Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
2. mar 2010

jj nechape čo sa stažuju s jednym dietatom ja som ešte nevidela aby dvojičkova alebo trojičkova maminka založila temu kde sa stažuje....Bože take temy ma vedia naštvat,alebo že im rodičia nepomahaju kriste na nebi nepochopim............

mima595
2. mar 2010

caute - no, tak dvojky boli až jeden den v skolke, a Baska vcera 1 vracala a dnes už hnačkuje....
Ale rano nevravela nic, tak som vychystala vsetky 3 deti aj seba a pred skolkou Baska sa prehla v pase, že ju boli brusko... tak vravim, hop...tak ju do skolky nedam... no ale Matus je ten citlivejsi, este nikdy nebol v skolke bez Basky, zacal plakat, že aj jeho boli brusko /s usmevom/, potom že ho boli zubcek....no nakoniec ho ucitelka namotala na nove knizky /s kalkulackou/ - tak isiel, ale som velmi zvedava, ako to zvlada.... ale mam strach, že nie dobre ☹
tak odzajtra mam asi zase vsetky 3 deti doma 😒

womene a juli - ja na take diskusie absolutne nereagujem.... niekedy si precitam, a myslim si svoje... ja absolutne nemam cas riesit nejake zakomplexovane k...y, ktore nic nestihaju a cely den pritom stravia pri nete. aby im niekto virtualne pomohol....

a presne ako si Juli minule napisala, že potom zistis, že je to SKAREDY CHLAP.....

ja maximalne citam PAragrafy- to sa mi zda najzmysluplnejsia 🙂 rubrika a jasne že Dvojičkovo

mima595
2. mar 2010

tym k...y som myslela tie zvierata, co robia buuuu 😉 nic ine

helka1
2. mar 2010

Ahojky, mima to si ma potesila s tou satko, normalne som rozmyslala o nejakom inom nosici ako satke, ale vak sa mne osobne nepaci, pri nom je zatazovana len 1 strana tela 🙄 - takze preto.
Asi si objednam tu satku 😉

Pocuj mozem mat na teba otazocku do IP ohladom tych paragrafov ? Ci sa mna bude tykat to zvysenie RP, lenze ja som specificky pripad 🤐

juliagregor
2. mar 2010

ahojte maminky,

niektoré diskusie sú ako seriál 😀 , ale ozaj sa dám niekedy vyprovokovať 😠 budem sa liečiť...už ani neviem kde som toho škaredého chlapa napísala 😀

dnes sme mali fajn deň, doobeda sme boli v detskom centre, potom vonku...

mima, helka ja vás babulky ozaj obdivujem...dvojičky a mimi k tomu 😉

mima595
2. mar 2010

juli - aj ja ta obdivujem - chalan a dvojky k nemu 🙂 😉

juliagregor
2. mar 2010

mima 🙂
u nás je už dobre a to ozaj zahrajú sa, pobijú a sú ozaj strašne podarení ako spolu komunikujú 😀
som unavená ale nevadí, od bordelu ešte nikdo neumrel a hračky sú všade...aj v pračke. 😝

zefa
2. mar 2010

wom..ano mám aj alergiu vyslovene na čerstvo pokosenú trávu a seno..ale roky pred tehu mi vadilo asi všetko(a ked som bola rozkýchaná aj prach na pranie,voňavky atď)postupne to akosi ustálo ostalo len to seno..no v tehu som dostala al.na slnko 😠 ...ale ja som myslela,že vždy ked sa mení počasie(teplo na zimu a opačne) som chorá..a roky som na to brala v predstihu lieky na imunitu a nič to nepomohlo..ja som proste 2x alebo 1x do roka chorá 😠 ..ale ja nemávam horúčky iba vnútorné a to je naprd,pretože sa ani nevypotím...raz za 5 rok.dostanem horúčku max.37,8 a už blúznim ako pri 40..raz už to zažil so mnou mm a to si musel zobrať očr,pretože ja sa nevládzem ani otočiť na druhú str. 😝

aneti78
3. mar 2010

ahojte

Mimka, aj Tamarka tuto noc vracala a aj rano,tak isli k dr., ja mam doobedu volno, tak Jakub ostal doma, vezmem ho ochvilu do obchodu a do kniznice, nechcel ist bez nej do skolky 😕 no, som zvedava co povie dr., asi je to ta viroza, co teraz ma byt, no ale kedze potrebujeme papier do prace,tak MM s nou isiel, dufam,ze tam nechyti daco horsie.

jankabambulka
3. mar 2010

ahojte dievčatá som tu tak na rýchlovčera mi odišla chladnička ale to je na dlho. poraďte nejakú ale ab mala aj čo najväčší mrazák alebo ktorú značku si myslíte by bola naj. ďakujem

zuzka.25
3. mar 2010

čaute, potrebujem rychlu radu..

niektora z vas tu pisala, ze na hnacku je dobre kakao, len potrebujem vediet, ze ako to podat.. ci len zmiesat s vodou, vypit, alebo co s tym.. totizto mi je od rana brutal zle, davam si cierne uhlie, smectu, suchare a cierny caj, fungujem na nudzovy rezim :(

ani som vas este necitala..

zefa
3. mar 2010

zuzi ahoj ..ja som to písala...daj si ČL kakaa čo sa dáva do pečenia a rozpusti vo vode...môjmu maž.to pomohlo,pretože ani jemu nič z toho čo tu píšeš nezabralo 😉

zuzka.25
3. mar 2010

zefi, vdakaaaa 🙂 idem na to.. hnusnejsie ako smecta to asi nebude 😀

zefa
3. mar 2010

😀 😀 😀 😀 šak zistíš aký je to humus,ale zaberá 😀 😀 😀 😀

zuzka.25
3. mar 2010

tak mam to za sebou, prislo mi to lepsie ako smecta 🙂 ale co to narobi, to sa uvidi

zefa
3. mar 2010

zuzi ak to nezaberie daj si viac kakaa

zuzka.25
3. mar 2010

zefi, teraz je mi pre istotu blivno a mam fakt problem, aby som sa nesla pozdravit k porcelanom na wc :( ale zatial drzim statocne.. keby ste videli, co tu tie deti zatial narozhadzovali.. ale nejako mi to je jedno 🙂

zefa
3. mar 2010

zuzi...to vyzerá,že máš neakú vyrozu či čo

si tu dnes píšeme len my dve?????

zuzka.25
3. mar 2010

asi mam nejaku kozu rozu virozu 🙂 tak so zachodom som si nepokecala, muz doniesol banany, tak som teraz jeden zdlabla, hadam nepôjde 🙂 koľkokrát a ako často mám tú kakaovú kúru zopakovať?

asi len my dve 🙂 neviem, kde sa túlajú ostatné baby...

zefa
3. mar 2010

zuzi ja neviem..mm si dal na 1x 2čl do 1,5 dcl vody a v momente ho zapieklo a potom nešiel 3 dni 😀 😀 😀 ..mňa osobne zapeká cvikla,ktorú milujem 😕 niekomu pomôžu aj čučoriedky,banány...si to cez fašiangy prehnala? 😀 😀

baby ste si zobrali dovolenky,alebo tiež sedíte na trone? 😅

juliagregor
3. mar 2010

ahojte,
to kakao ale muselo byť hrozné...zuzka nechcela by som byť na tvojom mieste...

zuzka.25
3. mar 2010

zefi, tak ja som si dala 1 čl do len trošky vody, aby som toho mala čo najmenej na pitie 🙂 to by bolo fajn, keby som už nemusela túto kúru opakovať 🙂 heh, že fašiangy, nejedla som nič špeci, fakt netuším, čo to mohlo byť, ale muž práve povedal, že vracal celú noc..

julia, nebolo to také hrozné, musím si to zapamätať, ak mi to ozaj pomôže.. akurát, že po tom jednom suchári a jednom banáne som hladná ako pes... 🙂 ale konečne pôjdu dolu tie 2 kg navyše, čo mám

womenne
3. mar 2010

Ahojte kočky my sme dnes boli na slovensku po uradoch pochodit buduci mesiac mi konči materska neviem čo robit,kde sa poodhlasovat takže som si bola pozistovat,čaka ma toho riadne ☹ najhoršie je že ak ma nevezmu tu na urad prace,budem sa musiet dat na slovensku a dochadzat každe 2 tyždne na podpis(čiž je blbost lebo aj tak si tam nenajdem zamestananie)alebo si platit zdravotne sama no a zabudla som sa spytta kolko to je neviete nahodou?tak zajtra idem zase tu na pochodit a pozistovat 😖 Inak sme si užili pekny dnik 😵

Zuzka juj to je mi luto tietovirozy su prišerne skušala si COCA Colu?

grmitko
autor
3. mar 2010

Dani zravotne poistenie ak si platis sama je okolo 28 €, ja som si ho tiez platila sama

a inak ahojte 🙂 🙂
my sme uz tuto noc pomerne dobre spali, Lelko mal do vcera vecera priserne horucky stale okolo 39, ale dnes uz bol bez teplotky tak verim ze atb uz zaberaju, zajtra s nim ide muz na kontrolu, tak som zvedava co povie....

zuzi ☹ dufam ze sa uz mas lepsie...

mima595
3. mar 2010

ahojte - no ja si take obdobie este nepamatam, furt je v kuse niekto chori 😠 - a to som myslela, že od marca mame pokoj, a ajhla, nastupili brusne virozy 😠 😠

tak nieco pre odlahcenie: dnes sme boli von okolo tretej poobede, isli sme okolo takych obchodikov - asi tam boli vsetci, co sa vracali z prace 😉 a BAska si zacala spievat: "Doparoma, doparoma, doparoma" - normalne tomu dala nejaku melodiu 😉 , tak ked to už spievala asi minutu, tak jej hovorim, že Baska, ale doparoma je skarede slovo, to sa nehovori... a Baska na to: Mamka prepac, ja som nevedela. No a po chvili mi zase hovori: Mamka, ja som si vymyslela novu pesnicku. A ja: "No aku? /v hlase skryta hrdost, aku mam mudru dceru/....
A Barborka: "Doparoma sa nespieva, doparoma sa nespieva.....
😀 😀 😀 /samozrejme s melodiou 😉

juliagregor
3. mar 2010

mima 🙂

spolužiačka na strednej mala sestry dvojičky a brat ich naučil, že ked uvidia policajta, nech povedia "fizel"
tak malé vykrikovali z kočíka a ona s nimi odmietala chodiť von 😉

dopredu sa ospravedlňujem všetkým policajtom, aby sa neurazili 😉 😔

juliagregor
3. mar 2010

a bolo to už veeeeeeeeeľmi dávno 😅

zefa
3. mar 2010

zuzka som sa chcela info,že či nie si tehu 😉 🙂 ,ale ked aj muž tak asi nie 😀 😀

mimka...špaldový chleba som teraz dopiekla a dala si prvá,takže zajtra uvidím ako bude reagovať Nancy
Baška je šikulka 😅 😅

wom...no tiež behám po "milovaných úradoch" vybavovať predlženú rod. a klasika soc.poisť. ked sa konečne trochu posunieš tak zahlásia,že om nejdú pc..už som kôli tomuto bola 3x a furt im to blbne 😠 ,tak som dnes nasratá písala na ústredie 😖

grmi..skoré uzdravenie chrobáčikovi

zefa
3. mar 2010

a zas som zabudla...máte s týmto niekto skúsenosť..je to dobré?
http://www.baboobchod.sk/nazehlovaci-stitok.html#

zuzka.25
3. mar 2010

zefi, nemala by som byt, lebo beriem antiko, ale citila som sa tak :DDD
o tych stitkoch som este nepocula, na jednej strane fajn, na druhej, ked to chces potom predat???

julia, dobreeee 🙂 s tym policajtom

mimuš, baška je veeľmi šikovna 🙂)) vynašla sa, no.. aj to sa cení 🙂)

grmi, super, ze uz ste trosku lepsie na tom..

wom, neskusala som colu, nemala som doma.. tak som dala kakao 🙂 deti mali slize, ja koktejl 🙂
s tymi uradmi nezavidim, lebo u nich clovek nikdy nevie, co kde treba vybavit, prezenu ta xkrat a aj tak niekedy nevybavis nic.. :(