Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
6. máj 2009

nikto tu nebol? 😕

mauzos
6. máj 2009

my mame dnes mesiac 🙂

sonia29
7. máj 2009

pipi akurát sme Hanču dali ostrihať, lebo ona je také malé nezbedné chlapčisko a moc gumičky a sponky nemusí 😖 😢
mauzi gratulujem k mininarodkám 😵 😵

mauzos
7. máj 2009

sonia dakujeme 🙂

nana77
7. máj 2009

ahojte dvojtehulky!!! a dvojmamaminky!

mauzi, gratulka k 1. mesiaciku!!!

kocky cakatelky, predavam nejake veci pre mimi, mozno vas zaujmu:

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

pipka
7. máj 2009

mauzi gratulácia k výmesačiu 😀

my sme dnes úspešne skončili druhý plavecký kurz a aj sme sa fotili pos vodou 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

pipka
7. máj 2009

soni, ja sa neviem dockat, kedy tomu mojmu sidlu aspon nejake vlasy narastu 😅 sak nema ziadne ☹ 😀 a ked nebude chciet copy, tak jej patricne vysvetlim, ze mamina sa cely zivot tesila jak bude copky zapletat, a to by som teda neprezila, aby aspon chvilu s gumkami nevydrzala... 😀 😀 😀

mauzos
7. máj 2009

nani, pipi dakujeme 🙂

pipi zase uzasne fotecky. Tom je sranda, ze babatka nemaju potrebu zatvarat ocka pod vodou ...
Drzim palce aby Hanulke cim skor narastli vlasky, aby si sa mohla vysantit. Uz vidim tu zbierku sponiek, gumiciek atd. 😀 😀 😀

pipka
7. máj 2009

no veru veru mauzi, krabicka s gumkami a pukackami uz cakaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

tvojka
7. máj 2009

Ahojte žienky dvojmamy 😵 ,nemám veľa času sa dostať k netu,ale ved to poznáte...Začiatky sú ťažké,hlavne si to nejak zorganizovať.
Dakujeme za gratulácie k naším princezničkám 😵
Babulky poslúchajú,našťastie,sem tam Sárinku potrápi bruško,ale inak sú dobručké.Dnes v noci sme sa mimoriadne dobre vyspali,až som nechápala,že nepotrebujú jesť.Zatial kojím,celkom nám to ide,až na tie rozžuté bradavky,ale to sa snád časom upraví.Mliečko už dokonca aj mrazím,máme zatial dostatok.Budem rada,ak nám to vydrží čo najdlhšie.
Neviem,čo je tu nové,tak sorry,že na nikoho nereagujem.Zdravím vás všetky 😵

Pridala som zopár fotečiek do albumu.

sonia29
7. máj 2009

tvojka, krásne sú tie vaše pokladíky 😵 😵 a držím palce aby mliečko vydržalo tak pekne ako doteraz 😉

práve som sa vrátila z uzv, videla som jedného pipíka a druhý kúsok nechcel ukázať čo má medzi nôžkami, ale možno to bude baba... takže ocinko je veeeľmi spokojný, že sa rod udrží 😅 😅

mauzos
7. máj 2009

tvojka no konecne si nam ukazala svoje princeznicky 😀 (to som ju ja k tomu vyprovokovala. Viete?) Su strasne krasne babiky ... Tak sa pekne znormalizujte a cakame pravidelne prispevky a prisun foteciek 😀

sonia gratulujem k pipiku 😀 😀

pipka
7. máj 2009

tvojka babule su naaadhernee 😵 😵 😵 jak z obrazku 😉

pamatam si na tie rozzute bolave bradavky...aaaau 😨 😝 🙄 ale cez silikonove klobuciky sa to dalo a po case sa zahojili, lebo akakolvek mast bola na figu..od kojenia po kojenie sa to jednoducho nestihalo zahojit 😒
takze sup kupit klobuciky 😵

pipka
7. máj 2009

tvojka a zmenit pas poprosim 😀 nech ti tam nesvieti 400tt 😅 😀

mauzos
7. máj 2009

pipi ze 400 😀 😀 to uz ani slonica nenosi tolko 😀 😀

mauzos
8. máj 2009

moje buchticky spia na balkone a mne sa nechce nic robit, tak ze si popisem. A tu od vcera nikde nikto 😠

eviska83
8. máj 2009

Ahojte,
aj moje teraz spia 😀
ja teraz vobec nestiham,chceme sa stahovat tak stale hladame a obzerame nieco vhodne a za rozumnu cenu.
mate niektora skusenosti so satkami na nosenie deti?my mame nositko po Andrejovi,le chcela by som skusit aj tu satku,neviete co je lepsie?
Zbezne som pozrela fotky---- Hanulka je neuveritelnaaaaa. 😀 😀 😀
Aj my sme sa uz zaregistrovali na plavanie( zacina sa od 4mes.),nechcem Vas nastvat,ale my to tu mame zdarma 🙂 🙂 aspon nieco ☹
Mauzi - chlapciatka su krasni 🙂 vidim ze sa maju radi aj nasi sa stale na seba tlacia 😵 😵
si macher krmit ich oboch naraz.zeby dalsia superzena?
ozaj volala som s Jarkou - to je tiez superzena ta este stiha piect kolace.zajtra maju prist na navstevu tak sa na nich uz tesime. 🙂 🙂

mauzos
8. máj 2009

ahoj Evi 🙂 Jarka dojde aj s kolacmi? Musim ju niekedy pozvat aj ja 😀 😀

tvoji drobci su tiez rozkosni, tiez take buchticky 😀 ja tak nasich volam, lebo spia ako buchty 😉 ved aj ty krmis obidvoch naraz, ale z prsa, nie? mne sa to podarilo iba raz ...

zinuska
8. máj 2009

ahojte baby!! zdravim vsetky moje "kolegine" z tejto temy,vidim,ze uz ste vsetky porodili,s ktorymi som tu kecavala,tak vam dodatocne gratulujem!! dlho som tu nebola,lebo mi nesiel dobre net.
Pipka ajoooj! 🙂 Hanulienka je rozkosna!!!!! 😵

Inak prisla som sem len na skok,ponuknut dvojtehulkam autosedacky vajicka Peg perego,ak niektora bude mat kocik PP duette sw a nema este autosedacky nanho,tak ja uz predavam. takze ak ma niektora zaujem,tak prosim IP.

papapa 🙂

mauzos
8. máj 2009

evi a uz si mala malych v tom nositku? My mame tiez take od narodenia, ale este som sa bala ich do toho dat a vlastne este ani nebola prilezitost 😒

eviska83
8. máj 2009

😀 mauzi- prave dnes som ho vytiahla,a skusam to teraz a poviem Ti pohoda.Malu mam pri sebe koli refluxu ju dlho po jedle nosim a mam obe ruky volne.Ja som to pri Andrejovi vobec nepouzivala prislo mi to prilis zlozite ale dnes som si tam Evicku dala uplne v pohodicke,ale pocula som ze tie satky teraz viac doporucuju.Tak klokanku by mal MM a ja satku.Len skoda ze neexistuje nic pre duo 😀
A ci Jarka prinesie kolac to neviem ,ale na navsteve u nas jej bude stacit neaky z obchodu 😉 😉 😉

mauzos
8. máj 2009

Takze Evka ma reflux? Ja mam podozrenie, ze aj Tomasko ma. Ako sa to u nej prejavuje? Vracia prudom? A ako casto?
Myslim, ze ta klokanka je na to lepsia. V satke sa mi zda, ze babo skor lezi.
Kolko ti vazia mali?

nana77
8. máj 2009

kocky ahojte!!!
mauzi, moj ondrejko ma reflux. teraz uz negrcka, odkedy mame tuhu stravu. kym papal len mlieko, tak vygrckaval, ale nebolo to prudom. a na sono mu zistili rozvinuty reflux. pol roka spinkavala vo zvysenej polohe v postielke...

eviska, ja sice nemam ani satku, ani klokanku (a ani som nemala), ale vraj su tie satky, resp. manducy lepsie ako klokanky. je aj tu na mk teme o tom, kde kocky porovnavaju satky a klokanky.

baby, my dnes mame prvy rok!!!! 😵 😵 😵 pridala som nejake foto 🙂

eviska83
8. máj 2009

Ano Evka ma reflux,teraz je to uz lepsie ,ale predtym zvracala dost.a hlavne odgrgava velmi vela a aj 2 hod.po jedle.Po jedle velmi casto stikuta.Ja ju polohujem a zda sa mi ze sa to zlepsilo.Sestricka ich vazila pred 2 dnami,tak Adamko ma 4560g a Evka 4260g.Rastu ako z vody 😀
A tvoji?

mauzos
8. máj 2009

Ondrejko a Oliverko vsetko najlepsie k prvemu rociku vam zelam, vela vela zdravicka a aby vas mamina s ocinom stale posluchali 😀
Nani, chalani su krasni a aj ty si tam kocka 😉 Ale najlepsie vyzera ta torta, mnam 😀 😀 😀

Mne Tomi tak raz denne vyzvracia prudom. Posledne 4 dni nic a dnes zase. Lekarka nas uz aj chcela poslat na sono, ale ja som stale dufala, ze ho to prejde, ze este pockame. Ma tiez vyvysenu postielku.

mauzos
8. máj 2009

Evi tak to su riadni valibuci 🙂 Nasi su oproti nim krpci. Tiez nam ich vazili v stredu v poradni, ale zial nebola som pri tom, tak presne na gramy neviem, ale Tomasko cca 3100 g a Lukasko 3600 g. Ale tiez rastu ako z vody, ked to porovnam s ich porodnymi vahami. Uz im aj zacina byt male oblecenie v ktorom sa topili, ked som ich doniesla domov z porodnice.
Im sa stikuta obidvom, ale Lukasko vobec nezvracia. To je tiez prejav refluxu?

nana77
8. máj 2009

mauzi, dakujeme! 😵 ta torta nielenze dobre vyzera ale je aj dobruckaaaaa!!!!

eviska83
8. máj 2009

nana- velke gratulacie!!!!!!!!!!!!
Vyzerate cela rodinka uzasne,chalani su rozkosni 🙂 🙂 🙂
Dakujem za radu ohladom satky,mrknem na tu temu 😉
mauzos- vraj aj stikutka je prejav ,ale po jedle.Ja ked drzim Evku na odgrc tak normalne pocujem ako jej to mliecko ide hore krkom a spat.Musi ju pri tom palit zaha,chudatko male ☹ ☹
Aj tvoji teda pekne priberaju,za chvilu nas dobehnete 😵 😵 😵 aj my uz sme museli triedit vecicky co uz su im male 😎

nana77
8. máj 2009

eviska, dakujem velmi pekne!!! 🙂

mauzos
8. máj 2009

Nani no ved ked tak super vyzera, tak musi aj super chutit. Skoda ze nie si blizsie, hned by som sa na nu pozvala 😀 😀

Evi my sme este nevyradovali, este stale vlezieme do 56, ale davam im tak este maximalne tyzden 😀 😀
S tou stikutkou to je zaujimave. Lukasovi sa skoro stale po jedle stikuta, ale nezvracia. Dufam, ze nebude mat ten tichy reflux. Niekde som citala ze aj taky existuje, ale neviem ako sa prejavuje.
A este kojis Evi, ci aj prikrmujes? Mne sa zdalo, ze Tomasko z mojho mlieka ovela viac zvracal, ako teraz z Nutrilonu.