Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

mima595
20. feb 2009

ahojte,
tak som tu len na kratky skok - pridavam sa aj ja k lazaretu - mame strasne kasle, už sa to taha 2. tyzden, najprv to mali deti, a ja som už 3. den s teplotami a dnes som aj s drobcami sama doma - tak je to o držku. Ja len dufam, že ja som to dostala od deti, a nie že som dostala chripku a že teraz to odo mna dostanu deti....

grmitko
autor
20. feb 2009

mrkvu, potom zemiak a potom ostatnu zeleninku 😅

yasmina
20. feb 2009

joj mimi 😒 drzim palce aby to nebolo vazne...skoro sa uzdravte...

womenne
20. feb 2009

ked si tak spetne spominam moji neznašali tie polievky kym boli menši ale potom mesko to už ano no po tatikovi su aj teraz vyjeia mesko a otom čau končia 😝

grmitko
autor
20. feb 2009

nasi polievky doteraz nemusia... lubia iba fazulovu kyslu s parkom, sosovicovu kyslu s parkom, vajickovu a gulas 🙂

womenne
20. feb 2009

no naši sa teraz vymenili polievka musi byt každy den,prave som odsavala Nikovi nos budu ma tu mat za krkavčiu mater že čo im robim on tak vrieskal akrutil sa normalne som ho enmohlaudržat a to som na nom skoro sedela 🤐

grmitko
autor
20. feb 2009

joj nasi to tiez nemaju radi, ale drzia ked treba

womenne
20. feb 2009

Sebastian s avie vysmrkat ale niko to nevie aj teraz ked om mu odsavala tak skoro nič nešlo ale tažo s amu dycha boratko moje ale večerby už malo byt lepšie davam tu coryzaliu a ona vždy zaberie. 😵
idem kuknut či spia je tam ticho a dam si kafe 😎 už sa mi minula kava gusto trebalo by ist nakupit 😝

fitny
20. feb 2009

Ďakujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

yasmina
20. feb 2009

womenne aj moji nechcu polievku ...ked rozmixujem zeleninu na kasu a dam zemiacik zjedia ale ako polievku ani napad...
womenne a tie naplne do kavovaru ta kolko stoja...ja ked som raz na to pozerala sa mi zdalo ze dost...a skore uzdravenie drobcom...
grmi som rada ze ti je lepsie...a co mamka a jej hypertenzia?nastavili jej nejaku liecbu?

womenne
20. feb 2009

yasmin baliček stoji 116.-kč a je tam rozne napr.Lungo 16 kav
expresso 16kav
Late 8kav
čokolada 8kav
kapučino 16kav

yasmina
20. feb 2009

jaj tak to je lacne... ja neviem preco mi to vtedy vychadzalo 1 kava 15 sk...asi pred 3 rokmi...

womenne
20. feb 2009

ono ked objednavaš cez internet maš to myslim trošku lacnejšie ale nie vela my chodime do datardu tam maju supiš ceny.tiež ale nepijde vkuse tu kavu najviac leti cez vikendy a hlavne navštevam 😅

yasmina
20. feb 2009

jaj mam maly pressovar pouzivam kavu Illy a perfektne presso picollo mam rada...a potom nemozem spat 😉 ale tvoja masinka dokaze zazraky

dracik1
20. feb 2009

vsetkym oslavencom vsetko NAj a ochorencom skore uzdravenie 🙂

kocky, mozem chodit s krpcami vonku, trochu kaslu..ale fakt iba trochu 😕

dracik1
20. feb 2009

wom, uz VAm laryng. presla? u nas celkom ano...ale nakolko je Jakub totalny skriekac, tak to ma furt na hrdle...neviem, co mam robit, ale on strasne skrieka a neviem, ci sa mu to zahoji 😖 , mam mu davat kvapky - trochu kasle al. radsej ten kalcium chloratum na kasel a hrdlo....som z toho jelen 😕

yasmina
20. feb 2009

dracik ked kaslu malinko a vonku nie je zima a nemaju teplotku myslim si ze mozu ist von...my sme chodili ked uz mali len kasel...ale davala som im Tussin kvapocky do cajiku...

dracik1
20. feb 2009

yas, aj ja im davam Tussin, ale s tym Jakubovym hrdlom fakt neviem - Neoangin cmulat nemoze 😀 ...tu dost fuka, este ich necham dnes doma, zajtra ma byt lepsie...uz ma ta zima nebavi 😲
inak ste mi narobi strasnu chut na poriadnu kavu, straaaasne sa tesim na jar /leto, ked vyrazime do ulic a dam si poriadne presso 😵

grmitko
autor
20. feb 2009

yasmi maminke uz nastavili liecbu, zatial je dobre, tak hadam zabrala 🙂

evka1310
20. feb 2009

hehe ja si vas citam a prave si tu popijam kafe tiez...ale to bezkofejnove...uz kavu s kofeinom od isteho casu nepijem... 😀 a to pracujem (teda teraz som na materskej/ rodicovskej) vo firme co tie masinky na kavu predava (ale tie velke do barov)...ked sa tu ta o tom bavite, mi to pripomenulo pracu...

lumah
20. feb 2009

grmitko my sme dnes už aj masko jedli. 🙂

lalupa
20. feb 2009

hmmmmm, ja zboznujem lavazza alebo illy latte 😝 , mame az dve masinky, evka budee poznat znacku gaggia 😉
raz,ked budeme s mm velki, tak si kupime taku samoautomaticku 😵

aj vy mate take kraaasne teple slniecko? 😵

nana77
20. feb 2009

ahojky!!!
evi, ty si ma fakt dobre pobavila s tou polickou 😀 a blahozelame loptoskom k dnesnemu vymesaciu!!! 😵

grmi, aj vam gratulky!! 😵

u nas polievock tiez moc nejdu, ale mame novinku - dnes spapali vsetko nepomixovane a nenapinalo ich!!! prvy krat tak zjedli len postruhane jablko a roztlaceny banan a na obed ryzu s maskom a brokolicou. a ryza nepomixovana (ostatne ano). tak som rada, lebo este vcera muselo byt vsetko nahladko...

womenne
20. feb 2009

dračik prešla ale staršne kašle a ma silnu nadchu prave som prišla z lekarne kupila som mu olinth,rozhodujem sa či ist na pohotovost alebo počkat do zjatra ☹

grmitko
autor
20. feb 2009

lumi a chutilo im masko? 🙂

yasmina
20. feb 2009

ahojky

yasmina
20. feb 2009

takze z prace zatial nechcu aby som nastupila ale chcu podpisat dohodu...
ku*vy...chcu so mnou vydrbat...
ze ma degraduju o poziciu nizsie a moje manazerske miesto presuvaju do BA do centraly a tim padom by to nebolo pre mna zaujimave tak ze mi daju poziciu nizsie...seniora s terajsim platom...senior je to co som mala 2 roky pred manazerskou funkciou...co som si riadne oddrela aby som sa dostala vyssie...co som 6 rokov tahala ako kon ziadne PN, baby a tak...a teraz ma takto ocenili...moja zastupkyna sa stavia na zadne tak ju chcu motivovat...
ale ja dohodu nepodpisem podla zakona mam pravo na to miesto aj miesto sedenie presne take z akeho som odchadzala a maju smolu a uz s nimi nebudem komunikovat...debili ma vytocili...a som z toho smutna a sklamana...
aka dohoda ved ja tam nevidim jediny benefit pre mna 😠

nana77
20. feb 2009

yas, no super 😒 😠 !!! svet plny hyen!!! a co tvoja zastupkyna bude sediet v ba? alebo to je len taky tah na teba?

grmitko
autor
20. feb 2009

yasmi no pekne s tebou chcu vypiect, ja som zvedava ako to vlastne dopadne so mnou, tiez si robia co chcu a nekomunikuju, tak som zvedava co bude

yasmina
20. feb 2009

nie ona je z ba a teraz tam aj sedi...nic im nepodpisem smola