Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

eviska83
20. jan 2009

taella,este raz velkeee gratulacie,Su zlatucki.Drzim prsty nech im mas co najskor pri sebe a vela mliecka a zdravicka

pipka
20. jan 2009

dracul, hod linky na kociky...sak ja absolutly neviem ake to su 😅 😀

dracik1
20. jan 2009

pipi, som krasna 😀 ?????????????????

ano, rozmyslam nad tymito, ten Nurse tandem maju v Predeti zlacneny za 5 tisic ale este sa pojdem kuknut k Nane, oni maju Jane

pipka
20. jan 2009

no najkrajsiaaa na svete...ako snehulienka 😀 😀 😀 to je prva fotka, co si tu mala uz kedysi, nie? 😕 😉

dracik1
20. jan 2009

ano, ale to vies, ja furt fotim, takze tych fotiek, kde som iba je mam 3 a pol 😀

pipka
20. jan 2009

teraz som prebehla babybazar a tam je tiez niekolko tandemov...no ja by som si tiez nevedela vybrat... 😅

dracik1
20. jan 2009

pipi, tesim sa na stvrtok, ze vystiskam Hancu

pipka
20. jan 2009

aj ja furt fotim...tak seba jedine samospustou 😀

je tam jeden babywelt kocik...to je aka znacka? Nevies? 😕

martiina
20. jan 2009

no teda, som sa ale naplašila, že felonka už porodila, ste ma mali vidieť ako som utekala skontrolovať mobil a nič ☹ a našťastie som sa ďalej dočítala že to bol omyl 😝 Felon drž sa ešte aspoň mesiac a dlhšie 🙂

taella ešte raz gratulujem a prajem čo najskoršie objímanie detičiek v náručí 🙂

ste sa dnes tiež rozpísali 🙂
my sme sa dnes boli objednať na tie rehabilitácie, tak vo štvrtok ideme, som zvedavá čo za cviky to budú

pipka ja som tiež dnes kúpala droboť a už sa teším keď budú aspoň takí ako Hanka a budú takí užasní ako ona 🙂

pipka
20. jan 2009

a ja tesim, ze vymagam Kubajza a Jurinka 😵 😵 😵 juuuuuuj 😀

eviska83
20. jan 2009

Dracik -oba kociky su pekne.
My uz sme si objednali ten jane powertwin tak snad bude aj v pohode.Tu mali na nho teraz dobru akciu aj s autosedackami.

dracik1
20. jan 2009

pipi, ale zabudla som ti napisat, ze Hanca uz je riadny tucinko a je jasnak krasna, perfektne sedi 🙂

pipka
20. jan 2009

musela som vymazat tie kupkacie fotky ☹ drahy ma tu strasi pedofilmi...tak radsej ich tam nenecham 🙄 a pritom som ju naschval fotila tak, aby ju nebolo vidno... 😅 😒

martiina
20. jan 2009

pipka, chcela som ešte raz pozrieť Hanulku a fotka už tam nie je ☹ , prečo?

martiina
20. jan 2009

aha

pipka
20. jan 2009

hodim ti ich mati, ale len na chvilku...

no veru dracul, strasne je pevna uz, krasne sa drzi aj ked ju mam na kolenach a sedi... 😉

pipka
20. jan 2009

matiii, kukaj 😵

martiina
20. jan 2009

pipka, je úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasná, proste herečka 🙂

pipka
20. jan 2009

he he he...aj ja hovorim 😀 po maminke asi 😀 😀 😀

dracik1
20. jan 2009

pipi, ale Vilko ma pravdu, taketo fotky len pre nas na nakuknutie...si predstav, ze mne uz napisali par krat nezname baby, ze mam pekne deti a ze mi ich zavidia 😕 , neviem, co si mam o tom mysliet 😕

pipka
20. jan 2009

dracul, no mysli si len, ze mas krasne deti 😵 radsej si nemyslim na zle veci...aj mne napisali niekolkokrat do IP, ze je hanula rozkosna...tak len podakujem a zazelam rychlo podobne babo aj jej 😉

dracik1
20. jan 2009

pipi 😀 , ale mna by to nenapadlo pisat niekomu, ze ma pekne deticky 😖 , niekedy rozmyslam, ze fotky zmazem 😝

dracik1
20. jan 2009

teda, vam jasnak napisem, ale nie cudzim, uz sa mi to nejak pletie, mam irsai oliver 😀 😀 😀

pipka
20. jan 2009

no pokial tam fakt nie su nahi, tak v poho..ale naozaj tie kupacie fotky tam dam vzdy len na chvilku, aby ste kukli a inak, len poobliekane deti... sak mam fotiek ako makuuuuuuu 😀 booze ja som taky maniak a furt len fotim 😀 😀 a ta moja herecka, jak vidi fotak v ruke..uz sa škerí 😅 😀

pipka
20. jan 2009

no nehovor... 😀 tak na zdravie!!....Hanulkine...ma dnes presne 5 mesiacov 😎 😉 😀

pipka
20. jan 2009

inak aj ja som tiez raz neodolala a napisala jednej kocke, ze ma uuuzasne fotky...ale ona je fotografka, aj to tam mala napisane, tak som si s nou rovno dohodla, ze na jar ked hanulka podrastie mi spravi s malou tiez take pekne umelecke fotky 😵

dracik1
20. jan 2009

pipi, hanulke vsetko Naj, uz som vykutrala aj darcek 😀