• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
no zefa,ty hrdinka :grinning: :grinning: ,nezmýlila si si povolanie?
wom,vyzerá to na jednoduchú zlomeninu,len dr.dosť dlho študoval tie snímky...tak dúfam,že o týždeň ,keď pôjdeme na kontrolu,jej nebudú musieť naprávať kosti....lebo by ma šľak trafil :angry:
9. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vranka mňa lekarina baví,len som ako dieťa v´daka lek.prišla o 60% sluchu na obe uši ,takže som sa s lekárstvom mohla rozlúčiť(pretože som každého pol r. musela byť 10 dní na ORL,tým pádom vymeškané učivo atd)ale susedy robili na pôrodnici,v labáku..tak ma cez služby brávali ked sa dalo k sebe aby mi čas ušiel :frowning2: :unamused:
9. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja,to fakt? :confounded: ......moja svokra,ktorá ide mať v marci 80-rokov,slabšie počuje,ale to je už vekom..stále hovorí,že počuje,len to,čo chce :grinning: :grinning:
takže si kolovala po všetkých oddeleniach :slight_smile:
9. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patologie ma ušetrili :grinning: :grinning: :grinning: ale najviac sombola pri deťoch klokankovať ale to sme robili ked bolo "čisto na oddelení"už som to tu písala,že nakhorí záž.bolo narodenie narkomančaťa..dodnes ho mám pred očami..dobrá prevencia proti drogám :wink:
9. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli tak to je mazec snad niesu normalny :confounded: :frowning2: krste ja som to ani nedopozerala ..................
9. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka ta pani sa vola Veronika Mrvova,tak si ju zadaj v mimibazare a ono ti ju najde:slight_smile:mne to dnes prišlo ale poštačka mi nemala vydat takže si pojdem pre to zajtra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wom dikes daj info aké boli masky :wink:
9. feb 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som ich nevidela doručovately tu nenosia vela penazi lebo mi nemala vidat z 1000.-takže zajtra si preto idem ptom dam vediet :sunglasses:
9. feb 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj bože sorry zle som si prečitala :grinning: dnes som nejak nemastna neslana,štve ma to auto,desne ma boli krk a celkovo som nervozna.............
9. feb 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aký je život s dvojičkamy?
9. feb 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
užasny :dizzy_face:
9. feb 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
womenne

Není veľa starostí s nimi lebo ja s mojou dcerkou mám toľko starostí že som rada že ju mám len jednu ako keby som ich mala 10
9. feb 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika ako si napisala aj s jednou su starosti takto maš dvojmo ale my sme spokojne že baby.určite možem napisat za všetke že je to krasne mat dvojičky,Dnes sme sa bavili s kamoškou e je to vyhoda pretože niektore sa musia jednemu nonstop venovat,my mame vyhodu že sa aj zahraju spolu takže nemusime byt pri nich nonstop.Aspon unas to funguje...
9. feb 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika :slight_smile: ,život s dvojičkami je nádherný :dizzy_face: ..nemenila by som to krásne obdobie s dvojičkami a teraz v tomto veku je radosť s nimi všetko zažívať,počúvať ich štebotavé hlásky...som vďačná za ten dar byť dvojičkovou maminou :dizzy_face: ,pri mojich mono deťoch som si to tiež užívala,ale bola som mladá,všetko som vnímala inak.... dvojičky som si vychutnávala,len tá RD rýchlo preletela :cry:
9. feb 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.sorea.sk/Default.aspx?CatID=24&hid=13&do=gallery

ja vás tu už len občas prepadnem nápadom, lebo riešime práve stretko v levíčatách :grinning:

Vranka - to mi je ľúto, dúfam že sa to Lenke skoro zahojí.
9. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak lenka daj tip aj tu z levíčat :wink:
9. feb 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no však kuk tie tatry :wink:
9. feb 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. feb 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, chci se zeptat jak to zvládáte s dvojčátkama? Já mám zatím jenom jedno ale podle předpovědi mě čekají cca za 3 roky dvojčátká holčičky, teď mám 13 měsíční holčičku tak mě to docela zajímá, určitě je to náročné hlavně finančně... docela se toho bojím i když ještě nejsem ani těhotná ale dost té předpovědi věřím takže se na to už teď psychicky připravuju a hlavně se chci zeptat jestli se většinou rodí dvojčátka císařským řezem nebo vás můžou nechat odrodit i normálně? Děkuji za odpověď. :wink:
9. feb 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,leni, vsetky ubytka su super :slight_smile: ja si tiez myslim, ze by sme si mali najprv dohodnut termin, potom osobu, co to zladi na zaklade nasich poziadavok / cena, miesto, sluzby..../

janka, dufam, ze smola vas coskoro prejde...lebo je toho naozaj vela :pensive:
9. feb 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,všetky tipy sa mi celkom pozdávajú :slight_smile: ..teraz už len sporiť pre našu početnú famíliu :dizzy_face:
9. feb 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

leni, v tom titris sorea sme boli v lete,je oki

prebehla som si vas,ale uz nemam sajnu,na co som chcela reagovat :frowning2:
9. feb 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby. mali ste problem s detmi , ze sa vam v noci budili? nasi sa budievali od mala, ale co vyvazdaju teraz je horor, vcera v noci 6 x hore, inokedy min 3x...revu a revu...myslite, ze nejaka lampicka pomoze? alebo musim vydrzat? kedy vam vysli zadne posledne stolicky?

inak sa vonku strasne hecuju, buchaju si do chrbta a kricia na toho druheho chod!Chod!
9. feb 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: naše tak ked niečo ideme robiť že to nemajú rady tak jedna druhej neboj, neboj :grinning:

naše sa pri zuboch tiež budia, nám chýbajú Lucke dve a Lenke tri kusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: čiže ešte veľa zubov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni:grinning: ...nasi sa tak hecuju vzdy pred nejakou prekazkou....nam chybaju tie zadne stolicky....tak snad to bude tym....
9. feb 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrol, hlavne tebe som chcela poslat mail, dostala som vysledok studie MMR versus autizmus, niec sa nepotvrdilo :wink:

ja blba zabudam zapisovat hlasky, skor mi pada sanka,ako siahnem po pere :grinning: ,tie moje drzacky :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dráčik,ja by som lampičku nedávala,zvyknú si a potom budú chcieť stále spať so zapnutým svetlom :confounded: ..teda,ak myslíš,že kvôli tme im nechať lampu,dobre som to pochopilaa? :grinning:
naši sa tiež budili v noci,niekedy 2x,inokedy aj 5x,najhoršie,keď som nestačila zatvoriť oči a už druhý kričal alebo plakal :confounded: ...až po 2 rokoch spali úúúúplne supeer..to snáď už vydržííš :dizzy_face: :dizzy_face: ,našim chýbajú ešte posledné stoličky.....dlhšie im vydržia :grinning:
tiež všetko spolu prežívajú aj dobré ,aj zlé :slight_smile: ,navzájom sa podporujú..dnes ,keď sa vrátili zo škôlky,Lenka ležala so zlomenou nohou na gauči v obyvke a Ivka jej v kuse opakovala....moja Lenka,ľúbim ťa,ty si také chúďatko,neboj,ja ťa ľúbim,ty moje chúďatko..stískala ju,ľahla si k nej...bola taká zlatá,na spapkanie...
večer,keď sa išli sprchovať,Marek cikal do wc a hovorí mi..aha,mám veľkého pinďúra..Ivka mu vzápätí oponuje-aj ja mám už veľkú cikuľku :dizzy_face: :dizzy_face: ..tieto ich hlášky nemajú chybu niekedy :dizzy_face:
9. feb 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vranka, kvoli tme...lebo ma uz vselico napadlo...ale akurat som rozmyslala nad tymi zubami, lebo strasne slintaju uz 3 mesiace :grinning:
boze, to su dobre hlasky :grinning:
9. feb 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok