Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
13. feb 2009

pappo ja mam doma vsetky druhy topanciek a najradsej chodia v protismykov.ponoztickach...inac mame doma velmi teplo sa im v topanockach potia nozicky...

pappo
13. feb 2009

no ja ked som im davala ti eponozky moc nechodili, hned ako som im dala boty zacal Samko krasne chodit a Lili to iste, tiez sa im potia nozicky ale davam im to sem tam dole ked moc nebehaju. preto chem tie papucky ale tam by sa im asi potili tiez. dnes sme boli u dr. a samozrejme deti su chorucke kaslu ako tuberaci tak bereme sirup a pamycon.

yasmina
13. feb 2009

joj nech sa rychlo uzdravia...nasi uz lietaju 🙂))
a topanky nelubia ☹
musim ist sme hore...

lalupa
13. feb 2009

yas, som odkazana na pomoc,mam zakaz dvihat tazke deti 😅 , uz som ho porusila, no vzapati mi vhrkli slzy do oci,skoro mi roztrhlo jazvu...
pozerala som rak-a, tam maju len do 14 velkosti, my mame teraz 13,5cm a podla batu sme na cisle 21? 😕
ja som s nimi spokojna, chcela by som este take, lebo su lahunke a dobre sa snuruju...hoci sa potia nozicky,ale mame stale pripraveny suchy par, tak nie je problem... skusala som aj reeboky,ale su tazsie a snurky sa klzu hrozne tazko, pri tych 3 sek,co mam na jednu nozku, sa to nestiha 😅

pappo, joj, nech vas to rychle prejde...

nan, "parom volov" ani "par volov",ze? 😀

nana77
13. feb 2009

lalupka, vystihla si to presne! 😀 to s tymi volmi 😉

lalupa
13. feb 2009

zaktualizovala som to na 21.st 😀

yasmina
13. feb 2009

este ste tuuuu?

nana77
13. feb 2009

to ano, lebo volov je na svete neurekom!!! a taki, co tlacia na zenu, aby po roku isla do roboty od deti, su extra trieda 😠 .

a kde su vsetky partacky??? urcite kecaju na facebooku a na nas kaslu!!!!

margaretka11
13. feb 2009

náhodou na facebooku nekecám, hej?

ahojte maminy 🙂

rosarita20
13. feb 2009

Ahojky marg 😉
Ja som akurat dopisala IP lalu, s tym ze uz idem spat... ale nedalo mi nenakuknut sem 😀

yasmina
13. feb 2009

ja som na facebooku aj tu som a vy nikde 😉 no moji maju 14 mesiacov a nechce sa mi ist od nich...si neviem pedstavit ze ich strcim do jasli...
ahoj marg.

nana77
13. feb 2009

margaretka ahoj!!!!
uz som sa zlakla, ze nam zahybate!!! a este k tomu na facebooku zlom, co ani nezverejnuje fotky dojciacich mamin 😀

margaretka11
13. feb 2009

Ahoj rosarita, yasminka 🙂

Yasmi, ja som zaniesla prihlášky do škôlky, ale najradšej by som tie moje drobátka nikam nepustila 😢 . To je nefér, však sa iba pred chvíľou narodili.

margaretka11
13. feb 2009

Nana ahoj. Veru, facebook je fuj, fuj, fuj 😀 . Ale vážne, nechápem, čo im na fotkách dojčiacich mamín vadilo 😝 . A tá akcia, čo ukazovali v tv, to bolo krásne 😵

rosarita20
13. feb 2009

YAsmi, ja som riesila podobnu dilemu, nasi mali tiez presne 14 mesiacov, ked mi dali ultimatum, bud nastupim, alebo pridem o miesto...... a moje rozhodnutie?..som stale doma s mojimi pokladikmi 😉 😉 😉 a voooobec to nelutujem, rozhodnutie je samozrejme na kazdej mamine, ale tieto najkrajsie roky s chlapcami mi nikto nevynahradi...

yasmina
13. feb 2009

uz teraz prihlasky???

helka1
13. feb 2009

Ahojky, ak ja som prisla nakuknut 😉 . Margaretka to strasne leti ☹ ani nevieme ako a zacnu nam drobce so skoly chodit 😖

margaretka11
13. feb 2009

Yasmi, počula som, že ak chcem, aby deti nastúpili od januára budúceho roku, tak musím zaniesť prihlášky už teraz. Tak som zaniesla.

margaretka11
13. feb 2009

No práve Helka, začnú sa nám deti osamostatňovať a budeme im iba liezť na nervy 😝 😀

lalupa
13. feb 2009

rosi, idem citat 😉

helka1
13. feb 2009

Rosarita a nechces si do pasu nastavit deti,? 😀 JA furt ked pises o drobcoch kuknem ze aki su stari a oni tam vlastne ani nie su 😀

nana77
13. feb 2009

no veru, ani ja si to neviem predstavit, ze by som od nich musela odist... ale je to strasne nefer, davat taketo ultimata... hnusny svet v ktorom zijeme...teda niekedy

rosarita20
13. feb 2009

No aj nasi uz maju prihlasky do skolky zanesene... sa mi fakt nechce verit, ze to tak utekaaaa☹

yasmina
13. feb 2009

rosarita sup info do pasu 😀 mas pravdu mne su drobce prednejsie...ale bude to tazka debata s vedenim...

nana77
13. feb 2009

baby, ked vasi zacali sediet, ako dlho asi trvalo, pokial uz pekne sedeli bez urazov? oliverko stale pada a pokaude si udrie hlavicku ☹ . uz mam celu obyvacku oblozenu penovymi puzzle, paplonom a vankusmi, ale on si vzdy najde volne miestecko a drcne na parkety ☹ a ten rev potom....

yasmina
13. feb 2009

prihlasky...ved skolok je tak vela ...no toto...

margaretka11
13. feb 2009

Yasmi, držím palce, nech sa nejak rozumne dohodnete.

Mňa čaká hľadanie práce, nič príjemné. Ale zas chcem byť s malými podľa možnosti čo najdlhšie lebo iné deti už zrejme nebudú a ak by som ich dala do škôlky skôr, tak sa predovšetkým okradnem ja. O nezabudnuteľné chvíle...

rosarita20
13. feb 2009

uz je to tam 😉

nana77
13. feb 2009

yasmi, skolok je vela, ale aj deti, zda sa... a vraj rok 2008 bol mimoriadne plodny 😀 . to aj na skolach budu triedy az niekde po D

margaretka11
13. feb 2009

Yasmi aj ja mám pocit, že je veľa detí. A aj rok 2007 bol štedrý na deti 😉