Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

nana77
23. jan 2010

bibianka, je to urcite o zvyku... ono, stvorkolka ma urcite lepsiu stabilitu. ja som zo zaciatku mala aj trosku problemy, musela som sa naucit s tym manipulovat. ale teraz uz v pohode. najhorsie to bolo na obrubnikoch chodnikov. pointa je v tom, ze musis predne koleso nadvihnut a zadnymi sa priblizit uuuplne na obrubnik a az potom ist na chodnik. lebo ked by si isla hned s tym jednym kolesom, neudrzala by si rovnovahu a prevratila kocik. neviem, ci som to napisala zrozumitelne, vyznie mi to dost komplikovane, ked to po sebe citam. ale v skutocnosti je to ozaj len o zvyku, ja som ho neprevratila ani raz 😉 . nie je to take hrozne. ja som predtym tiez preferovala len kociky vedla seba, mala som dva. potom ma jedna kocka z dvojickova zacala lamat na tento jane a som naozaj spokojna. a ja som zase lamala dracika nan a myslim, ze ona len potvrdi moje slova. naozaj sa da v pohode tlacit jednou rukou, lahko sa otocis... fakt je super.

nana77
23. jan 2010

eviska 😀 😀 😀 , ale su tie hracky fakt super, vsak? co ty hovoris na jane power twin?

juliagregor
23. jan 2010

ahojte,
chipolino nie kamoška ho vrátila, veľmi zle sa ovládal 😒
x-lander nepoznám a nemá ho tu nikto 😉

bibianka
23. jan 2010

a čo obrubníky?

nana77
23. jan 2010

co myslis?

bibianka
23. jan 2010

či sa dajú v pohode zvládať (nevyklopíš deti a nedostaneš svalovicu 😕 )

nana77
23. jan 2010

bibi, pisala som vyssie o tych obrubnikoch 😉

alienka73
23. jan 2010

Ahojte 🙂 ,
Veela ste toho popisali. Nas maly mal vcera teplotu tak som tu ani na minutku nebola a aj dnes ma zvysenu ale nic ine mu nie je , tak dufam,z e to skoro prejde. Aj muz je chory 😒 .

Ja by som chcela este k tym velkostiam po narodeni. My sme mali malo 50tok ,vacsinou 56tky maly sa narodil v novembri a narodil sa malicky a bolo mu vsetko velmi velke. Aj overaly aj vsetko. A napr. do dvoch hrubych overalov ani nedorastol. Jasne ze o rok mu to uz bolo male tak sme ani nevynosili. Cize zalezi aj od rodicov. Ja som nizka a moj muz ked sa narodil tak bol tiez. Potom v puberte uz sa vytiahol ale dovtedy bol malicky, cize aj nas drobec je malicky a stale nosime velkosti tak 3-4 mesiace dozadu. Takze nie vzdy tie nase deti rastu veeeelmi rychlo 😉 .
My sme aj vanicku pri kocikoch merali vzdy ked sme nejaky kocik obzerali a nakoniec to bolo zbytocne. V 6mesiacoch chcel drobec uz strasne do sportoveho, vo vanicke uz nevedel vydrzat ale nemohli sme ho tam dat lebo sa tam strasne stracal 😀

Pozdravujem Matelka a verim,ze lekari daju pozor aby sa nic zle nestalo a ze uz za chvilu bude mat svoje dvojicky pri sebe!!! 🙂

bibianka
23. jan 2010

A čo S-TWINER (CasualPLAY) ? Má ho niekto?

http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

juliagregor
23. jan 2010

je to novinka, chcela ho matelko, ale nevedeli jej zaručiť dodanie a ani cenu, je to len limitovaná séria 😒

juliagregor
23. jan 2010

pozerala som a fakt tam najú mizerný výber 😎

eviska83
23. jan 2010

na tie hracky nedam dopustit 😀
a s kociarom- ja nemozem velmi porovnavat -od zaciatku som mala power twin - ale ja som spokojna- fakt sa super ovlada -je super skladny a lahky- zatial som s nim nemala najmensi problem- dracik nam poradila ohladom prednej striesky(cize ju nosime na zadnej) a je to super- 🙂 🙂
ja s nim tiez nemam problem vyjst na obrubnik -presne ako opisala nana treba si najst system- ale mm nema problem aj ked nema zadne kolieska blizko- ale to je tym ze ma viac sily 😀
a pridam aj ja neake hracky- teda myslela som ze najdem linky na hracky ktore sa osvedcili ,ale nenasla som ☹ ale velmi sa nam ovsedcil bubon kt.hraje a svieti a autobus a abecedou a pesnickami 😉

bibianka
23. jan 2010

čo je s prednou strieškou?

bibianka
23. jan 2010

teraz pozerám - Jané váži len 13,5 kg? To je sila. OHIO 20 kg!

eviska83
23. jan 2010

Ked ju mas tak zadne dieta ma ovela mensi vyhlad- ale v pohode sme ju nasunuli na tu zadnu striesku- dobre to vyzera a keby zacalo prsat ,fukat ( co tu skoro stale 😀 ) tak ju mame stale pri sebe 😵

eviska83
23. jan 2010

A este pokial sme mali opela corsu tak do kufra vosiel bez problemov 😉

alienka73
23. jan 2010

Evi a ten autobus s abecedou ste kde kupili? Ostatne hracky skoro vsetky mame, okrem toho hlavolamu a toho hracieho stolika. Nas dostal na 2narodeniny tiez ten stolik s naradim a jeho najoblubenejsia hracka je kladivo. Vsade a vzdy bucha a nielen s tym kladivom. Niekedy mam fakt dost z toho rachotu.A tiez sa mu pacia kuchynky, vzdy ked prideme k nejakemu dievcatku tak sa s tym stale hra alebo s kocikom 😅 .

bibianka
23. jan 2010

nana, nemáš fotku tých fusakov? Čo to stojí? Kde si kupovala?

bibianka
23. jan 2010

nikto nemá v albume fotky Jané?

bibianka
23. jan 2010

aj s deťmi, teda 😀

alienka73
23. jan 2010

K tym kocikom-tie co idete kupovat bumbleride kde ho kupujete?

martiina
23. jan 2010

ahojte 🙂
ohľadom tých hačiek, my máme tiež skoro to isté a tiež aj ten hlavolam z ikei, všetko je to síce ešte po Ninkovi, ale páči sa to aj týmto krpcom.. my ešte okrem toho máme z ikei tú drevenú dráhu na vláčik, Ninko to zbožňoval odmalička sa s tým hrať a baví ho to stále a keď má nejaký sviatok dajú sa k tomu dokupovať aj v iných obchodoch rôzne tunely, padacie mosty, stanice atď... fakt super a je to všetko konmpatibilne s ostatnými drevnými dráhymi 🙂
tým veľkostiam -moji sa narodili 2720 a 2900 g čo na dvojičky nebolo až tak málo a mala som veci od Newborn, čo je asi taká 50 myslím, lebo potom je ešte 0-0 a až potom je 0-3, čo je 56. Ja všetko oblečko väčšinou nakupujem v Tescu- cherokee, myslím že tam majú najkrajšie veci a keď sú sezónne zľavy tak sa vždy dá nakúpiť za lacný peniaz. Ale aj tie najmenšie veci im boli predsa veliké, plávali v to 😅 , tak som ešte rozmýšľala že objedám niekde z netu menšie, ale našťastie som to neurobila, lebo za tri týždne im to bolo akurát, fakt nesutočne zozačiatku rástli 😝
a kočík ja mám aj za sebou aj vedľa seba, každý má určite svoje výhody a nevýhody, ale trojkolka vedľa seba má podľa mňa super stabilitu, vôbec som nikdy nemala problém s tým že by sa mi čo i len zdalo že sa môžu vykotiť a zas čo mám za sebou to je štvorkolka a ten je tiež stabilný, aj sa tam super vyspia. Oba kočíky sú ABC design, tak na túto značku nedám dopustiť
mauzi, aj ja by som poprosila zumbu ak by si mohla..... teda nie pre mňa, lebo ja som na takéto tanečné veci derevo, teda hotové poleno ale chcela by som to ako darček... tak ak môžeš napíš mi do IP alebo na fcb a dohodneme sa na cene, ok?

nana77
23. jan 2010

bibianka, ideme teraz s malymi von, tak ti pofotim kocik aj s detmi a fusakmi a vecer pridam, oki? 😉 aby si mala predstavu, ako v nom vyzerame 🙂 .
tie fusaky som kupovala tusim v babymarkete v ba, ale cez net sa daju zohnat hocikde. volaju sa emitex combi tusim...

bibianka
23. jan 2010

nani, dík
ste ma teraz dobre nalomili na Jané 😀

eviska83
23. jan 2010

tak tu je ten autobus http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servle... a my sme ho kupovali v tescu,ale nie na svk- ale tusim som presne taky isty videla u kamosky v slovencine 🙂 Kupili sme ho Andrejovi asi ked mal 3-4mes a fachci doteraz- neznicitelna hracka 😀 a baterky sme menili asi len 3x za 3r.a to sa s nim hral stale 😉

luciaf13
23. jan 2010

bibianka my este len cakame babatka ale kociky vyberame a robime si prieskum trhu . No a X-lander sme tiez skusali a bol perfektny, lahky, jednoducho sa s nim manipulovalo a merali sme ho v strede a hore pri strieske a mal 78cm.....nenapadlo ma vsak premerat dole od kolieska ku koliesku...takze neviem aky bol tam rozmeer. Ale to je len skusenost z obchodu 🙂

mauzos aj ja si prosim ZUMBU plisplis, kludne mozes poslat postou (samozrejme to zaplatim 😎 ) alebo niekde ulozit na nete 😎

jej a polovicu tych hraciek uz mame doma po Jakubkovi, takze drobci sa budu mat s cim hrat 😀

oblecenie nakupujeme od velkosti 56, pretoze aj Jakubko ked odchadzal z porodnice domov tak mal 2500g a aj tak zo vsetkeho strasne rychlo vyrastol. A rukavy sme mu len ohli na kosielkach alebo bodynkach a to neni problem 😉

julka prosim ta ako prebiehalo vysetrenie s tvojim starsim u ocnej????? A kolko mal ked ste tam boli prvykrat? My ideme tiez s Kubkom, pretoze ja som bola v detstve skulava a moj muzik je tupozraky , takze predpokladam, ze nejaka ocna diagnoza sa preniesla aj na Jakubka...len si neviem predstavit ako ho tam dostaneme....on ked vidi doktorov vrieska akoby ho na noze brali a neda sa nijako utisit, az ked mu povieme ze rozluc sa ideme domov....takze neviem neviem ako ho vysetria 😖 😖

Matelko a aj vsetky ostatne tehulky drzte sa a dvojickove maminky este pekny vecer 😎

nana77
23. jan 2010

bibianka, tak som ti pofotila ten kocik. su tam fotky len so zadnym dielom fusaku, s celym fusakom aj s detmi vo fusaku... lepsie sa nedalo, neviem, ci ti to staci. na tych fotkach vyzeraju stiesnene, ale v skutocnosti su uplne v pohode 🙂

bibianka
23. jan 2010

Nana, veľká vďaka 🙂
Netlačia to zadné dieťatko nožičky?

bibianka
23. jan 2010

Mám ešte jednu otázku z iného súdka - postavili neďaleko LIDL, ale majú len nákupné vozíky, košíky nie. Nikdy som tam nevidela maminu s kočíkom. Púšťajú vôbec do LIDL-u kočiare??? Ja som do takýchto obchodov so širokým kočiarom ani neskúšala chodiť, tak nemám predstavu.

mauzos
23. jan 2010

bibi 😀 jasne, ze pustaju.