Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

jarka82
26. jan 2009

baby mam jednu intimnu otazocku 😕 do ktoreho tyzdna ste sa milovali zo svojou polovickou? ako my to uz nerobime asi od vianoc len som zvedava ci sa este smie ci nie 😝 😀 😀 😀

janula13
26. jan 2009

ahojte maminy aj cakatelky, tak ste zase vela popisali a zase som o nieco mudrejsia..
Cherry, krasne fotecky, ja mam z tej kristinky a jej vlaskov stale dost a ten maly mulatko, je uzasne aki su rozdielni 😀
fonika, ja to uz dobojujem s tou zahou, ale vceta som skusila mandle a fakt som mala pocit ze pomohli, dakujem Pipka..a som sa pobavila, na ten vylepsovak manzela s hanulkou, boze, to aby som trpla uz teraz co ten moj kutil doma potom vymysli, viac skody ako uzitku bude...hihi, este ze to tu necita, dufam...
inak ja sa dnes tesim, videla som prvy krat ako mi kopu do bruska, doteraz som si myslela ze to este nebude vidno, aj ked ich uz od 16tt citim..
ozaj babule, ked tak citam kolko vas skoncilo v nemocnici,kedy ste si tak chystali vsetko pre babtka a do nemocky, ja mam pocit, ze aj by som mala zacat, nech potom keby sa nieco stane nemam stresy...uz len kvoli tomu, ze mam nanic krcok, aj ked zatial sa drzi, ja som s nim mala problemy uz pred tehu..

martiina
26. jan 2009

ahoj jarka, tak to ti gratulujem keď ste sa až do vianoc milovali. My už takmer rok nie, lebo v apríli som zostala tehotná a hneď ako som to zistila a bola som u doktora, dal ma na rizikové a neodporučil mi to. Ale ja som predtým o jedno bábo prišla a teraz navyše som čakala dvojičky, tak preto 😉

martiina
26. jan 2009

inak na bolesti tých stehien a bedrových kĺbov tiež odporúčam vankúš na kojenie. Ja som ho síce v tehu nemala, až keď som porodila, ale klby ma ešte stále bolia.

jarka82
26. jan 2009

ahoj martinka dakujem 😀 😀 😀 no moj nam povedal ze nepovie ze nemozme ale ze pri dvojickach to vyvolava porod tak som sa akosi zlakla a teraz uz asi riskovat nebudem 😝 fiha vy to uz tahate dobre dlho 😲 v prvom tehu sme my 9 mesiacou boli bez ale to preto ze manzel bol v zahranici a po porode som bola bolava 😀

zofa
26. jan 2009

Ahojte kocky,
tak o tych bolestiach stehien a klbov by som mohla hovorit, kedze mam klud na lozku. Asi budem musiet vyskusat ten vankus na kojenie. Muz si zo mna robil srandu, ze ked porodim, tak budeme musiet kupit novy matrac lebo ten terajsi je uz ako valov vylezany 😀 😠 Jarka my sme tiez mali zakazane milovanie od zaciatku tehotenstva, no ja som mala predtym 2 potraty, tak asi preto. Skoro ako Martiina.

catjob22
autor
26. jan 2009

Aj my sme boli rok bez sexu 😀 Otehotnela som v polke marca, potom prisla ta sprava ze su dve a bolo 🙂 A sestonedelie mi po porode koncilo na novy rok, takze sme tahali dlhu snuru, aj mne uz z toho zasibavalo 🙂 No a priznam sa, ze v tomto druhom double.tehu som mala v kuse taku chut na sex ze zbohom.. 😀 😀 Ale ostalo len pri chuti 😉

jarka82
26. jan 2009

🙂 catjob dakujem uz to nejak vydrzime nebudeme riskovat 😎 😎 😎 obdivujem vas tak dlho byt bez sexu...

lumah
26. jan 2009

my sme normálne sexovali aj počas tehu, akurát ku koncu už nie. 😝
ozaj, čafte! 😀

martiina
26. jan 2009

ozaj mirica, držím palce! To som veľmi rada, že bábo tam ešte stále je 🙂

lumah
26. jan 2009

pipka keby sa mi strepal do snehu Filip, to by bol hukot. 😀

pipka
26. jan 2009

cafte babenky moje...konecne sa sem dostavam dnes...od rana behame 😅 😵
sme dnes boli na ockovani...zase sme to zvladli bez placu 😎 a mali sme aj poradnu, tak nas milovany cvalik uz vazi 7610g a meria 69cm...asi jej zacnem hladat miesto v NBA 😀

felonka, no snazim sa fotit vtipne 😀 ale uz sa tesim na tvoje fotky...juuuj onedlhoooo 😵 😵 😵
pisni mi do IP cislo na mob. nech si ta ulozim aj ja 😉

kadus caaau, tak uz bude zubac dokonaly 😵 o chvilu bude behat, kusat, plavat...a aj rozpravat 😵

lumi, no viem si predstavit, keby mi do snehu padla tvarou hanka...ona by sa snad este aj potom rehotala 😅 😀
dnes sme pobehali mesto, sme boli na vychadzke nakupneho charakteru 😀 a vsade co kde mali v akcii som nakupila 😅 😀 manzel mi dal kreditku, a to nemal robit 😨 😅 😀 😀 😀 ale spravila som zasoby, ked budem v nemocke, nech nasi ani muz nemusia nakupovat nic pre malu. tak som velmi vyhodne kupila v DM utierky na ritku, 6 bal. po 72 kusov babylove za 9€! No nekupte to, a aj plienky dva baliky, mala som zlavu za 15 nalepiek 10%, aj kremiky na ritku som dokupila, a penu do kupela...no dufam, ze mesiac budeme mat pokoj 😉
navarila som do zasoby zeleninkove mnamky a dala zamrazit, no snad to tu nejako preziju a od hladu nepomru 😅 😀

pipka
26. jan 2009

eviska, na jeho zlepsovaky by som najradsej dohliadala...ale to by som musela mat oci aj na zadku...on furt jej daco vymysla 😀 😀 😀

mirica, tak supeeerr, ze babatko este existuje, urcite to bude vytrvalec a vydrzi neboj 😉 joooj utros mam v zivej pamati 😅 ale ak ma pomoct...len zasuvaj 😀 😀 😀
ja sa uz teraz desim, ked pojdeme na toho surodenca hankinho, a zase tie procedury, pichanie a utrogestan... 😅 ale co uz...vydrzim 😉 za taku hanulku to urcite stalo 😵 😵 😵 😵 😵

pipka
26. jan 2009

chcela som vam dnes pofotit ako sa podarilo hanke pokakat, ale kedze hole ritky sem nechcem davat, tak by to nemalo vyznam...no ale co vam budem opisovat...az vlasy som jej musela umyt, celu ju okupat a vsetky veci hned oprat 😅 😅 😅

jarka82
26. jan 2009

baby aj ste sa kupali? ci iba sprchovali? neublizi tepla voda? 🙂
pipka to bol urcite zazitok 😀 😀 😀

jarka82
26. jan 2009

tak ja neviem bud si namyslam alebo ja neviem ja mam v kuse tvrde brucho bud je to tym ze mam male brucho a deti tam maju malo miesta alebo ja uz neviem 😒

jarka82
26. jan 2009

ale hybat sa hybu sice niue vzdy rovnako ale citim ich

pipka
26. jan 2009

ja som sa cele tehu nekupala ani raz, zo zaciatku mi doki teplu vanu nedoporucil, kedze som krvacala 😒 ...a ked uz bolo vsetko ok, tak som sa bala, ze sa s tym velkym bruchom nedvihnem z vane 😅 😀

martiina
26. jan 2009

ja som sa tiež len sprchovala, lebo mi povedali že kúpanie v teplej vode môže vyvolať pôrod a kto by sa kúpal v studenej, že 😀 😀 😀

eviska83
26. jan 2009

Konecne som sa tu dostalata,dnes sme mali asi den otvorenych dveri,navsteva za navstevou. ja som sa dnes znova premerala a je to 120cm,vcera ma merala neter tak neviem co pri tom robila.
Aj mna bolia klby,hlavne v noci,skusala som vankus,ale to mi velmi nepomohlo(asi bol velky)tak teraz pouzivam paplon a je to lepsie.Co sa tyka sexu aj mi sme to robili asi do vianoc ale uz sa tiez bojim.Do vane som vliezla pocas celeho tehotenstva asi v 5 mes.ale uz to radsej tiez neskusam.
Ozaj Mirica aj ja drzim palceky a nech sa to babetko drzi ako kliest,len nestracaj nadej
Baby je to mozne ze mi brucho jeden den viditelne klesne je dole asi 2 dni a potom ho mam zasa vyssie?

martiina
26. jan 2009

náš Ninko je choručký ☹ v piatok doniesol nejakú chrípku či čo a cez víkend horúčkoval a grckal 😖 , tak nejde celý týždeň do škôlky , len dúfam že to malučkí nechytia 😠

eviska83
26. jan 2009

martiina -prajem rychle uzdravenie a pevne nervy .

dracik1
26. jan 2009

caute babeny 🙂
jarka, ja som sa nekupala, tak dlho sme cakali na baba, ze som to radsej neriskovala...ale pravdupovediac by som sa asi s tym banderom z vane nepostavila 😀 a nam doki v 5 mesiaci sex zakazal kvoli krcku
jarka a magnezko si mozes dat aj 3x...ja som mala v nemocke infuzky a este mi ho okrem to aj 3 x denne ordinovali v tabletkovej forme 😀

martina, fiha, to je tazke ked mas doma choreho skolkara, dufam, ze deticky to nedostanu

pipi, kedy nastupujes do nemocky?

pipka
26. jan 2009

draculik teraz vo stvrtok , rano o deviatej sa tam mam hlasit...aj s plnou polnou 😅 😀

eviska83
26. jan 2009

Baby teraz som citala nieco o magneB6.Pocas tehotenstva by denna davka nemala prekrocit 10mg,samozrejme ak lekar neurci inak.A este ze by sa malo vysadit min.mesiac pred porodom
pipka-ako dlho budes v nemocnici? niesom v obraze, Ty tam ides so zlcnikom?

pipka
26. jan 2009

evi ano so zlcnikom 😅 no doki povedal, ze jeden den prijem, druhy den laparka a treti den domov...tak dufam, ze ma tam nebudu zbytocne drzat dlhsie 😉 a najneskor v nedelu rano, ale este lepsie v sobotu poobede,ma pustia 😉

operaciu zvladnem, toho sa nebojim, len neviem, ako to tam vydrzim bez hanulky 😢 ☹ 😅

eviska83
26. jan 2009

No to Ti verim,operacia bude nic oproti tomu ako Ti bude chybat. Budeme drzat palce nech Ta pustia domov co najskor.
Moj manzel raz vzal syna na svk na 5 dni.syn mal nieco vyse roka ,myslela som si ze sa bez neho zblaznim.A to som chodila do prace a pytala som ich aby mi davali vela hodin aby som na to nemusela mysliet.Hroza,nikdy viac.

pipka
26. jan 2009

juuuj, no to verim 😅
ja sa nebojim, ze by bola v zlych rukach...budu tu nasi, ti ju miluju, aj manzel sa vie super a sam postarat...len mi bude strasne chybat ☹ ...no co uz, musim vydrzat 😅

eviska83
26. jan 2009

ani ja som nemala strach ze sa o nho nepostara,ale aj tak mi islo srdce roztrhnut. ☹
Dufam ze vasi najprv odsuhlasia vsetky manzelove zlepsovaky 😀 😀 😀

pipka
26. jan 2009

boooze, vidis...to ma nenapadlo 😀 😀 😀 musim im nechat prisne instrukcie 😀