Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

dracik1
5. feb 2009

sasi, su strasne zlati, riadni herci 😵

katullka
5. feb 2009

lalu, uz som Ti chcela ist sms-kovat, ze co je z Tebou 😅 . Dufam, ze uz Ti je lepsie. Male su neskutocne krasne okanky, a ake uz su velke 😕 😵 .

Mima tak zajtra prijemnu zabavu, uzi si to!! 😉

Yasmi, tak ja by som tu doktorku asi zaskrtila, uplne zbytocne si ich dopovala diazepanom 😠

Sasi, chalani su strasne zlati, tie sibalske ocka... 😅

lalupa
5. feb 2009

grmi, ved to im srsi z oci, "som velky betar" 😵, ale su strasni fesaci 🙂
marg,ze deja vu 😀 😀

margaretka11
5. feb 2009

No práve Lalu, srandy za kopec, ani fotiť nestíham. Za prvý rok ich života som narobila za vagón fotiek a teraz nejak nestíham. Dnes sme pozerali Kamaráta do dažďa, no a tá titulná pieseň je strašne chytľavá tak som si pospevovala a zrazu začala Simonka so mnou refrén Davej beu 😵 😀 . A ja ich ešte nechcem bozkávať, predsa len som ešte bacilonosič, ale bola na zjedenie. Tak som jej dala pusinky na chrbátik a vzadu na temeno hlavičky 😀 , aby sa mi to rátalo 😀

A čo je bambuľke, že tak často kaká? Idú jej zúbky?

Aj Simonka vie sexi krútiť zadočkom, hotová modelka 😵

margaretka11
5. feb 2009

Saši, ale tvoji sú fakt takí beťári, to vidieť z každej fotky. Ale takí beťári na zjedenie 😵

grmitko
autor
5. feb 2009

nas Leo je hotova baletka, toho keby ste videli, chodi po byte na spickach, zdvihnute rucicky, prehupuje sa zo strany na stranu a vravi tancim tancim, raz ho musim natocit, aby ste to videli 🙂

dracik1
5. feb 2009

lalu, tusim som prisla zasa v najlepsiu chvilku, tvoje kocky su jedna svetlusik a druha tmavusik? al. sa mi to len z tej foto zda?

grmitko
autor
5. feb 2009

Deniska a tie tvoje deticky, ake velke uz su, ja nestiham sledovat ako to tu vsetko rychlo rastie 🙂

margaretka11
5. feb 2009

Saši aj ja si mnohokrát vravím, že malých musím natočiť, aby ste ich videli v akcii, ale ono ako naprotiveň hneď ako vytasím mobil tak prestanú blbnúť a utečú. Alebo sa začnú za mobilom naťahovať, no proste je po zábave 😀

lalupa
5. feb 2009

jej, vsetky tri rovnaky cas 😉
katik, aj ja som uz chytala mobil,ze pod na skok, no vidis, telepatia 😵 a mimochodom, svadobne fotky som pozerala uz asi x krat 😵 😵 stastie, krasa, pohoda a laska 😵 nadhera,milujem svadobne fotky, asi dam aj ja?
marg, uz pred skoro mesiacom mala 3 hrbolceky na stolicky... nedovoli sa mi divat do pusy, odvykla si za tie dva tt 😅 ,ale je ok, ani nevieme,ze kakala, take vonave,nahodne zistene 😀
uz som ich naucila posielat pusinky

grmitko
autor
5. feb 2009

hej to aj u nas, ako vidie, ze nieco taham tak je po srande 🙂

no diem ja spat, ktovie co nas caka v noci, tak dobru nocku vsetkym a kraaasne snicky a hlavne pokojnu noc pa

margaretka11
5. feb 2009

Lalu určite sú zlaté, keď posielajú pusiny 😵 . Tak to kakanie bude zrejme od zúbkov. Aj Simonka pri stoličkách kakala často a musela som ju neustále kontrolovať lebo podľa pachu sa to zistiť nedalo a keď v tom bola dlhšie tak ju to veľmi vyštípalo, babuľku drobučkú ☹

dracik1
5. feb 2009

sasi, velki rastuuuuu, pomalicky nestiham ani chodit na net,co ma furt zaneprazdnuju 😀
vzdy ked idem okolo Kocky sa po Vas pozeram, ze kde ste... 😨

lalupa
5. feb 2009

dracik, hej, este chvilu je jedna svetla,nejako tmavne 😢
grmi, tak pohodovu, pokojnu a hlavne posilnujuce nocku so sladkymi snickami 😵

margaretka11
5. feb 2009

Saši dobrú noc, dúfam, že bude pokojná a všetci budete sladko spať 🙂

yasmina
5. feb 2009

lalu krasne nove fotky...

lalupa
5. feb 2009

presne marg...
zaujimave je to,ze zboznovala kupkanie a posledne tt des az hroza 😕 dufam,ze ju to prejde...

lalupa
5. feb 2009

ahoooj yasmi 😉
kocky, nemate nahodou niekto este kupony na sunar v dm?

grmitko
autor
5. feb 2009

Deniska, teraz nechodime velmi do Kocky, sme doma ked sme chori 😒 ale hadam uz budu coskoro ok, lebo aj oni by uz isli von, ved potom sa ozvem 🙂

margaretka11
5. feb 2009

Lalu a toto je zaujímavé, pretože okolo toho roka aj Simonku prestalo baviť kúpanie. Do vane aj z vane išla s veľkým revom 😕 . A tak ako prišlo aj odišlo

margaretka11
5. feb 2009

Lalu bohužiaľ nie ☹

grmitko
autor
5. feb 2009

aj nasi mali take obdobie, ze sa nechceli kupat jeden cas, ale to rychlo preslo a oni vodu miluju, chvachtali by sa tam stale,

ale uz ozaj idem, dobru nocku 🙂

lalupa
5. feb 2009

no super, lebo stresy navyse jej nechcem robit...pritom sa diva na sestricku, stoji pri vani na spickach a smeje sa

margaretka11
5. feb 2009

Dobrú noc Saši 🙂

mimochodom, teraz máme pri kúpaní opačný problém. Ako ich dostať z vane 😀

lalupa
5. feb 2009

katky sa stratili? okrem margitky 😀

yasmina
5. feb 2009

lalu nemam ..
aj nasi teraz plackaju...tak uz nekupem dlho...len sprchujem...napenim...vyumyvam...hlavka sampon...sprcha a uz je von...neviem co ich pochytilo raz place jeden raz druhy...

margaretka11
5. feb 2009

Lalu inak ja doteraz neviem, prečo sa Simonke zrazu znepáčilo kúpanie. Bolo to tak zo dňa na deň a nikto nevedel, čo jej to vhuplo do hlavy.

lalupa
5. feb 2009

marg, citala som o tom, skor ale ako panika pri umyvani vlaskov...no moja ale uz ani do vody nechce ist,len tak si posediet...verim,ze ich to prejde, ved ide leto...slauf vonku do zahrady,vanicka a pohodicka 😎
yasmi,ako drobci? spinkaju? aj velky drobec? 😅

lalupa
5. feb 2009

yas,nedas nahodou jednu svadobnu?

katullka
5. feb 2009

Lalu prave som pisala dlhy prispevok, a nejako sa mi to stratilo 😠