Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

chulia6
17. dec 2009

😠

zefa
17. dec 2009

vranka..no ohromne 😒 ste ma moc nepotešili..ja sa to tiež snažím "nepočuť"ale oni stále

moje deti radi pozerajú toto a ja sa idem ušúľať na tom zvuku..mne to niečo pripomína...sorry, som trochu nemravná 😀 😀
http://videorozpravky.sk/pingu/pingu-pingu-ide-...

chulia6
17. dec 2009

sory za toho smajlika,tak to dopadne ked mate deti pri sebe za pc 😀

grmitko
autor
17. dec 2009

zefa bohuzial je to tak, nasi tiez prisli s takymito vyrazmi zo skolky, a tiez vedia presne vymenovat, ktore deti tak rozpravaju ☹ nasim dokonca nejaky chlapcek raz povedal, ze su debili ☹ ☹ my to potom kazdy den doma hovorili dva tyzdne, ze maminka on nam povedal, ze sme debili, ja som upozornila ucitelku na to, ale oni to maju na haku, ze pokial to nepocuju tak nic nerobia... 😒

nana77
17. dec 2009

vranka, to video je super, pustila som to malym a isli sa upucit, ako sa tu smiali na nom 😀 😀
a este ich bavi aj toto:

https://www.youtube.com/watch?v=astISOttCQ0

a posielm este aj ich video, ked boli mali. sice ste ho uz videli, ale neva...je celkom chutne 😀

https://www.youtube.com/watch?v=eGL71fEqZ4c

helka 😒 , to teda mate za sebou mesiac!!!! dufam, ze uz bude vsetko ok a ze vianoce stravite v zdravi a radosti 🙂

grmitko
autor
17. dec 2009

ggggwzuilllôôô§§§liičš+;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;yc cccccccc vddc c cvd d dyyyyyayyaasaaaaqqľ f š xše cv ttttttttttttttttt

no kym sa s jednym mojkam, co tu druhy popise 😀 😀 😀 😀
jani super sa smeju ti tvoji smejovia 🙂 🙂 uzasne 🙂

womenne
17. dec 2009

Heli Bipron je lacnejši stoji v čr150 a je tam myslim 10 sačkov teraz neviem na isto ja som ho davala po rotaviroch a zabral baječne musiš davat probiotika 3 mesiace kedže ste prekonali rotaviy budete nachylnejšie na hnačky a ine ochorenia aspon tak mi to hovorila lekarka.Aj teraz im ho davam preventivne je dobry lebo zaroven posilnuje imuniu vlastne to robia všetky.

my už mame ozdobeny stromček 😵 je krasny ale ešte zajtra dokupim červeny anjelikov a červene anjelske vlasy maly su nadšeny krasne ozdobovalisice len spodok tak sme im to potajme brali hore lebo tam nič nebolo 😀

Saši supeeer 😵 😵 a načo idete?ja by som šla a nejaky romanticky čož moj nema rad my sme vlastne spolu nikdy neboli v kine ☹

margaretka11
17. dec 2009

Saši, aj ja idem večer do kina 😵 😵 😵

Wom, my budeme zdobiť klasicky 23.-tieho večer, keď uložíme deti. A ráno bude prekvapko ako hrom 😀

idem si popozerať videá, čo ste sem podávali 😉

grmitko
autor
17. dec 2009

Dani ideme na Avatar (muzov vyber) on by romantiku nezniesol, ale dolezite je, ze budeme v tom kine spolu 😉 nech uz premietaju cokolvek 🙂 🙂

marg 😉 super, tak si to uzi 😉

womenne
17. dec 2009

Saška ak super aj tak ja by som šla bud na tu romantiku a ešte katastroficky tie mam tiež rada.

mar my sme tiež zdobili 23 ale malym som slubila skor a dnes nechceli spat tak som to vyslovila a už sa toho chytili ale nevadi tu to maju nejak skor ozdobene aspon čo sme videli.Po pravde ja som sa už tiež nemohla dočkat 😀

zefa
17. dec 2009

nanka ...gumimacíka mám nahratého ako sa narodili..ked už nič nezaberalo na rev akéhokoľvek druhu gumi to istil 😀 😀 😀 ,takže to počúvajú už skoro 3roky

grmi..si to užiii

dracik1
17. dec 2009

grmi, si to uzite, skoda, ze romantise nie, potom pls. napis aky bol film, pocula som same pozitivne recenzie, tak som zvedava

baby, mna to uspavanie zabije...dneska zaspali pred 21h..., boze ja na tu Jakubovu postel pribijem sietku aby nevyliezal.....4 x slahol dudel pod postel...som ho nechala revat, ze dudel nedam, ale nemohol bez neho zaspat, tak som mu dala novy 🙄 , ale inak som celkom kludna, na to, ze MM je 5 dni prec 😀

lalupa
17. dec 2009

ahojte

zavidim vam to kino, ja sa von neodstanem, iba na saniach,dnes sa rrehotali jak sibnute 😀 , po ceste si este nasypavali na seba sneh,ved mamina nech taha 😀

pisala mi yasmi, nema stale net a nedostane sa do dobrych obchodakov, ci nahodou nemate niekto nepremokave rukavicky pre 2rocnych fesacikov, pripadne ci ste nieco dobre nevideli v c&a alebo h&m, peniazky posle postou alebo na dobierku, dakuje

varovanie pred inovaciou palaciniek - skusila som s bananom,niekto to tu uz spominal,ale bolo to strasne bleeee, pokazilo to konzistenciu cesta, strasne sa to lepilo a chut bola na grcku
jablckove su jablckove 😲 😝

prosim, napiste mi,ze niekto bol tak strasne zly dnes ako moje...vonku krasny snezik, idu vianoce a moje sa priserne predbiehali,ktora bude protivnejsia ☹ , len krik a vyhrazky zaberali, ale toto nechcem 😢
a posledna pusa sa zavrela len pred chvilou

joj a skoro som zinfarktovala, mala sa rozhodla odniest vankusik do sestrinej postielky a ako sla po manzelskej posteli s velkym vankusom na pitie mliecka, tak sa cela prekotila a urobila kotrmelec...ja nechapem, len sledujem a neviem priskocit a sledujem to ako spomaleny zaber a len dufam,ze ostane cela...potom mi to pripadalo strasne smiesne a smiali sme sa z toho,ale spomienky su ufff

heli, juj, len sa drzte, a hlavne nech teba vsetko obchadza

vranka4
17. dec 2009

dráčik,dnes aj u nás Ivka vyvádzala hodinu,to sa u nás nestáva,išli spať o 20.30 h.,zaspia sami a rýchlo-cca 10minút,niekedy aj kratšie,no dnes Marek bol tvrdý asi za 5 minút a ona vykrikovala,že chce cikať a samozrejme necikala,potom má soplík,potom zle perinku a tak dookola,už ma riadne vytočila,pokričala som na ňu ,začala plakať a Marek spokojne si spinká,nechala som ju nech si poplače,baby mi už hovorili-mami,môžem ísť ja k nej,uvidíš hneď zaspí,a ja tvrdo-nieeeee! 😒 ,zaspala o 21.40,to sa ešte nestalo,že by takto šaškovala....asi som ich prechválila 🙂

lalupa
17. dec 2009

ten kotrmelec bol do postielky na tu 60cm uzku sirku,kurnik

vranka4
17. dec 2009

lalupa,banánové palacinky som neskúšala,ja do cesta banány nedávam,ale na palacinku natriem nutelu,nakrájam banány na kolieska a posypem pomletými orechami ,preložím,polejem čokoládkou a šľahačka -sú mňam 😝 😝
ja som dnes našim vytiahla sane ,keď sme sa vrátili zo škôlky,to bolo radosti zo snehu,u nás je všetko biele,stále padá sneh,bodaj by to vydržalo do Vianoc-krásna vianočná atmosféra so snehovou nádielkou 🙂

dracik1
17. dec 2009

vranka, nasi zacali sami zaspavat cca v 15tich mesiacoch- uz som myslela, ze sa toho nedozijem 😔 , ale bohuzial toto stastie trvalo len cca 6 tyzdnov, lebo Jakub vyliezol z postielky...odvtedy uspavame znova.... 😔

mne to pripada take blbe aby som este na nich aj vecer kricala...ale ja niekedy z jakubka nemozem...mam pocit, ze mi robi vsetko naschval, trieska do balkonovych dveri kockami, do Tv obrazovky autickami, trha zaluzie, lahne si do mlaky, kope ma, pri obede zacne pluvat...ale inak je zlaty, fufno moj, ale ma stve riadne

chodime von doobeda, poobede, snazim sa, aby vela chodili....ale oni su fakt ako na baterky....prideme z prechadzky domov a oni iba zacinaju vystrajat 😝

vranka4
17. dec 2009

dracik, naši večer pred sprchovaním chytajú druhý dych a posledné dni sú ako z divých vajec-rozbláznení 😀 😀 ,neboj,poteším ťa,čím ďalej budú viac vymýšľať 🙂

dracik1
17. dec 2009

vranka, beee, 😀 , to mi je jasne...len najst kluc ako ich spacifikovat....

lalu, u vas zabera aspon krik a vyhrazky...u nas ani toto...momentalne mame obdobie...3 body vzdialene od seba cca 50 az 70 metrov...jeden lezi na zemi a tvari sa ze nepocuje, druhy sa hrabe vo vyfuku parkujuceho auta, pripadne oblizuje ESPzetku a ja sa tvarim , ze mi to je jedno 😀 🙄 🤐 😔 😝

juliagregor
17. dec 2009

maminky ja keď vás čítam tak sa bojím 😅

vranka4
17. dec 2009

juliagregor 😀 😀 😀 ,čoho sa bojíš?svojich detí? 🙂.... hovorí sa,že ako si ich vychováš,také ich máš....ale občas to neplatí,my máme obdobie vzdoru typické pre tento vek......niekedy nepomôže ani dohováranie,ani pekné slovo,ale cup-cup po zadočku......čím sú starší,tým viac skúšajú našu mieru trpezlivosti.....ale aj tak by som ich za nič na svete nedala,aj keď nás občas vytočia,vzápätí nám to vynahradia iným spôsobom,je to krásny vek,tie reči,výrazy,ich debaty navzájom-radosť počúvať 🙂

dracik1
17. dec 2009

juli, preco sa bojis? 😀 , ved ty mas doma 3 drakov 😀

juliagregor
17. dec 2009

no po pravde niekedy áno, ale skôr toho, či ich dokážem zvládnuť 😉
starší syn je kluďas, vždy poslúchal ale malí ma už skúšajú 😒 a najmenší sa už začal aj hádzať o zem 😝

grmitko
autor
17. dec 2009

ahojte,
docitam zajtra, idem len napisat ako bolo 🙂 🙂

Film je UZASNY, neuveritelny, krasny, no ja som ohromena, ja tam aj romantika, aj akcia, aj smutok, krasne spracovany pribeh, uzasne efekty, no proste super, super, super, odporucam si to pozriet, ma to vyse 2,5 hodiny, ale stoji to za to, ja ani neviem ako tie 2,5 hodiny ubehli, skvele skvele, skvele a este raz skvele 🙂 🙂 🙂 🙂

idem sa odlicit, umyt a spat, bru bru 🙂 🙂

margaretka11
17. dec 2009

yes, tak sme docválali domov, pod stromček chcem lietajúceho draka 😀 . Len musím splašiť ten dlhý cop na spojenie, hádam niekde budú mať taký príčesok 😀 . Pre info, boli sme na Avatare, skvelé, skvelé, skvelé 😵 😵 😵 . Vidieť, že je za tým 12 rokov driny 🙂 . Klobúk dolu pred režisérom a panstva od špeciálnych efektov.

grmitko
autor
18. dec 2009

marg, tak pozeram, ze sme videli rovnaky film, mna tiez velmi uchvatil, je naozaj uzasny 😵 😵 😵

a marg, to nebol drak, ale iktar 😉 😉 😝

womenne
18. dec 2009

Ahojte Saška,Mar tak super že ste si t užili.
Mne sa dnes rano vyhodil herpes 🙄 kurna som naštvana muž šiel do nemocky mi na to niečo kupit dali mu tie neviditelne naplaste vaj su vynikajuce,už jednu mam a fakt to vobec nieje vidno,dufam že zaberu lebo nechcem dalšiu jazvu-mne po herpesi vždy ostane jazva 😔 .Len ta cena že 250.- 😲

Inak mne ešte včera večer prišli tie obliečky baby su užasne jemne,obrazok krasny tie farby sice niesu take jasne ako na obrazku ale to som asi len ja čakala 😀 fakt doporučujem už som im ich oprala a dame ich pod stromček takže ja budem na štedry den menit obliečky 😀

kiwuska
18. dec 2009

ahojte,
sasi super ze ste boli v kine-tesim sa🙂
a tu farbu si uz kupila?
my sme sa vcera vratili domov cestovali sme cely den, ale chalani to zvladli celkom dobre, mali ist dnes do skolky ale su u mojich rodicov- maju dovolenku tak si ich nechali🙂
nam idu dnes menit plastove okna, vonku je minusosem dobre sme si to naplanovali som zvedava ci stihnem do vianoc upratat🙂

grmitko
autor
18. dec 2009

ahoj Kiwus,
bola som tam, ale zial farbu tam uz davno nemali, aspon nie ten moj odtien ☹ ☹ ale vsak nevadi, hadam zacnu zase vyrabat medene odtiene, aspon dufam 🙂