Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
26. feb 2009

Jeeej Martinka krasne fotky aj ty mas 😉
za chvilku sa do tych periniek uz nezmestia 😅 ale kolotoce su super vynalez...aj u nas jednotka 😵

martiina
26. feb 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
pipka máme nové kolotoče a tašku na kočík, super nápad ten kolotoč, k obom sú ovládače, ďakujem za tip na bazár, oba sú stade🙂)
receptík vyskúšam 😵 😵 😵

martiina
26. feb 2009

aha, nechápem, pipka ty si vždy taká rýchla 😀

eviska83
26. feb 2009

pipka- noo nadhera,ved aka matka taka katka. 😀 😀 😀
Aj mm je masovy,jedine v piatok je ochotny byt bez maska 😉 a tento tyzden je uplne hotovy.vcera post a zajtra zasa 😀 😀 ,ja som na sladke velmi nikdy nebola ale teraz pocas tehu si min.1x tyzdenne musim uvarit krupicku 😎 😎 😎
MM karfiol moze ale brokolicku nemusi a tu ja zboznujem s cestovinkami a syrom 😝

pipka
26. feb 2009

evi, tak tvoj MM by mohol chodit k nam do skolky, tam mame piatky bezmaskove...sladke 😵 moje najoblubenejsie dni 😀

pipka
26. feb 2009

mati, aj taska je z bazaru? Ci ta je nova? 😕

mauzos
26. feb 2009

mati super kolotoce, aj taska a mali su rozkosni, fascinovani tym kolotocom 🙂
pipka aky bazar, nam neprezradis?

babulka123
26. feb 2009

pipi cicuska sa neozvala??

pipka
26. feb 2009

babuli, zatial nie ☹ dnes rano som jej pisala sms a stale cakam 😒 , ak sa neozve do zajtra...tak neviem... 🙄

zuzka0807
26. feb 2009

ahojte! tak som si prečítala všetky tie sladké jedlá! mňam, ja veľmi ľúbim sladké. my sme mali v robote hovädzie mäso, ktoré sa nedalo jesť, tak hneď by som si dala. a asi by som radšej chodila do tej pipkinej škôlky, tam varia isto lepšie 🙂
pipka, aké zlaté fotky, aj tá tekvička je super! to ste ten oblek tekvičkový vyrobili, či kúpili?
maťka, z akého bazáru sú ti pekné kolotoče?

pipka
26. feb 2009

mauzos, tu na koniku v bazari 😉 alebo chodim na www.babybazar.sk alebo na www.mimibazar.sk 😉

ja mam skoro polovicu veci z bazarov, ved babatka to nemaju sancu znicit a kupis aj v polovicnej cene 😵

babulka123
26. feb 2009

pipi... nooooo lebo aj baby s ktorymi bola v kontakte z GF nic nevedia.. ja len dufam ze to vsetko dobre dopadlo.. ale pokial si spominam tak v nemocke bola v 35tt, takze to je uz v pohode..

pipka
26. feb 2009

babuli, pevne verim , ze je vsetko ok, len babulky ju zamestnavaju viac ako dost a nema cas 😅

mauzos, aj www.minibazar.sk mozes skusit 😉

babulka123
26. feb 2009

ja mam poslednu spravu z novembra a bola v 32 tt, lebo pisala ze je ok, len ze ju pozoruju a ze ma vydrzat aspon do 37tt co je uz len 5tt.. takze snad je ok...

pipka
26. feb 2009

zuzik, ten tekvickovy overal je jeden z mojich ulovkov v bazaroch 😀 tusim na mimibazare som to objavila a za 120 sk kupila 😵 😎

mauzos
26. feb 2009

pipka ved aj ja mam mozno aj viac ako polovicu veci z bazarov. Najradsej nakupujem na MMB a chytilo ma aj MMA 😀 ale aj z konika som uz co to pokupila ... postarka asi nechape, kolko balikov k nam nosi 😲
a dakujem za fotku speci pre mna 🙂

pipka
26. feb 2009

babuli, ak sa do zajtra neozve, tak jej vyskusam zavolat 😉 snad to bude ok.

babulka123
26. feb 2009

oki budem cakat na IP co je s nou ..

pipka
26. feb 2009

ano ano MMA to je ako droga 😀 odtial mam tiez par veciciek...doslova za facku 😉
u nas postarka chape...len MM sa smeje 😀 ked mi pridu balicky stokrat poprelepovane, so vselijakymi srdieckami a cukrikmi a ponoztickami ako darcek k tomu, co som objednala...ze to je typicky modrokonikovske...baby si vymienaju babatkovske veci... 😀 😀 😀

kym som bola v nemocnici s tym zlcnikom, tak tu bola postarka denne 😅 😀 nechapal chudak...ze vraj ci sa odstahujem, lebo hanka uz bude mat tolko veci, ze moje sa uz nikam nezmestia...ze ma vytlaci z mojej skrine 😀 😀 😀

mauzos
26. feb 2009

no ale tak nekup to, ked je to take vyhodne 😀 a este ten adrenalin k tomu 😉
presne tak, aj dnes mi prisiel balicek a v nom naviac ponozticky, vzorka kremu a nalepka a este aj taky mily listocek s podakovanim 🙂

pipka
26. feb 2009

no no no, ja mam tiez najradsej tie prekvapenia a drobnosti 😎 😎 😎

mauzos
26. feb 2009

teraz ma tak napadlo, ze ked sa tam s nejakou babou prebijam a nadavam na nu, ze uz by mohla prestat, ze to moze byt aj niektora z nas 😲

pipka
26. feb 2009

no moze...ale ak by so m to bola aj ja, ja ti vyhru doprajem 😀

mauzos
26. feb 2009

no my dve sa tam asi byt nebudeme, kedze mas Hanulku a ja cakam dvoch chalosov 😉
a aj tak by sme sa nespoznali 😝

pipka
26. feb 2009

este ze tak 😀 😀 😀

pipka
26. feb 2009

a este ma dobru spravu pre jarku, akurat tu listujem v snari a pisu tu, ze velke dieta vo sne vidiet a opatrovat znamena ulavu a velku radost ti zivot prinesie 😵

mauzos
26. feb 2009

zeby nam uz konecne porodila? 🙂

pipka
26. feb 2009

no ved uz je za vodou, tak uz moze 😉 kocik uz ma...tak naco cakat? 😀

mauzos
26. feb 2009

no este na svokru 😀

pipka
26. feb 2009

ci ona este na tu svokru musi pockat 😅