Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lenkamt
27. nov 2009

Mimuška - vítame ťa doma, ešte raz gratulujeme a hlavne si to riadne uži 😉

Zabka - super , že ste v poriadku docestovali 🙂 som zvedavá ako si baby zvyknú.

ako choroby a zubboľáci????

lumah
27. nov 2009

grmi, lenkamt 😀 😀
lenkamt ja už o chvíľu doberiem AB, zub ma bolí menej, ale stále pobolieva, hlavne na tlak ho cítim, ja len dúfam, že budem musieť ísť k zuibárovi s tým, povedal, že je to dosť náročné, keby mi museli korene vyberať či čo. Bleeee a trepať sa na rtg do vojenskej nasjkor, vraj je tam teraz milion pacientov a dlho to trvá. 😒

lumah
27. nov 2009

nie budem ale nebudem 😝

grmitko
autor
27. nov 2009

ja relativne v pohode, ten preventan je ozaj zazrak, klop klop klop 🙂 🙂
zuby mi ani nespominajte, ja som si uz pred dvomi rokmi mala dat vyrezat jeden zlomeny, ale bojim sa toho tak ho mam este stale v puse 🙂 ale mam trosku pocit, ze mi to zacina robit sarapatu, tak sa hadam po novom roku odhodlam 😉

lumah
27. nov 2009

grmi viem si predstaviť, že sa ti nechce brrr..

womenne
27. nov 2009

baby mam otazočku nakupujete deckam oblečenie u Tamancov???

nana77
27. nov 2009

ahojky 🙂
tak susnici zaspali, tak mam chvilocku nakuknut sem.

v prvom rade chcem aj ja privotam mimu a maleho vladka doma 🙂 🙂 🙂

baby, moj o 7 minut mladsi syn zacal robit kotrmelce!!! aj vasi to robia? ja som z toho dost na nervy, lebo sa bojim, ze si ublizi... sa zblaznim, furt nieco

ozaj, dnes sme zlomili rekord, vstavali sme o 7.00!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nooo, mohlo by sa to stavat aj castejsie, nie ako noc predtym - od 4.00 sme boli hore, ale tentokrat celu domacnost na nohy postavil ondrejko. nieco sa mu asi snivalo, lebo plakal a zobudil oliverka, ktory o takom case ma uuuultra lahky spanok.. 😝

wom, kto/co je tamancov? nepoznam.. 😕

nana77
27. nov 2009

.... privitat mimu...... pisem ako madar 😀 😅

lenkamt
27. nov 2009

Wom - ja nakupujem 😉 a veci v pohode 😉

Nana - naše robia, lepšie ako Verča 😀 ja som už nejaká otrlá či čo, neriešim 😅

a my sme vstávali 8.10 asi to bude počasím.

baby aj my sme dlho vstávali 5.30 , teraz sa to upravilo na 7.00-8.00, ale zaspávajú až pred 21 🙄

grmitko
autor
27. nov 2009

ani ja neviem co su tamanci 😕 😕

ja som dnes uz nakupila na mikulasa sladkosti, este musim niekde vrecuska kupit, ovocie kupim az tesne pred 🙂 🙂

lenkamt
27. nov 2009

vietnamci si myslím 😉

grmitko
autor
27. nov 2009

aha, leni dakujem 🙂 🙂

ja tam nasim kupujem teplaky, a muzovi spodky a da sa 😀 😀

nana77
27. nov 2009

jaaaaaj, vietnamci!!!!! moj muz ich vola karatisti 😀 😀 😀 😀 😀 !!!

zefa
27. nov 2009

ahojte....vítam mimku doma...aj ja som išla z pôrodky s umelým na striedačku s mojím a žijeme a dýchame..sa netráp(ale existujú homeopatika na zvýšenie tvorby a zaberajú super Ricinus communis 5CH/ 5 granúl 3x denne a naopak na zastavenie to isté len 15CH / 5granúl 2Xdenne)
ja deťom tiež kupujem u hočiminov veci na doma a na von(ostatné mi posiela sponzor z USA)..a v pohode 😉

lilinka76
27. nov 2009

Ahojte baby, tak sme doma z Kramarov s vajkami tam kde maju byt 😀 , ale poviem Vam, nikdy viac to nechcem zazit... (aj ked ma mozno v lete caka hospitalizacia s druhym bubacikom koli hydrokele ☹ ), 2,5 hod. bol na sale, pritom vsetci tvrdili, ze je to 5 min. zakrok. Viem, ze nejaky cas trva priprava, isty cas sa prebera z narkozy, ale 2,5 hodky som necakala. A starostlivost tiez nic moc... Idem si dat konecne kafe, mozno pridem vecer.

grmitko
autor
27. nov 2009

zefa aj ja chcem sponzora z USA 😢 😢

lili tak super ze ste uz doma a vsetko je ok, som na vas myslela cely utorok 🙂

lumah
27. nov 2009

Ja som dnes dokupila posledné veci do balíčkov mikulášskych-teda pančúch- tiuby farebné na zdobenie Decor od Oetkera-bola som v 4 obchodoch a nič. Vrrrr.

lumah
27. nov 2009

magyar som- zháňala som také tuby na zdobenie a nezohnala.🙂))))

womenne
27. nov 2009

čaute ja som sa pytala kvol tomu že to dost neodporučaju aspon v jednej teme,ako kašlem na nich nech si pišu čo chcu ked na to maju.Ale v kutiku duše som sa zlakla 😢 ja im tam tiež kupujem občas ako napr.teraz svetre za 59.-kč je rozdiel dat za podobny v tescu 300.-kč a ešte ked kupuješ dvojmo.

Ja som zhanala zase celu škoricu a nič nikde nekupiš 🙄 a teraz som prišla z kvetinarstva a zase som si nezobrala dost penazi takže nemam sviečku kurnazase zajtra 🙄

Nam tatuldo robi cely vikend 😖 Inak ako som vam spominala tie tabletky čo mi dalna kramy tak mi rozhodili cely cylus minule som dostala skor ateraz zase nič,kruciš som mala ist na začiatku kramov na rengen a teraz stale čakam už mi aj dokina volala kde som 😅

zefa
27. nov 2009

grmi najdi si 😀 😀 😀 a to nie sme ani rodina..sme sa pred rokmi rokúcimi zoznámili na dovolenke..oni tam emigrovali a straašne chcela byť s našimi svatka no nevyšlo 😀 😀 ,tak aspoň akože babka je

womenne
27. nov 2009

zefa tak super 🙂

lumah
27. nov 2009

wom to je jedno či kupuješ u vietnamcov alebo v obchode, dnes už ich veci kúpiš v normálnych obchodoch, ani o tom nevieš. 😝 Akurát za drahšie.
Ja som dnes taká dopletená až hrôza. Som bola v tescu a volám kamoške -ona zháňala marina keksy-že ich tam majú, či jej mám vziať. Lenže ona mi to nebrala a keď mi zavolala späť, už som bola o pár regálov ďalej, tak že jej ich mám vziať-no ja ťapa-či som nezabudla? Potom som išla do Hypernovy a volala som s ňou zas, že sa pozriem tam a vezmem jej ich- JA SOM ZAS ZABUDLA, až doma som si spomenula- bože ja som taká zabudnutá dnes! 😒 ☹

womenne
27. nov 2009

lumi ako ja dnes os viečkou bola som v 4 kvetinastvach a sviečku nemam 😅 tu ani marina keksy nemaju aspon som ich nevidela..nosi mi segra,aj tarhonu mi musi nosit.

mima595
27. nov 2009

Zefa - ja tie homeopatika mam, a este jedny Ultica ultea - ci tak nejako - ale mne ich kazali brat 2x denne - ale nejaky valny ucinok na sebe nebadam
No nic to, aj dvojky som dokrmovala a tu sú, len som si chcela užiť to kojenie ☹ - ale možno sa to rozbehne - najdolezitejsie je nevzdavat sa - a ja sa teda nevzdam!!!!!!! 😉

A este diky vsetkým za blahoželania 🙂

grmitko
autor
27. nov 2009

veru Dani, uz aj hypernove som videla predavat uplne otrasny tovar co maju od vietnamcov a za ake sumy!! ono je to jedno, aj tak sa vsetko vyraba v cine 😀 😝

zefa, no dik, ze najdi si 😀 😀 😀 😝

zefa
27. nov 2009

mimka chválim ťa..kojenie je najkrajšia vec akú som mohla s deťmi zažiť...ale existujú aj laktačné poradenstvá..som niekedy mala aj kontakt,kdesi pošiel

a viete čo je najlapšie...z USA mám veci len od hočiminov...len tam to musí byť iba z čistej bavlny(ináč by to nik nekúpil, kôli vysokým teplotám sa tam všetci potia) a tam je to za babku..príklad za 1000 sk na naše som dostala balík asi 100ks tričká,tepláky....,švagrová tam bola min.vianoce a Nike tenisky pre Samka origoš za 250 sk 😝 tam ked sú zľavy tak že niečo stálo na naše 1000sk behom zľavy stojí aj menej ako 200sk(v starých cenách)

dracik1
27. nov 2009

baby, nemate prosim skusenost ?????Juro ma od vcera vecer teplotu, dneska 39 st. , nekasle, nema sople, cez den som mu dala 2 x sirup brufen, ale teplotu som mu odmerala az vecer, skoro ma porazilo...rovno sme mu dali cipok....je mozne, ze je to virus? alebo zuby, vecer bol ale strasne unaveny a taky nevrely, co on nebyva....ale inak cez den ziadny problem....lietali a skakali o106, dufam, ze to nie je nic vazne, lebo sa mi zda, ze aj Jakub je nejaky moc teply ☹

ak by cipok nezabral, mozem mu dat ten Brufen sirup napr. po 2 hod. od cipku?

grmitko
autor
27. nov 2009

dracik to moze byt ta siesta choroba ta je bez inych priznakov, ak sa vysype tak je to ono
a zuby to mozu byt tiez, pozri ci mu nejake nejdu

grmitko
autor
27. nov 2009

a odstupy medzi davkovanim musis dodrzat bez ohladu na to ci je to cipok alebo sirup, takze az po 6 hodinach mu mozes zase nieco dat

dracik1
27. nov 2009

sasi, on uz 6stu chorobu mal. moze to mat zasa? Takze mam dodrzat odstup? a co je lepsie sirup al. cipok?

Jakub je nastastie Ok, to len panika vo mne vidi to, co nie je....takze hovoris, ze aj zuby mozu mat takyto priebeh? jemu chybaju vsetky stolicky...ale inak zaspal pri mlieku, teraz spi ako anjelik, uplne v poho dycha