Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
9. dec 2009

Heli no to som velmi rada, super, tesim sa s tebou

ja osm hotova, priserne bolesti hlavy, zimnica, unava, vsetko ma boli ☹ ☹ ☹ ☹ detom varim sackovu polievku lebo nie som schopna stat pri sporaku ☹ ☹

lenkamt
9. dec 2009

Saši - 😢 ségry nemôžu prísť aspoň na 3hodky, nech si poležíš 😒

Helka - super, šikovníček že to zvládol aj bez narkozy 😉

grmitko
autor
9. dec 2009

nemozu Leni, jedna ma doma malu s kiahnami a druha je v robote, mamina ta doma lezi v 39 horuckach ☹ ☹

lenkamt
9. dec 2009

☹ ☹ ☹

to je otras s týmito chorobami 😖

lumah
9. dec 2009

helka supeeeer, že je v poriadku, 😀
katulka nechce ma to pustiť k tým tvojim fotkám, skusim ešte teraz.

lumah
9. dec 2009

katka mňa to tam vovbec nechce pustiť. 😒

ajka72
9. dec 2009

lumah ani mňa nepustilo ☹

womenne
9. dec 2009

Heli tak to j super,a už ho maš doma?Nezisteli z čoho to ma?Tak dufam že už budeš mat kludik a budeš si uživat tehulkovanie.

Baby mne prišiel dnes baliček a objednala som si fit loptu a poslali mi 65 alle vkrabičke 75 ☹ ako moc to nevadi len pri určitych cvikov padam a nemala by som sakra sa asi spytam segry či ju nechce.

helka1
9. dec 2009

Wom, doma este nie je, jemu sa z tej kontrastnej latky vytvoril taky cerveny flak 😒 pri usku, takze zostava v nemocnici do zajtra. Nezistilo sa z coho ma tie zavrate a predpokladam, ze uz to ani nezistia, asi nasledok nejakej prekonanej virozy 😖

Grmi prajem skore uzdravenie, inac mne prd niekto okrem MM pomoze ked su deti chore - vtedy sa len vesaju po mne a nikoho nechcu

ajka72
9. dec 2009

helka som rada že adamko je v poriadku, verím že už budete za chvílku kompletná rodinka a užijete si vianoce a ty aj tehulkovanie tak ako sa patrí 😉

grmitko
autor
9. dec 2009

heli no ved u nas tak isto, a este ked je aj muz chory tak je aj tak vsetko na mne a deti sa po mne sapaju cely den

ajka72
9. dec 2009

dievčatá doložila som v inzerátoch nejaké panšučky veľkosť tak 86 premeriam, su v dobrom stave minimálne nosené tak skuste kuk či sa vám nehodia 😉

womenne
9. dec 2009

Heli a to ma vždy ked sa postavi?neurologička tiež nič nezistela?Ja to mavam vždy ked sa postavim,toči sa mi hlava,musim pomaly vstavat,a mavam nizky tlak a to pijem kavu.Obyčajne to byva z chrbtice.ale n je ešte maličky.
A Radka ako?už pije lepšie?

ja nemamštatsie na punčošky vždy ich mam zažmolkane 🙄 teda okrem jednych frote stali 49.-kč kupene u tamanov 😀 na nich nieje ani žmolka 😕

dracik1
9. dec 2009

heli, sikovnik Adamko , ze to zvadol bez narkozy a super, ze ste OK 🙂

baby, vy ste mi nahnali riadny strach...ja som samozrejme do tych vypitych tekutin ratala iba caj 😀 , no nejako sa do tach 800ml zmestime 😀

wom, ja sa chystam tiez kupit u cinaka pancuchy maju uplne super, elasticke...vsetky co som kupila znackove stali cca 150 sk a po prvom vyprati sama zmolka 😲 a po viacerych vypratiach sa normalne ta struktura nejako preriedila 😕

katulka a ja si tie fotky nemozem pozriet 😝 .baby som out , ze nie som zaregistrovana na FB???????????????? 😕

nana77
9. dec 2009

ahojky!
helka, padol aj mne kamenisko zo srdca!!! som naozaj rada, ze adamko je ok... boze, chudatko, si vytrpis v tehu taketo stresy... snad uz bude vsetko v najlepsom poriadku a po nasledujucej navsetve sona nam uz aj prezradis, co za cloviecika sa ukryva v brusku 🙂

baby, mne je dnes tak blbo... prehnalo ma par krat, boli ma zaludok aj hlava... ☹ ... dufam, ze to bolo len z jedla (som sa obzrala na obed ako blazon)... pojdem asi zalahnut, nech sa vyspim z toho...

dracik1
9. dec 2009

jani 😕

nana77
9. dec 2009

deniska, to som dopadla, cooo???? 😅 😔 , ale tak mi treba, nemam byt taka pazrava...

dracik1
9. dec 2009

hlavne, aby to bolo iba z toho "prezratia", dobrre sa vyspi 🙂

katullka
9. dec 2009

lumi, dracik, uz som ich pridala aj sem tak nakuknite 😉

dracik1
9. dec 2009

katulka, strasne su zlatiii, aki sikovniii, perfektne pernicky 🙂 ...sikovne deticky, snad aj tie moje uz budu buduci rok pomahat pri peceni pernickov 🙂

zefa, dakujem za tip, pekne postielky..hlavne ta s uloznym priestorom....rozmyslame, ze cca do maja nejak vydrzime a potom im kupime postielky...dufam, ze dovtedy nevylezie aj Juro 😲

katullka
9. dec 2009

Heli som velmi rada, ze je Adamko v poriadku, je hrdina, ze to tak dobre zvladol.

Baby, ja som sa dnes ocitla v situacii takmer ako z hororu, este teraz sa klepem, ked si na to spomeniem 😢 😢 .
Deti som ulozila cez obed spat a isla som do kuchyne varit, po chvili som pocula nejake cudne zvuky, tak som vysla z kuchyne na chodbu a pocula som ako sa niekto snazi odomknut nase vchodove dvere, pozrela som cez kukatko a videla som iba zhora ciernu hlavu a cierny kabat, no mne by sa v tej chvili krvi nedorezal
😨 ☹ . Hned som zamkla horny bezpecnostny zamok a volala MM, ze sa nam niekto dobija do bytu, nebral mi mobil, tak som volala svokrovi, ten bol akurat v meste, tak chudak utekal 2km k nam. Ja som sa klepala ako blazon, ten clovek sa stale snazil otvorit dvere. Toto cele trvalo asi aj 20min., kazdu chvilu som nakukala cez kukatko, no a pri konci som zbadala, ze je to zena a vtom sa ukazalo, ze je to nasa suseda z horneho poschodia 😕 , videla som ju ako si vyzliekla kabat a sadla si na schody, ked uz bola na pokraji, z toho, ze jej to neslo otvorit. No ja som cumela jak puk! V tom prisiel svokor a nasiel ju tam bosu, a musel ju velmi dlho presviedcat, ze byva o poschodie vyssie a vraj mala riadne rozbity nos. Baby keby ste ju videli v normalnom stave, tak by ste tomu neverili, aka sympaticka zena. Pravdepodobne maju nejake problemy, na jednej strane ju lutujem, ale zobrala mi urcite niekolko dni zo zivota. Ten stres, co som prezila.. ☹

lumah
9. dec 2009

dracik vobec nemusíš mať strach, naši vypijú možno tiež tolko čo vaši. Neboj ked im dáš k dispozícii flašky s vodou, sami budu piť, kolko budu chcieť.
Katka perfektnéééééé fotky, ty už si piekla? Ja sa chystám a nemám kedy. 😝
ježiši katullka 😀 😀 to je sila s tým dobíjaním sa susedy k vám. Určite sa bude hanbiť, keď ťa stretne. Ale zaujímavé, že opitým ľuďom sa takéto veci stávajú často. 😀

katullka
9. dec 2009

Dracik, dik 🙂 . Su to moje poklady, no a Ty sa na buduci rok tes, Ty uz budes mat nohy na stole a deti budu piect a varit maminke kavicku 😀 😀 😉

katullka
9. dec 2009

Lumi, ta osoba ma stastie, ze ma nenapadlo rovno policiu volat, to by bol pekny trapas 🤐

katullka
9. dec 2009

No a piekli sme uz, lebo sme skoro stale doma, pocko otrasne, a aspon nam prebehol cas. Ale napriklad k umyvaniu formiciek som sa dostala az dnes, toho casu je fakt malo. 😝 Okna este nemam umyte! Tak uvidim ake bude zajtra pocko a mozno ich umyjem.
Zajtra ideme do Modry na neurologiu a 15.12. este na Antolsku do rizikovej poradne, no na 8h sme objednani ku psychologicke (neviem preco 😕 ) a na 10h do tej rizikovej, no neviem, co tam budeme s nimi robit. Dufam, ze uz nas vyradia z evidencie.

ajka72
9. dec 2009

katulka naozaj tvoji drobci veľmi podrástli od kedy sme sa nevideli tak sa držkajte 😉

dracik ak zháňaš pančusky a moje by ti vyhovovali rada ti ich predám ja som bola s nimi spokojná pekne sedeli na nožkách nepadali, su trochu elastické nechám na tebe ako sa rozhodneš 😉

dracik1
9. dec 2009

katulka, scena fakt ako z hororu,brrr, chudatko suseda 😔 a s tou kavou ta beriem za slovo 😀 , kati, to vazne musite absolvovat take vysetrenia? ved deti su v poriadku nie?

aji dik, ale ja potrebujem pre Jakuba 92ky, Jurko dedi po nom...inak ma niekedy stve, ze ich povazuju za deticky narodene po sebe ....on je strasne velky....vyzera jak 2 rocne decko.... 😀

...musim sa vam "pochvalit" , ze dneska sme boli poobede pesi vonku, kracali sme po rusnej ulici, obidvaja sa ma drzali za ruky ako kliestiky, ani nemrkli, pozerali sme auta, autobusy, trolejbusy, bankomat, nesli im do hlavy samootvaracie dvere na banke...no zlati boli..sice povymetali vsetky mlaky po ceste, dosli sme domov strasne mokri ale spokojni 😀

katullka
9. dec 2009

Ajka, hej podrastli, od toho leta sa velmi zmenili, a straaaasne uz mudruju, je s nimi sranda 🙂 .

No idem ja haji, dobru nocku vsetkym!!pa pa

lilinka76
9. dec 2009

Katulka, vy este chodite do rizikovky na Antolsku??? My sme uz dve pozvanky "odignorovali", manzel tam aj telefonoval a chcel sa spytat, aky je dovod, ze nas stale predvolavaju - nemame ziadne problemy, ani sme pri narodeni nemali - ale nedvihali telefon, tak sme sa "vyradili" sami 😀
Inak, ja by som sa asi pokakala od strachu, keby mi niekto pchal kluc do vchodovych dveri... 😀

Chorusikom prajeme skore uzdravenie.

vranka4
9. dec 2009

ahojte žienky 🙂 helka, super,že CTje negatívne,teraz nech sa to u vás už ukľudní z tých stresov a užívaj si tehuľkovanie 😉
katulka,krásni sú ,šikovní 😕 😕 ,po mamine,keď už vypeká dobroty 🙂 ...a s tou susedou,no hrôza....riadne stresy
grmi,u vás v rodine hotový lazaret ☹ ,liečte sa ,nech vás tie choroby už nechajú na pokoji 😒
hurá,ja mám zajtra voľno,idem umývať okná na celom dome-uf 😒 -nechcete sa pridať?