Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janette77
17. jan 2011

@tulina77 ...mi hovor, ja tiez nebudem vediet, co mam robit a ako, preto som zvolila Kramare, lebo je tam vraj kvalitna poporodna starostlivost a ochotne sestricky. Tak sa na tie dobre duse akosi spolieham.🙂 A na svoj instinkt, samozrejme, tiez.🙂

lucia.kl
17. jan 2011

@tulina77 z jednej strany je fajn byť sama na izbe a z druhej zas nie, jaozaj bol problém aj najesť sa ísť - deti som musela nechať samé na izbe, nesmeli sme ich brať do jedálne, tak mi ich vždy strážila nejaká sestrička. v noci som mala zas klud, len som sa budila keď boli deti hladné ale počula som plakať deti na vedlajších izbách, takže až tak klud nebol....
a neboj, to ti inštinkt napovie, čo máš robiť, a na začiatku budeš len krmiť a prebalovať 🙂 jediné čo mňa v nemocnici zaujímalo bolo, kde a kto mi dá mlieko pre deti keď budú hladne, kedže to moje netieklo
@janette77 @tulina77

lucia.kl
17. jan 2011

@janette77 toto je druhá strana našej obývačkodetskej izby 😀

dusika11
17. jan 2011

@tulina77 suhlas aj mna rusili spolubyvajuce a ich deti

dusika11
17. jan 2011

@lucia.kl suhlas mne instinkt zrazu povedal co s detmi a sama som mala kludnejsie deti a usporiadne ako tie co mali po jednom dietati, akurat moje boli nervozne z nervoznach mojich kolegynim co so mnou byvali lebo oni mali uplakane deti, ktore nechceli jest, potom sme boli sami jednu noc a zrazu sa ukludnili a vsetko bolo ok....

dusika11
17. jan 2011

vanilka vitaj videla som album toi toi toi drzte sa

vanilka1802
17. jan 2011

Ahojte skopirujem svoj prispevok aj sem.
Ahojte babulky, tak uz sme od vcera doma. Drobci sa narodili presne podla planu 11.1.2011 dokonca sa chcel doki aspon pri jednom trafit aj na 11.11 hod. Nakoniec Lukasko sa narodil o 11.13 a jeho miery su 3370 g a 50 cm a Marko o 11.14. a miery su 2840 g a 48 cm.
Chalani su nadherny, pomalicky si doma zvykame, je to tazke ale verim ze to zvladneme. Dari sa mi aj kojit, akurat Marko ma trosku problem s tahanim, Takze musim mu niekedy ked je moc unaveny dat odsate, ale hlavne je ze sa snazi.
Pokusim sa tu vlozit niake fotky, dufam ze mi to drobci dovolia a neodvolaju ma.

Dakujem ze ste na mna mysleli.

dusika11
17. jan 2011

@vanilka1802 vitaj ..neboj bude to ok...uvidis teraz si oddychnes od nemocnice..das sa do kopy vitaj a drobcom vsetko naj naj naj bolo to velmi tazke?

dusika11
17. jan 2011

@vanilka1802 no miery vsetka cest klobuk dole si hrdinka

vanilka1802
17. jan 2011

@dusika11 uz si pomalicky zvykam, teraz je to este v pohode, manzel je doma, dalsi tyzden tu bude moja mama a potom to uz bude trochu horsie, hlavne co sa tyka starsieho syna, clovek ho musi stale mat na ociach.
Sekcia bola v pohode, akurat ze spinalku mi napichli az na 13 krat, nedokazala som uz skrz to velke brucho tak spravne vyhrbit chrbat, to uz bol poslendy pokus, keby sa to nepodarilo tak idem pod celkovu narkozu. Zotavenie bolo celkom OK, zajtra idem dat vybrat stehy.

dusika11
17. jan 2011

@vanilka1802 tak to ti nezavidim tolko krat napichavat.........hlavne ze ste v poriadku..uvidis bude to ok zvladnete to

tulina77
18. jan 2011

@vanilka1802 blahozelam, kraaasne ti to vyslo a deti boli uzasne velke. Super to zvladas, budem sa tebou inspirovat 😀

lucia.kl
18. jan 2011

@vanilka1802 gratulujem, teda klobúk dole ake mali chalani váhy, to už si musela mať ku koncu poriadne ťažké 🙂
neboj zvládneš to, všetko. tak vela peknýd dní prajem 🙂

juliagregor
18. jan 2011

@vanilka1802 veeeeeeľká gratulka k detičkám, prajem Vám všetkých lavne veľa zdravia, tebe rýchle zotavenie po pôrode, veľa mliečka veeeeeľa trpezlivosti.... 😉
chlapci sú krásni 🙂
som nemohla vydržať, tak som sa pýtala známej, čo robí v porodnici, či ste zdraví, to len aby si vedela, že som tu napísala, že ste zdraví a darí sa vám dobre

slivocka
18. jan 2011

Ahojte dievcata, mozem sa k Vam pridat? Vcera sme sa dozvedeli ze po roku a pol snazenia budeme mat asi 2 pokladiky naraz...este to nieje na 100% , nebili im este srdiecka ale dufam ze coskoro budu.
Neviem ako to zvladneme, hypoteka atd... ako to zvladate?

majka1987
18. jan 2011

Ahojte, potrebujem poradit. Cakame dvojicky, a chcela by som vediet vas nazor, ci to vidite na JEDNO alebo DVOJVAJECNE. doktora som sa nato zabudla spytat. Ďakujem Vám 😉

juliagregor
18. jan 2011

@majka1987 si vôbec netrufam odpovedať, ale v knižke by si mala mať napísané...gemini atd...máš niečo?

juliagregor
18. jan 2011

@slivocka gratulujem 😉

majka1987
18. jan 2011

nieco som nasla.... ale neviem to precitat... je tam nejake slovo a za tym gemini...

majka1987
18. jan 2011

@juliagregor nieco som nasla.... ale neviem to precitat... je tam nejake slovo a za tym gemini...

juliagregor
18. jan 2011

@majka1987 monoamniales alebo biamnales?

majka1987
18. jan 2011

@juliagregor no skus precitat, lebo mne sa to nepodarilo ☹

juliagregor
18. jan 2011

@majka1987 no veru ani cez lupu, ale ved to je teraz aj jedno...gratulujem 😉

majka1987
18. jan 2011

@juliagregor tak to ano...ale dakujem ti 🙂

bombula
18. jan 2011

@slivocka gratulka ale pockaj este na potvrdenie od dokiho🙂

zuzbel1
18. jan 2011

Prajem dobre ranko vsetkym ...
@janette77 mne ani nohy velmi neopuchaju, nozno trocha ale zato v rukach citim hrozny tlak. A to ako vyzeraju teraz nohy, ze su opuchnute nie je dolezite, hlavne aby zdravotne bolo vsetko ok.
Dnes som sa nadranom zobudila a mala som hrozne trvde brucho, tak som pocuvala aj ozvy srdiecok a veru sa mi nezdali, teda u jedneho, bilo mu srdiecko hrozne pomaly, potom rychlo, potom zase pomaly ... potom nabehlo a aj brucho uz nebolo take tvrde ... prv som si myslela, ze zle pocujem ale sa to zopakovalo aj druhykrat. Dnes idem do rizikovej a ostanem asi aj v nemocke, vystrasila ma tato noc a v podstate som ani nespala poriadne ... uvidime co mi povedia.

gigina19
18. jan 2011

Peknééé ránko všetkým 🙂

janette77
18. jan 2011

@lucia.kl pekne to mate a na stene su tapety? Velmi sa mi pacia take tapety, co teraz ficia. Staci ak das len nejaky pas, alebo nimi vycarujes nejaky kutik a je to prijemne osviezenie miestnosti...

janette77
18. jan 2011

@vanilka1802 GRATULUJEM, Vanilka, krasne vahy, krasni chlapci, prajem vsetko dobre rozrastenej rodinke.🙂

janette77
18. jan 2011

@zuzbel1 Zuzik, nestresuj sa. Neboj, bude vsetko ako ma byt. Daj vediet, co Ti povedali v poradni, ale ja verim, ze budete v poriadku. Ja mam tvrde brusko uz par dni za sebou, ale lekar mi povedal, ze to ine uz nebude, tak som sa upokojila. Babatka su raz aktivne, inokedy menej, neboj. Drzim palce!