Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

murkaa
8. mar 2010

"KUK"
tak sa mi podarilo hodit nieco do albumu

juliagregor
8. mar 2010

murkaa sú krásni 🙂 a tá fotka na gauči je perfektná 😀

tintin
8. mar 2010

janulqa nerobim zoznam, len jedna baba co ma dvojky sa ponukla, ze mi dake veci preda, len jej mam povedat co...tak som vytiahla vsetky veci po Kikine a mam z toho chaos, ze co mi vlastne treba 😅
Juli a ake zavinovacky si mala? posli pls link. My sme pri Kristinke mali zavinovacku pozicanu a mala som ju v nej mozno 2 dni lebo v 2007 sme tu mali 40C ked sa narodila, tak dufam, ze sa historia nebude opakovat. to sa da zabalit do zavinovacky a nozicky nechat hole?
a som rada, ze sa jedina necitim ako hurka v zimnej bunde 🙂
Lucia ty uz vydrz, mas to za chvilu - mozno pomoze manzelov satnik aj na von 😉

alienka73
9. mar 2010

Tintin ja presne ako ty, tiez som vybrala vsetky veci po malom , potriedila tie uplne chlapcenske len na doma a zvysok mam na postielke kde uz maly nespinka a vcera som spisala co vsetko mam a co mi este treba 🙂
Ja predpokladam ze leto bude v maji , juni a v juli ked sa deti narodia uz bude zasa jesen ako to zvykne byt posledne roky 😅 .
Pekny den vsetkym. 😉

mauzos
9. mar 2010

Ahojte 🙂
Aj ja sa pridavam k hurkam vo vetrovke 😀 Novu vetrovku mam na reklamacii a do vetrovky zpred tehu sa mi este akosi nepodarilo schudnut 😠

Ja som malym zo zaciatku obliekala vacsinou Tescove pyzamka, mala som ich asi 10 a k lekarke a na navstevy sme mali par kuskov oblecka. Do zavinovaciek som ich tiez davala len chvilu, moji su sice aprilovi, ale minulorocny april uz bol horuci. Prikryvala som ich len tenkou dekou, este sa nevedeli odkopavat ... horsie to bolo v lete, vtedy uz zkopali zo seba vsetko. Fakt nekupujte vela oblecka, ja som mala aj pozicane od kamosiek a strasne vela veci sme nemali na sebe ani raz. Dokupit sa da hocikedy, uz to ozaj dnes nie je problem. Ja tiez nakupujem vacsinou v Tesco, vecicky su krasne a aj prijatelne ceny maju.

maartinkaa
9. mar 2010

caute, lucka, kocik je krasny, len tam nepoloz to masko 😀 😀 😀 😀

murka, uzasne babatka, vsetky tri 😉

moji prisli z nemocnice dvoj kilovi a v perinke sme boli velmi malo, mala som len take tenke na suchy zips co stali nejakych 170 korun, bolo velmi teplo, skor som ich balila do takych ikeackych deciek/mam to aj v albume/,tie nedam za nic a pouzivam ich doteraz na prikritie v kociku 😉

juliagregor
9. mar 2010

dobré ránko,

tak ma bolia prsia, že ani ruky nemôžem dať pozdlž tela ☹ , dnes máme cvičenie ne fit loptách ale nejdem, nemôžem ich ani zobrať na ruky, bála som sa ako zvládnu odstavenie a oni v pohode a ja som total lazar...au...

tintin zavinovačky som mala klasické biele s čipkou, dostala som dve, jednu som mala po maťovi a jednu som si požičala, najviac mi liezli na nervy tie čipky, jednu som mala s takou krátkou čipkou a to mi tak nezavadzolo pri kojení...
tie rýchlozavinovačky mi neboli dobré, malí sa mi v nich klzali, ajo mal 2200 ked sme išli z nemocky a bez zavinovačky by sa s ním zle maipulovalo...mm sa bál ich chytiť... 😎

oznamujem, že už som schudla do 28 rifiel, síce 34-ku veľkosť už nikdy neoblečiem, ale aj 36 je dobrá po 3 deťoch 🙂

maartinkaa
9. mar 2010

juli vav 😵

juliagregor
9. mar 2010

a vnútri som mala - letné vložky do zavinovačky alebo veľky úterák zložený na poly 😉

uvidíte samé, čo vám bude vyhovovať...koľko mamín, toľko chutí ... 😎

juliagregor
9. mar 2010

na polovicu 😀 😝

otázka: kýbel je y alebo i... 😉
pre tých ktoré nevedia... tak vedro

maartinkaa
9. mar 2010

juli a bola si s tymi prsiami u lekara? ak uz nechces kojit, nech ti da injekciu a antibiotika a prsia stiahnut obvazom

juliagregor
9. mar 2010

nie nebola som, prsia som stiahla a tie tabletky zatiaľ nechcem, počkám ešte dnes a keby sa to nezlepšilo pojdem si ich dať zajtra predpísať...

juliagregor
9. mar 2010

už som si ich telefonom objednala u dr. 😉

máš pravdu, čo budem trpieť. 😎

janulqa07
9. mar 2010

dobre ranko
juli pri tolkych chlapoch si schudla super 😉 a s tym odstavenim nezavidim, radsej to ries cim skor

ja som uz nervozna z vecerneho utz.

my uz oar dni vstavame ako do prace 😒 a by som len spala

alienka73
9. mar 2010

Juli ale ved existuju aj homeopatika na zastavenie laktacie, tiez je to ricinus tusim ako aj na spustenie mlieka ale ma ine cislo, teda ak uznavas homeopatika. Neviem mozno su menej invazivne pre organizmus ako antibiotika.

alienka73
9. mar 2010

Janulqa drzim silno silno palce nech ultrazvuk dopadne super. Daj potom vediet budeme na teba vecer mysliet.

janulqa07
9. mar 2010

alienka dakujem, som nedockava, ale to iste poznas 😀
A co Matusko, spinka sam? My uz nasho davame do svojej,iba nad ranom sa k nam vrati

juliagregor
9. mar 2010

alienka nevedela som 😉 opýtam sa dik 🙂

luciaf13
9. mar 2010

dobre ranko..dnes ma caka poradna poobede.....uz teraz som ako na ihlach....

Julka superny ubytok na vahe gratulujem a s tym odstavenim to zvladnes, sice teraz s bolestami ale tie nebudu trvat vecne a jasne pomoz si liekami, co budes trpet, ci uz homeo alebo ATB 🙂

janulqa tak dnes by ste mali vediet co cakate xixi? Daj potom info

maartinkaa
9. mar 2010

jani, ja tiez silno stiskam paste a verim, ze bude vsetko vporiadku a vecer das svojim mimineckam aj mena 😉 😉 😉

maartinkaa
9. mar 2010

ja si myslim baby, ze homeopatika su dobre, ale juli u teba uz prebieha zapal a na ten treba antibiotika 😉

janulqa07
9. mar 2010

diky, budu to chalani 😀 lebo vsetci by chceli baby 😝 ale hlavne nech su zdrave
lucia este to dogulaj chvilu 🙂
martinka, juli chalani pocuvaju?

maartinkaa
9. mar 2010

su dobri ako med 😉

juliagregor
9. mar 2010

😀 čítajú knižky

luciaf13
9. mar 2010

tehulky od tejto pani sme kupili pultik a teraz predava aj kocik, mozno mate niektora zaujem tak davam link
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7934170&tab=7

janulqa07
9. mar 2010

waw no aby ste to nezariekli ja take ani nahlas nevyslovujem 😲
cim ich podplacate? 😀 😀 😀
moj ma milion otazok ku vsetkemu a sam uz ani bordel nechce robit

juliagregor
9. mar 2010

janka uvidíš sama že dvojky sú samostatnejšie a maminu tak nepotrebujú...
a aký máš vnútorný pocit: chlapci alebo die´vky?

aj kamoška ho predáva, cenu neviem zabudla som sa opýtať 😔

janulqa07
9. mar 2010

neviem to posudit, pri malom to boal aj podla lekarky do siedmeho mesiaca holka 😀 a zrazu pipik 😲
nemam nejake pocity len tusaka by som povedala, ale dnes je zrazu do vecera taaaak strasne daleko

muzickovia si vsćera spomenuli na vas??

janulqa07
9. mar 2010

jaaj este som zvedava na vas nazor, co myslite je lepsie ked mate aj starsie deti, nielen dvojky, su napr. menej rozmaznane ?

maartinkaa
9. mar 2010

dostala som orchideu... 😀