Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kiwuska
6. aug 2009

saska, lenka dakujem, 🙂 lenka, to s tymi ocami ma pobavilo, dobre si to vystihla!🙂 a vsetky deticky su krasne, hlavne dvojickovske, a hlavne je s nimi zabava.... moji su zamozrejme pre mna najkrajsi ale preto ze su moji....ale to nie je az take podstatne, hlavne nech z nich vyrastu dobri, zivotaschopni ludia, o krasu ani tak nejde.

iva3m
6. aug 2009

ahojte, vcera som vam pisala. dakujem za uvtanie. uz som doplnila aj ine info o nas. ak mozete poradte kam s malymi na vylet na 1 den. zatial. dik 😕

grmitko
autor
6. aug 2009

Ivka vy tam mate nedaleko arboretum, je tam krasne, deti si tam v kociku pospia 😉 ste v prirode 🙂

adrolka
6. aug 2009

ahojte, kiwu - wuastikaaa, chaloši na zožranie a cmulííkaniee 😵 😵 , pozrela som fotky z dovolenky, určite bolo super!!
my sa chystáme na budúci rok, to už by moje mali aj trochu rozumu 😀 , tak sa už odvážime, MM povedal, že tento rok ani za svet!!!jedna dolava, druhá doprava atď... budúci rok sa xystáme spolu aj so švagrinou a jej malou a ešte aj svokru berieme, pre istotu, 3 deti+3 dopelí 😎 rada by som si aj ja zaplávala v mori semtam 😎
zdravím nové dvojičkovské dvojmamy 😉

adrolka
6. aug 2009

ešte, že: baby čo ste boli na dovolenke, nerozhádzal sa vám režim keď ste prišli domov? lebo moja kamoška bola s deťmi v júli, no odkedy prišli domov (už mesiac) jej malá 2r, ani za svet večer nexce zaspať, vymýšla, atď.. má pocit, že je to z tej dovolenky, kde boli dokopy 20ti, do noci hore každý, tak sa nečudujem.

malinovcata
6. aug 2009

ahojte babenky.mozem sa spytat,su tu a nejake dvojickove maminky so starsimi dvojickami? Chcela by som sa spytat ako riesite "problem" menin...

My sme doteraz oslavovali meniny tak ze tej ktora v dany den mala meniny sa zagratulovalo ale darcek dostali obidve a mala som v plane tak pokracovat hoci aj do ich patdesiatky ak bude treba...Dievcata maju styri rocky a manzelova mama si klope na celo ci sme normalni.Boli sme u nej dneska na navsteve a kedze sa blizi Silvii tak sme riesili otazku aky darcek.Neviem co sa tam vsetko odohralo,ibaze ked sme prisli domov Simonka zacala velmi plakat,ze aj ona chce dostat darcek...Pytala som sa jej co sa stalo a co jej babicka povedala,najskor zatlkala ze nic,nakoniec vsak z nej vyslo ze babicka jej povedala ze ona nedostane nic,ved meniny bude mat iba Silvinka...

adrolka
6. aug 2009

ahoj, malinka maminka. ja ti veľmi nepomôžem, my sme ešte krpaté, ale napríklad my až taký dôraz na meniny nedávame v rodine, oslavovať neplánujeme, viď naše mená 😀 😀 . zato narodky to heeeej 😉

lenkamt
6. aug 2009

ahojte 🙂

Adrol - nám sa režim vôbec nezmenil,ale my sme tam chodili spávať o tej 22.00 žiadne ponocovanie, práveže sa mi tam naučili spávať do 8, čo teda po dvoch rokoch 5-6,30 vítam 😀

Malinovcata chcem vidieť, veľké slečny 🙂 my meniny oslavujeme len s drobnosťou a sladkosťami , takže plánujeme oslavovať aj na Lenku aj na Lucku s tým že dostanú obidve darček. vlastne u nás vždy dostávajú všetky tri niečo 😀 ale fakt len drobnosti, alebo tie sladkosti.

baby my v sobotu 2roky 😕 však nedávno som tu sedela s brušiskom 😀

grmitko
autor
6. aug 2009

malinovcata, my sme toto akurat riesili predvcerom, Domko mal meniny, Leo bude mat az buduci tyzden, ale dostal hysak ked som blahozelala Domkovi, tkaze sme to vyriesili tak, ze dostal darcek aj on, ale na meniny uz nedostane darcek, ale pojdeme na zmrzlinku, do pizzerie alebo tak 🙂 nasi maju nastastie meniny tak blizko seba takze sa to da zvladnut 🙂

inak si myslim ze je to iba na vas, a ze ak zhodnotite, ze darcek obom, tak by to rodina mala akceptovat

grmitko
autor
6. aug 2009

alebo nech babka kupi len ten co ma meniny a vy tej druhej 😉

helka1
6. aug 2009

Ahojky,
Lenka ved je to tot nedavno co sme sa stretli v augustovkach 😅 😀 . Co ste kupili slecnam ?

Malinovcata my nie sme taki velki a zatial gratulujeme len jednemu, ale aj tak nechapu o co ide, podla mna vsak je to Vasa vec a Vase deti takze myslim, ze treba svokre dorazne povedat ze si neprajete, aby v tejto veci nejak vplyvala na deti. Pokial ona chce gratulovat len jednej v pohode, vy sa zariadte podla seba 😉

Kiwuskovci, parada ! Radost na vas pozerat, ste sympaticka rodinka 😵 😵 😵 ako z casopisu.

Adrol teraz kus mame problem s uspavanim po dovci, drobce boli zvyknute spat pri nas a teraz nechcu v postielkach 😝

lenkamt
6. aug 2009

Heli - nič špeci , zajtra ideme na obed do reštiky a do mesta nech si niečo vyberú samé - presnejšie navediem ich do oddelenia so stavebnicami a vyberieme si spolu 😀 a pôjdeme kúpiť nejaké knižky 🙂

malinovcata
6. aug 2009

ahoj lenkamt 🙂
ja som tu len velmi sporadicky,tak foto tu bohuzial nemam...a momentalne ani nemam moznost nejake natiahnut lebo sa mi podarilo zavirit nas pocitac,uplne spadol system (ci ako sa to hovori) a teraz sa na net pripajam len pomocou wifi na manzelovom pracovnom notebooku a tu fotky nie su.
No u nas sa ani tak nejedna o sumu,od manzelovej mamy vzdy dostaneme rovnako penazi a za to nakupujem co treba alebo co dievcata chcu,takze v tom problem neni,lebo to rozdelim a kupim obidvom rovnako a na druhej meniny sa to vystrieda,ide skor o ten princip,alebo ako by som to vysvetlila...Doteraz sa to vzdy tak praktizovalo,ale tento rok si nasa babicka vzala do hlavy ze uz to tak nebude,ze dievcata su uz velke aby to pochopili.Ibaze oa nechape ze to nie je ani o tom pochopeni ako o pocitoch tej druhej kedze od narodenia su stale nonstop spolu,vsetko robia spolu,vsetko sa im kupuje a dava rovnako,atd.Tak som sa len chcela spytat ako to riesia ostatne dvojickove maminky,ci som naozaj ja "chora" ye to takto chcem robit...

malinovcata
6. aug 2009

este by som chcela dodat,ze akurat je to teraz ta horsia kombinacia,pretoze Simonka je velmi citliva a vztahovacna (u Silvinky to az taky problem nie je) takze ona to ze nedostane darcek si vysvetluje ze babicka ju uz nema rada,ona nevnima to ze meniny su nejaka oslava...

grmitko
autor
6. aug 2009

malinovcata, nei si chora, ja to tiez tak rieisim, lebo presne ako pises vsetko robia spolu, vsetko dostavaju spolu tak sa to tak riesi 🙂 🙂 podla mna je to v pohode

lenkamt
6. aug 2009

podľa mňa im treba kupovať rovnako, ja neviem ale my vždy kupujeme všetkým trom, dvojičkám rovnako a Verči len maličkosť alebo sladkosť, aby sa necítila odstrčená či ako to nazvať.

ja si myslím že to pochopia oveľa oveľa neskôr, možno až v puberte 😅

diddi
6. aug 2009

malinovcata...ahoj,pamatas si na mna?...bola som este ako tehotna u vas doma nakupit nejake vecicky 🙂

lalupa
6. aug 2009

ahojte kecalky a nove dvojmaminky 😵
sa mi paci,ze to tu zije a rastieme 🙂

adrol, helka, ste na FB? ip-nite sa mi prosim

super tema ohladom menin, my sme tiez male,ale podla mna by som v tom pokracovala, ved obdarovat sa z lasky a s radostou to treba, nieco symbolicke, pokial nepochopia, ze v dany den si to vychutnava oslavenec sam, takze neseknut s tym,lebo si niekto mysli,ze je to sisi

malinovcata su asi najstarsi, ze??? moc ti nebudeme vediet poradit, zato ty nam ano 😉

leni, ja na vas uz intenzivne myslim, zase\ dalsia etapa, juj, ale to leti, mate darceky pre princeznicky?

jankabambulka
6. aug 2009

ci páni, vy ste sem dali tému, normálne ste ma zaskočili a musela som sa chlapa pýtať ako to budeme riešiť a od kedy. teraz sú ešte maličkí , nevedia ani že niekto prišiel , ale toď o 3-6mesiacov.....

lalupa
6. aug 2009

kiwi, nejdu fotky...sli chvilu,ale len prva strana

malinovcata
6. aug 2009

ahoj diddi 🙂
dufam ze sa nenahnevas,ale neviem si Ta priradit podla nicku ☹ pripomen sa mi prosim

maminky dakujem za povzbudenie,ja som hrozna ze o sebe a svojich rozhodnutiach takto pochybujem...

lalupa,tusim sme najstarsie (4 roky) .asi tu nie som spravne ale toto bola jedina tema co mi vyhladalo ako dvojickove,potom este cakame dvojicky,ale tam by som bola asi uplne mimo...

grmitko
autor
6. aug 2009

Leni a vy ste na tom ako 21.8? uz sa to blizi 😉

grmitko
autor
6. aug 2009

si v spravnej teme malinovcata 🙂

malinovcata
6. aug 2009

...a ked budem moct a vediet,urcite rada pomozem 🙂 ...

helka1
6. aug 2009

Lalu IP 😉
Grmi Lenka si vybrala lepsi termin 8.8
Mlinovcata nepochybuj o sebe, riad sa svojimi citmi, ty vies najlepsie co je pre tvoje deti najlepsie. Heh, blba veta 😝 ale inac to neviem vysvetlit

grmitko
autor
6. aug 2009

ja viem Heli, ale ja som sa jej ine pytala 😉
my budeme v martine 21.8. 😉

malinovcata
6. aug 2009

grmitko,asi naozaj nie som v spravnej teme ☹ Ja sa tu nevyznam a nieviem ako to tu chodi a ked som si dala vyhladavanie tak mi to naslo len tuto temu a potom (ako som pisala) este cakame dvojicky a ta mi prisla uplne mimo moj "problem"

zabka0609
6. aug 2009

Ahojte dievcence.

Aj ja by som chcela privitat vsetky nove dvojmaminky. 😉 takze vitajte 😵

malinovcata u nas ma meniny andrejka v januari a nikolka v auguste takze dost daleko od seba,ale stale su obdarovane obidve hoci len nejakou drobnostou.este nikdy sa nestalo aby jedna nieco dostala a druha nie.A co na tom,ze tvoje su uz starsie?stale su to deti.myslim si,ze radsej kupit dva mensie darceky pre obidve ako jeden velky len pre jednu a to iste plati aj o financnych daroch.takze ja by som s tym nesekla a pokracovala dalej v obdaruvavani obidvoch ako pisala lalu, je to z lasky. 🙂

inak dievcata dakujem za pochvaly ohladom foto 😵

grmitko
autor
6. aug 2009

to nevadi malinovcata, ved od toho sme tu aby sme si poradili, kazda z ans tu riesi nejaky problem stale takze neboj, zapadnes 😉 🙂

zlatusik2
6. aug 2009

lalupa:ahoj lalu ,vedela som,ze Ta tu najdem🙂poslala som ti fotky na mail.papa