Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

janulas
23. jan 2009

no fro...co ty pises o tvoji tchyne, to je babizna hrozná, by nehrozila u me doma ani jeden den 😀

froschka
23. jan 2009

janul ved uz si ju nepustim 😀 a joooj aj ja by som sla s babmi niekam ale si to uzijem idem 6teho na slovensko na tyzden aj s detmi, muzik ide do dubaia na sluzobku tak bude zuzo

froschka
23. jan 2009

inak viete kde mam chlapa?????? u sekretarky............stahuje sa od jej manzela do garzonky a este jeden kolega jej pomaha s nabytkom rozobrat odniest a poskladat...no a vraj ju ten jej muz podvadzal a ona ma tiez nejakeho priatela ktory tam ma byt tiez na jej byte a varit pre vsetkych veceru....no tak trpnem doma jak naivka a dufam ze je vsetko pravda a nie ten moj muz je jej priatelom 😠 😒 😀

rosarita20
23. jan 2009

Cauky baby,
Fro , no ja by som tu tvoju svokrusu asi prizabila 😀 😀 😀 (nic v zlom, to len tak polemizujem 😝 😀 )
A s muzickom sa asi vooobec nemusis zaoberat v takychto "hororovych" scenaroch 😉 ved ked som si pozrela vase foto z medovych tyzdnov, ....niet zamilovanejsej dvojice 😉 😉 😉

froschka
23. jan 2009

rosarita nooooo dakujem za povzbudive slova...no clovek nikdy nevie a ja som trochu ziarliva na nu bo 2x s nou bol v polsku sluzobne ehm...a ja sama s detmi doma, on s inou zenou cestuje lietadlom,autom, vlakom, na terminy, na hotely vsetko spolu...no tak mi cuka obcas 😀

rosarita20
23. jan 2009

hmmmm, no esteze ze ten moj vacsinou chodi s kolegovcami 😎 😎
Priznam sa ja by som tiez vymyslala kadejake divoke story, ale ked vies ze vam to klape po vsetkych strankach, nesprava sa cudne.... no holt alebo vymenit sekrosku za nejaku pani pred dochodkom 😉 😀

jami3
23. jan 2009

yasmin, všetko naj Miloškovi 🙂
mici3 aj tvojim babuliatkam všetko naj 🙂 - máme rovnaký dátum narodenia - len ja o nejaký rôčik viac 😢 - baby normálne som mala z toho depresie - keď sa ma Oli opýtal, že koľko mám rokov - celý deň som z toho bola nejaká taká... 😖 😢 😝 . Ja už asi naroky oslavovať nebudem 😔 - veď niet čo 😀

moncici1
23. jan 2009

ahojte baby nepoznate niekoho komu zomrelo dietatko?mali sme dvojicky a jedno babatko nam zomrelo..... ☹ chcem sa sniekym porozpravat,kto nieco taketo prezil

rosarita20
23. jan 2009

Jami, tak aj tebe vseetko najlepsie k narodeninam 😉 😉 😉

nana77
23. jan 2009

jami, tak vsetko najlepsie!!!!!!!!!!! sice neviem, kolko mas rokov, ale vobec to nemusis riesit! ako tak pozeram na foto, vyzeras viac ako dobre, tak si vekom nelam hlavu!

rosarita20
23. jan 2009

moncici, to je mi hrozne luto....☹ ☹
ale s tymto ti neporadim, ja osobne nepoznam nikoho

froschka
23. jan 2009

moncici to ma strasne mrzi ☹ uprimnu sustrast, je tu jedna tema HIE 3 stupna kde zomrelo babetko jednej mamicke, tam sa pise dost otvorene, ale ak ti to pomoze tak napis aj nam a budeme sa snazit ta povzbudit 😢

nana77
23. jan 2009

moncici, napisala som ti do ip, tak si precitaj

grmitko
autor
23. jan 2009

yasmi, miloskovi vsetkonaj k meninam

jami, tebe vsetko naj k 18. narodeninam 😉 😉 😉 😉 😉

moncici, to mi je hrozne luto, ale tiez nikoho takeho nepoznam, neviem ci v teme cakame dvojicky niekto taky nie je, skus tam sa spytat ☹

moncici1
23. jan 2009

pytam sa vas,lebo kamaratka ma odporucila do vasej temy,ze je tu jedna mamicka kt.prisla o dietatko-viem ze mala dvojicky chlapcov a ona by mi asi viac rozumela.

nana77
23. jan 2009

moncici, posielam ti do ip na nu kontakt

tatolu
23. jan 2009

Ahojte, tak drahý sa už dohral na PC a dovolil mi trochu klábosiť na koníkovi 😉 😀 😵

grmitko
autor
23. jan 2009

tatolu, mile od neho 🙂

jami3
23. jan 2009

no ja zas žehlím 😀
a dík 😉

rosarita20
23. jan 2009

jami poslem ti aj nase? 😀 😝

jami3
23. jan 2009

😀 viš jakú tu mám kopu 😖 som to odkladala a nikto to za mňa nespravil 😢
len aby som si myš a žehličku nepomýlila 😀

katullka
23. jan 2009

Caute dvojmaminky,

volala som dnes s Lalupkou a vsetky Vas pozdravuje!!!!! Mala celkom dobru naladu, co je dost obdivuhodne v takej situacii, no je to silna zena 🙂

Yasmi, Miloskovi vsetko naj. k meninkam 😵 😵 😵

fro, citala som si o Tvojej svokre, no to si neviem predstavit ani v tom najhorsom sne, tolka drzost 😠 , obdivujem Ta, ze sa s nou este bavis a ze si ju este "nezaskrtila" 😠 .

Tatolu, to mas super, ze mozes dat rodicom varovat deticky, ved to musi byt o drzku pri 3detoch este studovat 😝 . No v kazdom pripade, klobuk dolu, si sikulka 😉 .

Moncici, je mi to velmi luto ☹

froschka
23. jan 2009

katu nebavim.... 😀 odkedy uniesli Lisu tak ani len telefonicky...nula...nic

rosarita20
23. jan 2009

jami ved ja nic, vies ako niekto je maniak na zehlenie, tak so ta cchela otestovat, ci sa nechytis 😀 😀

tatolu
23. jan 2009

Ahojte.
Volala som dnes s maminkou. Taká je šťastná, že tam má dvojky. Vraj sa už samé stavajú na nohy, prehrajú sa samé a tvrdí, že má s nimi dvoma omnoho menej práce ako keď mala min.rok najstaršieho samého.
Vtedy ho mala od januára do začiatku apríla, lebo doktorke sa nepáčil môj stav. Našťastie po roku už iba spomíname 😉

Yasmi aj ja prajem Miloškovi všetko najlepšie...

jami3
23. jan 2009

najhoršie je k tomu sa dokopať, potom to už ide 😉
a malí mi tento týždeň bojkotujú obedňajšie spanie, do večera sú strááááášne " spevaví" a keď ich dám spať, tak rýchlo dorobiť najnutnejšie a dokiaľ je čo nosiť, tak som si hovrila, že žehlenie počká 😀 😀 😀

tatolu
23. jan 2009

Katullka Lalu pozdravuj a povedz, že na ňu všetky myslíme. Viem, že si jej to povedala, ale aj tak jej to povedz 😉

Fro nestresuj sa zbytočne. On má rád iba Teba. Iné ho nezaujímajú, takž klid. Viem to 😔

No dievky, dosť bolo klábosenia na dnes. Zajtra som doobedu zas sama doma takže som tu zas 😀

froschka
23. jan 2009

tatolu 😵 😵 😵

katullka
23. jan 2009

fro, by som tiez na Tvojom mieste nemyslela na take nezmysli. Keby s nou nieco mal, tak by Ti urcite nepovedal, ze ju ide stahovat 😉

Jami suhlasim s Tebou v tom zehleni, aj mne tu vela krat dlho stoji obrovska kopa, len sa mi nechce dosku vytahovat, no ked zacnem zehlit, tak uz to ide jedna radost 😀

katullka
23. jan 2009

fro a kde mate fotky z medovych tyzdnov, tie som nejako premeskala??? 😕