• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
Jani - :pensive: :pensive: :pensive:

Lalu - súhlasím s tatrami, súhlasím so soreou a súhlasím s júlom :wink: týmto ťa navrhujem za vedúcu zájazdu :wink:

inak viem čo by nám mohol vilo splniť - nejaký super deň - kaderníčky, vizážistky, handy, furt sa tu sťažujeme na teplákovú kultúru tak by sme aspoň svetu ukázali aké sme hviezdy mamuchy :grinning:
12. feb 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janik to jemi luto :cry: :cry: :cry: drž sa moja....

aj ja suhlasim so soreou je to super a na jul sa spytam muža dnes...
12. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute - nasi idu na dovcu 03.7.-10.07, takže potom sme volni :wink:
na nas sa vsak velmi neorientujte,neviem, ako na tom bude Vladko, :wink: ja by som sla velmi rada, a aj tie Tatry mame na hodinku cesty od babiek, tak ak aj nie na cely vikend, tak aspon na 1 den by sme sa tam ukazali, ak by sme si este s Vladkom netrufli na cely vikend.
12. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, jeeeej tu sa planuje stretko ? A zasa v "mojich" koncinach ??? :grinning: Dosli by sme vas navstivit, ale nic na 100 % neslubujem :wink: ...

JAnkabambulka nech to mate rychlo za sebou :pensive: Skore uzdravenie !

Wom svokra tazko pomoze :pensive: ona ani po sebe neupratuje, ked treba robit generalny uklid - ma na to lidi, pribehne svagrina , vnucka a pod a makaju, takze mne asi tazko s niecim pomoze, ale reci to ma to hej akoby pratala od rana do vecera :sweat_smile: .
12. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte,
Helka, gratulujeme ku chlapcekovi, opatruj sa, nech vydrzite 2v1 co najdlhsieee :wink:
Nasi mali karneval vcera, boli za Matka a Kubka, siraky na hlave, kazdy dve (plysove) :grinning: ovce v rukach a poďho "pasli ovce valasi ..." :slight_smile:
Ad stretko, tie tatry by boli fajn :wink:
12. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež za hotel odborár hneď vedľa je aqua relax kde je krytý teply bazén s vírivkou a topogánom tam sme veľmi radi chodili, ja nemôžem víkend kde je 17.teho mm má stretko zo strednej a potom od 24.7. do 31.7. ideme na dovolenku
12. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Helka, budem držať palce, nech to vydržíte čo najdlhšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, želám skoré uzdravenie a drobuliatkam posielam pusiny :slight_smile: . Kurnik, nech už je jar, tieto choroby sú fakt neznesiteľné :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co to moje oči vidí? (cizí muž sem koně řídí :grinning:) Tak stretko v Tatrách, v júli? No dobre. Som zvedavá, čo z toho vyjde. U mňa je situácia nasledovná: už sa rozhliadam po zamestnaní, keďže deti idú od apríla do škôlky. Pokiaľ by sa mi podarilo zamestnať (čomu veľmi neverím) tak by moje stretnutie s vami mohla ohroziť jedine práca, že by sa mi náhodou nedalo. Pokiaľ sa nezamestnám tak bude celý rozpočet na mužovi a teda nebudú nazvyš peniaze na víkend v Tatrách :stuck_out_tongue_closed_eyes: . AVŠAK... Možno motyka vystrelí a nejakým spôsobom sa k vám budem môcť pridať. Tento rok sa do zahraničia nechystáme, črtá sa nám iba chata v Slovenskom raji. A to od 14. 7. tuším, musím si to ešte pozrieť. No a z Čingova to nie je ďaleko do Tatier a preto by sa mi možno podarilo prísť vás pozrieť :wink: . Tak preto som zvedavá ako sa to tu bude ďalej vyvíjať :slight_smile:
12. feb 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mar no napobne jasi tiež hladam pracu ale neviem neviem.musim si ušetrit posledne dve materske a pojdeme :grinning:
idem si podrobne pozriet ten hotelik:slight_smile:
12. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono sa tam plati 800 na noc?+ strava?
12. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
tak konecne vikend :grinning: :grinning: muz bol doma s detmi dnes, ja som prisla z prace a on siel dp race, bude tam aj cely vikend a dnes pride asi za zajtra :slight_smile: :slight_smile:

Jani, uprimnu sustrast, babinke je uz v nebicku dobre :pensive: :pensive: a skoro sa vyzdravte, nech vas uz tie choroby obchadzaju oblukom

idem deti obriadit a ulozit, potom nakuknem :wink:
12. feb 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,

dnes mi prisiel list zo socialky, ze mi priznavaju rodicovsky prispevok vo vyske 256 € od 1.1.2009 (!!!). Vsimnite si hlavne ten rok. Tak uvazujem, ze im poslem cisl uctu, nech mi teda za tych 12 mesiacov doplatia. :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za podporu
12. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilinka to ti asi dlho nebudu vyplácať lebo pozerám že za chvíľu máte 2 roky, ale aspoň tie dva tri mesiace máš prilepšené :wink:
12. feb 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajjjéééj, Janka, moja, úprimnú sústrasť, moja :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
a fakt sa to na vás valí so všetkých strán :pensive: :pensive: ...moja čím skôr sa uzdravte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajka, tri mesiace, lebo sa to vyplaca za cely mesiac, kedy dieta dovrsi dva roky - my v marci. :grinning:

Ja som len chcela poukazat, ake su tie uradnicky blbe, napisu ze od r. 2009, namiesto 2010. By ma fakt zaujimala ich reakcia, keby som ziadala doplatit.
12. feb 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili inak ako krťas má uspech?

janka uprimnu sustrasť nech sa na vás už usmeje šťastie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, Ajka, mame pokazeny prehravac, tak im ho pustam na nootebooku, niektore rozpravky aj x krat dookola a niektore ich nebavia. Najlepsie cd-cko zatial 2. Ale mam pocit, ze oni si to musia najprv napozerat a ked uz vedia dopredu dej, tak vtedy sedia a kukaju ako prikovani. :grinning: :grinning:

Este raz diky, ze si mi ich kupila, teraz viem aj v klude uvarit. :grinning:
12. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka úprimnú sústrasť :pensive:
12. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili... :fearful: :fearful: ale čo je napísané je podľa úradníkov sväte,tak trvaj na preplatení :wink: :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vranka..som si kuk album..no podarený boli..a to náradie majú aj naši a furt bitka o vrtačku(však to má iné decibely) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, kebyze to dojde priamo od najkrajsej okuliarnicky :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: blee, tak sorry, davam to na sud :grinning: ,ale kedze
vela papierovaciek z pobocky,tak nic :frowning2:
mne tiez dosiel dekret az na jeden mesiac, rovno som podpisovala aj znizenie :angry: :angry: :angry: nech si trhnu :unamused:

wom, na ceny nepozeraj, vybavime lepsie, od maja zvyknu mat ponuky na leto

leni, ty si sa toho dobre zriekla :grinning:
ak sa nik nenajde, mozem sa do toho podla moznosti pustit,ale musia nam urobit super cenu,lebo aj my prezivame...no ale vidiet vas, to mi za to stoji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mimus, co to znamena vasi idu na dovcu?

uz vidim,ako najdeme termin pre vsetkych :grinning:

leni, dobry napad s hyckanim, ale ja tomuto statu nic nedarujem, chcem viac aj pre decka :slight_smile:
12. feb 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ,zefa,krásne postieľky :confused: :confused:
janka,úprimnú sústrasť :confounded: ,posielame veeeľa energie,nech sa skoro vyliečite všetci :dizzy_face:
stretko,my zatiaĺ dovolenku nemáme naplánovanú,ale chceli by sme ak sa podarí niekde k moru....keby som vedela termín stretka,dovču prispôsobíme...
naše dvojičky mali dnes karneval,od 15.h.,prišli sme o 19.h... všetky pani učiteľky boli prezlečené za šašov-boli úžasnééééééé ,najprv mali program pre rodičov-tančeky,pesničky....potom prehliadka masiek..občerstvenie-pampúšiky+čaj-neúúrekom toho bolo,ešte balili aj domov,súťaže detí s rodičmi..no super...a potom diskotéka.náš ocko robil dížeja ,Ivka bola zlatá,ale Marek ten vôbec nebol v programe,sedel zatajený pri mne..až na diskotéke sa odviazal ..pár fotiek je doložených v albume-zefa,dííky,len nevidno okolo pása mali nakvačkané kadejaké náradie..nevieeem,kto to fotil a neupravil ich :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievčata:slight_smile:)
naš Niko sa snad zle vyspal lebo sme vstavali o 7.00 a on odvtedy reve a reve a reve a neviem prečo :rolling_eyes:

zefa postielky suužasne najme ta prva a druha no dokonale :dizzy_face:

jani to bude dobre neboj :cry: dufam že je vam už lepšie na bruško,tuna tiež zuri brušna chripka kamoška bla aj s dcrou v nemocke tiež mam strach lebo to je moja nočna mora hnačkya vracanie :pensive:

hmmm zajtra valentin :confounded:
13. feb 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

janulka, je mi velmi luto, co sa stalo vo vasej rodine :pensive: . prijmi uprimnu sustrast a drz sa, zlatko. teraz si ty ten pilier, musis to nejako ustat... a este aj tie choroby svinske... skore uzdravenie prajem, tela aj duse.. :pensive:

zefka, tie postielky su fakt ze genialne, nadherne, super!!!! som sa do nich normalise zamilovala :slight_smile:

lalupka!!!! super, beriem ta za sefku zajazdu!!!!! ja som to tusila, ze ty si ta prava, s organizacnymi vlohami a talentom!!!!! co sa tyka terminu, ja sa prisposobim. tatry mame my zo zapadu sice trosku od ruky, ale nevadi, aspon trosku vypadneme... :wink:

vsetky deturence v maskach nadherne!!!! cmuuuuk!!!! nevedela som sa vynadivat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

baby, tu je strasny fujaciskoooo§§§ vetrisko blaznivy, to dnes opat nepojdeme von...ochhhh.... :rolling_eyes:
13. feb 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, dobry preklep!!! keby si sa v nejakom uradnom tlacive pomylila ty, tak ta potahuju kade-tade... oni mozu vsetko... a potom pan hovorca povie, ze to co napisali cierne na bielom a poslali opeciatkovane a podpisane mamickam, ze to nie je pravda, ze to vobec nenapisali (to len reagujem na tu brigadnicku pracu, co teraz pretriasali v spravach)

este vam musim napisat, co sa nam stalo minulu noc - resp. vcasne rano - o 3:40 nam niekto zacal vyzvanat dole pri brane a ze hlada mareka...s nasim priezviskom... mm ze taky tu nebyva a nech vypadne, lebo mame male deti a zobudi ich. zalahli sme a typek vyzvanal dalej. tak mu mm vynadal a ze este raz zazvoni a vola policajtov. potom vypadol, kazdopadne zobudil nas aj malych...smrad ozraty :angry:
13. feb 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk na fc ake som dostal kvety :dizzy_face:
13. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalupka a nebolo by lepšie vybrať niečo,kde budu mať hlavne deti pole posobnosti-niečo na vyhratie sa? V tej Sorei toho moc nie je, pokial som videla - okrem toho detského kutika.
13. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani krasne kvietky :dizzy_face: :dizzy_face:
13. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
no tak ja som zas sama s deťmi..keďže ja nemôžem ísť do roboty,tak chodí tatík v sobotu na brigády aby sme vyžili :pensive: ,
nani aj u nás fúka..som chcela deti zobrať niekde sánkovať,takže asi tiež budeme trčať doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ja som hľadala niečo iné a natrafila som na tie postielky,som nevedela sa dokukať na ne...by som ani nechcela aby z takej postielky dieťa vyrástlo :wink: ..a týpka by som asi prihlušila :angry:

wom..toto sme my mali predolšlú noc..Samko od 20.30 furt mrnčal a potom o 3.00 spustil taký rev asi hodinu sme ho nemohli utíšiť,jak keby sme ho drali z kože..ja neviem čo za horor sa mu sníval :astonished: a do toho princezná začala..sme sa fasa vyspali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok