dobre dopadne 🙂 .
nooo a s tym kricanim - dnes som teda vrestala riadne, sa cudujem, ze ste to nepoculi aj u vas 😔 . hnevam sa za to na seba...lebo som tym krikom nic nevyriesila, prave naopak, oni potom vrestali este viac..

vtipy dobre!!! 😀 😀 😀 stare, ale jare 😀

lenkamt
4. feb 2010

ďakujeme všetkým za blahoželania Veronike 😵 😵 😵

Lalu - ak myslíš onko, tak ideme až v pondelok 😉

mne je baby od utorka , že 😝 😝 😝 migrény, vracanie, teplo, zima..... tak neviem čo to má byť 😔

grmitko
autor
4. feb 2010

Leni to bude chlapec 😉 😉 😉 😉 😝 😝

womenne
4. feb 2010

a čo je to ten gmil?to počujem prvy krat.

ja sledujem panelak a učim sa pisat na stroji teda som to uplne zabudla ten zakladny prstoklad prsty mam uplne zdrevenene. a to som si dufala že začnem od polky takže teraz pišem k a l a s k j d f 😀 a spajam

lalu tak super že zabralo.

lenkamt
4. feb 2010

Saša 😠 😠 😠 😀

Wom - pekne vreskovku na ruky aby si sa nekukala a cvičiť, cvičiť, cvičiť, ja píšem ako blesk 😀

grmitko
autor
4. feb 2010

Lena!!!! nehovot mi tak skaredo 😠 😠 😝 😝

ja tiez pisem ako blesk 😉 moj muz az nechape 😝 😝 😝
Dani www.gmail.com pozri sa na to 🙂

lenkamt
4. feb 2010

Sašulik však to bola akože sranda 😀

aj ja mám gmail 😉

nana77
4. feb 2010

lenka, nebude to chripka??? 😕

womenne
4. feb 2010

😀 😀 😀 ja som tiež kedysi pisala ako bllesk najlepšia z triedy ale fakt kedysi,ako ja pišem rychlo ale neudržiavam klasicky prstoklad a na českej klavesy hladam ě ů 😀

Leni možeš to mat z chrbtice ja som to mavala pred tym ako som začala s rehabkou nedokazala som sa ani postavit strašne 😔

grmitko
autor
4. feb 2010

Leninka ved ja viem 😉 😝

nanus, ziadna chripka 😉 😉 😉 to bude chlapec, konecne 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

womenne
4. feb 2010

ej ej saška čosi vie určite 😎 😅 😀 😉

mima595
4. feb 2010

Lalu - super, že si OK
Nana - zvykaj si ☹ , takych zachvatov este bude...ale womene ma nepotesila, že v puberte sa to zvykne obratit - u nas to vychadza, že pubertu horsie zvladne Baska / - no holt, u baby je asi vacsi predpoklad, že to bude "katastrofa" 😒

Jankabambulka - ak dobre ratam, ty si nastupila na rodicak este v roku 2008? - či 2009?
lebo ak by si nastupila ešte v r. 2008, tak by si este isla podla stareho zakona o rodicaku a to by si kludne mohla robit aj poberat prispevok k rodicaku.
Podla noveho zakona platneho od 1.1.2010 - nesmies vykonavat ziadnu prac. cinnost, aby si mala narok na rodicak.
A je to pravda, že dieta vobec nesmie chodit do skolky - ani na 4 hod. - tam je povoleny iba tzv. adaptacny pobyt, ktory trva myslim 3 mesiace pred riadnym nastupom do skolky.
Juliagregor- to zavisi od riaditelky skolky, ako to ona nahlasuje deti v skolke, asi su tam deti na cierno, ale keby prisla kontrola, tak by mamy museli vracat rodicak...

lenkamt
4. feb 2010

no vtipné ste 😀 ja chlapcov už len zaťkov 😀

lumah
4. feb 2010

grmi :DDDDD
lalupka :DDDD
Ja som dnes čítala v maili vtip:
Príde Slota na loď plnú číňanov a zakričí
" Čo žmúrite maďari !"

nana77
4. feb 2010

lenka, no dopraju tie baby - kamosky su to ! 😀

mimus, asi si musim zvykat...ale zapotila som sa dnes...brrr
takze je to tak, ze ak by som dala malych na 4 hod. do skolky, nebudem moct mat ziadny prispevok, aj keby som nerobila - teda nebola zamestanana?