Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
23. feb 2009

echo je srdieckovy ultrazvuk...selestik sa kontroluje ekgckom...takze ste v poriadku 😉
ale ine vadi na srdiecku sa takto zistit velmi nedaju...

yasmina
23. feb 2009

idem k tutikom bo vstali a uz pocut mama amam 😉

nana77
23. feb 2009

tak spravne pisem, ze ekg. no u nas dovod na ine, dalsie vysetrenia nie je, kazdopadne vy ste iny pripad. predpokladam, ze vam budu robit aj ten ultrazvuk.. a na kedy ste objednani?

mima595
23. feb 2009

yasmi - nam robili aj sono, aj EKG - a tiež sme mali len klasicky selest - ale na sono ich museli uspat
u koho ste objednani? My sme boli na Sekcove.

womenne
23. feb 2009

Ahojte prave sme prišli znemocky stravli sme tam vikend 😢 vsobotu vnoci nas tam tatiko zaviezol maly mali silny zlaringritidovy zachvat 😖 ale už sme doma zohnala som si inhalačny stroj tak nas pustili,idem upratovat lebo je tu ako po vybuchu 🙄

altea
23. feb 2009

ahojte babuľky ,neporadíte mi?
🙂 varila som šošovicu a narobila som toho akosi priveľa.T 😨 ak som rozmýšľala,že by som odobrala a niečo z toho ukuchtila drobcom,ale neviem na aký spôsob.
Nemáte nejaké receptíky ??
ďakujeeem.

yasmina
23. feb 2009

wom...to mi je luto...a dali ti aj chamber a spraye na zachvat? joj skore uzdravenie...

yasmina
23. feb 2009

mima detsky kardiolog Mudr. Vasil Janko...
a ako uspavali?anesteza?alebo len injekcia?

womenne
23. feb 2009

asmin nie iba inhalacie+ lieky čo som im dala ja už predtym.bože tu je bordel ved tu bol sam dokelu 🙄

yasmina
23. feb 2009

tak sa rychlo uzdravte...

grmitko
autor
23. feb 2009

altea ved im to daj so zemiackom uvarenym a vajickom natvrdo a mam vybornu polievocku 🙂

dracik1
23. feb 2009

nana, to som rada, ze je to len rastovy selest 🙂 aj ked mal chudatko z toho taky stres 😲
lalu, dakujem za tip
wom, to mal taky silny zachvat, ze ste skoncili az v nemocke?

kocky, prosim Vas ako cisluju topanky pre deti? ked su napr. 20 tky, to znamena, ze slapa dietata ma 20 cm?

lenkamt
23. feb 2009

Dracik - http://www.topanocky.sk/?show=advice&PHPSESSID=...

dole máš tabuľku, ale nie vždy to sedí, vieš ako to chodí 😅

womenne
23. feb 2009

dračik laryngritid by som zvladla ale nkolakoked dychal piskalo mu v prieduškach strašne tažko dychal tak sme šli na pohotovost nechcela som niečo zanedbat,lenže ked počuli seba že to je važnejšie tak si nas tam nechali na inhalacie.

yasmina
23. feb 2009

women a ten inhalacny pristroj si si kupila alebo pozicala?

womenne
23. feb 2009

yasmin požičala od sestry ona ho ma lebo jej deti to maju chronicke ☹ ja si zavolam do postovne že či aj my nemame na to narok alebo aspon finančnu pomoc je to dost drahe 😖 sestre sa jeden pokazil tak čakala polroka na dalši 😝

yasmina
23. feb 2009

ja rozmyslam ze si kupim...v zdravotnickych potrebach sa da kupit taky aky sme pouzivali v nemocnici a nie je ani nejako velmi drahy... omron compair...cca 80 eur...a dodanie je 3 dni prostrednictvom kuriera...

kiwuska
23. feb 2009

ahojte babule, pozeram, ze choroby ustupuju len pomaly, ach jaj, a este k tomu toto pocasie, no hroza.
leni ake pekne nove fotky. aj ja idem pridat ako sa kubko chystal von 😀

lenkamt
23. feb 2009

Kiwu - zlatý je 😀 ja len upratujem albumy, lebo veľa fotiek a málo miesta 😅

lalupa
23. feb 2009

halooo 😕

diddi
23. feb 2009

caute, neviete kde by som mohla zohnat plysiveho Barnyho...to je taky dino z rozpravky Barnye a jeho priatelia z Jim Jamu...nase su uplne do neho zblaznene

lalupa
23. feb 2009

aj my 😉 bez neho a este par rozpravociek den nie je uplny 🙂 tusim zuzka.25 kedysi davno pisala,ze im ho zohnala niekde (asi na 1.narodky to bolo?)
este dobre,ze si nenapisala plesiveho 😀

diddi
23. feb 2009

jezis 😀

lalupa
23. feb 2009

mozno je pod nim plesak 😀 ,ale ma sympaticky hlas 😉 ,my si jim jam pustame v originale 🙂

diddi
23. feb 2009

vidis, to ma nenapadlo...mame to v cestine...hrozne su zblaznene do neho a potom do Oswalda, Dorotky a Boba stavitela...toho som im dnes kupila 😵 ..aj dvoch Tomasov maju

lalupa
23. feb 2009

co je to 300g? mal by mat aspon 150cm 😀 takeho by som prijala, nase kocandy s nimi rady tancuju a svietia im ocicka, ked ide zvucka...
vacsinou zaciname od toma, mimochodom origos hlas je ringo starr z beatlesu, potom barney, connie the cow kvoli pesnicke, dougie zvucku miluju a potom the hoobs, uz ich nemusim, este slim pig a percy...potom sa ide hajat 🙂 boba presunuli na skor, to bolo tiez fajn, dorotku nestihame stale, oswalda nepoznam
este tiny world - to chytilo mna 😀 take sci fi techno 😀

margaretka11
23. feb 2009

Ahojte. Aj ja som na chvíľu nakukla 🙂

Diddy, dobre, že si dala ten link, ja tohto Barnyho absolútne nepoznám. Ale myslím, že Zuzka.25 to kupovala pre chlapcov a už vtedy som rozmýšľala, čo je to zač 😅 . Naši malí totiž zbožňujú krtka a Autá 😉 . A tohto Barnyho dávajú na nejakom detskom kanále?

lalupa
23. feb 2009

ahoj kvietok ,to snad nie... ja mam zajacie umysly...boli sme dnes 2x na sankovacke, robila som tazneho kona, bambi len zozadu kricala hijo hijo (naozaj),ma rada rychlost 🙂 , som utahana 😀

diddi
23. feb 2009

nasla som aj cez amazon link, ale neviem ci to posielaju aj k nam...tam su vsetky postavicky z Jim Jamu