Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

happy30
22. dec 2018

@majulkap neboj nic to dsme uz sa to fakt krati..mne dr vravela..vydrzat do konca roka a mozme ist nato..tak to uz vydrzime😜

majulkap
22. dec 2018

@happy30 no musíme 😊

happy30
22. dec 2018

@majulkap teraz v piatok porodila kamoska dvojky v stredu jej odhadli velkost na 2500g a nakoniec sa narodili 2100g..hned do inkubatora antibiotika..ale ze vraj dyvhaju sami..nevedela som ze sa mozu az tak kopnut s vahou..

majulkap
22. dec 2018

@happy30 ano som ti písala ze môžu mojej kmotre stale tvrdili ze rovnako rastu aj pred pôrodom a nakoniec bol rozdiel 500 g tiež boli mesiac v inkubatore

happy30
22. dec 2018

@majulkap boooze toho sa bojim.ze nakoniec nebudu mat ani 2kg..budeme celu večnost v nemocke...juuj uz nech to mame za sebou a deticky su zdrave..aj ty mas kontrolu okolo štvrtka?

majulkap
23. dec 2018

@happy30 ale ona porodila v 32 tt boli maličký 1,5 kg a 2 kg teraz idu mat 3 roky a su zdraví len s tým menším musela cvičiť vojtovku a tvoja kamoska bola v ktorom týždni?.. Ved aj ja sa bojím preto musíme vydržať co najdlhšie, ja idem v piatok na kontrolu...

happy30
23. dec 2018

@majulkap ona bola v 35+5..ale ze uz pekne papkaju ze este zo 2dni a pojdu s inkubatora von...tak sa tesim pre nu..musime vydrzat...este aspon 2 tyzdne..co povieš..

majulkap
23. dec 2018

@happy30 to uz bola celkom dobrý týžden , no musíme este aspon dva týždne ... jasne

majulkap
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majulkap
31. dec 2018

@happy30 ahoj no ako ja som ani nestihla napisat,ale uz sme po cisarskom narodili sa nečakane 27.12 s vahami 2400g 46cm a 2350g a 48 cm a ty drzis este?

happy30
1. jan 2019

@majulkap cozeeeee???Obrovska gratulkaaa ved som ti dnes isla pisat ze co nove...si ma pekne počkala..fantazia..krasne vahy...

happy30
1. jan 2019

@majulkap posielame milion pusiniek a veela sil..a coze sa tak rozhodli drobce?ako to prebiehalo..

happy30
1. jan 2019

@majulkap az sa mi srdiečko rozbúchalo..ked som toto citala...juuj a este ste asi v nemocke,cooo?

majulkap
2. jan 2019

@happy30
@happy30 ahoj,no najskor mi zacala odchadzat zatka,potom vecer vysoky tlak tak som isla do nemocnice tam to stabilizovali ale rano som bola uz otvorena na päť tak museli robit sekciu len jedného mam pri sebe a druhy v Žiline lebo tu mali pokazené pristroje

majulkap
2. jan 2019

@happy30 a ďakujem som uz aj rada ze to mam za sebou.Bolo to take rychle prisla za mnou anesteziologicka ze za 10 min.idem na sekciu som nemala cas ani premyslat,po narkoze som mala hroznu triasku a potom to prve vstavanie z postele...ale da sa to vydrzat,len mam slaby krvný obraz včera som dostala dve transfuzie krvi

happy30
2. jan 2019

@majulkap mooja zlata,v dobrom zavidim..ja mam pocit ze mi uz brusko roztrhne...pasy prve mam az v pondelok 7 jan.tak to neviem ci vydrzim...a hned ako ta prijali robili ti sono a pasy a rozhodli ze sekcia?

majulkap
2. jan 2019

@happy30 ano lebo vraj som mala kontrakcie,no ja som skoro nic necitila a otvarala som sa,keby som nesla v noci na pohotovost s tym tlakom tak neviem ako by to dopadlo,povedali ze dobre ze som prisla

happy30
2. jan 2019

@majulkap ejha a mala si cele tehu zvyseny tlak?Ja mam zase velmi nizky..tiez mi tvrdne brusko uz asic 3den riadne sle nic neboli tak neviem ci msm robit paniku ci co..

majulkap
2. jan 2019

@happy30 nie iba raz v septembri a teraz inak tiez som mala stále nizky dakedy aj 86/56 ale teraz mi nebolo neako dobre zmerala som tlak a bol185/95 tak som sa zlakla a isla na pohotovost ale aj slaby vytok taky dohneda som mala odchadzala zatka

majulkap
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majulkap
2. jan 2019

@happy30 ani mna nic nebolelo to len oni ze mi tvrdne brucho zistili na pasoch ze to su kontrakcie ,uvidíš ako bude,keby moc alebo nieco sa ti nezdalo radsej choď a budes mst teda tiez cisarsky?

happy30
2. jan 2019

@majulkap ja ti neviem..pred 2 tyzdnami boli nachystane dole hlavickami obidve..teraz je jedna hore hlavickou a druha priecne nejsko..ako nechapacky...ja uz by som chcela CR..lebo som furt v neistote co sa ide diat...a ty sa mas ako..rana boli na brusku?a co deticky..spusta sa ti pomaly mliecko?

majulkap
3. jan 2019

@happy30 no to ako moji kazdy raz boli inak ale podla mna ti uz tak zostanu aj mne potom tak presne boli jeden Kp druhy priecne,ked tu vidim baby ako behaju chvíľu po pôrode a ja bola dva dni ako troska,ale radsej cisarsky pri dvojkach ako normálne a pripadne aj cisarsky co sa vraj bezne pri dvojickach stava..bolí iba jazva,ale sedim v pohode co som po normalnom dlho nemohla

happy30
3. jan 2019

@majulkap veru..ja som mala zase super pórod prvy..sice dlhy a bolestivy ale asi 2 hodky po som bola akoby nic..a to ma nasyrihli az po zadok,lebo mal skoro 4kg..a co uz je druhy drobcek pri tebe?

majulkap
3. jan 2019

@happy30 neni stale je v Žiline ma antibiotiká asi do polovice bud.tyzdna a ja som mala ist dnes domov a drobec ozltol tak zase zostávame už mi to tu ide na nervy,ale co nespravime pre nasich drobcov...

happy30
3. jan 2019

@majulkap juuj chudatko...neboj skoro vsetky baby co poznam a maju predcasniatka mali zltacku a do par dni bolo vsetko ok..tak krpčeka velmi nevidela od porodu,co?

bevina
4. jan 2019

ahojte, tak ja som dnes bola na kontrole v 27 tt, zatial je vsetko ok, lekar povedal ze drobci su vitalni 🙂

babikadaska
4. jan 2019

@bevina mne dnes zacal 27 tt 🙂 super ze je vsetko v poriadku ! Merali ti krcok ?

majulkap
5. jan 2019

@happy30 no tak uz som s jedným doma, zvykame si skoro vôbec sme nespali , mam menej mliekasi tým ze bol malo pri mne a potom ja ta transfuzia krvi atd.,ale musim to rozbehnúť, druhého som este vôbec naživo nevidela, je to na nervy, ale aspon zvykneme teraz doma na jedno a potom druhé , este asi do budúceho týždňa bude drobček v nemocnici...

happy30
5. jan 2019

@majulkap faakt moja..na jednej strane super ze si uz doma..skus na rozbehnutie mliecka tu senovku grecku a caj benedikt lekarsky..mne to velmi pomohlo..