Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
28. apr 2009

yas, neboj, mozno aj jasminka bude 😉 a inac, fakt velka nahodicka, ako poriadne naplanovane 😉

froschka
28. apr 2009
yasmina
28. apr 2009

lalu no to by plodic dvojickovy musel byt niekedy doma 😉 v case ovu a to sa uz dlhooooo nestalo 😉

froschka
28. apr 2009

sorry xi mate uspavanu na dobru noc 😀
sa musim dozasobit textami co som tu nebola tak dlho xiii

rosarita20
28. apr 2009

caf fro 😉 , vitaj po dlhom case......no hotovy roman, skoda ze smutny, ale ako sama pises, uvidite ako sa k tomu sama postavi lisa ked bude vacsia..
no a aj ja sa pripajam do klubu "ako prist k milionu" 😀 😀 😀
Co sa tyka popalenin, jeden z chlapcov si minule leto popalil celu rucku, bola to stotina sekundy, motal sa okolo kozubu a oprel si ruku o rozpalene sklo... ☹ tiez bolo kopec vycitiek, ze sme mali predvidat a pod, ale fakt to bol okamih,,,ale co som chela povedat, ze hoci mal tu rucku hroznu, dnes uz chvalabohu niiic nevidno... 😉
Jolanka, urcite si pre svoje deticky tou najlepsou maminkou, hlavu hore!
Elenita, drzim palce,,,
Nana, yasmi, idete naskocit na roziehajucu tehu vlnu????? 😀 😀 😀
Aby sme to tu za chvilku nemuseli premenovat na "tehu-dvojickovo" 😀

diddi
28. apr 2009

cau fro....zdravim vas dievky vsetky tri 😉

womenne
29. apr 2009

Dobre ranko
no presne od 7.30 vrtajuuuuuuuuuu 😢 mna už tak boli hlava naštatsie su tu len do 14.00.

fro to je mi je hrozne luto chuda mala aj pre nu to musel byt šok ked zničoho nič odišla určite si na vas už zvykla.
svokry su všetke na hlavu niektore vyslovene nechapem 😨

baby ma tu niektore staršie decka ako ja?myslimže ja mam druhe najsteršie nie potom sa to svami rozbehlo tak nieže mima začne novu vlnu babetiek 😀 hi chlapy majte sa na pozore 😀

astora
29. apr 2009

wom moji budu mat 4 roky v juli 🙂

nana77
29. apr 2009

ahojte!
elenita, tfuj, tfuj, tfuj!!!!!! drzim palce silnoooo!!!!!!!!!!!!

ros, neboj. u nas take nehrozi 😉 . inak, vcera som ti tiez odpovedala na otazku ohladne kremovania deti, ale mi to nezobralo prispevok. ja pouzivam na umyvanie sydent od sebamedu a ten vobec nevysusuje, takze telicka im vobec nemusim nicim natierat a maju peknu pokozku. na tvaricku som im v zime davala krem do mrazu od nivea a teraz v lete zase davam opalovacie mliecko sebamed - faktor 50. ale uz som velmi vela pocula o tom, ze mnohym pomaha na suchu pokozku obycajna modra indulona... ale neviem, nemam vlastnu skusenost 😉

womenne
29. apr 2009

no ved teba som myslela auž nktože???aspon čo som pozerala albumy.

Elenita myslime na teba

ideme a tu lokopediu držte palce maly maju nadchu tak asi nebudu cchciet spolupracovat 😝

astora
29. apr 2009

inak malo ludi na koniku je s tych bab co tu boli predtym, ja som uz aj albumy zmazala tiez malo chodim sem kopec novych maminiek 🙂 aj u nas v petrzalke kooopu kocikov dvojickovych vidim strasne je ich teraz vela 🙂

grmitko
autor
29. apr 2009

bre ranko,

elenitka, mylsime na teba a siiiilno ti drzime paste 😉

my sme vcera v ramci vysetrenia absolvovali hned aj 3rocnu prehliadku, nastastie ockovanie v 3a 6 rokoch vypadlo a miesto toho sa ockuje iba raz a to v 5 rokoch 🙂
leo bol vkazkovy, cital jej obrazky, hovorila farby, povedal ako sa vola 🙂 akurat nechcel po nej opakovat, a Domko ten sa zatal a nedostala z neho 5 minut ani slovo az ked Leo zacal hovorit miesto neho tak potom aj on opakoval, ale necital, to ani za toho oneho 😀 😀 rovno povedal dokine, ze nie, ked sa ho pytala, ci bude citat 😀 😀
sestricka ich merala a ja neviem kde ma ta zena oci, to je des, su navlas rovnaky, mozno 3-4 mm su medzi nimi rozdiel a ona namerala leovi 95 a Domkovi 99, uplne slepa, ja som len kukala, ze kam to tie prsty dava, no des... ale ja viem kolko meraju, takze ma to netrapi len to budu mat v karte ako taky dilinkovia 😠
Leusko uz v noci spal, takez som sa vyspala aj ja nastastie 🙂

yasmina
29. apr 2009

elenitka aj ja na teba myslim ty to zvladnes!!! 😵

lalupa
29. apr 2009

nechcela som to pisat,ale tiez mame x znackovych kremov hypoalergennych, liecivych, zahranicnych a isti to modra indulona, ale pozor, nie na slnko !!!

ideme v pondelok na psledne ockovanie, juj , to bude divadlo 😀

baby, tie bolesti su priserne, chodim na laser, ale uz viem, co ma najblizsie mesiace caka...vecer liham skapana,ale dobra poloha nehrozi, len stonam, analgetika nemienim brat kazdu chvilu, bleeee

nana77
29. apr 2009

lalu, preco mas bolesti??? 😨 😕 . teraz vobec nie som v obraze...

grmitko
autor
29. apr 2009

ach lalu, myslim na teba, ze ako ti je ☹ dufam ze sa z toho skoro dostanes

helka1
29. apr 2009

Ahojky,
Nana Lalu pisala, ze ma pasovy opar ☹ . Lalu asi to je bez na dlhu trat , co ? 😢

Elenita, drzim palce !

nana77
29. apr 2009

helka, dakujem 🙂 . uz mi pisala ip, tak som v obraze. dufam, ze ked uz to je dlhodoba zalezitost, tak nebude vzdy velmi bolava... inak, helka, pozerala som vase sibackove foto 🙂 . to tvoji krpci su strasne zlati 😵 !!!

sasi, co bola sestricka opita? 😀 ked u rovanko vysokych deti namerala taky rozdiel? 😀

yasmina
29. apr 2009

lalu aj my mame next week ockovaie to co malo byt v 15 mesiaci etse chcela dr. ockovanie proti ovcim kiahniam ale to nedam bo sa bojim neziad.ucinkov...este len teraz sa robi nato klinicka studia a nie su zname vsetky neziad vedlajsie ucinky...a to je ti tak zle chuda 😒 a nic sa nezlepsuje?

nana77
29. apr 2009

my mame ist do poradne v pondelok, tusim ich tiez bude ockovat, ale u nas prevenarom... na tie ovcie kiahne by som tiez nedala zaockovat. niekde som pocula, ze potom su nutne dalsie preockovavania... a ked yas pises, ze to este je len v plienkach, tak uz vobec nie. si myslim, ze je lepsie ich mat a potom mat dozivotne pokoj

yasmina
29. apr 2009

ja mam uz dost rokov a este som kiahne nemala klop klop klop ...

womenne
29. apr 2009

čauky sme doma a som šediva a to som sa včera farbila 🙄 skoro ma šlahlo ale nieu lkopodičky ale v školke 😨
u lkopedičky bolo fajn Nikolasko sa snažil,začinal opakovat čož som bola v šoku ale iba začiatočne čož ho pochavlila že sa tak začina 😵 pekne dal obrazky kde patria,povedala i ake knihy mam nakupit takže internet je dnes moj 😀
sebastiana pochavlila peknerozprava azhodnotila že som na nich mekka lebo tam vrieskal Sebo že on chce vlačik a hotovo 🙄
bola som ich zapisat v školke no des vrieskali jak šibnuty 😕 som nechapala čo sa deje.no nevyzera to slubne ešte obeham zajtra ostatne čo mi dala lokopedička u jednej by to mohlo ist tak som zvedava.

nana ☹ dufam že ti už bude lip.

Saška teda to je riadny rozdiel bud je slepa alebo ožrala 😝 a čo už je vam lepšie???

yasmina
29. apr 2009

wom. keby mne niekto povedal ze som makka tam mu jednu fuknem...mam najradsej ked sa niekto vyjadruje k dvojickam nech si to vyskusa 😠 a deti nie su opice na gumicke zeby piskali ako dr. skace...moji kde pridu tam robia masaker a co...ze su zive tak su...lepsie ako utiahnute prestrasene deticky...

katarinka123
29. apr 2009

baby mozem vedet o akej inekcii sa bavite?
dik za info
mi sme boli na tej rocnej minuli tyzden

yasmina
29. apr 2009

o ockovani ... proti ovcim kiahnam

katarinka123
29. apr 2009

aha dakujem
ja som kiahne mala ale decka este nie

womenne
29. apr 2009

ja o ebe tvrdm že som niekedy až moc prisna,vieš ale ona mala pravdu neviem to snimi absolutne ma neposluchaju,poviem im nerob to a oni to spravia,poviem po d sem a oni čumia na mna jak n ablazna že čo ja ponich chcem!!!!ja neviem ako mam pokračovat neviem ako sa mam spravat nechcem stale po nich kričat,alebo sa im vyhražat 😖

nana77
29. apr 2009

fuha, yas... to znamena, ze keby ich mali tvoji mali, mozes sa nakazit, vsak? vraj to u dospeleho ma horsi priebeh, ale neviem, som to len pocula. mam jednu znamu, kt. ma 4 rocne dieta a chce druhe a tiez este nemala kiahne, tak sa dali schvalne nakazit, aby sa nestalo, ze to mala donesie zo skolky zrovna v case, keby uz bola ona tehotna. pre tehotne je to vraj extra nebezpecne. resp. pre plod

yasmina
29. apr 2009

si predstava Nana ze ked som bola v 7 mesiaci mala mojej sestry dostala kiahne som zakazala celej mojej rodine kotakt so sestrou aj malou...to bolo vtedy brutal ako som sa bala...
to skor ja by som potrebovala vakcinu proti kiahnam

yasmina
29. apr 2009

kocky co kupujete Pampers v Hypernove akcie 3 baliky MAxi 54 kusove + 2 baliky mokre Pampers obrusky + Sunarky keksiky a velky box na hracky-33 eur a este zlavy na nutrilon, sunar kase atd...