Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

ajka72
27. dec 2010

@matelko1 ja som rozdrvila v troške čaju alebo vody natiahla do striekačky je to len troška a podala

matelko1
27. dec 2010

@ajka72 aj v spanku

ajka72
27. dec 2010

@matelko1 no neviem či dávaš niekedy piť aj v spánku, ale ja by som tak urobila ako som vyššie napísala nadvihla mu hlavičku striekla do ustočiek, smeruj do lička a dala ešte napiť čajík on zaspí hneď

juliagregor
27. dec 2010

@matelko1 zobudila by som ho a dala tak ako ti ajka napísala...rozdrviť, rozpustiť a do pusinky...hned mu bude lepšie...

matelko1
27. dec 2010

@ajka72 no v spanku som este nedavala,ale vyskusam co to urobi,dufam,ze bude spinkat dalej.

ajka72
27. dec 2010

@matelko1 hlavne pokoj určite mu bude lepšie a na čelo môžeš dať mokrý kapesník

matelko1
28. dec 2010

dobre ranko.
aj studene obklady som mu davala a vecer predsa len ten diazepan som mu dala,ale zobudil sa,skusala som to v spanku,ale zacalo ho dusit,ale napüokon zaspal,

bombula
28. dec 2010

mamky, tak vam s radostou oznamujem, ze @dusika11 uz nie je 3 v jednom ale 3 spolu : )
chlapcekovia krasni velki sa narodili 27. 12. o 9 tej rano, vahy 2,9 a 2,8 kg.

zuzbel1
28. dec 2010

@bombula ahojte, gratulujemeee, krasne vahy 😉

bombula
28. dec 2010

@zuzbel1 dakujem, ale prosim napis to dusike, iste ju to potesi🙂

zuzbel1
28. dec 2010

@janette77 ahoj, dik za info 😉

juliagregor
28. dec 2010

do albumu som pridala vianočné fotky...sme už veľkáči 😎

janette77
28. dec 2010

@juliagregor 🙂) na foto vyzeras mladunko, tak sand ovela starsia nebudes...🙂

janette77
28. dec 2010

@bombula jejooo, dakujeme za spravicku, gratulujeme, naozaj krasne vahy! 🙂)))

juliagregor
28. dec 2010

@janette77 iba trošku, o dva roky 😉

janette77
28. dec 2010

@juliagregor no to uz len je rozdiel!🙂)

juliagregor
28. dec 2010

@janette77 v rovnakom veku sa mi narodili chlapci 😉 , ja som 28.

janette77
28. dec 2010

@juliagregor ja 25 🙂

matelko1
29. dec 2010

dobre ranko.
pozeram,ze rozoberate vek,tak ja som tu asi najstarsia 😀
no alex sa ma uz lepsie.vcera vecer sme boli na pohotovosti,mal zimnicu,teplota stale stupala,mal 39,7,bala som sa,hned mu urobili rozbor krvy,rtg pluc,vsetky v norme,ok,este mm odniesol moc na vysetr.lebo vcera sa nechcel vycikat.chudatko moje krasne,teraz spinka,

juliagregor
29. dec 2010

@matelko1 ale najmudrejšia 😉

matelko1
29. dec 2010

@juliagregor 😀 😀 😀
ty vsetko vies.nurofen miesto 2,5ml som dala 5ml alexovi.vsetky kvapky,sirupy som prichystala a pomylila si flasky,som blba,hlavna vec,ze som to 100x citala a hovorila si,ze dufam,ze to nepopletiem.co moze nastat.uzil to pred 2,5hod,chodim pozorovat,ale zatial nic,spinka teraz

juliagregor
29. dec 2010

@matelko1 😀 , to nevadí, len mu dávaj piť, a ešte som ti chcela, my sme mali takto horučky 3 dni, bez zjavnej príčiny a potom sa vyhádzali, to je šiesta choroba...tak ešte aj to je možná diagnoza...

matelko1
29. dec 2010

@juliagregor tak pevne verim,ze sa nevyhadze.ale som bola vcera spokojnejsia ked sme sli.mala som to vsetko vybavene po znamosti,vsetky tie rozbory,lebo to na pohotovosti nerobia,ale to mi vybavila mama,ma znameho a on je primar na detskom,ale sli sme do ineho mesta,do levoce,to je asi 6 km od nas a snv len 3km.uz nas tam cakali,mali pokyni z vrchu.aj inac k nam pristupovali

janette77
29. dec 2010

@matelko1 Ahoj, matelko, citam o drobcekovi, som rada, ze ste mali moznosti, ake ste mali a ze bol v rukach odbornikov, teraz uz len nech mu je lepsie a zdravsie. Drzim palceky. Och, to este len budu stresy, ked sa babatka narodia. V podstate zistujem, ze zena akonahle otehotnie, tak sa boji az do konca zivota... Najprv o pokladiky v brusku, potom o tie zive, stebotave, aby sa im nic nestalo...
Inak, baby, moje brusko neposlucha, dalsia sialena noc, ale uz aj dni su bolave. Poradnu mam v pondelok - 3.1., tak uz pockam, navyse sa babatka prikladne hlasia pohybmi, tak po tejto stranke som pokojna, ale tie bolesti - slezina, zaludok, aj tak celkovo - mam stvrdnute brusko aj napriek zvysenej davke magnezia. Co sa podla vas stane, ak dnes vynecham vsetky lieky a poskumam, ci z nich mi je tak zle a tazko, alebo ma jednoducho tlacia babatka. Ak by boli na "vine" oni, to znesiem s laskou, ale ak mam byt takato znicena kvoli hnusnym tobolkam, to by ma uz nastvalo. Ja som totiz nikdy nebola zvyknuta na lieky a vzdy to bola posledna stacia, ked mi bolo zle. Teraz ich beriem 10!!! Ved sa ani niet comu cudovat, ze mam cele brusko v haji! Uz ma chyta zvlastna bezmocnst - v noci som myslela, ze snad idem spat posediacky. Vsetky ostatne polohy boleli, tahali...

juliagregor
29. dec 2010

@janette77 tie bolesti nemáš z liekov, deti máš v nejakej blbej polohe a tlačia ti na orgány, neboj to prejde...a ked ich pohladkáš neposunú sa trošku...
a s tým strachom máš pravdu, nedá sa slovami opísať strach o deti a láska k nim...

janette77
29. dec 2010

@juliagregor hladkanie bruska mi sice pokladiky nepremiestni, ale citim ulavu, to je fakt. Ale to zvladam tak pri telke.
Beriem Ta ako skusenu maminu a tak si teda tie lieky dam. Inak, na poradni som dostala recept na lahsie znesitelne zelezo, az na to, ze nikde ho nie je dostat. Obehali sme uz 5 lekarni a neuspesne, Manzela mam dnes na doobedie v BA, tak dostal ulohu pozhanat. Mozno sa mi aj potom ulavi, ale skor to je o tlaku babatiek na organy, ako Ty pises.

janette77
29. dec 2010

@juliagregor teraz som si tak uvedomila, ze ta prikra bolest lonoveho dna sa vymenila za tieto bolesti, takze to ma logiku, ze deturence sa odpichli niekam vyssie a tam ma tlacia, nezbednici moji. Aj tak ich lubim najviac na svete!🙂

juliagregor
29. dec 2010

@janette77 dik za tú maminu 😉 , skus nejaké černice, čierne ríbezle, to železo je potvora, v nemocke ho maminy nejedli, lebo sa potom nemohli vykadiť, ale o to viac ho potom museli dávať deťom, a veru lepšie maminám ako takám malým cvrčkom ....
ideme von, obed navarený...pekný deň 😉

janette77
29. dec 2010

@juliagregor nemohli vykadit??? Po zeleze? Ved ja idem len rano hned trikrat, co ma z neho prehana...🙂) Prajem prijemne potulky, ja mam uz tiez obedik uvareny, lebo sa mi nedalo spat, tak nech som uzitocna aspon mimo postele. Manzel mi uz volal, ze zohnal to lepsie zelezo, tak sa tesim. Ochvilu ho mam doma, ja ale zatial asi zalahnem a idem dohnat, co sa v noci nezadarilo.🙂

juliagregor
29. dec 2010

@janette77 vidíš, ty si ten opačný prípad, mna tiež zapekal 😀 😝
a dobrú nocku 😉