• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
baby mne je taka kosa stale ma potriasa asi som tam prechladla aj som už vypila horuci čajik a sedim pri radiatori
a nič je mi straašne zima :cry: dufam že maly neprechladnu :pensive:
15. feb 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati mne to v poslednej dobe strasne blbne to icq, same mi to vypina, ja to zapnem chcem napisat a samo sa to vypne :angry:

Dani dufam ze si neprechladla, davaj na seba pozor
15. feb 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute žienky
dnes máme za sebou náročný deň, stavali sme deťom nábytok a vypratávali a prenášali našu posteľ... tak sme si mákli od rána a vlastne sme až teraz skončili.. nebolo by to také hrozné, ale robili sme všetko s deťmi a tak sa nám stále plietli pod nohy a vymýšľali :slight_smile: ale vyzerá to zatiaľ super :slight_smile: uvidíme, ako to bude vyzerať, keď to celé dokončíme...

yasmin, to ma mrzí, že ste zasa chorí :( a zasa si to vyžerieš sama :( poznám ten začarovaný kruh, my sme to tak mali minulé leto, od júna do októbra v dvojtýždňových intervaloch... je to záhul, ale nejako to musíš zvládnuť... hlavne keby sa ti nejako podarilo dosiahnuť, aby išli večer spávať skôr.. aby si mala večery pre seba a muža...

wom, to ste teda mali zážitok :( ešte že dobrí ľudia žijú

to je iná čečina s tým 13 ročným otcom :grinning: ... ako vyzerá ako totálny sopľoš.. neuveriteľnéééé

rosarita, aj mne robilo icq to isté, ako saške, vraj je tam nejaká chyba u nich v tej novej verzii a oni neumožňujú, aby si mala staršiu verziu, tak holt som ho prestala používať, lebo ma to už nebavilo a tak teraz skypujem :slight_smile: je mi v podstate jedno, v akej tabuľke kvákam :slight_smile:
15. feb 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavo,
Sasi,, hmmm :frowning2: , tak posli do IP kontakt na nejaky iny "kvakovac"
Tak na toho 13 rocneho otecka som zirala s otvorenou hubouu :confused: No ale co moozme cakat, ked sa vsade vsetko kruti len okolo sexu???
Zuzka, tak ste mali veselo :wink: Prenasanie nabytku s detmi pozname :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Chlapci budu bohovski v tych posteliach, ked to budete mat hotove nafot, chcela by som to vidiet vcelku :wink: Doteraz spavali s vami v izbe?
15. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, vsetkym prajem skore uzdravenie a uzmierenie s MM :slight_smile:

nasi chalani vcera na prechadzke asi prechladli :pensive: , v noci mali teplotu, nikto sa nevyspal :astonished: , cez den boli sice ciperni ako rybicky, ale malo spali a tak skoro cely den preplakali a boli mrzuti, teraz mame koncert, MM uspava, no, snad to bude zajtra lepsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi vystihla si to, je jedno v akej tabulke kvakame :slight_smile: my skyperky :slight_smile:
15. feb 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deniska, no teda :frowning2: ... tak aj vy ste chori... je to hrozne, zvlast prvy krat ked je to, vsak? tak prajem pampusikom mojim zlatym skore uzdravenie!!!!!
15. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros, zatiaľ budú asi spávať v postieľkach, to len my sme sa od nich odsťahovali :slight_smile: uvidíme, či a kedy si zvyknú na veľké postele, ja to plánujem testovať v čase obedňajšieho spánku :slight_smile:
nafotím to potom, keď to bude hotové celé.. hej, doteraz sme boli v jednej izbe všetci aj so psom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dracik, rýchlo sa uzdravte, teraz sú tie hnusné choroby tuším všade

grmi, no veru, sme raperky-skyperky :grinning:
15. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo, je tu niekto?
15. feb 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky lalu!
ja som, ale uz sa pomaly aj chystam zalahnut...
nas ondrejko mal v noci od 1.00 do 4.00 den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako sa dnes citis?
15. feb 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuuu...
ako sa citis dneska?? dufam, ze to neprehanas :wink:
15. feb 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este aj ja som nakukla :slight_smile:
15. feb 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nan, moja zlata :slight_smile: jeho to prejde, casom :slight_smile:
nezabite ma tu,ale spala som do 11-ej, babule zlatunke, netrapili, ony spali poobede 2,5hodky, mm musel ist prec, teraz prichadza,ale vsetko je ok
zuzi, prehanam, salili sme sa s bambulami po zemi, tancovali, nahanali sa, aj som dostala haka do jazvy, spocitala som skoro celu galaxiu :sweat_smile:
15. feb 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, urcite si zvyknu velmi skoro, teda vam to aspon prajem :grinning: :grinning: :wink: :wink:
My sme to robili opacne, my sme chlapov "vystahovali" zo spalne do detskej :grinning: , islo to celkom bezbolestne...
dracik, chlapcom skore vyzdravenie!!
15. feb 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta eurovizia bola o com?! strasne... to durinda spred x rokov bol lepsi aj s kvetou :grinning:
15. feb 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dnes som uspala o 22:00 pcheee sa zlepsujeme :slight_smile: vcera to bolo 23:30 :wink:
rosi, a kedy ste to spravili?
yas, tlap tlap :wink: to je rozumne :slight_smile:
15. feb 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som taka rychla alebo kecam sama so sebou? :confused:
15. feb 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si rýchla :grinning:
uz som sa zlakla ,uffff :sunglasses:
15. feb 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj si sa spotila? :grinning:
15. feb 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy urcite facebookujete, nan, aj teba uz zlanarili? :sweat_smile:
ahoj kvietok :dizzy_face:
15. feb 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lalu ja nefejsbukujem :wink:
15. feb 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako pekne si mi napísala, kvietok :dizzy_face:
15. feb 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vecne unavena, premyslam,ci to zabalim...hura, zajtra rodicovsky :sweat_smile: to dostaneme o 100sk -3eura viac,ze? :confounded:
15. feb 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neee ja aj kukam HBO aj tu aj mimibazar...aj platim internetbankingom...multifunkcna mama
15. feb 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ja si počkám do nejakého 16., 17-teho :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A majú ho zvýšiť? Nejak som nepostrehla :pensive: . A pri dnešných cenách zrejme ani nepostrehnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok