Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
25. apr 2009

Dakujem yasmi, hadam to skoro prejde, asi to ma z prehriatai, vcera sme v tom aute stravili pol dna a dnu pieklo 😒

lalupa
25. apr 2009

😅 chudatko male, nech je rychlo v poriadku...

lalupa
25. apr 2009

ja mam takeho fasa manzela...alebo manzela fasa??? 😀 😖 😠 ,zacina byt riadne necitlivy a egocentricky,pako 😒
inac statisticky- presne po 3 mesiacoch po extrauterinke v ten isty den (21.) som dostala toto, no nie je to nahodicka??? ☹
esteze mamku mam doobedu u nas...moje zlaticko 😵

grmitko
autor
25. apr 2009

lalu sme dve co maju fasa manzela 😅
esteze som aj ja mala maminu u nas v noci, pomohla mi 🙂

lalupa
25. apr 2009

grmi, on je manzel fas 😠 taka som nastvana, az revem...mam priserne bolesti,nevladzem a on mi pridava namiesto pomoci... take nefer 😔 ,uz mu hovorim,ze ho neznasam a je to pravda ☹

grmitko
autor
25. apr 2009

u nas je to tak isto a to moj este k tomu robi 7 dni v tyzdni a ak ja nahodou vzacne doma chvilu tak tiez len mi pridava namiesto pomoci a este sa cuduje, ze co sa stazujem, ze aky mam problem ☹ ☹ teraz ked ma tie krize tak boleli strasne, ze som ledva chodila tak som tiez od neho nieco potrebovala lebo som nebola schopna vstat a on mi este vynadal ze co simulujem, ved ked ma to boli, nech si to liecim ☹ ale to nejde liecit, ja mam zmeny na krizovej kosti a to sa neda nijako napravit, akurat masaze mi pomahaju, vzdy je lepsie chvilu

helka1
25. apr 2009

hojky, och baby vy mate ale truby doma 😒, by ich trebalo nechat s detmi samych aspon tyzden , inac nepochopia, ze sedite doma s vylozenymi nohami 😔
Grmi, nech sa drobatku co najskor polepsi !

helka1
25. apr 2009

som chcela napisat ze nesedite 😀 😀 😀

grmitko
autor
25. apr 2009

helka pochopili sme 😉 😀

yasmina
25. apr 2009

Lalu vy mate najhorsie vikendy ze? 😒
opat problem ☹ moj je niekde na ceste z kongresu tak uvidime aka bude nalada...

grmitko
autor
25. apr 2009

No Leo ,a zase 39,5 ☹ ☹ idem dat ibalgin

yasmina
25. apr 2009

grmi ☹ neskusis zabaly?

grmitko
autor
25. apr 2009

uz nad tym rozmyslam yasmi ☹ alebo osprchovat ho, lebo uz som bezmocna a stale mu to kolise medzi 37-40 ☹

grmitko
autor
25. apr 2009

ako sa vlastne robia zabaly? ja som im este nikdy nastastie nebola nutena ich davat

jzfr
25. apr 2009

grmi - zabaly som nikdy nedavala - tak neviem ako sa maju spravne davat - ja som kupala Anu, ked mala skoro 40°C vo vode o 2-3 stupne nizsej teplote ako mala (akurat mi strasne plakala, ked sa jej namocil zatylok a vlasy) - inak na tele sniezla aj takto chladnejsiu vodu

davaj mu casto pit co i len po lyzickach, aby sa ti nedehydroval ☹

drzte sa

jzfr
25. apr 2009

sniezla - malo byt zniesla 😅

yasmina
25. apr 2009

zabal len hrudnik nikdy koncatiny a hlava a opakovat...mrkni link

grmitko
autor
25. apr 2009

jzfr, nastastie pije dost, to neni problem, vypije vela vodicky, ani nepapa, len pije, v noci tiez vypil flasu vody taku malu, no som zvedava co bude a prinajhorsom idem na pohotovost, aj ked musim vziat aj domka lebo ho nemam kde nechat 😒

grmitko
autor
25. apr 2009

dakujem ti yasmi, idem si ulozit link 🙂

jzfr
25. apr 2009

aspon, ze pije (mas o jednu starost menej 😅 )

mat dvojicky je sice uzasne, ale ked je problem a si nan a na nich sama - tak uz je to ovela menej uzasne a o to tazsie 😔 - drzte sa a zelam vam, aby teplota klesla, aby ste nikam nemuseli utekat (inak neda sa na pohotovost najprv zavolat, aby ti poradili tak cez tel, ze co robit v pripade ak by to bolo ozaj z toho prehriatia?) 😅

yasminka - super odkaz si dala 😉

womenne
25. apr 2009

Saši dufam že to bude už ok on to už ma druhy krat nie?nedaš mu zaobrat krv na CRP či nahodou nema zapal??
tak už mame gumu v kupelni dali sme tam mozaiku je super aspon to ladi s tym pasom nad vanou.krajšie by bola cela nova kupelna ale teraz to nepasuje 😖

lalupa
25. apr 2009

grmi, jujj, s chrbticou a dieta horucky ☹ ,zabaly,pripadne sprcha, tekutiny, oddych, spanok,antipyretika... diazepam,ak sa blizite k 40, drzim palce
zmeny mam aj ja, od hrudnej casti, cez driekovu a krizova je na tom najhorsie, tam prakticky ani platnicky nemam, take zrasty, no hruza

existuju inac lakmusove papieriky na orientacne CRP,neviem, ci sa daju zohnat len tak, ale nasa doki ma, super pomocka, pokial pride krv-vysledok

yas, hej, vikendy,lebo to je doma, cely tyzden sa poriadne nevidime,lebo odchadza rano a chodi,ked ja uz spim...odisla mamka oddychovat,tak dufam,ze pomoze, aj som navarila, aj umyla riad, aj capuccino spravila 😠
on nie ze neurobi,ale potrebuje asi hodinovu prednasku, co a ako, a tom holt nemam tolko casu...bude s nimi aj spat, tak si rano privstane o 6,30plus, napisem na papeir, co s nimi a ja nevyleziem skor ako o 9-ej 😅

grmitko
autor
25. apr 2009

lalu ty sa veru setri a manzel nech sa stara, dala som leuskovi sprchu a kleslo mu to ma uz len 37, no uvidime aka bude noc 🙂 teraz je zase domko je umrncany, mrzuty, uz som na nervy, trosku som si oddychla kym pozeral leo auta a domko spal, tak som dala taky mikrospanok na gauci 😉 teraz obedujem a deti zase strajkuju s jedenim, ze chcu miesto obeda chleba s pastekou 😀

grmitko
autor
25. apr 2009

Danka, nema to druhykrat, predtym to mal domko, ale iba poobede mal on tepltoku a bolo to potom ok 🙂

kili
25. apr 2009

mne dr. povedala na to, že chcem diazepam, že on sa bežne nedáva, iba ak má dieťa kŕče a tie sa nedajú prehliadnuť. preventívne sa nedáva, iba ak malo dieťa kŕče už predtým, tak jedine vtedy. takže ja som nikdy nedávala a nikdy nemali problémy.

womenne
25. apr 2009

no Saška aby mi nebolo luto aj naši sa zobudili s horučkami ☹ sice mali 38.0 teraz enviem idem im merat ani papat nechcu 😖 normlane mam depku už nmam taky strach 😔

grmitko
autor
25. apr 2009

jejda Dani to ma mrzi, co je to zase za hnusobu hnusnu ☹ ☹

yasmina
25. apr 2009

ak su krce zaberie len Diazepam rektalny ten ma ucinok hned tabletovy nema sancu zabrat...
Ja davam tabletovy hned ako je vysoka teplota lebo my sme krce bohuzial niekolkokrat mali...
a mne sa uz stalo ze vyskocili horucky hned na 40 a krce ze som ani nestihla dat tabletu len rektalny ale to bolo po ockovani...nikomu neprajem...

womenne
25. apr 2009

ja si chcem dat predpisat diazepan len pr istotu,radšej ho mat doma ako nie 😖
no malym som merala teraz teplotu a nemali tak dufam že ani enbude.periem už druhu pračku to bude zase žehlenia ☹ a ktomu sa mi pokazila žehlička nežehli uplne neviem čo snou je asi je to tym že mi spadla musi sa na to moj pozriet.
Kupelna je hotova ja mam fakt šikovneho manželika spravil to nadherbne už sa vytešuje ako bude robit okolo domku je super že s vie všetko spravit saM 😵