Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
26. aug 2009

samkom prajeme este krasne meninky !!! 😵

katulik, uzdravte sa rychlo ☹

womenne
26. aug 2009

Leni davam občas.uvidme rozhodujem sa medzi kvetakom 😉 zajtra idem ku kamoške na zahradu maly sa vyblaznia

grmitko
autor
26. aug 2009

ahojte,
tak sme doma, bolo to fajn, ajj ked len na otocku 🙂

dakujeme za pochvaly za fotky 😵 😵

samkom vsetko naj naj naj

wom vyzera to super, nasi maju radi vyprazane, rezniky to je ich 🙂 🙂

grmitko
autor
26. aug 2009

ajka, ano nasi su jednovajecni, ja som mala ratitne tehotenstvo, nasi mali iba jeden plodovy obal, cela nemocka sa zebhla ked som ja bola na ultrazvuku 😀 😀 😀 😀 to sa stava vraj velmi zriedka a v ruzinovskej nemocke som bola prva s takym tehotenstvom, pokial viem 😉 🙂

grmitko
autor
26. aug 2009

raritne, nie ratitne 😅 😅

lenkamt
26. aug 2009

Saši - aj my sme také raritky, aj keď to na konci jeden múdry spochybnil, ale predtým 10x mali jeden obal 😅
feeest pekné raritky máme, nie? 😀

grmitko
autor
26. aug 2009

no to veru mame 🙂 🙂 🙂 🙂 u mna to nespochybnil nikto 🙂 🙂 🙂

womenne
26. aug 2009

baby ako sa to vola v čom su babetka?nejak mi to vypadlo a nechcem trepnut nejaku blbost idem pozriet do karty

grmitko
autor
26. aug 2009

inkubator?

zabka0609
26. aug 2009

Ahojte babulky.dnes som mala tazky den,ale uz je dobre.

samuelkom vsetko najlepsie k meninkam,hlavne aby boli vsetci zdravucki ci uz ti mali alebo ti velki 😉

helka srdecne gratulujem 😵

grmi nadherne fotky vidno,ze mas na to riadnu masinu 😀 😀 😀

marg a ta tvoja simonka je rozpravkovo krasna v tom kroji,mi pripomenula taku tu porcelanovu babiku z cias minulych 😀 mohla si si dat kroj aj ty urcite by si v nom vyzerala dobre 😉

miradka ja som ten vankus nemala,ale ak by som mala dvojky teraz tak by som nevahala a kupila by som si ho,urcite sa oplati.ja som dvojky vecsinou kojila naraz ak plakali obidve,ale ak len jedna tak po jednej.inak ja mam veci ako nove po dvojkach take biele overaliky a nadherne bodinka s kr rukavom a este take obojstranne chutne bundicky a spiace vaky a to vsetko z Anglicka.potrebujem to popredat lebo sa mi to hromadi.ak by si mala zaujem tak sa mi ozvi cez ip.pa

kocky ak som na niekoho alebo na nieco zabudla reagovat tak mi to prepacte prosim

zabka0609
26. aug 2009

babenky zelam dobru a pokojnu nocku a krasne snicky 😉

katarinka123
26. aug 2009

aj mi sme raritky 😀 😀 😀 😀 😀

grmitko
autor
26. aug 2009

zabka aj tebe 🙂

grmitko
autor
26. aug 2009

no Kati, kolko sa nas tu zide takych raritiek 🙂 🙂 🙂 🙂

katarinka123
26. aug 2009

sa hlasisme
aj ked na 4d sone to boli dvojvajecne
len moj gynekolog vedel za su jedno.no co uz aj technika sa zmylila

katarinka123
26. aug 2009

no veru
ale v dnesnej dobe uz pomaly rarita ani neni mat dvojky
uz sa rodia len trojcata a viac.... 😀

nana77
26. aug 2009

teraz v teme cakame dvojicky je dokonca niekolko takych raritiek 😉

lilinka76
26. aug 2009

Baby, poradte,

je normalne, aby sa po dobrati antibiotik stav nasho gastanka zhorsil??? ☹ ☹ ☹ Brali sme ich koli bakterii v nose a ja uz to nemozem pocuvat, ako strasne kasle, tecie mu z nosa, oci,... Myslite, ze je to len nasledok toho, ze antibiotika zabrali a teraz mu to ide von??? A aby toho nebolo malo, uz som out aj ja 😠

katarinka123
26. aug 2009

co trojiciek?

margaretka11
26. aug 2009

Ahojte 🙂

Aj ja prajem Samkom všetko naj, naj, naj k meninkám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Helka, gratulujem ti a som rada, že to u doktora dopadlo na jednotku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

všetkým chorým želám skoré uzdravenie a ďakujem za pochvaly Simonky, vedela som, že sa vám bude páčiť 🙂

Saši, tak ty si bola v nemocnici takáto hviezda? No super 😵 😵 😵

Ja neviem, či som ja bola za raritu, isté je, že všetci doktori si ma chodili obzerať lebo sa im nechcelo veriť, že som s dvojičkami otehotnela prirodzene, keďže ich nemáme v rodine. Ale môj doktor mi neustále zdôrazňoval, že čo sa týka dvojičiek, vyfasovala som najlepšiu možnosť lebo deti boli dvojvaječné, vo vlastných plodových obaloch a s vlastnými placentami 🙂

katarinka123
26. aug 2009

no to povedali aj mne z je lepsie ked ma kazde dieta svoje
len nasi nemali

margaretka11
26. aug 2009

Katarinka to sú veci, ktoré sa nedajú jednoducho ovplyvniť, príroda si to zariaďuje sama 🙂

katarinka123
26. aug 2009

no veru.

grmitko
autor
26. aug 2009

no Kati, ale tak sme raritkove, aj nasi sa od oplodnenia delili o jeden obal a jednu placentu 😀 😀 😀 a vidis a teraz sa furt mlatia a nevedia sa podelit 😠 😠 😠 vtedy sa pekne delili 🙂

katarinka123
26. aug 2009

no to mas pravdu
teraz su na seba ako psi

vranka4
26. aug 2009

grmitko,super si to napísala 😀 😀 😀 ,naši boli dvojvaječni,ale jednu chvíľu sa vééľmi ľúbia,druhú bijú,šklbú,hryzú,no občas hrôza 😀

katarinka123
26. aug 2009

pozname
dobru noc mizam do postielky
uz je neskoro

margaretka11
26. aug 2009

tak ako naši od začiatku kopali každý sám za seba 😀 . Jo a po celý čas tehotenstva bol vo vývoji medzi nimi rozdiel 4 dni 😀 . Na svete si to predĺžili, Simonko viedol a Simonka po ňom opakovala o dva týždne 😉 . Žeby mala dlhé vedenie? 😀

vranka4
26. aug 2009

no u nás viedol Marek,čo sa týka pohybu,lezenia,chôdze...tiež bol u nich vývojový rozdiel 2 ýždne,Ivka,tá bola a je zase šikuľka v reči,básničkách,pesničkách,smejem sa,že Marek je skôr manuálne zručný ,Ivka je intelektuálka-ona bude na učenie 😀 😀

margaretka11
26. aug 2009

vranka tak u nás je to tak všelijak, Simonko sa vie strašne dojedovať, ak sa mu niečo niekde zachytí a on tým trhá a nejde mu to vyslobodiť. Ale zato perfektne behá za loptou a za behu aj kope, vyzerá to na futbalový talent 😀 . A má krásny sýty hlas, vyzerá, že aj hudobný sluch. Takže možno sa raz bude uberať aj nejakým umeleckým smerom. Simonka je "vychcaná" (ospravedlňujem sa za výraz, ale najlepšie ju vystihuje), u nás doma stojí za väčšinou vylomenín, aj preto má zašitú peru, oškreté koleno a kopu modrín. Ale je šikovná v kreslení, všetko si hneď zapamätá a opakuje, spieva a už sa učí aj tancovať a vôbec, najradšej by chcela vedieť všetko na svete a hneď 😀