Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
10. mar 2009

mne ho robili tiez v 11 tt, neviem kedy sa robi pri jednom babu.

mauzos
10. mar 2009

bobi nieeee, este tu mame Evku a Katku az potom ja. Aj ked Katka sa tu chysta prenasat 😀 😀 😝

pipka
10. mar 2009

cafteee, tak my sme uz doma z plavania 😵 😵 😵
no myslim, ze nasa hanka im tam vsetkym ukazala, co je to "radost zo zivota" 😀 😀 😀 taaak sa tam tesila, spliechala, jasila sa, vískala...no boze dobry, ostatne babatka len tak kukali 😕 😕
ale zmohlo ju to riadne, lebo v aute zaspala, este som ani nenastartovala a spala dokonca aj ked som ju prenasala na rukach z auta domov, a spi este teraz 😅 😎

pipka
10. mar 2009

waw felonka, kraaasne vahy, miery..aj mena 😉 gratulujeme Natalke, Filipkovi aj maminke a tatinkovi a zelame len to naj naj naj cely zivot 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mauzi, keby som vedela, ze sa tiez chystas zehlit, bola by som ta dopredu informovala 😀
nabuduce najprv napisem, ze sa chystam, a az ked sa ku mne pridaju aspon tri, tak sa do toho aj pustim 😀 😀 😀

pipka
10. mar 2009

ale tusim ta tepla voda zmohla aj mna 🙄 ...neviem, ci sa k tej hanulke nešuchnem 😅 😀

mauzos
10. mar 2009

pipi inak to plavanie dopadnut ani nemohlo 🙂 Viem si zivo predstavit Hanulku, ako sa tam rehoce 😀 Kedy idete zase?

eviska83
10. mar 2009

mauzos- najprv Katka az potom ja, nooo a potom mozes ty 😀 😀 😀 ,aj ked je fakt ze ked Katka chce rodit v 40tt tak to ju obe predbehneme 🙂 🙂 🙂
Pipka- fotky asi nemas co? tak rada by som ju videla 🙂 🙂 🙂 Musel to byt zazitok 😵 😵 😵

pipka
10. mar 2009

vo stvrtok ideme zase 😉
Noo, fotky nemam, musim to nejako vymysliet, lebo ja chodim s Hanulkou sama a nemam ako fotit ☹ , ale snad sa mi aspon na jednu lekciu podari ukecat MM, nech si vezme pol dna dovolenky a robi nam dvorneho kameramana a fotografa 😎

mauzos
10. mar 2009

Evi no ved ja som vas nenapisala v poradi v akom budete rodit, to uz sa vy dohodnite 😀 😀 😀 ale ja chcem az za vami 😉

pipka
10. mar 2009

inak sme na kurze boli, ze Hanka a traja chalani 😉 (Vladko, Tomasko a Kubko) ale Hanka dala za vsetkych troch 😀 😀 😀

tvojka
10. mar 2009

Ahojte,
gratulujem všetkým novým dvojmamám,nejak sa to tu rozbehlo,ani nestíham sledovať...
Felonka,teda také miery pri dvojičkách som ešte ani nepočula 😕 .Paráda!

eviska83
10. mar 2009

mauzos- no este ze tak 😀 😀 😀 ,ale pri Katkinom ukazkovom tehu by som sa velmi nedivila ze pojdem skor ja

eviska83
10. mar 2009

pipka- popros TM aj za nas,nech nas neochudobni o ten pohlad a pekne foti 🙂 🙂 🙂

anikar
10. mar 2009

ahoj tvojka,pozeram ze mas takmer rovnaky termin porodu ako ja.

pipka
10. mar 2009

evi, prave som s nim dotelefonovala a slubil mi, ze najneskor buduci utorok ide s nami a bude fotit o106 😵 😵 😵

mauzos
10. mar 2009

pipi vyborne. Uz teraz sa tesim na fotky, to bude ina svanda 🙂

eviska83
10. mar 2009

super,uz sa neviem dockat utorka,zasa nam Hanulka zlepsi naladu 😵 😵 😵

ellysa
10. mar 2009

môžem sa ešte spýtať, či ste na rizikovom doma, alebo chodíte do práce?

pipka
10. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀

eviska83
10. mar 2009

ellysa- ja som doma od 27tt,ale to len preto ze som uz mojho dr,pytala nech ma vypise.Ozaj kde byvas ak sa smiem spytat?

ellysa
10. mar 2009

eviska bývam kúsok od slovenských hraníc v Rakúsku v Hainburgu
Ja sa tak teším, že som vás tu objavila, však ja by som bola stratená 😀 , pritom o bábätkách mám toho naštudované kopec, ale teraz si aj tak pripadám stratená 😅
Len dúfam, že budú tí mrňúsi zdraví a budú rásť ako treba- iank kedy Vám zistili, či sú jedno alebo dvojvaječné, moje sú v jednom vaku ale každé má svoj žĺtkový vačok, doki povedala, že nabudúce to bude vedieť na sto pro

dafy
10. mar 2009

ahojte baby chcem sa len opytat ci tu je nejaka z vas po ivf a ked ano kolko embrii vam vlozili do maternice???dakujem

pipka
10. mar 2009

dafy, ja som bola po IVF, vkladali nam tri embrya, chytili sa dve...no po 13tt sa jedno prestalo vyvijat 😔 , tak sme do ciela prisli uz len s nasou Hanulkou 😉

dafy
10. mar 2009

mne vlozil 2embria a teraz cakam ale je to premna dlho .na ktory den si mozem urobit test??

dafy
10. mar 2009

pipka napis mi aspon približne priznaky ja som 4den po vlozeni embrii dakujem

janula13
10. mar 2009

blahozelam felonke, , to mi priam vyrazilo dych, take vahy, krasa, uz sa neviem dockat fotiek, maminke zelam vela zdravicka a samozrejme plne mliekarne a detickam hlavne to zdravicko...
babule, zacinate rodit väcsie a väcsie deticky, to ako skoncim ja, nech nepretrhnem retaz? 😀
pipka, tak nabuduce dame echo Mauzos, aj ked ja som dostatocne avizovala v inej teme... 😀 skoda ze nemas foto z toho plavania, to muselo byt rodeo s Hanulkou 😀
ellysa, na to NT myslim posielaju bez rozdielu ci ides s jednym babom ci dvomi, ja som bola tiez ked som bola 12tt+0, idealne je okolo 12tt, takze termin mas fajn...nech ti to dobre dopadne 😉

mauzos
10. mar 2009

dafy mne vkladali tri, aj sa ujali, ale tretie to potom vzdalo.
priznaky po 4 dnoch asi ziadne 😒 Mozno nejake pobolievanie podbruska, nafuknute brucho, caste cikanie. Ale fakt neviem ci to bolo uz po 4 dnoch
a test urcite nie skor ako na 10 den a aj to je zavadzajuce. Najistejsia je az krv

martiina
10. mar 2009

no ahojte baby,
tak som sa vrátila a našťastie je všetko v najlepšom poriadku, proste máme v rodine veľké gebule 😀 😀 😀
mauzi, ja sa chystám žehliť od pondelka, tak dnes sa do toho asi konečne pustím, mám toho tak za 5 práčok 😝 , tak môžme dnes virtuálne spolu žehliť my 😉

janula13
10. mar 2009

martinka tak somrada ze vam to dobre dopadlo, vy gebuliacky, ale myslim ze sa to odrazi na IQ, isto isto, laurika bude sikula po tebe 😀 tak mozete dat zehliaci tandem s mauzi, nech jej luto neni..inak aj ja tak zehlim, narazovo, vzdy mam aspon4-5 pracok a potom ma ide porazit, ale neznasam to rozkladat kazdu chvilu, tak to radsej takto naraz odtrpim..

dafy, mne vkladali jedno ale cakam dve 😀 a vraj dokonca dvojvajecne...a priznaky?ako pise mauzos, mozno podbrusko som citila trochu hned po ET, ale inak len to caste cikanie, trosku nabehli prsia, neskor zapcha, ale dokoúpy fakt zanedbatelne a tiez neviem kedy, ono v den menzesu ma bolelo brucho a vlastne uz dva dni predtym, tak som bola presvedcena, ze menzes pride presne a IVf nevyslo, ale neprisiel uz 6 mesiacov 😀 takze krv je smerodajna, mne vysiel pozitiv test az na 9 den..a na 10 to potvrdila krv..tak sa drz 😉

mauzos
10. mar 2009

mati, tesim sa ze je vsetko OK, Laurika ma gebulku po tebe tak snad bude aj taka sikovnica ako ty 😉 😀

ja mam len jednu pracku a ani do tej sa mi nechce pustit. Zeby som pockala este na dalsie 4 pracky? Ale nie toto musim pozehlit cim skor, lebo su to vecicky a zavinovacky v ktorych chcem doniest malych domov z porodnice, takze musiiiim ☹ tak mozno dnes pozehlime spolu?