Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
8. feb 2010

juj chudatka male neskušala siim at na dasienko trošku citroniku?im to tak zamrtvi,albo je vyborny kamistad gel

vranka4
8. feb 2010

ach tie zubadlá,keby vyšli všetky naraz,aby nespôsobovali deťúšikom toľko bolesti 😖
wom,tak dobrý začiatok týždňa 😖 ..banda jedna zlodejská 😠

juliagregor
8. feb 2010

jaj už všetko som skúšala...najlepší je nurofen 😉 😠
idú im naraz stoličky a plačú malí...najradšej sú na rukách alebo na prsníku 😝

lumah
8. feb 2010

lili akonáhle je vonku zima, vždy je v bytoch menšia vlhkosť, máme to aj my, tiež dávam na radiator vodu s eukalyptom na noc, ale často vetráme a mám v celom byte pootvárané dvere a v obývačke mikrovetranie dané v noci.
wom na porazenie s tými zlodejmi, nám sem tam niečo z auta šlohnu, momentálne máme strešný box nový, som zvedavá, kedy sa niekto pokusi ho ukradnuť- ono to síce nejde tak lahko, ale ked nám poškodia auto, tak by mohli. Parkujeme na ulcii-dnes nikto nemá istotu, či ráno nájde auto na tom istom mieste, kde ho nechal večer.

elenita
8. feb 2010

Ahojte maminky.
Znova som sa na dlhsie odmlcala, riesim podobne problemy ako yasminka 😢 , aspon teda ako som sa docitala v januari.
Vsetky Vas pozdravujem a dufam, ze sa Vam dari.

womenne
8. feb 2010

el ☹ ☹ ☹ jaj bože čo sa to robi v tomto svete? 😔

lumi my naštatsie ennechavam ni v aute okrem autosedačiek,ak by tam ale nebola mreža tak ich už asi enmame 😖 nech idu všetci zlodeji do prdele kruciš 🤐 🤐 🤐

zefa
8. feb 2010

ahojte

wom to je des...my tu tiež každý trpneme..lampy osvetľujú oblohu a nie parkovisko a chodníky 😠

lili..ako detičky?

julia..aj mňa bolia zuby nielen tvoje deti.lenže my to znášame lepšie..a nenatieraš im to calgelom aby im to trošku umrtvilo?..alebo skús to čo som písala luminke..zubné kefky na celý deň im daj do ruky,alebo mrkvu(kaleráb)na také pásiky nakrájané a to nech žužlú...našim toto pomáhalo..na noc som im tiež dávala nurofen..hergot aj zo zubami ,celý život bolia 😠

eli...ach jáj..je mi to ľúto ☹

kruci kam to všetko speje?všetci sme tie deti chceli,lenže ten neustály nedostatok peňazí,času na seba,nevyspatosť,únava, kazia to pekné,čo predtým bolo 😢

juliagregor
8. feb 2010

zefi tie kefky sú super, už majú tretie 😀 , a najlepší bol babydent ale už ho nepredávajú 😠

zuby ma bolia tak dvakrát mesačne, ked sa mi pohne 8 😖

ja deti strašne ľúbim, ale niekedy je ich ozaj moc ☹

womenne
8. feb 2010

zefa veru kam to speje?možno je to tym že teraz maju deti až neskor a najskor si uživaju života a naraz pride zmena možno sa stym nevedia tak rychlo vyrovnat.M s mužom sme do toho vhupli skoro takže nejake spoločne uživanie nebolo,nikdy sme neboli na dovolenke a teraz čo pozeram na kamošky tak len dovolenka chaty....same my hovoria že tak skoro nechcu,ale priznavaju že bude tažšie si zvyknut na niečo ine.neviem toď moj nazor na to 😉

juli ja som zasestrašny bojko ale až priliž 😒

lumah
8. feb 2010

wom ani my tam nič nenechávame, nám by museli celé sedadlá ukradnuť, autosedačky máme zabudované v nich :D. Ale aspoň niečo - muž má alarm priamo pri kluči, takže by mu to hučalo aj doma, keby niekto otvoril auto a ukradnut by ho mohli jedine, že by ho naložili, ale tiež ma štve, ked nám raz zmiznu stierače, raz puklice, dokonca taku mriežku z predku auta niketo ukradol, jednu tam nechal-normálne diera v aute ostala - hruuza- každý zlodej by si zaslužil ruky dolámať.
elen.... držím ti palčeky, aby sa to nejak v klude u vás vyriešilo, nech aspoň deti netrpia. ja som to zažila, našťastie v pohode to prebehlo celé. 😢
zefi presne ako píšeš- je toho na nás vela a aj tá dnešná doba stresujuca, medziludské vztahy na prd... potom sa nosí domov všetko. Každý dospelý by si mal však uvedomiť, že deti si to odskáču najviac a dobre si rozmyslieť, či rozchod je ozaj to najlepšie riešenie. Samozrjeme u yasminky nebolo o čom.
julia, aspoň jedenkrát do mesiaca by sme mali mať relaxačný víkend len pre seba, bez detí, nie? 😀 😝

womenne
8. feb 2010

lumi kriste to všetko vam pokradli?to je nad zly sen 🙄 mne prave muž onamil sumu ktoru zacvakame mna porazi 🤐

juliagregor
8. feb 2010

lumi 🙂
včera sme boli kamošky dvojičkové maminy na hodku v kaviarni bez detí, paráda ...

lilinka76
8. feb 2010

Ahojte,

Zefi, sama neviem, zatial nehoruckuju, na moje pocudovanie aj dost spapali (lebo s tym som sa trapila pred odchodom k nasim). Miskovi ide aj pekne odsavat, ale chudak pri tom strasne vresti. Pritom ma tam sam vola, vie, ze sa mu ulavi. Matus tak "hrncovo" kasle, ale odkasliava, snad sa to nezhorsi, som mu natrela na priedkusky eukalyptovu masticku podla MUDr. Lenky 😀

Lenka, ako ste dopadli?? Cely den na Vas myslim...

El, to mi je luto, ze mate v rodine starosti. My sme si to "odzili", ked sa narodili deti, bolo to tazke obdobie, dodnes mam na niektorych v rodine tazke srdce...

Lumi, my parkujeme v podzemnych garazach pod blokom a predstav si, ked sme tu neboli, povykradali auta. Ja by som ich snad aj mucila, aby si zapamatali, ze sa to nerobi.

vranka4
8. feb 2010

každému zlodejovi odťať ruku.....som hrozná sadistka 😠.. ale každý potenciálny zlodej by si potom uvedomil,či bude kradnúť 😀 😀

vranka4
8. feb 2010

ináč som mierumilovný človek 😵 😵...ale zlodeji,vrahovia,pedofili a ostatní......nemám s nimi zľutovanie 😠

zefa
8. feb 2010

vranka..kedysi to tak robili 😉 ..to by tu bolo bezrukých

vranka4
8. feb 2010

zefa 😀 😀 ,každý druhý 😵

nana77
8. feb 2010

ahojky!
lenuska, no co, ako ste dopadli???? teda viem, ze dobre, ale som nervozna, kym to tu nepotvrdis!!

kocky, ja som tiez za to, ze ak ma byt velke stretko, tak aspon na dva dni. ja sa prisposobim, nemame ziadne dlhodobe plany, takze u nas nebude problem. inak, ste dobre, ze uz pol roka dopredu planujete... ja som v tomto nemozna, nemama plan ani na buduci tyzden.. 😔 .

wom, to su ale parchanti zlodejski!!! cloveku ani nic nezoberu, ale skoda je aj tak napachana... smradi!!!

elenitka 😔 😔 😔 , drz sa, mojko. a ak budes moct, prid castejsie... pokecas s nami a mozno sa trochu ulavi. dufam, ze to u vas nebolo az take dramaticke ako u yasmi 😔

u nas to s prichodom deti na svet bolo presne naopak. kym sme otehu, boli sme spolu uz vela rokov a uz sme mali aj niekolko kriz za sebou... ako keby sme sa nevedeli pohnut dalej... narodenim deti sa to ale zmenilo, prezivali sme a aj prezivame toto obdobie ako najkrajsie na svete. praveze mame pocit, ze toto nas opat spojilo, nastartovalo nas vzath, keby sa to nepodarilo, mozno by sme teraz uz ani neboli spolu... ale to je aj tym, ze uz sme mali plne zuby zuriek, chat, wellnes pobytov a vobec, takeho "volneho" zivota. uz nas to nenaplnalo.... teraz sme v siedmom nebi, aj ked nehovorim, ze nie su chvile, kedy by som najradsej zbalila saky paky a vystrelila sa na mesiac... nastastie, nie je ich vela

lenkamt
8. feb 2010

ahojte.

tak my sono ok a krv bude v pondelok, očakávam že tiež ok, ďaľšia kontrola až v auguste 😵 😵 😵

dík, ste zlaté že na nás myslíte 😵

mima595
8. feb 2010

ahojte... teda zlodeji jedni chamraví..fuj... 😝 😝
Wom - ty si taka hviezda medzzi nami.. že ked budu chalani po tebe a manželovi, teda že vás skoro spravia dedkovcami - tak ty teda budes taka sexi babicka 😉...

ele - drz sa , hadam to prehrmi, ved si zvladla aj skoncit skolu, tak si to hadam teraz nepokazite, po 2 rokoch to už ide s detmi len k lepsiemu 🙂 🙂 teda nie že by sa to rapidne zlepsovalo, to teda nie 😉 - aj to obdobie vzdoru da zabrat, ale da sa s nimi ovela viac podniknut, ist na vylet, aj dovolenku...a to sa mi zdá, že rodinu opat stlmi... ty pookrejes, muz sa vytesi s detmi... pride leto, bude fajn 😉
teda aspon ja cakam na jar ako na spasenie, lebo inak.... 😝

mima595
8. feb 2010

lenka 😅 😅

nana77
8. feb 2010

lenka, supeeer!!!!! tesim sa!

mima, to mas pravdu, ja tiez cakam na jar ako na spasu sveta... teda vzdy som mala jar ako rocne obdobie najradsej, ale teraz uz mam pocit, ze zacnem strihat meter... 😝

womenne
8. feb 2010

tak ym sme prežili krizu po narodeni deti ale to nemalo nič spoločne s detmi to bolo zkrz toho čo sa stalo,neviem ale my to berieme ako taku skušku našho vztahu či vydržime,a vydržali sme aj ked to bolelo ved komu nevadi že ho zradi rodina to asi boli najviac.My sme prežili štastne chvile iba s detmi oni nas držia nad hladinou apre ne len žijeme:....

lumah
8. feb 2010

wom veru pokradli. 😠
julia to ste museli mať super posedko 😉 . Raz ma takto katullka zavolala večer na decko, sme si pokecali. 🙂
lili na jdenej strane máš auto chránené v podzemnej garáži pred zlým počasím a na druhej strane su tam lepšie schovaní zlodeji, ked kradnu. 😖

zefa
8. feb 2010

suseda mi odľahlo..ked som vás ráno očami vyprevádzala..ale ved Lenky sú bojvnice aa ešte k tomu je aj lev 😉
http://penzion-ocenas.szm.com/
tak ked nie BB ani PD,tak hľadám v MT..okrem môjho bytu(ubytujem jednu rodinu zdarma) 😉 😀

vranka4
8. feb 2010

zefa 😀 😀 .
leni,super správy,pri Stančokovej ste boli na kontrole?v meste ste neboli kuknúť,keď už ste doma?

lumah
8. feb 2010

nanauška u nás je to stále rovnaké- dobré to bolo aj s tými žurkami a stále sme niekam chodili a teraz s deťmi ten vzťah zostal stále rovnaký, proste muž to berie tak ako vy, že sa vžuroval už nadostač a teraz s žije ďalšiu etapu svojho života a za chlapov by dušu dal, ten ani nechce aby sme aspoň na chvilu boli bez nich, všade by ich ťahal so sebou. 😝

womenne
8. feb 2010

že sexi babička 😀 v to dufam 😎 😎 😀 nie nie nie naši musia vyštudovat stavebne fakulty odbor mosty 🤐

womenne
8. feb 2010

baby ale bude lepšie nebojte sa toto obdobie je nadherne ked pozorujete aky su už velky a čo všetko vedia,ono to potom stoji za to trapenia,my si to ripomina každy den 😵 najme ked nam Sebo niečo zahlasi,ako mne včera som nanho kričala nech ide ku mne niečo vyviedol a on opochodoval do spalne(to j jeho utočište) a kričal:Daj mi laskavo pokoj!!!!!!! 🤐 😀