Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
25. apr 2009

Dani aj ja mam pokazenu zehlicku 🙂 ale ja nezehlim, takze mi to az tak nevadi, ale chcem kupit novu, keby som ju nahodou potrebovala 😀

adrolka
25. apr 2009

dievčatá, ja som taká nassratá, že vám to sem musím napísať. hlavne chcem upozorniť tie, č opredávate na mmb!!!
tak bacha na takzvanú: ľubka serafínová-je neregistrovaná (ale vraj sa registruje pod inými menami) brutálne ma o...bala 😠 😠 😠 😠 😠 . a jej mail je z azetu!
Prosím pekne pred mesiacom a pol!!!!!!!!!! si odo mňa objednala jeden fasácky elegantný gap komplet pre dievčatko za 17€. Vraj či by som bola taká láskavá a poslala ho dopredu, lebo ho súrne potrebuje pre malú na párty. tak ja taká láskavá=blbá jej ho pošlem, noa mi nato pošle potvrdenku, že to zaplatila. ale prachy mi dodnes nenabehli. tak jej píšem o týždeň, že mne nič neprišlo. tak ona naspäť, že ježišš hneď to napraví. o niekoľko dní zase nič- čiže takto sme si vymieňali 25 emailov!!!! prachy dodnes nemám, ale ona mi v pohode vždy niečo cukríkové odpísala, ja naivka som to zožrala. Až do včera - večer idem na mmb do diskusíí a kliknem na nespoľahlivé nakupujúce a byby tam práve rozoberajú ju, že si na ňu treba dať veľký bacha, ale že už bola hlásená adminovi, ale on s tým nič neurobil. Ľudia, no mňa v momente oblial studený pot, hneď som si išla zapáliť, lebo som myslela, že ma drbne!!!!!!! sorry za výrazy, ale som brutál nahnevaná- mňa by v živote nikdy nenapadli takéto svinstvá robiť 😠 😠
tak som jej napísala posledný mail, kde som jej oznámila, že som sa o nej dozvedela na mmb, či sa nehanbí a že prajem jej, nech tie prachy minie na lieky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!fujjjjj.
na to mi tá krava dnes odpíše, že čo ja mám čo o nej vyzvedať na nete, že keď hneď!!!! nezapaltila a ja na ňu idem kydať, veď ona mi to chce zapaltiť- hlavne že už mi to asi v desiatich mailoch zaplatila 🤐
tak som jej teraz odpísala, nech mi už v živote nič nenapíše, nie som zvedavá na ňu ani na jej vymyslené prchy, nech neotravuje s tou svojou hrošou kožou, lebo ju nahlásim adminovi a vtedy si to už nedá za klobúk.
ako sa volá to slovo, keď niekto chorobne klame? žeby ľubkaserafínová????? 😀
no tak čo na toto poviete? čo sú to za chorí ľudia?fujj

yasmina
25. apr 2009

adrolka je to svina...nemam iny vyraz...

yasmina
25. apr 2009

ake ma id?

zabka0609
25. apr 2009

adrolka to je naozaj svinstvo.ktovie kolko veci uz takto ziskala?!takymto podvodom.ludia sa v dnesnej dobe nezastavia pred nicim.je to strasne a ta lubkaserafinova je svina pripajam sa k yasmine.

yasmina
25. apr 2009

mamicku na materskej odrbat o 17 eur 😒 a kolko krat denne to urobi....

adrolka
25. apr 2009

nemá id, lebo je neregistrovaná. ale vraj sa registruje aj pod iným menom, ale neviem aké.

ježžišš, terz som si prešla predošlé správy od vás- to je hrúúza tie horúčky!!!!
u nás teraz lieta nejaká zákerná chrípka, myslím v meste- veľa detí chorých, vraj je to agresívne, ale trvá pomerne krátko.
u nás je ešte navyše aj invázia maxi komárov, komplet celé mesto.. hrozné, nedá sa byť v záhrade, v tieni, v parku, ale aj na slnku vás nájdu- a sú veľké ako mamuty!!!!!! a ešte je iba apríl, čo bude ďalej??? je to fakt nepríjemné, lebo sa nedá nikde ísť bez toho aby vás neonliehali- až tak doslova nemuseli brať ten názov mesta 🙄

adrolka
25. apr 2009

MM to ani nepoviem, lebo mi zakáže net 😀 😀

yasmina
25. apr 2009

adrolka a na aku adresu si poslala?nie je nahodou z cadce?

grmitko
autor
25. apr 2009

jezisi adrol, to je hroza ☹ ale viem ze sa take veci robia ☹

adrolka
25. apr 2009

neviem yassmi, ale teraz ked sa takto pýtaš, že čadca, no je to možné....

adrolka
25. apr 2009

yasmi, ano je z čadce teraz som si to vyhrabala z mailov, prečo poznáš? 😖

adrolka
25. apr 2009

mňa picne. ona mi traz napísala mail, že " vy ste ma nazvali kravou? to mi ako vysvetlíte?" -lebo na mmb do tej diskusie som písala a ona si to tam išla občuchnúť asi... no tak mne rozum zastane 😀 🙄

kili
25. apr 2009

adrolka, no tak jej odpíš a vysvetli, že ako si to myslela. myslím tak, že si jej na pekné slovo poslala balík, a ona ťa dlho odrbávala s tým, že už zaplatila, no tak je čo? krava

helka1
25. apr 2009

Adrol to je ale riadna sv..a 😠 . Je dobre ze si to dala vediet....

My sme dnes drobcov povozili v cyklosedackach a boli z toho nadseni 😀 som zvedava ako dlho im to nadsenie potrva 😅

yasmina
26. apr 2009

dobre ranko...prva...
adrolka nepoznam len som si ju vygooglila a robi na gymnaziu v Cadci a je technicko hospodarsky pracovnik...jej napis ze vies kde byva a robi a ze si ju pride manzel pockat...alebo ze je v praci spravis taku reklamu ze je zlodejka ze do tej prace uz od hamby nikdy nepride...

jandura
26. apr 2009

Adrolka no tak to sa cloveku rozum zastavuje aky hnusny ludia ziju medzi nami.Presne tak jej napis ako napisala Yasmina,mozno sa zlakne a posle ti ich.je mi ta velmi luto ako si dopadla je to ozaj krava

katarinka123
26. apr 2009

ahoj no tak daco podobne sa mi uz stalo ale z opacnej strany ja som tovar uhradila a milostiva mi ho nebola schpopna poslat do 1,5 mesiaca.ale nastasie potom mi to poslala

adrolka
26. apr 2009

caute baby díky za podporu !!!!
yasmi díky za zistenie, možno jej večer napíšem. ale veľmi sa mi už nexce s ňou riešiť nič.
katka- aj to mohlo byť "príjemné"!!!

jandura- bola si amnio?

grmitko
autor
26. apr 2009

ahojte,
my sme mali noc bez teplot, ale trapilo ho trosku brusko, tak spal v spalni s mamou a ja s domkom v detskej 😀 😀 krize ma bolia ako fras, ja neviem spat na rych ich posteliach 🙂 su pre mna velmi tvrde 🙂
jandura, vyzeram velmi mlado na fotke a citam ze mas 15a 17 rocne deti, podla tej fotky by som povedala, ze sama nemas viac 😀 😀

katarinka123
26. apr 2009

no to bolo co som sa jej napisala a stele bud nereagovala alebo ked sa ozvala ,tak take sladke blaboly.
a inak dnes vyzera byt vonku fajn,co mate na plane?mi ani este neviem.teraz varim obedik, a pojdem nahnat decka na kute.

jandura
26. apr 2009

Adrolka bola som na amnio v piatok,zatial sa citim dobre tak uz len cakat 3tyzdne na vysledky tak dufam ze budu ok.

Grmitko-mam 34rokov,syna som mala v 17tich,ale ta fotka je z pred roka,teraz som uz ostrihana.

womenne
26. apr 2009

Adrol ona je z čadce????aj ja som no teda to je svinucha ja by som zatelefonovala do jej prace a nahlasila ake podvody robi 🙄
jandura 34r.neveriiiiim vypadaš na menej 😉

zabka0609
26. apr 2009

Ahojte.Nam na teploty najviac pomahaju panadol cipky.grmitko mozes ich davat aj kazde 4 hodiny.zabaly a kupel su velmi pracne hlavne ked si s detmi sama.
jandura klobuk dole ale naozaj vyzeras velmi mlado a drzim palce s amnio.
idem varit obedik tak zatial papa

womenne
26. apr 2009

žabka ja som mala varit užý od 10 a nemam nič hi a drahy je zachvilu tu no už padim 😀

zabka0609
26. apr 2009

u mna je to v pohode lebo manzela mam doma,takze ked nazacnem varit ja tak on navari.je super a som rada,ze ho mam.dvojicky su super,pekne sa hraju.o chvilu mi mozno manzel odide do Anglicka do prace takze uvidime ako to budeme zvladat lebo nemam doma nikoho kto by mi pomohol.Mamku mam v Anglicku,sestru v Taliansku,brat odchadza tiez do Anglicka a otec je v Cechach ale od toho sa aj tak vela pomoci nedockam a svokrovci ti nas maju na haku.vobec nepomahaju,jednoducho sa o nas nestaraju a nezalezi im ani na dvojickach.takze som na vsetko sama,ale zvlaadam to.no musim inu moznost nemam.

lalupa
26. apr 2009

helka, kde ste kupili cykosedacky? a ake? daj prosim info, dik

peknu nedelu dvojickovu 😉

womenne
26. apr 2009

žabka a ty nejdeš snim???ja by som šla,ved ta stejne nič doma nedrži nie?či mate dom???a na kolko odchadza?pre mna boli tyždnovky utrpenim tiež som bola sama.
Aj unas vari tatiko ked sa mne nechce najme soboty,alebo v nedeluzačne on a ja dokončim,leb ide do kostola, len dnes som dospavala noc maly maju nadchu a kontrolovala som teploty Nikolaskovi trošku vybehla nie moc ale dala som mu nurofe nech sa vybuvinka,nastriekala do nošteka a už bol klid,ked mi zvonil budik-každe 2hodky som nevladala ani vstat a ani zmenit budik 😀 som nan čumila a nevedeůa čo snim až kym som sa uplne neprebrala 😀 😀 😀

Ja si davam každu noc budika vždy tak okolo 2.30,skontrolujem a prikrijem malych ale ked maju teplotu ale su chry tak si davam každe 1.5-2hodky a rano som jak......mam taky zvyk aj ked im nič nieje tak vstavam,

grmitko
autor
26. apr 2009

zabka, ked boli mensi davala som im paralen cipky, ale nezaberali, ani panadol a nurofen sirup nam nezabera, len ibalgin a zabrala ta srpcha vcera, klop klop klop to bolo v pohode, este sa aj tesil, ze sa ide sprchovat cez den 🙂 dnes sme uz boli aj v obchode, navarene mam od vcera, takze mam dnes veget a budem prisne oddychovat 😉

jandura, tebe by som veru 34 nepovedala, vyzeras lelmi mlado 😉

zabka0609
26. apr 2009

asi pojdeme s nim,myslim aj ja a deti,ale on tam musi ist zistit situaciiu.najst vhodny dom a tak.mas pravdu nic ma tu nedrzi,ale bojim sa ako zareaguju dvojicky.Ale na druhej strane pojdme tam kde je moja mamka a s nou by sme aj byvali takze to by bolo velke plus lebo mamka mi velmi chyba a je to jediny clovek okrem manzela,ktory ma vie pochopit.v Anglicku sme boli s manzelom 3 roky spolu predtym nez sa narodili dvojicky cize to tam dvoverne pozname.

Mas taky isty zvyk ako ja.tiez vstavam okolo 2.30-3.00 a kontrolujem ich a zakryvam a davam druhy cajik lebo mliecko mi uz na noc velmi nechcu.prestali ho pit po tom co boli chore,ak je treba tak prebalim a tak.

S Andrejkou som bola v nemocnici 7 dni a manzel s Nikolkou doma.To bolo asi pred mesiacom.No bol to najhorsi tyzden v mojom zivote.A tie podmienky v nemocnici strasne.3 noci som spala na stolicke pri malej,ktora bola v postielke na infuziach.a za to som si platila 100sk,ze mozem byt pri nej.no katastrofalne podmienky ti poviem

womenne dufam,ze vam ta nadcha ustupi,nech ste uz rychlo zdravucki.