Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
24. aug 2009

ahojky
ja tu občas zastrašim pomedzi vareni,upatovni a stavani garaže 😝 robim dnes taron ale asi jej bude viac som neodhadla a dala som cele vrecuško 😝 no čo bude na zajtra 😅

kiwuš už ste v stereotype?doma tonieje take ako na dovče že? 🙂 nam sa to už krati už len tyždn a ideme do školky,dnes idem kupit nejake pero čim by som označila detom vec na vyšivanie nemam nervy a ani to poriadne neviem.

grmitko
autor
24. aug 2009

ivanka, chcela som pridat aj z dovcy ale cez vikend mi nechcelo brat fotky na fb, tak skusim dnes 🙂

stretko bolo naozaj uzasne, deti skvele, baby su vsetky kocky 🙂 😉

joj Dani veru uz aj nam iba tyzden a kusok a ide sa do skolky 😒 mna ani nenapadlo im znacit veci, ale viem ze je take pero na to, co sa nevyperie, niekde som ho videla 🙂

womenne
24. aug 2009

baby nechcetepožičat jedno ukepene dieta????

grmitko
autor
24. aug 2009

aj ja poziciam jedno 🙂 🙂 aj dve 😉

womenne
24. aug 2009

my sme prišli pred chvilou z obchodu a odvtedy vrieska lebo on cche lizatko čo ma Sebko,proste stale len vymienata vymienat 🙄 Tak su mu ho zobrala a nema nič.idem upratovat nech sa ukludnim

kiwuska
24. aug 2009

Ok sasi budem cakat na fotky uz som zvedava🙂
wom, ano zasa stereotyp.... este 3 mesiace a aj my ideme do skolky, som zvedava ako to budu mali znasat a tak celkovo to bude zasa poriadna zmena, snad k lepsiemu🙂

katullka
24. aug 2009

caute baby,

heli, kupila som na imunitu betaglukan, ved to uz nie je normalne. S Paulinkou som bola dnes aj u lekarky, lebo v noci uz aj kaslala, Samko sa celkom drzi. Jej uz teraz aj teplota zase vyskocila. Teraz mi to taha kable pri pocitaci, Samko spi.

kiwi, tak vy uz do skolky 😕 ? Ten cas neuveritelne leti. A Ty nastupis hned do prace?

kiwuska
24. aug 2009

ano strasne to leti.... 30.11 budu mat 3roky a 1.12 nastupuju akurat pozeram ze to bude utorok tak budu mat kratsi tyzden a vsak cely december budu mat taky aby si zvykli budu vianoce, novy rok a tak, ja by som chcela nastupit tiez od decembra- snad sa mi podari si nieco najst...

womenne
24. aug 2009

katulka a vy nechodite na alergologiu?ak ti lekarka hovori že su ešte na to maly nedaj sa odbit nas sleduje alergolog už od neceleho roka.
pametaš ked sme boli mi tak často chory sice to bolo ztej vlhkosti ale ked sme ich zaočkovali pneumo 23 zareagovali uplne užasne a antibiotika nemali 1,5 roka.Doteraz sme mali len virozy,klop klop klop.
dnes im kupim niečo na imunitu čo mi poradila lekarka uvidime ako budu znašat školku dufam že to bude ok.

Inak dnes už dostali obaja po zadku 1.5 hodiny vyvadzali v posteliach kym zaspali 🙄

grmitko
autor
24. aug 2009

dani nasi dnes cez obed nespali vobec ☹ to zas bude zabava do vecera

a to sa o pol piatej stretavame s nanou a silvinkou, tak osm zvedava aki budu

miradka
24. aug 2009

Ahoj dievčatá a holky 🙂 Vidím tu aj nejaké slovenky, tak zdravím. Ja ešte nemám mimča doma, ale snáď sa dobrého konca. Prišla som pre rady. (Inak bývam v čr, aby vás slovenčina nezmiatla...) Chcela som sa opýtať, či nemáte nejaké rady ako nakupovať oblečenie pre mimča hneď po narodení. Dívala som sa na aukro, aj na dovoz z anglie - predaj na kg...Ešte neviem, či budeme mať chlapca a dievča alebo rovnakého pohlavia, ale asi na tom moc nezáleží čo sa týka oblečenia. Zatiaľ mám v hlave len zmätok...neviem čo treba nakúpiť. Koľko čoho, aby som to neprehnala a zároveň, aby som mala dosť všetkého. Už som hľadala aj nejaké zoznamy čo všetko budem potrebovať, ale dosť sa líšia názory. Tak som si povedala, že najlepšie mi poradia mamičky, ktoré majú ratolesti už doma 🙂

grmitko
autor
24. aug 2009

Miradka,

na zaciatok ti bude stacit niekolko body alebo overaly v najmensje velkosti, nejake dupacky, overaly, kedze vidim ze to budu zimne deti, rukavicky, nejake polodupky, a jasne ze plienky, postolky, ciapočky, mozno nejake svetriky, to ti lepsie poradia maminy co maju zimne deti, nasi su jarni 🙂 🙂 hadam som aspon trosku pomohla 🙂 dievcata ma este isto doplnia, lebo ja si uz len tak matne spominam, bolo to uz pomerne davno, co som vybavicku kupovala 😀
nieco musis mat nakupene uz pred narodenim, ale ak ti ma kto darovat, ale je potom uz len na tebe ci im budes kupovat nove v obchode alebo uz pouzite, ja osobne kupujem veci nove, pouzite tiez, ale tie len na doma a teraz ddo skolky 🙂 lebo nove vo vypredaji vyjde kolkokrat lacnejsie ako nosene niekde na nejakom bazari 🙂 tie malicke veci deti vobec neznosia, ani nepospinia a nosia to iba kratko, kedze velmi rychlo rastu, tak je to len na tebe kde to kupis 🙂

grmitko
autor
24. aug 2009

Dani a Miradka, ste z jedneho okresu, dajte stretko a Dani ti das nejaku prax do zivota Miradke 😉 😀 😀 😀 😀

womenne
24. aug 2009

Nazdarek Miradka kde byvaš?Ja v Orlove

helka1
24. aug 2009

ahojky, baby ktore chcete kuk na moju fotku na FB, ale prosim nepiste tuna ziadny komentar, pls. Mam na to svoje dovody.
Pekny vecer 😉

womenne
24. aug 2009

Helka ako ta najdem?

helka1
24. aug 2009

Wom tebe som poslala ziazdost o pridanie, nedostala si ? Skus ma pohladat cez email, ten ti poslem do IP, ok ?

womenne
24. aug 2009

heli ježiš nadhera nemam slov

som pitoma kym som to našla maly by tam dat navod pre blbych 😝

helka1
24. aug 2009

Danka neboj aj ja by som ten navod potrebovala 😀 😀 😀

womenne
24. aug 2009

ja som kofa.....

lenkamt
24. aug 2009

ahojte.

Heli - máš komentár pri fotke 😉 som z toho paf 😉

Miradka - my sme prvé týždne používali iba pamperska, body, také látkové ortopedické nohavičky, nožičky mali zabalené v plienky a celé boli zabalené v perinke, takže dupačiek veľmi málo, potom sme mali čiapočky, kabátiky, rukavičky, ponožtičky a také tie serepetličky 😀 nemali sme toho veľa, každý deň sa pralo 😉
pár vecičiek bolo v.50 ostatné 56, ale v tom sa moje trojkilové deti topili, takže si vôbec neviem predstaviť do čoho obliekali baby tie 2kilové 😅

dnes som mala minirozhovor s Jankoubambulkou- Jani prepáč že som ťa nezavolala k nám, ale dnes a zajtra som fakt mimo 😖

grmitko
autor
24. aug 2009

Heli 🙂

womenne
24. aug 2009

baby chcela som sa vas spytat minule som bola u gynekologa a teraz po kramoch mam stale vytok,aj kramy boli dhšie sice iba o jeden den ale potom sm mala hnedy vytok,teraz už biely.Nikdy som to nemala tak neviem čomam robit.Je to normanlne?

nana77
24. aug 2009

helka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juuuuuuuuuuj!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jupiii, ja sa tak tesim!!! paradicka!!! blahozelam!!! aj ja chcem taku fotku!!!!!

womenne
24. aug 2009

nana to važne?neblaznite baby lebo nas tu bude viac 😀

nana77
24. aug 2009

no veru, mima to rozbehla a helka pokracuje! 😀 ale u nas to je nemozne, takze ja mozem tak akurat snivat 😔 ...

grmitko
autor
24. aug 2009

baby!!! citajte poriadne helkin komentar

helka1 • 2d • Dnes o 19:34
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
ahojky, baby ktore chcete kuk na moju fotku na FB, ale prosim nepiste tuna ziadny komentar, pls. Mam na to svoje dovody.

nana77
24. aug 2009

jooooj!!! uuuuups... 😅 😅 😅 prepac helka.... fakt som to zle precitala, mrzi ma to 😔

adrolka
24. aug 2009

ahojte, helka ja ťa nemám na facebook, ☹ ani grmitko ☹
baby ja som tam pod menom adri kovac - ja som tam nováčik, mám to len kvôli tým fotkám. nájdete si ma a skamošíme? hmmm? 😅

grmitko
autor
24. aug 2009

adrol uz aj si ta idem pridat, rada sa skamosim 😉 🙂