Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
9. júl 2009

lalu boli sme ked mali 8 mesiacov 😝 ale neodporucam tento adrenalin nikomu 😀
lenka tie torticky a kolace mnam mnam...marg. mne keby zakazala lekarka melon sa nenahnevam hehe lebo ho nemam rada 😉

margaretka11
9. júl 2009

Yasmi tak to máš dobré, ale Simonka je do melónu úplne zamilovaná, chúďatko 😒 . A ona celkovo rada je ovocie, akékoľvek. Lenže teraz má dovolené iba to jablko a banán.

womenne
9. júl 2009

aj naši miluju melon.

zabka može byt aj bambino,len nie tvrdy stym som neskušala to by sa ti ani nespojilo 😉

tu zase prši 🙄 zajtra ideme kupit malym stan,ich tam zavriem abudem mat klid,dnes som kecala so znamou a Sebo:mama už dost po dodom-domov 🙄 krpan maly.
ta nevolnost mi už prešla už taku chybu fakt nespravim ale mi to podraždilo hrdlo stale to citim a akobysom ho mala poškriabane te ta kyselina je riadne silna 😲

yasmina
9. júl 2009

marg. to je dobre ze papaju ovocie...
moji nechcu vobec vobec ziadne jahodky malinky ked ukazem mimimu ho natahuje na vracanie nechapem 😠 ani maxim nechce...okrem bananu nic...
stavy ovocne piju hippky aj vyzivky ovocne ale ovocie ai zanic 😒

margaretka11
9. júl 2009

Tak Sebastiánko rázne uťal debatu 😀 Niečo podobné vyviedla aj Simonka, keď som nedávno telefonovala s kamarátkou a Simonka uprostred nášho rozhovoru prišla a nahlas zakričala "dobre, tak čau" 😀

margaretka11
9. júl 2009

Yasmi nie je to bohviečo, keď deti odmietajú ovocie, ale násilím im ho tiež nenanútiš. "Každej sme ňákej". Ale tak keď im chutia ovocné šťavy tak tie vitamíny predsa len dostanú do tela a to je dobré 🙂

womenne
9. júl 2009

no pekne nam tie deti dopraju čo? 😀
yas aj my sme mali jedno take obdobie asi,sice kratke tiež nechceli nič,predtym jedli uplne všetko možno to bolo aj tym že bola zima teraz v pohode len kedim dam nektarinku tak vyhrzyju kožku nechcu 😖 a dneska si samy hodili do košika hrozno 😎

sme prechvoilou robili spolu palacinky sranda som ich vyhadovala hore a Sebo:mama davaj pozor!!! 😀 som nestihala piect Sebo zjedol 3 a niko ledva jednu,sa radšej napchal piškotami,zase bude chciet ked bude jest tatiko radi jedia snim,on am potom smolu a nemože si korenit 😀

davate už deckam lososa??yas možem?zajtra idem robit prvyrat taksom zvedava ako to dopadne ešte som to nikdy nerobila pstruhy robi vždy moj.

margaretka11
9. júl 2009

wom, máme prajné deti 😀

womenne
9. júl 2009

no veru ja si nemožem an zaspievat,nedajbože tancovat to hned kričia mam nie nesmieš 😕 a ja nechapem prečo 😀 no a nesmiem dat tatikovy pusu 😠 lebo oni su tatikovy a len oni smu 😨 betari maly ešte nam nediriguju sexualny život 😀

margaretka11
9. júl 2009

tak aj mne deti dovoľujú a zakazujú 😀 , ale zakaždým je to niečo iné. Raz nesmiem spievať, inokedy ležať na gauči, potom im zas vadí, že sa hrám s jedným autíčkom a tak. No proste mi organizujú život 😀 . Ešteže nám aspoň pusiny nezakazujú, to už by som fakt nerozdýchala 😀

margaretka11
9. júl 2009

Pusiny s ocinom mi nezakazujú zrejme preto lebo sú radi, že som si koooonečneeee našla iný objekt svojej lásky 😉

womenne
9. júl 2009

no to sa maš 😉 my sa nemožem ani do izby schovat hned su za nami.

yasmina
9. júl 2009

wom.lososa davam aj ked je to dost masna rybka...ale ja ju pripravujem s morskou solou, korenie na ryby a opeciem na olivovom oleji raz dva na stakeoej panvicke...a papkaju 😉

margaretka11
9. júl 2009

tak to naši drobci nie. Sú síce zvedaví, čo mamina robí a pod., ale majú radšej keď zostanú bez dozoru. Ak by malo byť po ich, tak by sme museli odísť z bytu a nechať im ho napospas. Mohli by sa dosýtosti všade šprtať, všetko vyťahovať a ničiť, likvidovať, ochutnávať 😀

helka1
9. júl 2009

Ahojky,
baby mi ideme na dovcuuuuu 😵 😵 😵 Sa strasne tesim bo myslela som si ze toho roku nic z toho, mm konci v 1 zamestnani a zacina v druhom, takze si bude musiet vycerpat dovolenku a dnes sme si ju zarezervovali, bola to fuska ale idemeeee. Sice len tu do na SK - Velkeho Medera, ale pre mna je to akoby szme leteli na kanary 😀 😀 😀
Lenka nadherne foto, ste si to tam paradne uzili 😵
Aj my sme boli vcera na koznom bo sme boli vyhadzany a strasiak "ovcie kiahne" mi tiez nedal pokoj, ale nasi sa pravdepodobne vyhadzali z chloru na plavarni 😒 a tiez mame koprivku - berieme fenystil kvapky 😝

Baby kolke sa sztretneme na tom swtretku, chcem tam zavolat a neviem kolko osob nahlasit /aspon orientacne/ ak by sa pytali. 😅

helka1
9. júl 2009

Ups tolko chyb, navyse mi blbne klavesnica 😝

womenne
9. júl 2009

sakra som vedela že som niečo zabudla ☹ morsku sol 😖

helka vy ste ako na tom s tym bytom?

margaretka11
9. júl 2009

Helka supeeeeeer, teším sa s tebou 😵 😵 😵 . Len ma trošku zarazilo, že si napísala, že síce len tu na SK. To sa neráta za dofču, keď je to na SK? Lebo priznám sa, podobné podceňovanie mi vadí.. Ale ty si to iste tak nemyslela. Ozaj, potom pozdrav tetu Márgit 😉 😀

helka1
9. júl 2009

wom cakame 😔 , moji rodicia prerabaju dom, aby sme my potom mohli do ich bytu, takze sme zavisli na ich "rychlosti"

margaretka11
9. júl 2009

Ozaj a k tým kiahňam a koprivke. Aj ja som sa bála, že sme ich niekde čapli, ale zas na druhej strane som si vravela, že by sme to aspoň mali z krku a navyše ešte pred škôlkou, čo by nebolo na zahodenie. No ale keďže máme "iba" koprivku tak na kiahne si ešte musíme počkať.. Inak, ja Simonke natieram fenistyl na vyrážky a večer jej dávam Aerius. Ale doktorka mi dala v podstate na výber, tiež chcela predpísať kvapky, ale načo, keď Aerius som mala doma 🙂

helka1
9. júl 2009

marg. hm, pravdu mas, 😔 ja som to len preto pisala, lebo vsetky tu hadzete suprove fotky od mora a ja sa nemam nicim takym pochvalit 😅 . Ale mas aj pravdu v tom, ze som bola navyknuta na zahranicie, lebo kym sme nemali deti tak som prechodila takmer celu Europu, bola aj v Azii a Afrike takze trosku skromnoszti nezaskodi 😔
Ale to len som pisala fakt len v porovnani s tymi co pri mori boli 😅

margaretka11
9. júl 2009

Helka ja som to pochopila 🙂 . Ale ja si myslím, že vôbec nemusíš ľutovať. Bude to pre teba aspoň zmena, spoznáš iný kút Slovenska 🙂

helka1
9. júl 2009

Joooj Mar ved ja sa strasne tesim 😵 😵 😵 , neskutocne si potrebujem oddychnut, 2 posledne roky som ani leto nemala, min. rok mal MM ten vazny uraz a najprv bol v nemocke potom chodenie o barlach a rok predtym som rodila takze tiez nic 😅 .
A dovolenka na SK - fantazia ! Milujem stanovanie, nebol rok kedy sme nesli sz MM niekam stanovat, uz sa tesim ked povyrastu deti a idemeee do kempu, to je idealna dovca pre mna 😵 A veru ten kut SK nepoznam a som zvedava 🙂

margaretka11
9. júl 2009

Helka, dúfam, že si oddýchneš. Ale z vlastnej skúsenosti viem, že už len zmena vzduchu a prostredia spôsobí, že človek cíti prílev nových síl. Je to také osvieženie a relax, únik zo všedného života 😵 . Aj keď pri dvojičkách nehrozí všedný život, že? 😉 😀

yasmina
9. júl 2009

helka tak to je supeeeeer 😵 odychnes a naberies nove sily🙂
wom.ta polievocka musela byt sauper si ju zajtra uvarim 😉

mima595
9. júl 2009

helka - myslim, že Aneti tiež ide do Mederu - vy idete kedy? žeby ste si tam dali stretko, 😀

womenne
9. júl 2009

yas 😉

veru zmena pomože mne velmi aj ked vypadneme na jeden den niekam až tak super 😵 bože toto leto stoji za prd však?a to hlasali že bude nadherne 😖

helka1
9. júl 2009

mima s Aneti sa bohuzial miname ☹ my tam ideme od 25.7 do 1.8 a Aneti prichadza po nas...
Zmena pomoze a hodne, urcite to vsetky poznate ! Oddych pri dvojkach nehrozi 🙂 ale mne to neva

grmitko
autor
9. júl 2009

my tento rok dovolenkujeme tiez len v ramci SR, a velmi sa tesim 😀 😀 aj ked more je more, buduci rok sa chystame k moru ak sa podari, ja by som to na moju astmu uz aj potrebovala 😉 ale tak uz ked som vyzdrala 7 rokov, rocik uz vydrzim 😀 😀

margaretka11
9. júl 2009

Dovolenka s deťmi je iná, než bez detí. Aj ten oddych je iný, taký maskovaný. Jeden si nemôže len tak vyložiť nohy a vykašlať sa na všetko, ale deti vedia dofču náramne spestriť 🙂