Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
20. mar 2009

kiwi, tu prezrádaš 😀
presne, S. niečo chytil, asi na kramároch, keď sme boli na očnom, lebo na druhý deň večer mu stúpla teplota, tak to akurát tak vychádza. raz aj hnačkoval, teda mal takú kašovitú stolicu, čo on nemáva, takže asi zas to čo minule a tiež to schytali na kramároch. ma to teda nebaví, že zakaždým čo tam pôjdeme schytá strajdu 🙄 . Ideme tam aj 7meho, tak sa asi mám prichystať 🙄

adrolka
20. mar 2009

caute.
no zuzi, mňa by s takou porazilo. jednoznačne minimálne napísať negatívne hodnotenie. niektoré sú poriadne nesebakritické.
ja dávam na mmb len veci, za ktoré sa tam nemusím hanbiť. ked napíšem 100% stav tak to tak aj je. teraz jediný krát som mala jednu pani, bola nespokojná s capačkami, lebo spodok bol vraj zošúchaný, ale sú ináč nositeľné a fasaacke, kožené, koža neodratá vôbec. tak som jeje ponúkla zadarmo nech si vyberie iné odo mňa- jasné, že si vyblala najkrajšie 😀 , ale nevadí, poslala som jej ich a nechala som jej aj tie pôvodné, na betón ich budú nosiť. tak bola spokojná. jasné, veď tie čo si vybrala ako náhradné, sú nenormálne, čistá mäkká koža, cyklámenové, my sme ic hani nenosili. ale čo už, náš zákazník náš pán- niektoré predávajúce sa podľa toho asi neriadia.
ja som tiež už predala pekne veľa vecí na mmb, je to super vec, lebo z toho potom kupujem mojim nové veci - už som prešla na vyšší level 😀 , lebo brázdim ebay!!!
ináč ja mám ID 22566, keby dačo 😀

aneti78
20. mar 2009

ahojte

Zuzi, tak ja predavam cez MMB - moje id je 3690 😀 , ono sa to aj oplati, aj ked clovek plati to clenstvo, ale chodi tam strasne vela ludi, takze odtial ide viac objednavok nez cez shop.
ale poviem Ti, ze ma tiez niekedy riadne vytacaju nakupujuce, hlavne, kym som brala z detexu, tak to bolo tak, ze som zbierala objednavky a raz za dva tyzdne isla pre tovar, tak ona vie, ze ma cakat dva tyzdne, potom jej napisem, ze uz tu vec mam a ona, ze zial,ale nemam peniaze a mne to ostane stat na sklade...sice to potom predam,ale vacsinou,az ked dam na to zlavu a tak...ved za tie dva tyzdne sa mohla spamatat, ze nema peniaze,tak to mohla zrusit.
ja na tvojom mieste pisem automaticky neg. hodnotenie a asi aj adminovi 😠

lumah
20. mar 2009

anetka náhodou som od teba niečo nekupovala? Sa mi marí niečo. 😀

aneti78
20. mar 2009

jaj, lumi, ale to bolo tusim este predtym...a vyuzili ste tie opierky na sane?

zuzka.25
20. mar 2009

aneti, tak ty uz si iny level s hviezdickami 🙂 oplati sa ti to?? ty vlastne zijes len z tohoto, hej? a nemali ste iny eshop, s takymi keramickymi vecickami a tak? ked tak mi ipni, dost ma to zaujima, totiz furt rozmyslam, ako sa vyhnut navratu do roboty a co robit z domu, aby som nebola cely den out a potom deti, domacnost a tak 🙂

yasmina
20. mar 2009

moje deti su besne...pobehuju po izbe...spanok maju v ri.. viete kde...

lalupa
20. mar 2009

aneti, uz neberies z detexu?

aneti78
20. mar 2009

lalu, nie, domaja mi dali lepsie podmienky a mam to pod nosom.
aj sa mi trosku nepacilo ich jednanie naposledy, takze som uz nemala o com rozmyslat. a vlastne som aj vysla v ustrety zakaznickam, takto maju tovar hned 😉

no a clenstvo sa mi oplati, som si to pocitala, tak mi staci jedna objednavka denne a mam to spat, cize kto ma napad nejaky a nechce sa mu do roboty tak nech nevaha 😉
ja ale uz potrebujem medzi ludi a toto by som robila popri....
len keby bola nejaka normalna robota 🤐

lalupa
20. mar 2009

aneti, chapem, ja som tam par krat volala a zdali sa mi nejaki skostnateli,akoby nevedeli , o com je biznis 😒
kolko je to clenstvo?
a mas nejaku zaujimavu ponuku 🙂 ved nam tu kludne hadz link 😉

kili, rychlo sa vyzdravte

babule, mne uz z toho snehu,vetra a zimy sibe, chcem teplo, slniecko,zelen a vonu kvetov!!! 😅

kili
20. mar 2009

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kili
20. mar 2009

no tak toto mi odošle, ale keď píšem "lalu, dík 🙂 " tak to štrajkuje 😠

lumah
20. mar 2009

yasminka, u nás už všetci chrnia, len ja tu straším 😀

aneti78
20. mar 2009

lalu, clenstvo diamant je 660,-Sk na mesiac s tym, ze sa nahodne zobrazuje aj nejake fotka na uvodnej strane a mozes mat odkaz na vlastny shop.
ten moj ale treba upravit, lebo to robil MM ale nebol urceny na predaj oblecka.
no a dobra ponuka je asi vsetko...mam lacnejsie nez oni v predajniach, lebo beriem ohlad na to, ze clovek este zaplati postovne 😉
a mam nejake vypredaje z detexu, skoro za velkoobch. ceny,tento album:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=76813
a potom v druhom albume jeden nocnik 😀 a larisu

lumah
20. mar 2009

aneti vidííííš, ja som vedela, že som od teba niečo brala!!!! jasnééééééééé, tuším tu mám aj fotky so sánkami! Ale vozili sme deti tak, že sme k tým opierkam dali celú časť z kočíka. Na buduci rok, už budu len v opierkach-máme dvoje sane.

aneti78
20. mar 2009

Lumi super 😀 my sme ich mali na jednych saniach za sebou ako v tandeme 🙂

lalupa
20. mar 2009

kili, normalne si ma vystrasila 😕 😀
aneti, ja osm deckam kupila tie rolacikove bodynka, ale hned jeden nit bol vadny 😖
mame aj tie zahradnicky teplacky, lepsia kvalita ako detex, su super,ale mali len zeleno zlte, viac by sa mi pacili dievcenskejsie farby 😅

lumah
20. mar 2009

anetka nám sa nezmestili a to máme dlhé sane. Lenže vaši sedeli už, boli vačší, na buduci rok, už aj my možeme dať za seba-inak tie opierky su super-kvalitka z dreva-klasika ako volakedy. 😀
Máš krásne veci na mmb. 🙂

lalupa
20. mar 2009

som total vyflusnuta, pridam sa k spiacemu osadenstvu, mm netusim,kedy pride
dobru nocku

lumah
20. mar 2009

idem už aj ja, u nás všetci spia , len ja tu buntoším. 😝
Dobrúúúúúúúúúú... 😔

yasmina
20. mar 2009

maxim spi mimi nespi MM zuri sibi ryby...jasne ze ja som zase na vine...vsetkemu a asi aj tomu ze existujem 😠

kili
20. mar 2009

yas 😔 to mi je ľúto

yasmina
20. mar 2009

zaspinkal huraaaaa...vam uz deticky spia urcite aspon 3 hodky ze...

kili
20. mar 2009

yas, mne zaspali o 21, takže nie 3h 😀

lalupa
21. mar 2009

prvaaaaaa
my kazdy vikend zaciname hadkou, neznasam vikendy 😠

grmitko
autor
21. mar 2009

lalu to aj my, esteze muz isiel ako vzdy do prace, inak by som ho asi zabila 😠

lalupa
21. mar 2009

tak to ti zavidim 😀 ved to je katastrofa 😅 zabomysie vojny... 😠

yasmina
21. mar 2009

lalu aj vy? 😀
presne tak zabomysie...preco nasim muzom je*e?

lalupa
21. mar 2009

yas 😀 a viem ja? 😀 najhorsie na tom je to,ze oni si myslia, ze j..e nam 😠
a tie hlasky, to vogo, protireci si, uraza sa a skusa mi vsetko vratit, ale je to trapne... 😖
uz nemam slov... 🤐

grmitko
autor
21. mar 2009

lalu vystihla si to..... u nas je to kazdy druhy den to iste, uz ma to nebavi.... ☹